TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Monk V. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Rodinné prípady [i] 00:35 Monk V. [i] 02:15 Zámena manželiek [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Kenroku-en, Japonsko [i] 09:05 Druhá šanca: Nikdy viac [i] 09:55 Profesionáli II: Neuctivý štátny zamestnanec 7/13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny III. 4/23 [i] 15:10 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Quinta do Palheiro, Portugalsko [i] 16:55 Druhá šanca: Neopustím ťa [i] 17:35 Jazdi hlavou: Nehoda v tuneli [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Futbal - FIFA MS 2018: Irán - Španielsko [i] 22:05 Futbal – FIFA MS 2018 – zostrihy [i] 22:55 Profesionáli II: Neuctivý štátny zamestnanec 7/13 [i] 23:45 Zajtrajšie noviny III. 4/23 [i] 00:30 Nikto nie je dokonalý [i] 01:30 Nikto nie je dokonalý [i] 02:35 Hurá do záhrady [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Štiavnické metamorfózy [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Futbal – FIFA MS 2018 – zostrihy [i] 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom čakali búrku [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:40 Detská škola prežitia [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Asi odpadnem ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 (Ne)celebrity: Pavol Hlodák [i] 08:40 Rivali: Chanel verzus Schiaparelli [i] 09:35 Kvarteto [i] 10:00 Mizantrop [i] 11:30 Obedníček: Hroch [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Maxipes Fík [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ladův kraj [i] 12:35 Tajné dokumenty nacistov: Nacistický džihád 5/6 [i] 13:30 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 16:10 (Ne)celebrity: Peter Koza [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 19:10 Večerníček: Hroch [i] 19:15 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Asi odpadnem ! [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:18 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:20 Universum: Levia skala [i] 21:20 Tajný život dvojčiat [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:35 Art Film Fest [i] 22:40 Kinorama [i] 23:05 Noc v archíve: Osmičkové roky, rok 1968 - Čas krátkej slobody [i] 00:05 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 01:55 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Správy a komentáre [i] 02:55 Správy - Hírek [i] 03:05 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 04:45 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:45 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 12 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 11 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: Operácia: Mobily 2 [i] 21:55 VEĽKÝ BALÍK [i] 23:00 Skorumpovaní poliši I. 8 [i] 23:55 Spravodlivosť v krvi VIII. 9 [i] 00:55 Myšlienky vraha IV. 2 [i] 01:55 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 POLICAJTI V AKCII [i] 06:00 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca III. 18,19 [i] 10:50 MacGyver 37 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:20 Profesionáli VII. 6 [i] 14:15 Simpsonovci XVIII. 14 [i] 14:45 MacGyver 38,39 [i] 16:55 Simpsonovci XVIII. 15 [i] 17:20 Komisár Rex XVI. 11,12/12 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VII. 7 [i] 20:35 X Factor Veľká Británia XIV. 5,6 [i] 22:45 Hawaii 5.0 VII. 22 [i] 23:45 Homeland: V mene vlasti VI. 1/12 [i] 00:50 MacGyver 38 [i] 01:55 Prvé oddelenie [i] 02:40 Profesionáli VII. 7 [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 POLICAJTI V AKCII [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:20 Království IV. 16 [i] 08:10 Rookie Blue III. 6 [i] 09:10 NCIS: New Orleans III. 7 [i] 10:10 NCIS: New Orleans III. 8 [i] 11:10 Království IV. 16 [i] 12:05 Inteligence I. 1 [i] 13:05 Rookie Blue III. 6 [i] 14:05 NCIS: New Orleans III. 7 [i] 15:05 NCIS: New Orleans III. 8 [i] 16:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 17:05 Inteligence I. 2 [i] 18:05 Rookie Blue III. 7 [i] 19:05 NCIS: New Orleans III. 9 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 10 [i] 21:00 Battle Creek I. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 1 [i] 22:50 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 2 [i] 23:45 Tým SEAL I. 9 [i] 00:40 Battle Creek I. 1 [i] 01:35 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 11 [i] 02:15 Criminal Minds Xiii. 12 [i] 03:00 Zkušební jízda III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 3: Zelené peklo 4 [i] 06:00 Jak to dělají? 4: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina 3 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4 14 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ 11 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 11 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 17 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 19 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 6 [i] 11:00 Rození obchodníci 9: Morgan 2 [i] 12:00 Dvojí přežití 2: Pryč z oblaků 4 [i] 13:00 Aljaška: Poslední hranice 4: Nelze plýtvat 7 [i] 14:00 Aljaška: Poslední hranice 4: Tajemství kovboje 8 [i] 15:00 Aljaška: Poslední hranice 4: Nároky, plechovky a sruby 9 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 2: Super ponorka amerického námořnictva 8 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Narůstající spory 14 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Záhadný přídavek 14 [i] 18:00 Jak se to dělá 19: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 17 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: BMW Isetta 13 [i] 20:00 Dvě turba 1: Nastartujte motory 6 [i] 21:00 Land Rover s nízkým podvozkem 3 [i] 22:00 Pouliční psanci: Memphis 1: Nehody se stávají 3 [i] 23:00 Rychle a hlasitě 5 7 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka 2: Gas Monkey, That Funky Monkey... 