TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:50 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:35 Tom a Jerry [i] 08:50 Moderná popoluška 2 [i] 10:35 San Andreas [i] 12:50 Za plotom [i] 14:30 Madagaskar 3 [i] 16:20 Ja, zloduch 2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 Športovec mesiaca [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jack Reacher 2: Nevracaj sa [i] 23:05 Svetová vojna Z [i] 01:25 Jack Reacher 2: Nevracaj sa [i] 03:25 Babovřesky 3 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Piknik s tortou [i] 06:35 Šmolkovia [i] 06:50 Geolino [i] 07:00 Sammy a jeho priatelia: Perly [i] 07:15 Calimero [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II [i] 07:50 Fidlibum [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:50 Daj si čas [i] 09:20 Materské znamienko: Následník trónu 4/7 [i] 10:00 Blahorečenie Anny Kolesárovej [i] 12:30 On air [i] 12:50 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 13:45 Za mestskými múrmi: Obeť [i] 15:05 Mišo [i] 16:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 17:15 Návštevníci [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Obecná škola [i] 22:05 Lidice [i] 00:10 Návštevníci [i] 01:55 Obecná škola [i] 03:30 Lidice [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Vínne cesty Slovenska: Slovensko a víno [i] 06:35 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta I. (Skalica) [i] 07:05 Kráľ nebies – Orol skalný [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ústí nad Labem - Tisá [i] 09:05 PPPíter v Afrike [i] 09:20 Noc v archíve: 1. september v archíve [i] 10:20 Svedectvá dávnych čias [i] 10:45 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 11:15 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 11:25 Chuť leta [i] 12:40 Zlatý Amos [i] 13:55 Poľovnícke zvyky a tradície [i] 14:50 Štefan Nosáľ 90 [i] 16:35 Rok na dedine [i] 18:30 Večerníček: Majster Kristián [i] 18:35 Piknik s tortou [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Káčerovo [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Bratislava, mesto uprostred prírody [i] 21:10 Prvá: Soňa Kovačevičová [i] 22:00 Most IV. [i] 22:55 LENI [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Ferdo Mravec 1/52 [i] 08:05 Kráľovstvo lesných strážcov [i] 10:05 Popoluška [i] 11:40 Marley a ja: Keď bol ešte šteňa [i] 13:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 Alvin a Chipmunkovia 3 [i] 17:00 Pestúnka v akcii [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 Janko a Marienka: Lovci čarodejníc [i] 22:30 Scary Movie 5 [i] 00:10 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 03:00 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Neserte nám pestúnku [i] 05:55 Letecké katastrofy IX. 6 [i] 06:40 Zvieracia klinika 1,2/16 [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:45 NA CHALUPE [i] 11:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:05 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 14:25 Letecké katastrofy XV. 9 [i] 15:20 Fantastické torty 1,2/21 [i] 17:20 Najkrajšie bývanie I. 1,2/13 [i] 19:20 KINOSÁLA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 1,2/17 [i] 20:45 Zvedený učiteľkou [i] 22:40 Darjeeling s ručením obmedzeným [i] 00:40 Zákon gangu VII. 9 [i] 01:55 Homeland: V mene vlasti V. 9 [i] 02:50 KINOSÁLA [i] 03:00 Liga snov VII. 2,3 [i] 03:40 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa: Miláček mobil [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Perly a růže [i] 06:55 Zlatý copánek [i] 07:35 Pohádka o ebenovém koni [i] 08:25 Otec Brown V: Jakubova hvězda [i] 09:20 Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem: Středočeský a Jihočeský kraj 8/8 [i] 09:50 Columbo: Smrt nabízí pomocnou ruku [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud: Champagne očima Jana Šmída [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kašpárkovy rolničky [i] 14:10 Neklejte, princi [i] 14:40 Roztomilý člověk [i] 16:10 Hercule Poirot: Vražda na golfovém hřišti [i] 17:55 Bydlet jako... v kosmu [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Copak je to za vojáka... [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:40 Gangsterova milenka [i] 00:20 Bolkoviny [i] 01:10 Bydlení je hra [i] 01:30 Zahrada je hra [i] 01:55 Zkus mít vkus [i] 02:20 Jak se vede, sousede? [i] 03:00 Chalupa je hra [i] 03:25 Pod pokličkou [i] 03:50 Žiješ jenom 2x: Se psem se to lépe táhne [i] 04:15 Brno Open 2012 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Stopy, fakta, tajemství: Ztracený poklad [i] 06:00 O krtkovi: Krtek a kachničky [i] 06:05 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:25 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show V [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zahradní slavnost [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Tajemství cínařovy dílny [i] 10:25 Počesku: Žďárské vrchy [i] 10:30 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 10/10 [i] 10:55 Letecké katastrofy: Osudné rozhodnutí [i] 11:40 Operace Foxley: Atentát na Adolfa Hitlera [i] 12:30 Nosorožec dvourohý [i] 12:45 Tisíc chutí ulice: Malajsie [i] 13:30 Země [i] 15:05 Poslední dny Anny Boleynové [i] 16:10 Titáni hlubin: Obyvatelé hloubek a strategie lovu 3/3 [i] 17:00 Etiopie, země kontrastů [i] 17:50 Život na Zemi: Primáti 10/10 [i] 18:45 Pat a Mat nás baví: Odpad [i] 18:55 Kdo chce s vlky žíti [i] 19:30 Zašlapané projekty: Vesničky SOS [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Doktor Živago [i] 23:15 Dom Hemingway [i] 00:45 Krvavé písky Libye [i] 01:40 Speed Sisters aneb Palestinky za volantem [i] 02:55 Stesk po zeleném suknu [i] 03:25 Přísně tajné vraždy: Poslední noc Jana Masaryka [i] 03:40 Ztracené adresy: Žák [i] 04:00 Vodácká putování: Ohře [i] 04:15 Počesku: Žďárské vrchy [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:20 Katie Ffordová: Láska na vysočine [i] 08:25 Reflex [i] 10:10 Zasnúbení a nedočkaví [i] 11:15 Bolesti slávnych VII. 5-6/8 [i] 13:30 Bostonské vraždy VI. 1-2/18 [i] 15:15 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky [i] 19:35 Mi.Lu.Jem [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Najlepšia opatrovateľka [i] 22:00 Leto v Maďarsku [i] 00:05 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky [i] 03:50 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.