TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz - FINÁLE [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Monk V. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Monk V. [i] 01:30 Najväčší víťaz - FINÁLE [i] 03:20 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Quinta do Palheiro, Portugalsko [i] 09:05 Druhá šanca: Neopustím ťa [i] 10:00 Profesionáli II: Zvírený prach 8/13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny III. 5/23 [i] 15:10 Test magazín: Práčky so sušičkou [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Casa de Mateus, Portugalsko [i] 16:55 Druhá šanca: Nemôžem ťa stratiť [i] 17:40 Jazdi hlavou: Električka [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Futbal - FIFA MS 2018: Argentína – Chorvátsko [i] 22:05 Futbal – FIFA MS 2018 – zostrihy [i] 22:50 Profesionáli II: Zvírený prach 8/13 [i] 23:40 Zajtrajšie noviny III. 5/23 [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:30 Nikto nie je dokonalý [i] 02:30 Hurá do záhrady [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Futbal – FIFA MS 2018 – zostrihy [i] 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom nastrašili muchu [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:40 Detská škola prežitia [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONG - Zero waste [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 (Ne)celebrity: Peter Koza [i] 08:40 Tajný život dvojčiat [i] 09:30 Európa v obrazoch [i] 09:55 Klenotnica [i] 10:40 Monika a pes [i] 11:30 Obedníček: Hroch [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 Veselá farma [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Universum: Levia skala [i] 13:30 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 16:10 Národnostné správy [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 19:10 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 19:15 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:20 Trpaslíci: SMAJLISONG - Zero waste [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:14 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:20 Amy [i] 22:20 Art Film Fest [i] 22:25 Propeler [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Národnostné správy [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 13 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 12 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 INKOGNITO [i] 23:10 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 00:10 Spravodlivosť v krvi VIII. 10 [i] 01:10 Myšlienky vraha IV. 3 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:10 TOP STAR [i] 03:25 POLICAJTI V AKCII [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 SÚDNA SIEŇ [i] 06:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca III. 20,21 [i] 10:50 MacGyver 39 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:20 Profesionáli VII. 7 [i] 14:15 Simpsonovci XVIII. 15 [i] 14:45 MacGyver 40,41 [i] 16:50 Simpsonovci XVIII. 16 [i] 17:20 Hoď svišťom 1,2,3/16 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 8 [i] 20:35 X-Men: Prvá trieda [i] 23:20 Vikingovia IV. 14,15 [i] 01:25 MacGyver 40 [i] 02:20 Prvé oddelenie [i] 02:40 Profesionáli VII. 8 [i] 03:10 Vikingovia IV. 14,15 [i] 04:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Inteligence I. 2 [i] 08:05 Rookie Blue III. 7 [i] 09:05 NCIS: New Orleans III. 9 [i] 10:05 NCIS: New Orleans III. 10 [i] 11:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 12:05 Inteligence I. 2 [i] 13:05 Rookie Blue III. 7 [i] 14:05 NCIS: New Orleans III. 9 [i] 15:05 NCIS: New Orleans III. 10 [i] 16:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i] 17:05 Inteligence I. 3 [i] 18:05 Rookie Blue III. 8 [i] 19:05 NCIS: New Orleans III. 11 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 12 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 16 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 12 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 16 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 02:20 Zkušební jízda III. 9 [i] 02:45 Zkušební jízda III. 10 [i] 03:10 Zkušební jízda III. 11 [i] 03:35 Zkušební jízda III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 3: Na jídelníčku 6 [i] 06:00 Jak to dělají? 4: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4 15 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky 12 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 12 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 18 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3: Alton 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 20 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 7 [i] 11:00 Rození obchodníci 9: BMW M5 3 [i] 12:00 Dvojí přežití 2: Pohřbeni zaživa 5 [i] 13:00 Americký chopper 6: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek 7 [i] 14:00 Americký chopper 6: Jeskyně Howe Caverns 8 [i] 15:00 Americký chopper 6: Motorky Pilot Pen a Ducati 9 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 1: Letadlová loď 1 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Soupeřivost nade vše 15 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Záchodová tragédie 15 [i] 18:00 Jak se to dělá 19: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 18 