TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Monk V. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:25 Blbý a blbší sú späť [i] 23:35 Monk V. [i] 01:30 Zámena manželiek [i] 02:40 Susedské prípady [i] 03:30 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Blenheim, Veľká Británia [i] 09:05 Druhá šanca: To si ty... [i] 09:55 Profesionáli II: Vo verejnom záujme 5/13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Zajtrajšie noviny III. 2/23 [i] 15:15 Jazdi Hlavou: Obytná zóna [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Mount Stewart, Írsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Futbal - MS 2018: Tunisko – Anglicko [i] 22:05 MS vo futbale 2018 - zostrihy [i] 22:55 Profesionáli II: Vo verejnom záujme 5/13 [i] 23:45 Zajtrajšie noviny III. 2/23 [i] 00:30 Nikto nie je dokonalý [i] 01:40 Nikto nie je dokonalý [i] 02:45 Hurá do záhrady [i] 03:20 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 MS vo futbale 2018 - zostrihy [i] 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom zmeškali zatmenie [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:40 Detská škola prežitia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Autosalón [i] 09:05 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov [i] 09:10 Krajina bez tieňa [i] 09:40 Kvarteto [i] 10:10 Manželčatá [i] 10:50 Ozveny z hôr a dolín [i] 11:25 Obedníček: Hroch [i] 11:30 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:35 Maxipes Fík [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ladův kraj [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:30 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 16:10 (Ne)celebrity: Karol Herian [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:30 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 19:10 Večerníček: Hroch [i] 19:15 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:20 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlikôš [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:14 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:20 Moja diagnóza: Cystická fibróza - vďační za každý nádych [i] 20:45 Silná zostava: Ženy, muži, ich vzťahy, ich roly [i] 21:35 BIELE VRANY A HRDINOVIA MEDZI NAMI: Biomasaker [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:35 Art Film Fest [i] 22:40 Ten tajomný objekt túžby [i] 00:25 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i] 02:05 Správy RTVS "N" [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:10 Správy - Hírek [i] 03:20 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 10 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 9 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 INKOGNITO [i] 23:10 Ako som prežil 4 [i] 00:10 Spravodlivosť v krvi VIII. 7 [i] 01:10 Myšlienky vraha III. 20/20 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:00 TOP STAR [i] 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Bučkovci [i] 07:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Ochranca III. 14,15 [i] 10:55 MacGyver 33 [i] 12:15 Prvé oddelenie [i] 13:30 Profesionáli VII. 4 [i] 14:30 Simpsonovci XVIII. 12 [i] 14:55 MacGyver 34,35 [i] 17:05 Simpsonovci XVIII. 13 [i] 17:35 Komisár Rex XVI. 7,8 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 5 [i] 20:35 Hry o život: Skúška ohňom [i] 23:35 OKTAGON MMA [i] 00:10 Pravdivý príbeh [i] 02:25 MacGyver 34 [i] 03:10 Profesionáli VII. 5 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 Starostove starosti [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 9 [i] 07:30 Království IV. 14 [i] 08:25 Rookie Blue III. 4 [i] 09:25 NCIS: New Orleans III. 3 [i] 10:25 NCIS: New Orleans III. 4 [i] 11:20 Království IV. 14 [i] 12:20 Vzpomínky III. 12 [i] 13:20 Rookie Blue III. 4 [i] 14:20 NCIS: New Orleans III. 3 [i] 15:20 NCIS: New Orleans III. 4 [i] 16:15 Království IV. 15 [i] 17:10 Vzpomínky III. 13 [i] 18:10 Rookie Blue III. 5 [i] 19:10 NCIS: New Orleans III. 5 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 6 [i] 21:00 Tým SEAL I. 9 [i] 21:55 S.W.A.T. I. 20 [i] 22:50 Výkupné I. 11 [i] 23:45 Výkupné I. 12 [i] 00:40 Tým SEAL I. 9 [i] 01:35 Vzkazy mrtvých I. 5 [i] 02:25 Vzkazy mrtvých I. 6 [i] 03:25 Zkušební jízda III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 10: Cadillac Coupe De Ville 12 [i] 06:00 Jak to dělají? 4: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice 1 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4 12 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX 9 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 9 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 15 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 17 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 4 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: Bel Air 10 [i] 12:00 Dvojí přežití 2: Jíst prach 2 [i] 13:00 Nutné k přežití 1: Pustý ostrov 8 [i] 14:00 Nutné k přežití 1: Africká savana 9 [i] 15:00 Nutné k přežití 1: Močály Everglades 10 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 2: Oasis Class Výletní lodě 6 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Nečekané problémy 12 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Přichází změna 12 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce 13 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 15 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: Nissan Skyline 11 [i] 20:00 Nazí a vystrašení 4: Královna bažin 5 [i] 21:00 Temnota 1: Separační úzkost 4 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL 1: 40 dnů - Kolaps 7 [i] 23:00 Záchrana statku 1: Důvěřuj nebo zemři 3 [i] 00:00 Ďáblův kaňon 1 6 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Svět hackerů 12 [i] 02:00 Nazí a vystrašení 4: Královna bažin 5 [i] 03:00 Temnota 1: Separační úzkost 4 [i] 04:00 Dvojí přežití 3: Dva vrcholy 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 V kondici [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Slovácko sa nesúdí: Nadílka 3/12 [i] 09:45 Štafle [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Třetí patro: Mistr 6/6 [i] 13:40 To jsem z toho jelen: Neúplné zatmění slunce 6/6 [i] 14:10 Dva, t.