TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:05 Scooby-Doo a súboj fantómov [i] 09:35 Za plotom [i] 11:10 Madagaskar 3 [i] 12:55 Ja, zloduch 2 [i] 15:00 Slečna nebezpečná [i] 16:45 Babovřesky 3 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Špunti na vode [i] 22:20 FARMA - ZAČÍNAME [i] 23:35 Next [i] 01:25 Svetová vojna Z [i] 03:15 Next [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 On air [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Sammy a jeho priatelia: Ako chodí ryba [i] 07:30 Calimero [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II [i] 08:05 Bol raz jeden život [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Svätohor [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Na strechách miest: Tokio 3/5 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 14:00 Letecké dni SIAF 2018 [i] 16:05 Gombíková vojna [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Príhovor ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 54 hodín 1/2 [i] 21:55 54 hodín 2/2 [i] 23:25 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 00:20 54 hodín 1/2 [i] 01:50 54 hodín 2/2 [i] 03:20 Na strechách miest: Tokio 3/5 [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta II. (zo Skalice cez Klatov do Holíča) [i] 06:25 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta III. (z Holíča do Kopčian) [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 PPPíter v Afrike [i] 07:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ústí nad Labem - Tisá [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 10:10 Test magazín: Tekuté čističe na toaletu [i] 10:20 Hľadanie stratených svetov [i] 10:50 Ako dve hrdličky [i] 11:20 Família: Família - Šachová princezná [i] 11:50 Handrigula [i] 13:05 Dómska koruna [i] 13:30 Televízny posol [i] 13:55 Generálny biskup ECAV Miloš Klátik [i] 14:30 Herecké legendy: Vlado Müller [i] 14:45 Krkavci [i] 16:15 Dobrá správa [i] 16:40 AYA 25 rokov [i] 17:15 Futbal - Fortuna liga - zápasy [i] 18:30 Večerníček: Majster Kristián [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Pán Selfridge III. [i] 20:55 Pán Selfridge III. [i] 21:45 LETNÉ KINO KLUB: Káva a cigarety [i] 23:15 Koncerty pod Pyramídou: Koncert symfonického orchestra Slovenského rozhlasu [i] 00:05 Príhovor ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR "N" [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:45 Ferdo Mravec 2/52 [i] 07:10 Alvin a Chipmunkovia 3 [i] 09:00 PRÁZDNINY II. 1,2/10 [i] 11:40 Pestúnka v akcii [i] 13:40 Slečna zamilovaná [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:45 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 01:05 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 03:15 KRIMI 03:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 1,2/17 [i] 05:55 Zvieracia klinika 1,2/16 [i] 06:55 Fantastické torty 1,2/21 [i] 09:00 Život po ľuďoch 5 [i] 10:25 Dvaja policajti [i] 13:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 14:35 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 15:30 X Factor Veľká Británia XIV. 17 [i] 17:40 Kámo, kde mám fáro? [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 3,4 [i] 20:45 Nesmrteľný [i] 23:10 Pyramída [i] 01:10 X Factor Veľká Británia XIV. 17 [i] 02:50 Dvaja policajti [i] 04:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Recepce a spol. [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Narozeniny [i] 06:40 Roztomilý člověk [i] 08:10 Úsměvy Pavla Nového [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zachýsek, zvaný Rumělka [i] 14:10 Kryštof a Kristina [i] 15:05 Cesta do pekla a zpátky [i] 15:40 Kdoví, kdy začne svítat [i] 16:55 My všichni školou povinní: Rovnýma nohama 2/13 [i] 18:00 První republika - Rodinné osudy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa: Petra Kvitová [i] 20:15 Zahradnictví: Tři sestry 1/6 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Černá punčocha [i] 23:25 Wallander II: Pátá žena [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:40 Pod pokličkou [i] 04:05 Jak se vede, sousede? [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Láska na první úder [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Nejen černé zlato [i] 05:30 Rodopská magie: Klíč číslo 5 2/3 [i] 06:00 O krtkovi: Krtek a robot [i] 06:05 Zpívejte s námi: Když jsem já ty koně pásal [i] 06:10 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1968 1215/2379 [i] 09:20 Hledání ztraceného času: Poslední léta Edvarda Beneše [i] 09:40 Evropská hvězda Edvarda Beneše [i] 10:40 Velká vlastenecká válka: Válka na moři [i] 11:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii [i] 12:35 Chcete mě? [i] 13:05 Rodopská magie: Dudákův dům 3/3 [i] 13:35 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Jordána Dovaly [i] 13:40 Křesťanský magazín [i] 14:05 Uchem jehly [i] 14:35 Cesty víry: Umění byzantských zpěvů [i] 15:00 Bohemia Incognita: Nové Hrady a Cuknštejn [i] 15:20 Tisíc chutí ulice: Jordánsko [i] 16:10 Domorodé kmeny, zvířata a já: Krokodýlí lidé z Nové Guineje [i] 17:05 Objevování pravdy II: Americké pyramidy [i] 17:50 Můj osmašedesátý [i] 18:45 Pat a Mat nás baví: Kamera [i] 18:55 Stopy, fakta, tajemství: Ztracený poklad [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Šakal [i] 22:25 Štvanice [i] 00:35 Odhalená řeč těla [i] 01:25 Krvavé písky Libye [i] 02:20 Vesnicopis: Velenice [i] 02:40 Ztracené adresy: Libkovice [i] 03:00 Příběhy domů: Fojtství Velké Karlovice [i] 03:20 Vodácká putování: Otava [i] 03:35 Dejme šanci tetřevům [i] 03:50 Folklorní magazín [i] 04:15 Sběratel [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smotánka [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Najlepšia opatrovateľka [i] 08:30 Reflex [i] 10:25 Zasnúbení a nedočkaví [i] 11:35 Bolesti slávnych VII. 7-8/8 [i] 13:50 Bostonské vraždy VI. 3-4/18 [i] 15:40 Leto v Maďarsku [i] 17:45 Káva s vôňou lásky [i] 20:00 Vysnívaná láska [i] 22:00 Guru [i] 00:00 Vysnívaná láska [i] 02:05 Guru [i] 03:30 Káva s vôňou lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA MAJSTROV: Slavia Praha zvíťazila v Kluži gólom Masopusta
Futbalisti Slavie Praha, archívna snímka.

