TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:55 Policajná akadémia [i] 10:00 Spider-Man 3 [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Ňuchač III. 3/8 [i] 14:50 Súboj Titanov [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:10 Čo to dievča chce? [i] 01:30 Honba na Šakala [i] 03:30 Horná Dolná [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Sammy a jeho priatelia: Láska oslepuje [i] 07:40 Calimero [i] 07:55 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II [i] 08:20 Sofia Prvá II.: Mlčanlivý rytier [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Ahoj, republika [i] 09:45 Autosalón [i] 10:10 Strecha sveta 1/6 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 15:25 Biele slnko púšte [i] 16:45 Dedinský sen [i] 17:30 HiSTORY [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Teória tigra [i] 22:15 Miluj ma alebo odíď [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 01:15 Biele slnko púšte [i] 02:35 Teória tigra [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Vínne cesty Slovenska: Strekovská vínna cesta [i] 06:25 PPPíter v Afrike [i] 06:35 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Sereď [i] 06:45 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slovenčina na slovíčko: Idem von [i] 08:35 Farmárska revue [i] 09:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 09:30 Test magazín: Vstavané elektrické rúry [i] 09:40 Prvé slovenské gymnázium [i] 10:00 Ordinácia evanjelických novokňazov z Banskej Bystrice-Radvane [i] 12:10 Família [i] 12:35 Amonina pomsta [i] 13:25 Orientácie [i] 13:50 Slovo [i] 13:55 Smejeme sa storočiami: Škriepnici [i] 15:00 Cyklistika - MS 2018 v cestnej cyklistike [i] 17:15 Hokej – Tipsport liga: HC Košice – HK Poprad [i] 18:50 Večerníček: Najmenší hrdinovia [i] 20:01 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:09 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Pán Selfridge IV 1/10 [i] 20:55 Pán Selfridge IV 2/10 [i] 21:40 Púť k Svätému Diegovi [i] 23:15 Eugen Suchoň Metamorfózy [i] 23:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Slovo [i] 00:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 Ferdo Mravec 10,11 [i] 08:20 PRÁZDNINY II. 5 [i] 09:45 SOM MAMA [i] 11:40 Dvanásť do tucta [i] 13:45 Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Jurský svet [i] 23:10 Výchovný tábor [i] 01:15 Martha Marcy May Marlene [i] 03:20 KRIMI 03:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Najkrajšie bývanie I. 8 [i] 06:20 NAŠI IV. [i] 06:45 Fantastické torty 7,8 [i] 08:50 Život po ľuďoch 8 [i] 10:10 Tajná zbraň [i] 12:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 14:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 15:05 X Factor Veľká Británia XIV. 20 [i] 17:10 Dvojitý život [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:35 NAŠI IV. [i] 20:10 Ministri [i] 20:45 Svadobná noc vo Vegas [i] 22:50 Miss Marec [i] 00:50 X Factor Veľká Británia XIV. 20 [i] 02:30 Tajná zbraň [i] 04:00 Ministri [i] 04:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Tetička za všechny peníze [i] 07:00 Zaspala nevěsta [i] 08:10 Úsměvy Luby Skořepové [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kočičí princezna [i] 14:05 A co ten ruksak, králi? [i] 14:50 O třech stříbrných hřebenech [i] 15:35 Saturnin 3/4 [i] 16:20 My všichni školou povinní: Spor 5/13 [i] 17:25 Fešák Hubert [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa: Ondřej Synek [i] 20:15 Zahradnictví: Dezertér 4/6 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Sázka na třináctku [i] 23:25 Wallander III: Než přijde mráz [i] 00:55 Bolkoviny [i] 01:40 13. komnata Jaroslava Samsona Lenka [i] 02:05 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 02:15 Hobby naší doby [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:10 Chalupa je hra [i] 03:35 Na výstavě [i] 04:00 Fazole a fazolky [i] 04:25 V kondici [i] 04:45 Dance World 2010 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Rudolf II [i] 05:25 Adam Zalužanský ze Zalužan [i] 05:35 Zašlapané projekty: Emigrace kardiologa Poupy [i] 06:00 Mach a Šebestová na prázdninách: Jak Mach a Šebestová splnili životní sen paní Janderové [i] 06:05 My jsme ta mluvící zvířata [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Viking Vic [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1968 1218/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Minuty z roku 1938 (3.) [i] 09:35 Tajemství pražských dvorků [i] 09:45 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 10:35 Nesmírná odyssea [i] 11:20 Nedej se: V zajetí lesů [i] 11:49 Nedej se plus [i] 12:07 Občanské noviny [i] 12:15 Chcete mě? [i] 12:45 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:45 Cesty víry: Design s duší [i] 14:10 Češi zachraňují... orlosupy v Evropě [i] 14:40 Kolibříci, včelí ptáci [i] 15:05 Na plovárně s Lacem Deczim [i] 15:35 Na cestě po irském Munsteru [i] 16:00 Roční období na planetě Zemi: Podzim 3/4 [i] 16:55 Nikola Tesla [i] 17:50 Poslední lovci [i] 18:45 Nejmenší slon na světě: Tatínek vaří lektvar [i] 18:55 Na cestě po Písecku [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Lovec hlav [i] 21:45 Návrat Lew Harpera [i] 23:35 Lech Walesa [i] 00:30 Pološero - V osmnácti na ulici [i] 00:55 Ve jménu vlasti VI: Smlouva 3/12 [i] 01:45 Vinařův rok [i] 02:10 Škola základ vesnice [i] 02:30 V depozitářích zámeckého pána z Dřínova [i] 02:45 Uchem jehly [i] 03:10 Mobitex 2006 [i] 03:35 Před půlnocí [i] 04:00 Hledači osudů [i] 04:30 Gregoriana - papežská univerzita [i] 04:55 Židovské památky Českého ráje a okolí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Inga Lindströmová: Ten pravý [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 10:15 Reflex [i] 11:25 Bolesti slávnych VII. 1-2/8 [i] 13:40 Bostonské vraždy VI. 13-14/18 [i] 15:25 Rosamunde Pilcherová: Láska na obzore [i] 17:25 Sladká výzva [i] 17:40 Pravá láska [i] 20:00 Láska ako z románu [i] 22:00 Šťastie ako liek [i] 23:45 Láska ako z románu [i] 01:45 Pravá láska [i] 03:20 Šťastie ako liek [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Medvedev triumfoval v Cincinnati, má prvý titul z podujatí Masters
Na archívnej snímke ruský tenista Daniil Medvedev.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka
Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...

Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
Zničené domy v obci Omastiná, okres Bánovce nad Bebravou, počas 2.svetovej vojny.

Sála handlovského kina prejde modernizáciou, dostane nové sedačky
Ilustračná snímka.

Levočská nemocnica získala medzinárodné ocenenie
Ilustračná snímka.

Široký: Pri riešení klimatickej zmeny je klimatická neutralita nutnosť
Na archívnej snímke budova, v ktorej sa konala klimatická konferencia OSN v nemeckom Bonne.

Furmanské preteky v Sobranciach ponúkli drinu i spoznávanie regiónu
Na archívnej snímke disciplína práca s drevom.

TOTO sú na Slovensku najobľúbenejšie mená pre deti
Na najvyšších priečkach populárnych mien pre deti na Slovensku sa už niekoľko rokov umiestňuje Sofia s Jakubom. V roku 2014 Jakuba vystriedal Adam, o dva roky ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.