TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:05 Scooby-Doo a súboj fantómov [i] 09:35 Za plotom [i] 11:10 Madagaskar 3 [i] 12:55 Ja, zloduch 2 [i] 15:00 Slečna nebezpečná [i] 16:45 Babovřesky 3 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Špunti na vode [i] 22:20 FARMA - ZAČÍNAME [i] 23:35 Next [i] 01:25 Svetová vojna Z [i] 03:15 Next [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 On air [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Sammy a jeho priatelia: Ako chodí ryba [i] 07:30 Calimero [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II [i] 08:05 Bol raz jeden život [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Svätohor [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Na strechách miest: Tokio 3/5 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 14:00 Letecké dni SIAF 2018 [i] 16:05 Gombíková vojna [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Príhovor ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 54 hodín 1/2 [i] 21:55 54 hodín 2/2 [i] 23:25 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 00:20 54 hodín 1/2 [i] 01:50 54 hodín 2/2 [i] 03:20 Na strechách miest: Tokio 3/5 [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta II. (zo Skalice cez Klatov do Holíča) [i] 06:25 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta III. (z Holíča do Kopčian) [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 PPPíter v Afrike [i] 07:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ústí nad Labem - Tisá [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 10:10 Test magazín: Tekuté čističe na toaletu [i] 10:20 Hľadanie stratených svetov [i] 10:50 Ako dve hrdličky [i] 11:20 Família: Família - Šachová princezná [i] 11:50 Handrigula [i] 13:05 Dómska koruna [i] 13:30 Televízny posol [i] 13:55 Generálny biskup ECAV Miloš Klátik [i] 14:30 Herecké legendy: Vlado Müller [i] 14:45 Krkavci [i] 16:15 Dobrá správa [i] 16:40 AYA 25 rokov [i] 17:15 Futbal - Fortuna liga - zápasy [i] 18:30 Večerníček: Majster Kristián [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Pán Selfridge III. [i] 20:55 Pán Selfridge III. [i] 21:45 LETNÉ KINO KLUB: Káva a cigarety [i] 23:15 Koncerty pod Pyramídou: Koncert symfonického orchestra Slovenského rozhlasu [i] 00:05 Príhovor ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR "N" [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:45 Ferdo Mravec 2/52 [i] 07:10 Alvin a Chipmunkovia 3 [i] 09:00 PRÁZDNINY II. 1,2/10 [i] 11:40 Pestúnka v akcii [i] 13:40 Slečna zamilovaná [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:45 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 01:05 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 03:15 KRIMI 03:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 1,2/17 [i] 05:55 Zvieracia klinika 1,2/16 [i] 06:55 Fantastické torty 1,2/21 [i] 09:00 Život po ľuďoch 5 [i] 10:25 Dvaja policajti [i] 13:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 14:35 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 15:30 X Factor Veľká Británia XIV. 17 [i] 17:40 Kámo, kde mám fáro? [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 3,4 [i] 20:45 Nesmrteľný [i] 23:10 Pyramída [i] 01:10 X Factor Veľká Británia XIV. 17 [i] 02:50 Dvaja policajti [i] 04:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Recepce a spol. [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Narozeniny [i] 06:40 Roztomilý člověk [i] 08:10 Úsměvy Pavla Nového [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zachýsek, zvaný Rumělka [i] 14:10 Kryštof a Kristina [i] 15:05 Cesta do pekla a zpátky [i] 15:40 Kdoví, kdy začne svítat [i] 16:55 My všichni školou povinní: Rovnýma nohama 2/13 [i] 18:00 První republika - Rodinné osudy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa: Petra Kvitová [i] 20:15 Zahradnictví: Tři sestry 1/6 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Černá punčocha [i] 23:25 Wallander II: Pátá žena [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:40 Pod pokličkou [i] 04:05 Jak se vede, sousede? [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Láska na první úder [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Nejen černé zlato [i] 05:30 Rodopská magie: Klíč číslo 5 2/3 [i] 06:00 O krtkovi: Krtek a robot [i] 06:05 Zpívejte s námi: Když jsem já ty koně pásal [i] 06:10 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1968 1215/2379 [i] 09:20 Hledání ztraceného času: Poslední léta Edvarda Beneše [i] 09:40 Evropská hvězda Edvarda Beneše [i] 10:40 Velká vlastenecká válka: Válka na moři [i] 11:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii [i] 12:35 Chcete mě? [i] 13:05 Rodopská magie: Dudákův dům 3/3 [i] 13:35 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Jordána Dovaly [i] 13:40 Křesťanský magazín [i] 14:05 Uchem jehly [i] 14:35 Cesty víry: Umění byzantských zpěvů [i] 15:00 Bohemia Incognita: Nové Hrady a Cuknštejn [i] 15:20 Tisíc chutí ulice: Jordánsko [i] 16:10 Domorodé kmeny, zvířata a já: Krokodýlí lidé z Nové Guineje [i] 17:05 Objevování pravdy II: Americké pyramidy [i] 17:50 Můj osmašedesátý [i] 18:45 Pat a Mat nás baví: Kamera [i] 18:55 Stopy, fakta, tajemství: Ztracený poklad [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Šakal [i] 22:25 Štvanice [i] 00:35 Odhalená řeč těla [i] 01:25 Krvavé písky Libye [i] 02:20 Vesnicopis: Velenice [i] 02:40 Ztracené adresy: Libkovice [i] 03:00 Příběhy domů: Fojtství Velké Karlovice [i] 03:20 Vodácká putování: Otava [i] 03:35 Dejme šanci tetřevům [i] 03:50 Folklorní magazín [i] 04:15 Sběratel [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smotánka [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Najlepšia opatrovateľka [i] 08:30 Reflex [i] 10:25 Zasnúbení a nedočkaví [i] 11:35 Bolesti slávnych VII. 7-8/8 [i] 13:50 Bostonské vraždy VI. 3-4/18 [i] 15:40 Leto v Maďarsku [i] 17:45 Káva s vôňou lásky [i] 20:00 Vysnívaná láska [i] 22:00 Guru [i] 00:00 Vysnívaná láska [i] 02:05 Guru [i] 03:30 Káva s vôňou lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.