TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:50 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:35 Tom a Jerry [i] 08:50 Moderná popoluška 2 [i] 10:35 San Andreas [i] 12:50 Za plotom [i] 14:30 Madagaskar 3 [i] 16:20 Ja, zloduch 2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 Športovec mesiaca [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jack Reacher 2: Nevracaj sa [i] 23:05 Svetová vojna Z [i] 01:25 Jack Reacher 2: Nevracaj sa [i] 03:25 Babovřesky 3 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Piknik s tortou [i] 06:35 Šmolkovia [i] 06:50 Geolino [i] 07:00 Sammy a jeho priatelia: Perly [i] 07:15 Calimero [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II [i] 07:50 Fidlibum [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:50 Daj si čas [i] 09:20 Materské znamienko: Následník trónu 4/7 [i] 10:00 Blahorečenie Anny Kolesárovej [i] 12:30 On air [i] 12:50 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 13:45 Za mestskými múrmi: Obeť [i] 15:05 Mišo [i] 16:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 17:15 Návštevníci [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Obecná škola [i] 22:05 Lidice [i] 00:10 Návštevníci [i] 01:55 Obecná škola [i] 03:30 Lidice [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Vínne cesty Slovenska: Slovensko a víno [i] 06:35 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta I. (Skalica) [i] 07:05 Kráľ nebies – Orol skalný [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ústí nad Labem - Tisá [i] 09:05 PPPíter v Afrike [i] 09:20 Noc v archíve: 1. september v archíve [i] 10:20 Svedectvá dávnych čias [i] 10:45 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 11:15 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 11:25 Chuť leta [i] 12:40 Zlatý Amos [i] 13:55 Poľovnícke zvyky a tradície [i] 14:50 Štefan Nosáľ 90 [i] 16:35 Rok na dedine [i] 18:30 Večerníček: Majster Kristián [i] 18:35 Piknik s tortou [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Káčerovo [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Bratislava, mesto uprostred prírody [i] 21:10 Prvá: Soňa Kovačevičová [i] 22:00 Most IV. [i] 22:55 LENI [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Ferdo Mravec 1/52 [i] 08:05 Kráľovstvo lesných strážcov [i] 10:05 Popoluška [i] 11:40 Marley a ja: Keď bol ešte šteňa [i] 13:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 Alvin a Chipmunkovia 3 [i] 17:00 Pestúnka v akcii [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 Janko a Marienka: Lovci čarodejníc [i] 22:30 Scary Movie 5 [i] 00:10 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 03:00 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Neserte nám pestúnku [i] 05:55 Letecké katastrofy IX. 6 [i] 06:40 Zvieracia klinika 1,2/16 [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:45 NA CHALUPE [i] 11:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:05 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 14:25 Letecké katastrofy XV. 9 [i] 15:20 Fantastické torty 1,2/21 [i] 17:20 Najkrajšie bývanie I. 1,2/13 [i] 19:20 KINOSÁLA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 1,2/17 [i] 20:45 Zvedený učiteľkou [i] 22:40 Darjeeling s ručením obmedzeným [i] 00:40 Zákon gangu VII. 9 [i] 01:55 Homeland: V mene vlasti V. 9 [i] 02:50 KINOSÁLA [i] 03:00 Liga snov VII. 2,3 [i] 03:40 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa: Miláček mobil [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Perly a růže [i] 06:55 Zlatý copánek [i] 07:35 Pohádka o ebenovém koni [i] 08:25 Otec Brown V: Jakubova hvězda [i] 09:20 Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem: Středočeský a Jihočeský kraj 8/8 [i] 09:50 Columbo: Smrt nabízí pomocnou ruku [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud: Champagne očima Jana Šmída [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kašpárkovy rolničky [i] 14:10 Neklejte, princi [i] 14:40 Roztomilý člověk [i] 16:10 Hercule Poirot: Vražda na golfovém hřišti [i] 17:55 Bydlet jako... v kosmu [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Copak je to za vojáka... [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:40 Gangsterova milenka [i] 00:20 Bolkoviny [i] 01:10 Bydlení je hra [i] 01:30 Zahrada je hra [i] 01:55 Zkus mít vkus [i] 02:20 Jak se vede, sousede? [i] 03:00 Chalupa je hra [i] 03:25 Pod pokličkou [i] 03:50 Žiješ jenom 2x: Se psem se to lépe táhne [i] 04:15 Brno Open 2012 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Stopy, fakta, tajemství: Ztracený poklad [i] 06:00 O krtkovi: Krtek a kachničky [i] 06:05 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:25 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show V [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zahradní slavnost [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Tajemství cínařovy dílny [i] 10:25 Počesku: Žďárské vrchy [i] 10:30 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 10/10 [i] 10:55 Letecké katastrofy: Osudné rozhodnutí [i] 11:40 Operace Foxley: Atentát na Adolfa Hitlera [i] 12:30 Nosorožec dvourohý [i] 12:45 Tisíc chutí ulice: Malajsie [i] 13:30 Země [i] 15:05 Poslední dny Anny Boleynové [i] 16:10 Titáni hlubin: Obyvatelé hloubek a strategie lovu 3/3 [i] 17:00 Etiopie, země kontrastů [i] 17:50 Život na Zemi: Primáti 10/10 [i] 18:45 Pat a Mat nás baví: Odpad [i] 18:55 Kdo chce s vlky žíti [i] 19:30 Zašlapané projekty: Vesničky SOS [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Doktor Živago [i] 23:15 Dom Hemingway [i] 00:45 Krvavé písky Libye [i] 01:40 Speed Sisters aneb Palestinky za volantem [i] 02:55 Stesk po zeleném suknu [i] 03:25 Přísně tajné vraždy: Poslední noc Jana Masaryka [i] 03:40 Ztracené adresy: Žák [i] 04:00 Vodácká putování: Ohře [i] 04:15 Počesku: Žďárské vrchy [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:20 Katie Ffordová: Láska na vysočine [i] 08:25 Reflex [i] 10:10 Zasnúbení a nedočkaví [i] 11:15 Bolesti slávnych VII. 5-6/8 [i] 13:30 Bostonské vraždy VI. 1-2/18 [i] 15:15 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky [i] 19:35 Mi.Lu.Jem [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Najlepšia opatrovateľka [i] 22:00 Leto v Maďarsku [i] 00:05 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky [i] 03:50 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA MAJSTROV: Slavia Praha zvíťazila v Kluži gólom Masopusta
Futbalisti Slavie Praha, archívna snímka.

