TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Špunti na vode [i] 11:35 Kobra 11 XIV. 11-12/14 [i] 13:40 FARMA - ZAČÍNAME [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 22:25 Ňuchač III. 1/8 [i] 23:30 Kobra 11 XIV. 11-12/14 [i] 01:40 FARMA - ZAČÍNAME [i] 02:40 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 03:40 Susedia [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Príhovor ministerky školstva SR "N" [i] 05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Príhovor ministerky školstva SR "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Spionkop, Južná Afrika 5/9 [i] 08:55 Na krok od neba IV.: Diablova maska 1/2 [i] 10:00 Dempsey a Makepeacová: Neustúpime [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Test magazín: Tekuté čističe na toaletu [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy I.: Jazero Champlain, Niagarské vodopády, USA 6/9 [i] 16:55 Na krok od neba IV.: Diablova maska 2/2 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Anna Kareninová. Vronského príbeh [i] 22:45 Prípady 1. oddelenia 9/14 [i] 23:45 Anna Kareninová. Vronského príbeh [i] 02:00 Prípady 1. oddelenia 9/14 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Extr: émne v horách [i] 06:25 Fidlibum [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PSIE SNY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy [i] 09:00 Mestá a tváre: Kysuce, Medziobdobie [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Pán Selfridge III. [i] 10:45 Pán Selfridge III. [i] 11:30 Obedníček: Majster Kristián [i] 11:35 Piknik s tortou [i] 11:45 Zvonček a Margarétka [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SNEHOVÉ SMAJLIKOKOSKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ústí nad Labem - Tisá [i] 12:40 Váh - rieka tečie do dolín [i] 13:10 Televízny posol [i] 13:35 Čo nezmazal ani čas: Ján Kollár [i] 14:35 Ambulancia: (Ne) použiteľné rameno [i] 15:05 Za siedmimi horami: Kôň na lúke [i] 15:35 Pieseň pre mamu [i] 16:05 Cesty do školy: José Alfredo a Ángel, Mexiko [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Krížová Ves [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Hľadanie stratených svetov [i] 18:15 Večerníček: Majster Kristián [i] 18:20 Piknik s tortou [i] 18:25 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PSIE SNY [i] 18:30 Uuups! Archa je fuč... [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Srdce z tlačiarne [i] 20:35 Silná zostava [i] 21:30 A3UM: DOBRÁ VÝCHOVA [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Bola noc v Ríme [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 09:30 DEDIČSTVO 1/34 [i] 11:00 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 Vtierka Castle II. 16,17 [i] 14:50 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 SÚDNA SIEŇ [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 Agent I. 1/13 [i] 23:55 NOVINY TV JOJ 00:50 POLICAJTI V AKCII [i] 01:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:00 DEDIČSTVO 1/34 [i] 04:00 Profesionáli III. 15 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 06:20 Prvé oddelenie II. [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 08:50 Spravodlivosť v krvi VI. 1/22 [i] 10:05 Hawaii 5.0 VI. 7 [i] 11:05 Prvé oddelenie II. [i] 12:15 Letecké katastrofy IX. 7 [i] 13:35 Simpsonovci IV. 20,21,22/22 [i] 15:05 Profesionáli III. 15 [i] 16:00 Najlepšie svetové videá II. 1/15 [i] 17:00 Simpsonovci V. 1,2,3/22 [i] 18:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 6 [i] 18:55 Neserte nám pestúnku [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli III. 16 [i] 20:40 Janko a Marienka: Lovci čarodejníc [i] 22:35 OKTAGON MMA [i] 23:10 Čierne vlajky III. 1/10 [i] 00:25 Kráľovná juhu 4 [i] 01:20 Liga snov VI. 1,2/13 [i] 02:15 KINOSÁLA [i] 02:25 Profesionáli III. 16 [i] 03:05 Darjeeling s ručením obmedzeným [i] 04:35 Čierne vlajky III. 1/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Jordána Dovaly [i] 05:20 Etiketa: Vernisáž a spol. [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panoptikum Města pražského: Laková krabička na čaj [i] 10:10 Jako tenkrát [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Vyprávěj: Něco končí, jiné začíná [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Po stopách hvězd [i] 14:30 Copak je to za vojáka... [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Rozloučení s Hanniganem [i] 16:45 Cestománie: Etiopie - Běžec na dlouhou trať [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Labyrint III 1/7 [i] 21:00 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Kriminalista IV: Otevřené dveře [i] 23:45 Otec Brown V: Jakubova hvězda [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:25 Týden v regionech [i] 01:55 GEN - Galerie elity národa: Petra Kvitová [i] 02:10 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Jordána Dovaly [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Holka nebo kluk? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tradice Bílých Karpat [i] 05:25 Putování za vínem: Apulie, Abruzzo [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka - narozeninový speciál [i] 08:55 Etiopie, země kontrastů [i] 09:50 Krásy evropského pobřeží: Dvě tváře Německa [i] 10:00 Ponorky: Neviditelní zabijáci [i] 10:50 Cesty víry: Umění byzantských zpěvů [i] 11:20 S veterány okolo Mácháče [i] 11:35 Československý filmový týdeník 1968 1215/2379 [i] 11:55 Che Guevara [i] 12:50 Putování za vínem: Sardinie, Kampánie [i] 13:20 Země [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky: Strážci posvátné hory [i] 15:25 Tisíc chutí ulice: Jordánsko [i] 16:15 Letecké katastrofy: Osudné rozhodnutí [i] 17:00 Lusitania: 18 minut, které otřásly světem [i] 17:50 Svět z ptačí perspektivy: Portugalsko, pestrá mozaika barev [i] 18:45 Pat a Mat nás baví: Ucpaný komín [i] 18:55 Zašlapané projekty: Nevítaný odkaz ševcovské dynastie [i] 19:15 Hlasy strachu: Černá ovce černých ovcí 1/7 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Po Hitlerovi 1/2 [i] 20:55 Boeing 787 Dreamliner [i] 21:50 Každému, co mu patří [i] 23:25 Rozchod [i] 00:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii [i] 01:50 Tisíc chutí ulice: Malajsie [i] 02:35 Když je táta za mřížemi [i] 03:00 Dokud nás Bůh nerozdělí [i] 03:30 Žijeme s vírou [i] 04:30 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Keď budeš moja 236-238/238 [i] 08:25 Roztomilé mrchy VI. 11/20 [i] 09:40 Zasnúbení a nedočkaví [i] 11:15 Indická nevesta 105-108 [i] 13:35 Búrlivé víno [i] 16:00 Sladká pomsta 1-2 [i] 18:20 Dr. House I. 11-12/22 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 25-26 [i] 22:25 Dila 30 [i] 23:30 Upírske denníky VI. 17/22 [i] 00:25 Roztomilé mrchy VI. 11/20 [i] 01:15 Dr. House I. 11-12/22 [i] 02:40 Smotánka [i] 03:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Medvedev triumfoval v Cincinnati, má prvý titul z podujatí Masters
Na archívnej snímke ruský tenista Daniil Medvedev.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka
Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...

Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
Zničené domy v obci Omastiná, okres Bánovce nad Bebravou, počas 2.svetovej vojny.

Sála handlovského kina prejde modernizáciou, dostane nové sedačky
Ilustračná snímka.

Levočská nemocnica získala medzinárodné ocenenie
Ilustračná snímka.

Široký: Pri riešení klimatickej zmeny je klimatická neutralita nutnosť
Na archívnej snímke budova, v ktorej sa konala klimatická konferencia OSN v nemeckom Bonne.

Furmanské preteky v Sobranciach ponúkli drinu i spoznávanie regiónu
Na archívnej snímke disciplína práca s drevom.

TOTO sú na Slovensku najobľúbenejšie mená pre deti
Na najvyšších priečkach populárnych mien pre deti na Slovensku sa už niekoľko rokov umiestňuje Sofia s Jakubom. V roku 2014 Jakuba vystriedal Adam, o dva roky ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.