TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:30 Oteckovia [i] 10:30 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 XV. 7-8/14 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 FARMA [i] 22:25 Ňuchač III. 2/8 [i] 23:35 Kobra 11 XV. 7-8/14 [i] 01:45 FARMA [i] 02:50 Susedia [i] 03:25 Policajné prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Ostrovy Shoals, Bath, USA [i] 09:00 Na krok od neba IV.: Pasca 6/20 [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Tajné prípravy [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Test magazín: Vŕtačky [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Sevilla, Park El Torcal, Španielsko [i] 16:50 Na krok od neba IV.: Svätý oheň 7/20 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Effi Briestová [i] 22:25 Reportéri [i] 22:55 Prípady 1. oddelenia 10/14 [i] 23:55 Effi Briestová [i] 01:45 Prípady 1. oddelenia 10/14 [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Televíkend [i] 06:20 Fidlibum [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Zvonček a Margarétka [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smieška Žmurkotavá [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 (Ne)celebrity: Peter Koza [i] 08:55 (Ne)celebrity: Karol Herian [i] 09:00 Mestá a tváre: Sabinov [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Pán Selfridge III. [i] 10:40 Pán Selfridge III. [i] 11:30 Obedníček: Najmenší hrdinovia [i] 11:35 Pikkuli [i] 11:40 Zvonček a Margarétka [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Kukuričný smajlichrum [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Cez vrcholky Jizerských hôr [i] 12:35 Čičmany [i] 13:00 Orientácie [i] 13:30 Cesta [i] 13:55 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:00 Za siedmimi horami: Komín [i] 15:15 Za siedmimi horami: Kontrakt o červenom smreku [i] 15:35 Národnostný magazín: Židovský magazín [i] 16:00 Cesty do školy: Israel, Mexiko [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Sebechleby [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 (Ne)celebrity: Jana Miháliková [i] 17:50 (Ne)celebrity: Ivan Belička [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Dobrodružstvo s delovou guľou [i] 18:30 Večerníček: Najmenší hrdinovia [i] 18:40 Pikkuli [i] 18:45 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smieška Žmurkotavá [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Dar života (venované Hanke) [i] 20:35 Silná zostava: Paradoxy pracovného trhu na Slovensku [i] 21:30 A3UM: INDUSTRIÁL [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Atentát v Paríži [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Vtierka Castle II. 24/24 [i] 13:45 Vtierka Castle III. 1/24 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 MINISTRI [i] 23:45 Agent I. 5 [i] 00:45 NOVINY TV JOJ 01:40 POLICAJTI V AKCII [i] 02:40 Prvé oddelenie [i] 03:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 Profesionáli III. 20 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie II. [i] 05:50 Súdna sieň [i] 07:25 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 08:55 Spravodlivosť v krvi VI. 6 [i] 09:50 Hawaii 5.0 VI. 12 [i] 11:00 Prvé oddelenie II. [i] 12:20 Letecké katastrofy X. 4 [i] 13:35 Simpsonovci V. 13,14,15 [i] 15:05 Profesionáli III. 20 [i] 16:00 Najlepšie svetové videá II. 6 [i] 16:55 Simpsonovci V. 16,17,18 [i] 18:25 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 11 [i] 18:55 Neserte nám pestúnku [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli III. 21 [i] 20:40 Útek zo Sibíri [i] 23:35 OKTAGON MMA [i] 00:10 Čierne vlajky III. 2 [i] 01:25 Kráľovná juhu 8 [i] 02:15 Liga snov VI. 9,10 [i] 03:00 Profesionáli III. 21 [i] 03:45 Našli ma naši [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Špíz pokaždé jinak [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V: Mínotaurův labyrint [i] 09:55 168 hodin [i] 10:25 Po stopách hvězd [i] 10:55 První republika III: Díl první 1/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Sluníčko na houpačce [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Velká Twainova loupež [i] 16:45 Cestománie: Fidži - zemí bývalých lidožroutů [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint III 2/7 [i] 21:05 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista II: Popel popelu [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Taggart: Tajemství - 1. část [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 GEN - Galerie elity národa: Vojtěch Novotný [i] 01:20 Týden v regionech [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo katolického kněze Jana Larische [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Stopy, fakta, tajemství: Šuhaj nebyl sám [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Azurové pobřeží, francouzská kráska [i] 09:55 Boeing 787 Dreamliner [i] 10:50 Veterány mezi ploty [i] 11:05 Babylon [i] 11:30 Cesty víry: Duchovní doteky Jiřího Pavlici [i] 12:00 Klíč [i] 12:25 Národnost v pubertě: Mari a Lili [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1968 1216/2379 [i] 13:05 Neznámí hrdinové [i] 14:10 Putování za vínem: Sicílie [i] 14:40 Na cestě po Českém Švýcarsku [i] 15:05 Svět z ptačí perspektivy: Kambodžské království [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky: Bolest [i] 16:25 Letecké katastrofy: Chlapec v kokpitu [i] 17:20 Dva proti Hitlerovi [i] 18:15 Letem světem: Maledivy [i] 18:45 Maxipes Fík: Zmoudření Maxipsa Fíka [i] 18:55 Zašlapané projekty: Mopedu Stadion odzvonilo [i] 19:15 Hlasy strachu: Zápas s marností 2/7 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Malta očima Petra Voldána [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Po Hitlerovi 2/2 [i] 20:55 Gotthardský tunel [i] 21:55 Klec [i] 23:25 Podivné vyšetřování [i] 01:15 Cestománie: Švýcarsko - Ticino - Od subtropů k ledovcům [i] 01:40 Queer: Café Marais [i] 02:10 Kde je ta země mléka a strdí [i] 02:35 Přísně tajné vraždy: Nová zpráva o Pavlu Š. [i] 02:50 Ztracené adresy: Katzelsdorf [i] 03:10 Vodácká putování: Sázava [i] 03:25 Na konci světa [i] 03:40 Bohoslužba slova [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Jáma [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sladká pomsta 9-10 [i] 08:25 Roztomilé mrchy VI. 16/20 [i] 09:55 Zasnúbení a nedočkaví [i] 11:30 Indická nevesta 118-121 [i] 13:50 Búrlivé víno [i] 16:20 Sladká pomsta 11-12 [i] 18:20 Dr. House I. 21-22/22 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 33-34 [i] 22:25 Dila 34 [i] 23:50 Upírske denníky VI. 21/22 [i] 00:45 Roztomilé mrchy VI. 16/20 [i] 01:30 Dr. House I. 21-22/22 [i] 02:50 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Medvedev triumfoval v Cincinnati, má prvý titul z podujatí Masters
Na archívnej snímke ruský tenista Daniil Medvedev.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka
Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...

Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
Zničené domy v obci Omastiná, okres Bánovce nad Bebravou, počas 2.svetovej vojny.

Sála handlovského kina prejde modernizáciou, dostane nové sedačky
Ilustračná snímka.

Levočská nemocnica získala medzinárodné ocenenie
Ilustračná snímka.

Široký: Pri riešení klimatickej zmeny je klimatická neutralita nutnosť
Na archívnej snímke budova, v ktorej sa konala klimatická konferencia OSN v nemeckom Bonne.

Furmanské preteky v Sobranciach ponúkli drinu i spoznávanie regiónu
Na archívnej snímke disciplína práca s drevom.

TOTO sú na Slovensku najobľúbenejšie mená pre deti
Na najvyšších priečkach populárnych mien pre deti na Slovensku sa už niekoľko rokov umiestňuje Sofia s Jakubom. V roku 2014 Jakuba vystriedal Adam, o dva roky ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.