Futbalisti SR 18 na Memoriáli V. Ježka remizovala s Ukrajinou
Ilustračná snímka.

EURO 2020: Maďarom bude možno v zápase proti SR chýbať aj Nagy
Ilustračná snímka..

FIFA dosadila dočasné vedenie egyptskej asociácie
Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) zriadila špeciálnu komisiu, ktorá povedie Egyptskú futbalovú asociáciu (EFA) do nových volieb. Predchádzajúce vedenie odstúpilo po ...

Aktuálne správy

Štvrtok bude oblačný, na mnohých miestach hrozia búrky
Ilustračná snímka.

Dnes má meniny Jana, nečaká nás teplotná rana. Streda bude príjemná
Ilustračná snímka.

Čaputová si v Berlíne uctí aj ľudí, ktorí zahynuli pri Berlínskom múre
Na archívnej snímke Zuzana Čaputová.

ČAPUTOVÁ: Život v slobodnom a demokratickom štáte nie je samozrejmosť
Zuzana Čaputová, archívna snímka.

V San Franciscu vypnú najstaršiu webkameru, bola takmer nepretržite zapnutá 25 rokov
V San Francisco State University vypnú webkameru, ktorá bola takmer nepretržite zapnutá celých 25 rokov. Je to zároveň najstaršie takéto zariadenie, ktoré je ešte stále v prevádzke. Fogcam ...

Návštevníci osláv SNP môžu využiť aj mimoriadnu policajnú infolinku
Centrálne oslavy výročia Slovenského národného povstania v areáli Múzea SNP v Banskej Bystrici, archívna snímka.

Asi 37.000 obetí falošných zoznamiek dostane v Holandsku odškodné
Približne 37.000 ľudí v Holandsku, ktorí prišli o svoje peniaze vinou falošných zoznamovacích serverov, má nárok na odškodné v celkovej výške deväť miliónov eur. Kompenzácie im ...

M. Hečko: Vedel som, že Pasážovú revoltu Kryla raz použijem vo filme
Maroš Hečko, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.