TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XV. 5-6/14 [i] 13:50 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:40 Chladná pomsta [i] 00:55 Kobra 11 XV. 5-6/14 [i] 02:40 FARMA - DUEL [i] 04:55 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Braganca, Almeida, Portugalsko 9/9 [i] 09:00 Na krok od neba IV.: Obvinenie 5/20 [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Zásah [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Test magazín: Tekuté čističe na toaletu [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Ostrovy Shoals, Bath, USA [i] 16:50 Na krok od neba IV.: Pasca 6/20 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:00 Cestou necestou: Benátky [i] 22:35 Prehnití [i] 00:15 Komisár Montalbano: Plnené ryžové krokety [i] 01:50 Prehnití [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: Ani, Malajzia [i] 06:30 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - HAVKÁČI Z NAŠEJ ULICE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Drevené kostoly Karpatského oblúka [i] 09:00 Mestá a tváre: Skalica [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Jacobowsky a plukovník [i] 11:30 Obedníček: Najmenší hrdinovia [i] 11:40 Piknik s tortou [i] 11:45 Zvonček a Margarétka [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlirybky [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Otvorené nebo: Nový Zéland [i] 13:25 Otvorené nebo: Tunisko [i] 14:30 Ambulancia: Vstaň a choď! (náhrada končatiny) [i] 15:00 Za siedmimi horami: V záprahu [i] 15:15 Za siedmimi horami: So stepným vetrom [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Obyčajní chlapci [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Stredné Plachtince [i] 17:25 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Levoča [i] 17:55 Hľadanie stratených svetov: Plač grófa Pálfiho [i] 18:30 Večerníček: Najmenší hrdinovia [i] 18:35 Piknik s tortou [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - HAVKÁČI Z NAŠEJ ULICE [i] 18:55 Šmolkovia [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Geolino [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família: Família - Láska na prvý pohľad [i] 20:35 Koniec veľkých prázdnin: Úzka brána do šíreho sveta [i] 22:10 Kovboji [i] 23:50 BJD 2016: Tiempo Libre (USA,Kuba) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy RTVS z regiónov [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SUPERMAMA [i] 09:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:05 PRÁZDNINY II. 1,2/10 [i] 15:50 SÚDNA SIEŇ [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:00 Smrtonosná pasca 3 [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:50 Donatella Versace [i] 04:10 Profesionáli III. 19 [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Letecké katastrofy X. 2 [i] 05:45 Prvé oddelenie II. [i] 06:30 Súdna sieň [i] 07:25 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 08:50 Spravodlivosť v krvi VI. 5 [i] 10:00 Hawaii 5.0 VI. 11 [i] 10:55 Prvé oddelenie II. [i] 12:20 Letecké katastrofy X. 3 [i] 13:35 Simpsonovci V. 10,11,12 [i] 15:05 Profesionáli III. 19 [i] 16:05 Najlepšie svetové videá II. 5 [i] 17:00 Simpsonovci V. 13,14,15 [i] 18:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 10 [i] 19:00 Neserte nám pestúnku [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli III. 20 [i] 20:40 Noc v múzeu [i] 22:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:35 Liga snov VII. 4,5 [i] 01:30 Kráľovná juhu 7 [i] 02:20 Profesionáli III. 20 [i] 03:00 Ong Bak: Záverečný duel [i] 04:35 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 10 [i] 04:55 Neserte nám pestúnku [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Návrat Prestona Gilese [i] 09:55 Záchranáři: Noc na zrcadlové stěně 2/6 [i] 10:50 Doktor Martin: Na vodě [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Reportéři ČT [i] 14:45 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 15:15 Nápadník [i] 15:40 Neobyčejné životy: Marta Vančurová [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika III: Díl první 1/13 [i] 20:55 13. komnata Jana Cimického [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Hercule Poirot: Němý svědek [i] 00:05 Případy detektiva Murdocha VIII: Nábřeží 1. část [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:55 Žiješ jenom 2x: Z ředitelny do masérny [i] 02:20 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Jordána Dovaly [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Komorské ostrovy [i] 09:55 Kdo stál za vraždou princů v Toweru? [i] 10:45 Železný věk: Láska a smrt za třicetileté války: Chaos 1/6 [i] 11:35 Postřehy odjinud: Champagne očima Jana Šmída [i] 11:45 Domorodé kmeny, zvířata a já: Krokodýlí lidé z Nové Guineje [i] 12:35 Pavel Kristián z Koldína [i] 12:50 Martin Bacháček z Nauměřic [i] 13:05 Zlatý muž z Ria [i] 14:20 Chcete mě? [i] 14:45 GEN - Galerie elity národa: Petra Kvitová [i] 15:00 Lusitania: 18 minut, které otřásly světem [i] 15:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii [i] 16:50 Pološero - Čipovaní lidé [i] 17:20 Rodopská magie: Dudákův dům 3/3 [i] 17:45 Sousedé [i] 18:15 Češi zachraňují: Mořské želvy na Borneu 1/6 [i] 18:45 Pat a Mat nás baví: Schody [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Příběhy domů: U Hofmanů na Soláni [i] 19:40 Postřehy odjinud: Malta očima Petra Voldána [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Záhady zvířecích shromáždění [i] 21:00 Génius - Einstein 1/10 [i] 22:10 Stíny nad jezerem: Čínská dívka 1/6 [i] 23:05 Stíny nad jezerem: Čínská dívka 2/6 [i] 00:05 Neznámí hrdinové [i] 01:05 Kolonie opuštěných mužů [i] 01:30 Na moll... [i] 02:15 Varmužovci z Mistřína [i] 02:35 Život mezi černými kuličkami [i] 03:00 Zveme vás... do pálenice [i] 03:30 Uchem jehly [i] 04:00 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Chlapi neplačú [i] 06:05 Sladká pomsta 7-8 [i] 08:25 Roztomilé mrchy VI. 15/20 [i] 09:50 Neželaná nevesta 31-32 [i] 12:25 Indická nevesta 116-117 [i] 13:55 Búrlivé víno [i] 16:20 Sladká pomsta 9-10 [i] 18:20 Dr. House I. 19-20/22 [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Šanca pre novú lásku [i] 22:30 Mentalista VII. 1-2/13 [i] 00:20 Roztomilé mrchy VI. 15/20 [i] 01:15 Dr. House I. 19-20/22 [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA MAJSTROV: Slavia Praha zvíťazila v Kluži gólom Masopusta
Futbalisti Slavie Praha, archívna snímka.

