TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XIV. 13-14/14 [i] 13:50 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Sestričky [i] 21:40 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 22:40 Policajné prípady [i] 23:40 Kobra 11 XIV. 13-14/14 [i] 01:50 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 03:25 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Jazero Champlain, Niagarské vodopády, USA 6/9 [i] 09:00 Na krok od neba IV.: Diablova maska 2/2 [i] 10:00 Dempsey a Makepeacová: Tequila kokteil [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:00 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Svet z vtáčej perspektívy I.: Menorca, Španielsko 7/9 [i] 16:45 Na krok od neba IV.: Cesta domov 3/20 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 "Četníci z Luhačovic": "Udavač" 11/12 [i] 21:55 Nočný recepčný 1/6 [i] 22:55 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 1. časť 3/8 [i] 23:50 "Četníci z Luhačovic": "Udavač" 11/12 [i] 01:20 Nočný recepčný 1/6 [i] 02:20 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 1. časť 3/8 [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: José Alfredo a Ángel, Mexiko [i] 06:30 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý rytier Trenk [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PSÍCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Spišský hrad [i] 09:00 Mestá a tváre: Fiat voluntas tua [i] 09:30 Európa v obrazoch [i] 10:00 Stôl pre štrnástich [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Majster Kristián [i] 11:35 Piknik s tortou [i] 11:40 Zvonček a Margarétka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Quinoa na sladko [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ústí nad Labem - Tisá [i] 12:40 Otvorené nebo: Arménsko [i] 13:30 Otvorené nebo: Maroko [i] 14:35 VaT: 4D plánovanie výstavby [i] 15:00 Za siedmimi horami: V kraji lietajúceho mnícha [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Cesty do školy: Cho, Vietnam [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Ábelová [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov [i] 18:30 Večerníček: Najmenší hrdinovia [i] 18:35 Piknik s tortou [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Káčerovo [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Okupácia: Píšem ti, moja láska 3/5 [i] 20:40 Predčasná smrť: Heath Ledger [i] 21:30 Radosť zo života: Vladimír Durdík [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom [i] 23:50 Predčasná smrť: Heath Ledger [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 09:30 DEDIČSTVO 2 [i] 11:00 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 Vtierka Castle II. 18,19 [i] 14:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 SÚDNA SIEŇ [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 MINISTRI [i] 22:45 Mafstory XI. 1/14 [i] 23:15 Agent I. 2 [i] 00:10 NOVINY TV JOJ 01:05 POLICAJTI V AKCII [i] 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:05 DEDIČSTVO 2 [i] 04:05 Profesionáli III. 16 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Letecké katastrofy IX. 7 [i] 06:20 Prvé oddelenie II. [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 08:50 Spravodlivosť v krvi VI. 2 [i] 10:00 Hawaii 5.0 VI. 8 [i] 11:00 Prvé oddelenie II. [i] 12:10 Letecké katastrofy IX. 8/8 [i] 13:30 Simpsonovci V. 1,2,3/22 [i] 14:55 Profesionáli III. 16 [i] 15:55 Najlepšie svetové videá II. 2 [i] 16:55 Simpsonovci V. 4,5,6 [i] 18:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 7 [i] 18:50 Neserte nám pestúnku [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli III. 17 [i] 20:40 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 23:40 Kámo, kde mám fáro? [i] 01:20 Kráľovná juhu 5 [i] 02:20 Liga snov VI. 3,4 [i] 03:05 Profesionáli III. 17 [i] 03:50 Kráľovná juhu 4 [i] 04:30 Liga snov VI. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x: Z ředitelny do masérny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Rozloučení s Hanniganem [i] 09:45 Smrt o Vánocích [i] 10:40 My všichni školou povinní: Rovnýma nohama 2/13 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Rovnováha [i] 15:00 Záchranáři: Vidět kamzíky 1/6 [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Rodinné šperky [i] 16:40 Cestománie: Holandsko - Ve znamení vody [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Doktor Martin: Pražák a vyhazov [i] 21:50 Já, Mattoni: Láska a intriky [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:15 Černá punčocha [i] 00:40 Klec [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Rajské zahrady: Slavkov [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Věra Haluzová a Luhačovické Zálesí [i] 05:35 Malá škola, taky škola [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Život na Zemi: Primáti 10/10 [i] 09:50 Titáni hlubin: Obyvatelé hloubek a strategie lovu 3/3 [i] 10:40 Domorodé kmeny, zvířata a já: Krokodýlí lidé z Nové Guineje [i] 11:35 Krásy evropského pobřeží: Italský Jadran [i] 11:45 Zdravější krajina [i] 12:10 Potrava duše & těla 7/20 [i] 12:40 Chcete je? [i] 12:50 Stopy, fakta, tajemství: Šuhaj nebyl sám [i] 13:20 Příběhy domů: U Hofmanů na Soláni [i] 13:35 Poslední cesta tygra jménem Zlomený ocas [i] 14:20 V osidlech velmocí [i] 15:00 Poslední dny Anny Boleynové [i] 16:00 Jak žije čínský miliardář [i] 16:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii [i] 17:50 Svět z ptačí perspektivy: Kambodžské království [i] 18:45 Pat a Mat nás baví: Skalka [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Pavel Kristián z Koldína [i] 19:40 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Stalingrad [i] 20:55 Život herce: František Němec [i] 21:55 Železný věk: Láska a smrt za třicetileté války: Chaos 1/6 [i] 22:50 Dům z karet V 1/13 [i] 23:45 Šťastné údolí II 4/6 [i] 00:35 Odhalená řeč těla [i] 01:30 Bohemia Incognita: Nové Hrady a Cuknštejn [i] 01:45 Pod plachtou [i] 02:15 Jak se žije v maringotkách podle Pavla Jandourka [i] 02:30 Lidové nástroje národů světa [i] 02:50 Folklor v "dobrém světle" [i] 03:15 Případ pro ombudsmana [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Chlapi neplačú [i] 06:00 Sladká pomsta 1-2 [i] 08:25 Roztomilé mrchy VI. 12/20 [i] 09:40 Neželaná nevesta 25-26 [i] 12:15 Indická nevesta 109-111 [i] 14:05 Búrlivé víno [i] 16:30 Sladká pomsta 3-4 [i] 18:30 Dr. House I. 13-14/22 [i] 20:30 Neželaná nevesta 27-28 [i] 22:25 Dila 31 [i] 23:35 Upírske denníky VI. 18/22 [i] 00:30 Roztomilé mrchy VI. 12/20 [i] 01:20 Dr. House I. 13-14/22 [i] 02:40 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Medvedev triumfoval v Cincinnati, má prvý titul z podujatí Masters
Na archívnej snímke ruský tenista Daniil Medvedev.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka
Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...

Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
Zničené domy v obci Omastiná, okres Bánovce nad Bebravou, počas 2.svetovej vojny.

Sála handlovského kina prejde modernizáciou, dostane nové sedačky
Ilustračná snímka.

Levočská nemocnica získala medzinárodné ocenenie
Ilustračná snímka.

Široký: Pri riešení klimatickej zmeny je klimatická neutralita nutnosť
Na archívnej snímke budova, v ktorej sa konala klimatická konferencia OSN v nemeckom Bonne.

Furmanské preteky v Sobranciach ponúkli drinu i spoznávanie regiónu
Na archívnej snímke disciplína práca s drevom.

TOTO sú na Slovensku najobľúbenejšie mená pre deti
Na najvyšších priečkach populárnych mien pre deti na Slovensku sa už niekoľko rokov umiestňuje Sofia s Jakubom. V roku 2014 Jakuba vystriedal Adam, o dva roky ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.