Futbalisti SR 18 na Memoriáli V. Ježka remizovala s Ukrajinou
Ilustračná snímka.

EURO 2020: Maďarom bude možno v zápase proti SR chýbať aj Nagy
Ilustračná snímka..

FIFA dosadila dočasné vedenie egyptskej asociácie
Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) zriadila špeciálnu komisiu, ktorá povedie Egyptskú futbalovú asociáciu (EFA) do nových volieb. Predchádzajúce vedenie odstúpilo po ...

Aktuálne správy

Štvrtok bude oblačný, na mnohých miestach hrozia búrky
Ilustračná snímka.

Dnes má meniny Jana, nečaká nás teplotná rana. Streda bude príjemná
Ilustračná snímka.

Čaputová si v Berlíne uctí aj ľudí, ktorí zahynuli pri Berlínskom múre
Na archívnej snímke Zuzana Čaputová.

ČAPUTOVÁ: Život v slobodnom a demokratickom štáte nie je samozrejmosť
Zuzana Čaputová, archívna snímka.

V San Franciscu vypnú najstaršiu webkameru, bola takmer nepretržite zapnutá 25 rokov
V San Francisco State University vypnú webkameru, ktorá bola takmer nepretržite zapnutá celých 25 rokov. Je to zároveň najstaršie takéto zariadenie, ktoré je ešte stále v prevádzke. Fogcam ...

Návštevníci osláv SNP môžu využiť aj mimoriadnu policajnú infolinku
Centrálne oslavy výročia Slovenského národného povstania v areáli Múzea SNP v Banskej Bystrici, archívna snímka.

Asi 37.000 obetí falošných zoznamiek dostane v Holandsku odškodné
Približne 37.000 ľudí v Holandsku, ktorí prišli o svoje peniaze vinou falošných zoznamovacích serverov, má nárok na odškodné v celkovej výške deväť miliónov eur. Kompenzácie im ...

M. Hečko: Vedel som, že Pasážovú revoltu Kryla raz použijem vo filme
Maroš Hečko, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.