č. v zel. hl. dvě veselé nekuř. [i] 14:50 To je vražda, napsala III: Smrt podle dohody [i] 16:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město II 1/6 [i] 21:00 Družička [i] 21:30 Reportéři [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Kriminalista IV [i] 23:15 Na stopě [i] 23:35 Taggart [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:00 Sváteční slovo českobratrského evangelického faráře Pavla Rumla [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 13. komnata Jiřího Langmajera st. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Stopy, fakta, tajemství: Pogrom [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Řecko v rytmu buzuki [i] 09:55 Město v oblacích: Odlet 1/3 [i] 10:50 Střídavka po deseti letech [i] 11:45 Příběhy moderní medicíny - Srdeční selhání [i] 12:00 Zvědavost žraloků [i] 12:20 Babylon [i] 12:45 Cesty víry: Vévodkyně savojská [i] 13:15 Televizní klub neslyšících [i] 13:40 Československý filmový týdeník 1204/2379 [i] 14:00 Putování za vínem: Alentejo [i] 14:25 Divočina bez hranic 8/13 [i] 14:55 Národ bez hlav [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Letecké katastrofy: Rvačka v pilotní kabině [i] 17:20 Hrdinové nebes: Charles Lindbergh 1/2 [i] 17:45 Hrdinové nebes 2/2 [i] 18:10 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Minor - sláva a pád [i] 19:15 Na houby: Lišky, kuřátka a břichatky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův poslední rok 1/2 [i] 21:00 Město v oblacích: Ve vzduchu 2/3 [i] 21:55 50 let od úmrtí [i] 23:55 Balada o Cablu Hogueovi [i] 01:50 Queer: Stopy brněnského feminismu [i] 02:20 Příběhy domů: Zámek Nové Město nad [i] 02:35 Osamělí bojovníci [i] 03:05 Příběhy železné opony: Případ [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Ze ZOO do ZOO [i] 04:10 Mnichem na dobu určitou [i] 04:35 Folklorní magazín [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:20 Novashopping 08:35 Ulice 3490 [i] 09:30 Na vodě: Na dně 1 [i] 10:40 Na vodě: Milej kluk 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 12 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Sundej si plavky 228 [i] 14:00 Odložené případy VII: Čínská čtvrť 8 [i] 15:00 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Vnitřní nepřítel 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3491 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Čarodějnice 7 [i] 21:30 Atentát: Prezident 1 [i] 22:55 Beze stopy III: Soudy 9 [i] 23:50 Odložené případy VII: Čínská čtvrť 8 [i] 00:45 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba XII: Vnitřní nepřítel 12 [i] 02:25 Beze stopy III: Soudy 9 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Sundej si plavky 228 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ben 10: Dnešek zítřka 32 [i] 06:45 My Little Pony II: Canterlotská svatba 1/2 [i] 07:25 M*A*S*H 248 [i] 08:15 M*A*S*H 249 [i] 08:55 M*A*S*H 250 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Pozdní lítost 15 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Poslední cesta 1/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Eskamotáž 3 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Nedodržené sliby 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Oslava s překvapením 108 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:35 Štiky [i] 23:45 Policie v akci [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XII: Eskamotáž 3 [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XII: Nedodržené sliby 4 [i] 02:45 Prostřeno! [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy X: Poslední cesta 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:15 Keď budeš moja 125-126/238 [i] 08:25 2 baby na mizine [i] 10:55 Svadobné zvony [i] 12:10 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:05 Búrlivé víno [i] 16:35 Keď budeš moja 127-128/238 [i] 18:30 Monk V. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 105-106 [i] 22:30 Feriha 127-128/160 [i] 00:50 Odložený prípad IV. 22/24 [i] 01:35 2 baby na mizine [i] 01:55 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 11 [i] 06:00 Zoom In 2 23 [i] 06:05 Zoom In 2 24 [i] 06:15 Zoom In 2 25 [i] 06:25 Zip & Zap a kuličkový gang [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Moje letní story [i] 12:55 Ať to stojí, co to stojí [i] 14:25 Planeta 51 [i] 15:50 Hledá se Jackie Chan [i] 17:15 Městský lovec [i] 18:50 Záhadná neznámá [i] 20:30 Kontrakt [i] 22:00 Zóna Smrti - Čas Odplaty [i] 23:55 Paradox [i] 01:30 Smrtící úder [i] 03:00 Kontrakt [i] 04:30 Monsieur Max [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Skoky do vody [i] 07:30 Motokros [i] 08:30 Rally [i] 09:00 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Šerm [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i]