TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Tarzan [i] 08:50 Jak se krotí krokodýli [i] 11:20 CHART SHOW [i] 13:30 Som agent [i] 15:30 Stážista [i] 18:05 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Nočný bežec [i] 23:05 Neľútostný zabijak [i] 01:10 Nočný bežec [i] 03:15 Expendables: Nezničiteľní [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Park [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Prasiatko Peppa II: Skolský výlet [i] 07:20 Calimero [i] 07:35 Mickey Mouseov klub II.: Pítove plážové "luau" [i] 08:00 Bol raz jeden život [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Superhrdinovia: Titáni [i] 09:30 Autosalón [i] 10:00 Highlands: Divoké srdce Škótska: Ľudia z Vysočiny 4/4 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Buď Bindi: Stále na úteku [i] 14:25 Agatha Christie : Poirot: Detektív Poirot: Smrť v oblakoch [i] 16:10 "Anděl na horách" [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Futbal - MS 2018: Brazília – Švajčiarsko [i] 22:05 MS vo futbale 2018 - zostrihy [i] 22:55 Agatha Christie : Poirot: Detektív Poirot: Smrť v oblakoch [i] 00:35 O 5 minút 12 [i] 01:45 "Anděl na horách" [i] 03:10 Highlands: Divoké srdce Škótska: Ľudia z Vysočiny 4/4 [i] 04:05 Svet v obrazoch [i] 04:30 Od ovečky po gubu [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 MS vo futbale 2018 - zostrihy [i] 07:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ladův kraj [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue: naživo [i] 09:55 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:25 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Spišské párky - návrat [i] 10:35 Herci-novinári [i] 11:15 Família - Ne/obyčajný život [i] 11:45 Spomíname na Petra Raševa: Spiaca krásavica a Železný princ [i] 13:00 Orientácie [i] 13:30 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 16:05 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 16:30 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 19:10 Večerníček: Hroch [i] 19:15 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:20 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Táradlo [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Slovo [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:18 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:20 Trebbia 2018 [i] 21:50 MANIFEST: Milan Grygar [i] 22:05 Art Film Fest [i] 22:10 Monty Python: Zmysel života [i] 23:55 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Futbal - MS 2018 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:55 Ja, zloduch! [i] 09:10 Gumkáči IV. 8 [i] 09:30 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 10:50 X-Men: Wolverine [i] 13:10 Bohovia Egypta [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Najdlhšia jazda [i] 23:30 Bláznivá noc [i] 01:25 Paul [i] 03:30 KRIMI 03:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:50 NA CHALUPE [i] 06:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 07:55 Profesionáli VII. 3 [i] 08:50 RÁNO S RIKOM 09:25 Petrolejárky [i] 11:50 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 13:25 Dovidenia, stará mama ! [i] 14:50 X Factor Veľká Británia XIV. 3,4 [i] 17:10 Starostove starosti [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VII. 4 [i] 20:35 Paul [i] 22:45 Prometheus [i] 01:25 Bučkovci [i] 03:55 Profesionáli VII. 4 [i] 04:30 KINOSÁLA [i] 04:40 Petrolejárky [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:20 Království III. 1 [i] 08:15 Profil zločinu III. 2 [i] 09:25 Profil zločinu III. 3 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 12:25 Tajnosti a lži II. 5 [i] 13:25 Tajnosti a lži II. 6 [i] 14:25 Pomsta I. 25 [i] 15:35 Pomsta I. 26 [i] 16:55 Profil zločinu III. 2 [i] 18:05 Profil zločinu III. 3 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 21:00 Policajtka barbie V. 3 [i] 22:05 Policajtka barbie V. 4 [i] 23:15 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 10 [i] 00:10 Criminal Minds Xiii. 11 [i] 01:05 Policajtka barbie V. 3 [i] 02:10 Policajtka barbie V. 4 [i] 03:05 Pomsta I. 25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 10: FSM Syrena 105 10 [i] 06:00 Jak se to dělá: Auta snů 3: Audi S8 6 [i] 06:30 Muži Yukonu 2: Nelehká rozhodnutí 4 [i] 07:30 Australská železnice 2 8 [i] 08:30 Odpadlická autodílna 1: Zapálení pro Gasser z roku 1957 3 [i] 09:30 Jak se to dělá: Auta snů 2: Ginetta G41 6 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 10 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci 1 5 [i] 12:00 Války kontejnerů 3: S větrem o závod 5 [i] 12:30 Války kontejnerů 3: Zimní hry 6 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3 5 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie 3 6 [i] 14:00 Válka skladů v Kanadě 1: Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 14:30 Válka skladů v Kanadě 1: Nesnesitelné vedro 10 [i] 15:00 Válka skladů v Kanadě 1: Napětí v Claireville 11 [i] 15:30 Válka skladů v Kanadě 1: Nečekané problémy 12 [i] 16:00 Obrovské vlaky 1: Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 17:00 Změna rychlosti s Aaronem Kaufmanem 1 6 [i] 18:00 Americký chopper 10 3 [i] 19:00 Americký chopper 9: Staré rány 3 [i] 20:00 Neviditelní zabijáci 1 3 [i] 21:00 Temnota 1 3 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem 3: Sterling K. Brown 9 [i] 23:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta 2 2 [i] 00:00 Pátrání po Escobarových milionech 1: Vězeň 3 [i] 01:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy 1 2 [i] 02:00 Neviditelní zabijáci 1 3 [i] 03:00 Temnota 1 3 [i] 04:00 Rození obchodníci 10: Lotus Elise 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Cech panen kutnohorských [i] 08:10 Úsměvy Zdeňka Štěpánka [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Útěk 11/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O labuti [i] 14:05 Taneček přes dvě pekla [i] 15:05 Perly a růže [i] 15:35 Zdivočelá země 28/45 [i] 16:30 Zdivočelá země 29/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Tady hlídám já [i] 22:05 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Zastřený hlas [i] 00:10 Inspektor Banks IV [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:20 13. komnata Jiřího Langmajera st. [i] 02:50 Sváteční slovo českobratrského evangelického faráře Pavla Rumla [i] 02:55 Hobby naší doby [i] 03:20 Zlatá mládež 2 [i] 04:05 Po stopách hvězd [i] 04:30 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Samoty a setkávání [i] 05:30 Na houby: Lišky, kuřátka a břichatky [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1204/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 3 [i] 09:35 Slavné bojové akce 2. světové války: SAS versus Rommel 5/6 [i] 10:25 Radúz Činčera [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Chcete mě? [i] 12:35 Sváteční slovo českobratrského evangelického faráře Pavla Rumla [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:05 Uchem jehly [i] 13:35 Cesty víry: Vévodkyně savojská [i] 14:00 Potrava duše & těla II 8/11 [i] 14:30 Království divočiny: Montereyský záliv [i] 15:00 Na plovárně s Emilem Horváthem [i] 15:30 Počesku [i] 15:40 Na cestě po Trinidadu a Tobagu [i] 16:05 Národ bez hlav [i] 17:10 Příběh Egypta: Faraon válečník [i] 18:00 Báječné krajiny: Čína - Po stopách Tygra a draka 3/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divočina bez hranic: Bieszczadzki Park Narodowy 7/13 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Balada o Cablu Hogueovi [i] 22:05 Portrét dámy [i] 00:25 Nadia Comaneciová - diktátor a gymnastka [i] 01:25 Komplicové 2/4 [i] 02:15 Oči Velkého Bratra [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:15 Love story ze stacionáře [i] 03:40 Náš venkov [i] 04:00 Na moll... [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Židovské památky Českého ráje a okolí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci VI 63, 64 [i] 06:20 Milesova vesmírná dobrodružství 29 [i] 06:45 Kačeří příběhy 51, 52 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách IX 17 [i] 07:55 Správná dvojka 11 [i] 08:20 O Rampelníkovi [i] 10:00 Kdopak to mluví 2 [i] 11:35 Magická posedlost [i] 13:40 Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka [i] 15:55 Noc klavíristy [i] 17:40 Prázdniny pro psa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Na dně 1 [i] 21:25 Na vodě: Milej kluk 2 [i] 22:35 Střepiny [i] 23:05 Na vlastní nebezpečí [i] 01:00 Noc klavíristy [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba XII: Šach 11 [i] 03:05 Volejte Novu [i] 03:35 O Rampelníkovi [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Ben 10: Vnitřní zvíře 31 [i] 06:50 Transformers: Roboti v utajení II: Na dvou frontách 1/2 [i] 07:15 Ninjago: Večeře s Nadakhanem [i] 07:45 M*A*S*H 247 [i] 08:15 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardenách: Útok tanků SS 6 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:50 Teď vaří šéf! [i] 14:45 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i] 16:50 Což takhle dát si špenát [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Decibely lásky [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 Do noci [i] 01:35 BIKESALON [i] 02:00 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardenách: Útok tanků SS 6 [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Leto v Alpách [i] 08:30 Reflex [i] 10:40 Superpestúnka [i] 13:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 15:45 Tri dievčatá a jedna svadba [i] 17:45 Sladká výzva [i] 18:00 Neskrotná Angelika [i] 20:00 Zaľúbená v tridsiatke [i] 22:00 Príležitosť milovať [i] 00:00 Neskrotná Angelika [i] 01:45 Zaľúbená v tridsiatke [i] 03:20 Príležitosť milovať [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Zoom In 2 26 [i] 05:50 Zoom In 2 19 [i] 06:00 Zoom In 2 20 [i] 06:10 Vichr 3 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Antboy [i] 12:15 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 13:30 Major Payne [i] 15:05 Den zrady [i] 16:40 Horal [i] 18:30 Superpolda [i] 20:10 Jak básníci neztrácejí nadeji [i] 22:00 Temný muž [i] 23:30 Soudný den [i] 01:10 Cesta draka [i] 02:45 Virový faktor [i] 04:40 Zoom In 2 21 [i] 04:50 Zoom In 2 22 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    15:15 Vytrvalostní závody [i] 15:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Jezdectví [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Tenis [i] 21:00 Vytrvalostní závody [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Rally [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Vytrvalostní závody [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Biologie 2.0 2016 1 [i] 06:00 Mužské hry 1 7 [i] 06:30 Mužské hry 1 8 [i] 07:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 4 [i] 08:00 Divy světa s Billem Weirem 1 6 [i] 08:55 Planeta mutantů 2 4 [i] 09:50 Nejmenší zvířata na světě [i] 10:55 Hvězdy hvězdičky 1 2 [i] 11:00 Kate Humble: Život mezi nomády 1 3 [i] 12:05 Exkurze po továrně 2: Boty 6 [i] 13:15 Milionové nápady 1 6 [i] 14:05 Grandiózní lodě 7 4 [i]