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: Ford Mustang Fastback - USA 14 [i] 20:00 Co se dělo dál? 2 1 [i] 20:30 Co se dělo dál? 2 2 [i] 21:00 Dovádění s vědou 1 5 [i] 21:30 Dovádění s vědou 1 6 [i] 22:00 Souboje robotů 2 3 [i] 23:00 Fantastické inženýrství 2: Oasis Class Výletní lodě 6 [i] 00:00 Záhadná Země 3: Ztracený poklad Velkého kaňonu 3 [i] 01:00 Berte to jako varování 3: Mistři tvořivosti 2 [i] 02:00 Co se dělo dál? 2 1 [i] 02:30 Co se dělo dál? 2 2 [i] 03:00 Dovádění s vědou 1 5 [i] 03:30 Dovádění s vědou 1 6 [i] 04:00 Dvojí přežití 3: Vyhrocená situace 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Nic pro zasmání [i] 09:45 Kousek života [i] 10:10 Cirkus Humberto: Útěk 11/12 [i] 11:05 Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Zkoušky z dospělosti: Telegram 3/6 [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Daněk 3/12 [i] 13:50 Po stopách hvězd [i] 14:20 Doktor Martin VI [i] 15:05 To je vražda, napsala III: Nevyúčtovaná vražda [i] 15:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Vražda v Orient expresu [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:00 Muž z Ria [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Otisky doby: Šest mýtů o znásilnění [i] 02:10 Toulavá kamera [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Divnopis [i] 05:30 Příběhy domů: Zámek Nové Město nad [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Islandská paměť [i] 10:00 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 10:55 Národ bez hlav [i] 12:00 Putování za vínem: Alentejo [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 Na houby: Teplomilné [i] 13:30 Potrava duše & těla II 8/11 [i] 13:55 Tuniská mozaika [i] 14:25 Jaroslav Krejčí - mezi diktaturou a demokracií [i] 14:55 Pot, slzy a naděje: Není konec, dokud není konec 6/6 [i] 15:45 Zašlapané projekty: Minor - sláva a pád [i] 16:00 Město v oblacích: Ve vzduchu 2/3 [i] 16:55 Divočina bez hranic 8/13 [i] 17:25 Zákon zachování rodu: Zvířecí rodiče samoživitelé 1/3 [i] 18:15 Na cestě po holandském Groene Hart [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Pietro Andrea Matthioli [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Maroko z výšky 2/2 [i] 20:50 Cestománie [i] 21:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera: Francie II. [i] 21:50 Žiletky [i] 23:45 Queer: Město mužů [i] 00:15 Stopy, fakta, tajemství: Chlapec a hvězdy [i] 00:45 Ve jménu vlasti V: Náš člověk v Damašku 11/12 [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:10 Náš venkov: Příběhy lip [i] 02:35 Než to všechno zbouráme [i] 03:00 Příběhy železné opony: Když lásku dělí stěna smrti [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:05 Hledejte a naleznete... [i] 04:30 Sudetské rodeo [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3493 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 3 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Šupiny nech doma 231 [i] 14:00 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 15:00 Odložené případy VII: Dvě svatby 15 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Kocovina 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3494 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Loupež 10 [i] 21:30 Comeback: Souboj Titánů 3 [i] 22:05 Comeback: Pomáhat a chránit 4 [i] 22:40 Policajt ze San Franciska [i] 01:00 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 01:55 Odložené případy VII: Dvě svatby 15 [i] 02:55 Správná dvojka II 2 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Šupiny nech doma 231 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Zombozův svět 35 [i] 06:45 My Little Pony III: Křišťálové království 2/2 [i] 07:30 M*A*S*H 254 [i] 08:15 M*A*S*H 255 [i] 08:55 M*A*S*H 1 [i] 09:30 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Příliv lásky [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Já sama 18 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Odmítavá reakce 2/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Život za život 9 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Třetí muž 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Nečekané nabídky 114 [i] 21:35 S pravdou ven [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XII: Život za život 9 [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XII: Třetí muž 10 [i] 02:45 Prostřeno! [i] 03:40 Doktor z hor: Nové příběhy X: Odmítavá reakce 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:15 Keď budeš moja 131-132/238 [i] 08:25 2 baby na mizine [i] 09:15 Nikdy ťa neopustím 109-110 [i] 11:50 Feriha 131-132/160 [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:45 Keď budeš moja 133-134/238 [i] 18:40 Monk V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 111-112 [i] 22:30 Feriha 133-134/160 [i] 00:35 Odložený prípad IV. 1/24 [i] 01:20 2 baby na mizine [i] 01:40 Smotánka [i] 03:25 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 9 [i] 06:00 Zoom In 2 8 [i] 06:05 Zoom In 2 9 [i] 06:15 Umění mmusí bolet: Umění mmusí bolet [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 10 [i] 11:10 Zoom In 2 11 [i] 11:20 Zoom In 2 12 [i] 11:30 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 12:45 Smitty - nejlepší přítel [i] 14:15 Horší to už nebude [i] 16:00 Agáta [i]