TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVI. 1-2/15 [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:40 Univerzálny vojak [i] 00:50 Kobra 11 XVI. 1-2/15 [i] 02:30 FARMA - DUEL [i] 04:25 Policajné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Na krok od neba IV.: Dievča z jazera 10/20 [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i] 10:40 Test magazín: Vŕtačky [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Svet z vtáčej perspektívy II.: Verona, Benátky, Vicenza, Taliansko [i] 16:45 Na krok od neba IV.: Šípková Ruženka 11/20 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Cestou necestou: Kolumbia [i] 22:30 Prehnití proti prehnitým [i] 00:10 Neskoro večer [i] 01:05 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i] 01:55 Prehnití proti prehnitým [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: Kritika, Nepál [i] 06:35 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Ema a ružová veľryba [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: Michal Škombár [i] 08:50 (Ne)celebrity: Vladimír Michalko [i] 09:00 Mestá a tváre: Rajec [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Johanka [i] 10:55 Spomíname na Jozefa Kuchára: Vitajte priatelia [i] 11:35 Obedníček: Najmenší hrdinovia [i] 11:45 Pikkuli [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Reberborový smajlikoláčik [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a krokodíl nílsky [i] 13:25 Tradičná medicína vo svete II.: Senegal [i] 13:50 Tradičná medicína vo svete II.: Vietnam [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Narcisisticko - reklamný týždeň divadla Gunagu [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:30 Teplička nad Váhom - obec Žofie Bosniakovej [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Štiavnické Bane [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:30 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:34 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:35 Família: Família - Tancujúci životom [i] 21:05 Koniec veľkých prázdnin: Prvý deň v druhom živote [i] 22:05 Cyklistika - Okolo Slovenska - zostrihy [i] 22:15 Festivalové minúty: Cinematik [i] 22:25 Mal som sen [i] 00:05 BJD 2016: Jana Bezek Trio (Poľsko) [i] 01:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy RTVS z regiónov [i] 02:10 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SUPERMAMA [i] 10:50 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:15 SVET PODĽA EVELYN [i] 13:50 PRÁZDNINY II. 3 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 VEĽKÝ BALÍK [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:35 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:10 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:50 Únos [i] 04:20 POLICAJTI V AKCII [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Letecké katastrofy VI. 1/5 [i] 06:00 Prvé oddelenie [i] 06:40 Súdna sieň [i] 07:30 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 08:50 Spravodlivosť v krvi VI. 10 [i] 09:50 Hawaii 5.0 VI. 16 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 12:10 Letecké katastrofy VI. 2 [i] 13:30 Simpsonovci VI. 3,4,5 [i] 15:00 Profesionáli III. 24 [i] 15:55 Najlepšie svetové videá II. 10 [i] 16:55 Simpsonovci VI. 6,7,8 [i] 18:25 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 15 [i] 18:55 Neserte nám pestúnku [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli III. 25 [i] 20:40 Noc v múzeu 2 [i] 22:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:25 Liga snov VII. 6,7 [i] 01:25 Črepiny * [i] 02:30 Profesionáli III. 25 [i] 03:15 Krvavá Machetta Apačov [i] 04:55 EXTRÉMNE PRÍPADY [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jana Cimického [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Rodinný lékař [i] 09:55 Záchranáři: Ženské spiknutí 4/6 [i] 10:50 Doktor Martin: Zlomená srdce [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 15:40 Americký sen po česku [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:05 První republika III: Díl druhý 2/13 [i] 21:00 13. komnata Báry Vaculíkové [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:30 Hercule Poirot: Vražda Rogera Ackroyda [i] 00:10 Případy detektiva Murdocha VIII: Nábřeží 2. část [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Tchaj-wan [i] 09:55 Divnopis: Dzbel [i] 10:05 Martin Luther [i] 11:00 Železný věk: Láska a smrt za třicetileté války: Bůh 2/6 [i] 11:55 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 12:00 Daniel Adam z Veleslavína [i] 12:15 Tycho de Brahe [i] 12:30 Vznik světů [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:25 GEN - Galerie elity národa: Vojtěch Novotný [i] 13:45 Dva proti Hitlerovi [i] 14:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu [i] 15:40 Pološero - Děti v exekuční pasti [i] 16:05 Skrytý život mloků [i] 16:20 Tajemství ostrovů Vanuatu [i] 17:10 Češi zachraňují... antilopy v Senegalu [i] 17:50 Bohemians Praha 1905 - FC Fastav Zlín [i] 20:00 Nejskvělejší tanečníci přírody 1/2 [i] 21:00 Génius - Einstein 2/10 [i] 21:50 Stíny nad jezerem: Čínská dívka 3/6 [i] 22:50 Stíny nad jezerem: Čínská dívka 4/6 [i] 23:50 V elektrizující mlze [i] 01:45 Výlet na Západ [i] 02:45 Stará dobrá značka [i] 03:10 Přísně tajné vraždy: Příliš plné kasičky [i] 03:25 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 03:40 Folklorní magazín [i] 04:05 Vesnice roku po dvou letech [i] 04:20 Putování za vínem: Sicílie [i] 04:50 Náš venkov: Lidé Zdiměřic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Chlapi neplačú [i] 06:10 Sladká pomsta 17-18 [i] 08:25 Roztomilé mrchy VI. 20/20 [i] 09:40 Neželaná nevesta 39-40 [i] 12:10 Indická nevesta 128-130 [i] 14:00 Búrlivé víno [i] 16:20 Sladká pomsta 19-20 [i] 18:30 Dr. House II. 7-8/24 [i] 20:30 Milenec na záskok [i] 22:15 Mentalista VII. 3-4/13 [i] 00:05 Roztomilé mrchy VI. 20/20 [i] 01:00 Dr. House II. 7-8/24 [i] 02:40 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Medvedev triumfoval v Cincinnati, má prvý titul z podujatí Masters
Na archívnej snímke ruský tenista Daniil Medvedev.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka
Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...

Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
Zničené domy v obci Omastiná, okres Bánovce nad Bebravou, počas 2.svetovej vojny.

Sála handlovského kina prejde modernizáciou, dostane nové sedačky
Ilustračná snímka.

Levočská nemocnica získala medzinárodné ocenenie
Ilustračná snímka.

Široký: Pri riešení klimatickej zmeny je klimatická neutralita nutnosť
Na archívnej snímke budova, v ktorej sa konala klimatická konferencia OSN v nemeckom Bonne.

Furmanské preteky v Sobranciach ponúkli drinu i spoznávanie regiónu
Na archívnej snímke disciplína práca s drevom.

TOTO sú na Slovensku najobľúbenejšie mená pre deti
Na najvyšších priečkach populárnych mien pre deti na Slovensku sa už niekoľko rokov umiestňuje Sofia s Jakubom. V roku 2014 Jakuba vystriedal Adam, o dva roky ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.