Futbalisti SR 18 na Memoriáli V. Ježka remizovala s Ukrajinou
Ilustračná snímka.

EURO 2020: Maďarom bude možno v zápase proti SR chýbať aj Nagy
Ilustračná snímka..

FIFA dosadila dočasné vedenie egyptskej asociácie
Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) zriadila špeciálnu komisiu, ktorá povedie Egyptskú futbalovú asociáciu (EFA) do nových volieb. Predchádzajúce vedenie odstúpilo po ...

Aktuálne správy

Dnes má meniny Jana, nečaká nás teplotná rana. Streda bude príjemná
Ilustračná snímka.

Čaputová si v Berlíne uctí aj ľudí, ktorí zahynuli pri Berlínskom múre
Na archívnej snímke Zuzana Čaputová.

ČAPUTOVÁ: Život v slobodnom a demokratickom štáte nie je samozrejmosť
Zuzana Čaputová, archívna snímka.

V San Franciscu vypnú najstaršiu webkameru, bola takmer nepretržite zapnutá 25 rokov
V San Francisco State University vypnú webkameru, ktorá bola takmer nepretržite zapnutá celých 25 rokov. Je to zároveň najstaršie takéto zariadenie, ktoré je ešte stále v prevádzke. Fogcam ...

Návštevníci osláv SNP môžu využiť aj mimoriadnu policajnú infolinku
Centrálne oslavy výročia Slovenského národného povstania v areáli Múzea SNP v Banskej Bystrici, archívna snímka.

Električky na nábreží Dunaja nepremávajú pre poškodené vedenie
Ilustračná snímka.

Asi 37.000 obetí falošných zoznamiek dostane v Holandsku odškodné
Približne 37.000 ľudí v Holandsku, ktorí prišli o svoje peniaze vinou falošných zoznamovacích serverov, má nárok na odškodné v celkovej výške deväť miliónov eur. Kompenzácie im ...

M. Hečko: Vedel som, že Pasážovú revoltu Kryla raz použijem vo filme
Maroš Hečko, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.