TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XV. 9-10/14 [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Sestričky [i] 21:40 FARMA [i] 22:40 Policajné prípady [i] 23:40 Kobra 11 XV. 9-10/14 [i] 01:50 FARMA [i] 02:45 Zámena manželiek [i] 03:25 Policajné prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Sevilla, Park El Torcal, Španielsko [i] 09:00 Na krok od neba IV.: Svätý oheň 7/20 [i] 10:00 Dempsey a Makepeacová: Dempseyho tieň [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Svet z vtáčej perspektívy II.: Kalundborg, Skagen, Dánsko [i] 16:45 Na krok od neba IV.: Slobodný duch 8/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 "Četníci z Luhačovic": "Dražba" 12/12 [i] 21:55 Nočný recepčný 2/6 [i] 22:50 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 2. časť 4/8 [i] 23:45 "Četníci z Luhačovic": "Dražba" 12/12 [i] 01:10 Nočný recepčný 2/6 [i] 02:10 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 2. časť 4/8 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: Israel, Mexiko [i] 06:30 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Inakosť kultúr [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: Jana Miháliková [i] 08:50 (Ne)celebrity: Ivan Belička [i] 09:00 Mestá a tváre: Rožňava [i] 09:30 Národnostný magazín: Židovský magazín [i] 10:00 Varič [i] 11:10 Vrábeľské deti pradú [i] 11:30 Obedníček: Najmenší hrdinovia [i] 11:35 Pikkuli [i] 11:40 Zvonček a Margarétka [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mliečny smajlikokteil [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Cez vrcholky Jizerských hôr [i] 12:40 Otvorené nebo: Omán [i] 13:35 Otvorené nebo: Portugalsko [i] 14:35 VaT: Modernizované vozovne [i] 15:05 Za siedmimi horami: Lyžicou z javora [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Cesty do školy: Devi, India [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Detva [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 (Ne)celebrity: Ján Miškovič [i] 17:50 (Ne)celebrity: Peter Berčík [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Česká cesta [i] 18:30 Večerníček: Najmenší hrdinovia [i] 18:35 Pikkuli [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Inakosť kultúr [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Geolino [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Okupácia: Hlasy v lese 4/5 [i] 20:35 Predčasná smrť: John Belushi [i] 21:30 Radosť zo života: Ivan Krajíček [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Zabije nás teplo ? [i] 23:35 Predčasná smrť: John Belushi [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Vtierka Castle III. 2,3 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI IV. [i] 22:00 MINISTRI [i] 22:40 Mafstory [i] 23:10 Agent I. 6 [i] 00:10 NOVINY TV JOJ 01:05 POLICAJTI V AKCII [i] 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 Profesionáli III. 21 [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Letecké katastrofy X. 4 [i] 05:55 Prvé oddelenie II. [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 08:50 Spravodlivosť v krvi VI. 7 [i] 09:50 Hawaii 5.0 VI. 13 [i] 11:00 Prvé oddelenie II. [i] 12:10 Letecké katastrofy X. 5 [i] 13:25 Simpsonovci V. 16,17,18 [i] 14:55 Profesionáli III. 21 [i] 15:55 Najlepšie svetové videá II. 7 [i] 16:50 Simpsonovci V. 19,20,21 [i] 18:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 12 [i] 18:50 Neserte nám pestúnku [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli III. 22 [i] 20:40 Centrálna inteligencia [i] 23:00 Hra na skrývačku [i] 01:05 Kráľovná juhu 9 [i] 02:05 Liga snov VI. 11,12 [i] 02:50 Profesionáli III. 22 [i] 03:35 Kráľovná juhu 8 [i] 04:55 KINOSÁLA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x: Nestárnoucí pilot Jiří [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Velká Twainova loupež [i] 09:45 Neobyčejné životy: Marta Vančurová [i] 10:40 My všichni školou povinní: Výbuch 3/13 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Abeceda A plus Z [i] 15:00 Záchranáři: Paradoxy 3/6 [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Balada pro Blue Lady [i] 16:40 Cestománie: Botswana - Placatá Afrika [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Doktor Martin: Beskydské šelmy [i] 20:55 Já, Mattoni: Plán [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 21:55 Most IV 1/8 [i] 22:55 Taggart: Trik s nožem [i] 23:45 Mravenci nesou smrt [i] 01:10 Deštník [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Schůzka naslepo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady zvířecích shromáždění [i] 09:55 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 10:00 Roční období na planetě Zemi: Jaro 1/4 [i] 10:55 Češi zachraňují... mořské želvy na Borneu [i] 11:20 Vznik světů [i] 11:55 Potrava duše & těla 8/20 [i] 12:20 Nedej se: Obojživelníci na suchu [i] 12:48 Nedej se plus: Kdo to zaplatí [i] 13:06 Občanské noviny: Silnice na vážkách [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Stopy, fakta, tajemství: Jean Marais nebo Jan Mareš [i] 13:50 Příběhy domů: Blücherův palác [i] 14:10 Jedumaraton [i] 14:45 Rozluštěné poklady: Sfinga [i] 15:35 Kdo stál za vraždou princů v Toweru? [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii [i] 17:20 Svět z ptačí perspektivy: Pozoruhodné Jordánsko [i] 18:15 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem 1/7 [i] 18:45 Maxipes Fík: Maxipes Fík sportuje [i] 18:55 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Daniel Adam z Veleslavína [i] 19:40 Postřehy odjinud: Malta očima Petra Voldána [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 21:00 Švéd v žigulíku [i] 22:05 Železný věk: Láska a smrt za třicetileté války: Bůh 2/6 [i] 23:00 Dům z karet V 2/13 [i] 23:55 Šťastné údolí II 5/6 [i] 00:45 Zpravodajství nebo život [i] 01:40 Kvarteto [i] 02:05 Obrázky z Francie: Provence [i] 02:25 Devianti z pod Řípu [i] 02:50 Přísně tajné vraždy: Oprátka pro výstrahu [i] 03:05 Ztracené adresy: Hůrka [i] 03:25 Vodácká putování: Vavřinecký potok [i] 03:40 Návraty [i] 04:00 Folklorní magazín [i] 04:20 Včely ve městě [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:10 Sladká pomsta 11-12 [i] 08:25 Roztomilé mrchy VI. 17/20 [i] 09:40 Neželaná nevesta 33-34 [i] 12:15 Indická nevesta 122-123 [i] 13:45 Búrlivé víno [i] 16:20 Sladká pomsta 13-14 [i] 18:30 Dr. House II. 1-2/24 [i] 20:30 Neželaná nevesta 35-36 [i] 22:25 Dila 35 [i] 23:30 Upírske denníky VI. 22/22 [i] 00:30 Roztomilé mrchy VI. 17/20 [i] 01:15 Dr. House II. 1-2/24 [i] 02:45 Smotánka [i] 03:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.