3 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Nejlepší hity II 14 [i] 02:00 Dvě turba 1: Nastartujte motory 6 [i] 03:00 Land Rover s nízkým podvozkem 3 [i] 04:00 Dvojí přežití 3: Potíže v ráji 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Namaluj mi smrt [i] 09:45 Doktor Martin VI [i] 10:35 Útěk [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Zkoušky z dospělosti: Zápas 2/6 [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Poklad 2/12 [i] 13:50 Kousek života [i] 14:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:10 To je vražda, napsala III: Nic pro zasmání [i] 15:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Clona: Kameraman 7/7 [i] 20:55 Zlatá mládež 2 [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:40 Otisky doby: Šest mýtů o znásilnění [i] 22:30 Taggart [i] 00:40 Případy detektiva Murdocha XI [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Báječné krajiny: Čína - Po stopách Tygra a draka 3/5 [i] 09:45 Příběh Egypta: Faraon válečník [i] 10:35 Jacqueline Kennedyová [i] 11:30 Hrdinové nebes: Charles Lindbergh 1/2 [i] 11:55 Hrdinové nebes 2/2 [i] 12:25 Náš venkov: Příběhy lip [i] 12:50 Putování za písničkou [i] 13:20 Folklorika: Jak se honí král [i] 13:45 Kvarteto [i] 14:15 Mají i zvířata svá práva? [i] 15:05 Zlatý muž z Ria [i] 16:20 Klíč [i] 16:50 Čeští trampové v Americe [i] 17:40 Maroko z výšky 1/2 [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pot, slzy a naděje: Všichni tě sledují 5/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Panama, země mezi dvěma oceány [i] 21:00 Na cestě po holandském Groene Hart [i] 21:30 Ve stínu lebek [i] 22:00 Requiem pro panenku [i] 23:35 Ve jménu vlasti V: Náš člověk v Damašku 11/12 [i] 00:35 Hitlerův poslední rok 1/2 [i] 01:25 Ztráta paměti 4/5 [i] 02:25 Chcete je? [i] 02:30 Škola hrou a prohrou [i] 02:55 Příběhy železné opony: Útěk novináře Peroutky [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:05 Na cestě k sobě [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3492 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 2 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Operační múza 230 [i] 14:00 Odložené případy VII: Bunny na útěku 12 [i] 15:00 Odložené případy VII: Vražedné grafitti 13 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Kadeti 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3493 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 21:30 Atentát: Veterán 2 [i] 22:55 Beze stopy III: Premiantka 11 [i] 23:55 Odložené případy VII: Bunny na útěku 12 [i] 00:50 Odložené případy VII: Vražedné grafitti 13 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba XII: Kadeti 14 [i] 02:30 Beze stopy III: Premiantka 11 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Operační múza 230 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Maximální Max 34 [i] 06:45 My Little Pony III: Křišťálové království 1/2 [i] 07:30 M*A*S*H 252 [i] 08:15 M*A*S*H 253 [i] 08:55 M*A*S*H 254 [i] 09:30 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Můj kámoš 17 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Odmítavá reakce 1/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Dům duchů 7 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Všechno za jednu noc 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Rána 109 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 V.I.P. Vraždy II: Když řádí zubatá 11 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Návrat komisaře Rexe XII: Dům duchů 7 [i] 01:55 Návrat komisaře Rexe XII: Všechno za jednu noc 8 [i] 02:55 Prostřeno! [i] 03:50 Doktor z hor: Nové příběhy X: Odmítavá reakce 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:15 Keď budeš moja 129-130/238 [i] 08:30 Nikdy ťa neopustím 107-108 [i] 11:05 Feriha 129-130/160 [i] 13:55 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 131-132/238 [i] 18:40 Monk V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 109-110 [i] 22:30 Feriha 131-132/160 [i] 00:45 Odložený prípad IV. 24/24 [i] 01:30 2 baby na mizine [i] 01:50 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywood tančí a zpívá 1 10 [i] 06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Ať to stojí, co to stojí [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 5 [i] 11:10 Zoom In 2 6 [i] 11:20 Zoom In 2 7 [i] 11:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 12:00 Hledá se Jackie Chan [i] 13:25 Umění mmusí bolet: Umění mmusí bolet [i] 15:00 Co horšího se může stát [i] 16:35 Horší to už nebude [i] 18:20 Pavoučí teror [i] 19:55 Batman navždy [i] 22:00 Bunraku [i] 00:00 Temný muž