TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Kung Fu Panda III. [i] 08:00 Tanec je moja vášeň 2 [i] 10:10 SUPERSTAR - SUPERFINÁLE [i] 13:40 Morganovci [i] 15:50 Jak se krotí krokodýli [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 Veľké prachy [i] 20:30 Stážista [i] 23:05 Frajeri vo Vegas [i] 01:15 Expendables: Nezničiteľní [i] 02:55 Stážista [i] 04:50 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Prasiatko Peppa II: Neviditeľný kamarát [i] 07:05 Calimero [i] 07:15 Mickey Mouseov klub II.: Minina dúha [i] 07:40 Bol raz jeden život [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:35 My sme malí muzikanti: Oknár Ozlomkrk 3/10 [i] 10:05 My sme malí muzikanti: V daždi 4/10 [i] 10:35 Park [i] 11:10 On air [i] 11:40 Kazko Vlasko [i] 12:40 Vynes na horu svoj hrob [i] 14:00 Vôňa lásky 3/6 [i] 15:40 MacKennovo zlato [i] 17:55 Cestou necestou: Sao Paolo [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Futbal - MS 2018: Chorvátsko – Nigéria [i] 23:05 MS vo futbale 2018 - zostrihy [i] 00:10 MacKennovo zlato [i] 02:10 Vôňa lásky 3/6 [i] 03:50 Vynes na horu svoj hrob [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 MS vo futbale 2018 - zostrihy [i] 06:45 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Obytná zóna [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Cesta na MS vo futbale [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 09:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ladův kraj [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Osmičkové roky, rok 1968 - Čas krátkej slobody [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 VaT [i] 11:30 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 14:05 Športové nádeje: Talenty squashu [i] 14:30 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 17:05 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 17:30 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 20:06 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:12 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:14 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Pavla Povinca [i] 20:45 Ľalie poľné [i] 22:00 Art Film Fest [i] 22:10 Wolf Hall: Celým srdcom milovaný 2/6 [i] 23:10 Most III. 1/10 [i] 00:05 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 01:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:45 Futbal - MS 2018 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 NAŠI III. 5,6 [i] 09:15 Gumkáči IV. 6,7 [i] 10:10 Dovidenia, stará mama! 23,24 [i] 11:45 Dragonball: Evolúcia [i] 13:30 Hry o život: Skúška ohňom [i] 16:25 Život s Helen [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Bohovia Egypta [i] 23:10 Pravdivý príbeh [i] 01:30 Telefónna búdka [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 Dovidenia, stará mama! 23 [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:30 Prvé oddelenie [i] 07:15 Profesionáli VII. 2 [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VII. 4,5 [i] 14:15 Denník slabocha 2 [i] 16:25 Letecké katastrofy XIV. 9 [i] 17:35 Telefónna búdka [i] 19:15 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VII. 3 [i] 20:35 12 kôl: Opäť v akcii [i] 22:30 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 00:15 Bučkovci [i] 03:05 30 dní dlhá noc [i] 04:55 KINOSÁLA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pomsta I. 25 [i] 08:10 Pomsta I. 26 [i] 09:25 Království II. 22 [i] 10:20 Království III. 1 [i] 11:15 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 12:10 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 14:55 Tajnosti a lži II. 5 [i] 15:55 Tajnosti a lži II. 6 [i] 16:50 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 17:50 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 18:50 Profil zločinu III. 2 [i] 20:00 Profil zločinu III. 3 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 15 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 11 [i] 23:45 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 00:40 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 01:35 Pomsta I. 25 [i] 02:35 Pomsta I. 26 [i] 03:35 Zkušební jízda II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 2: Proti proudu řeky 12 [i] 06:00 Jak se to dělá: Auta snů 3: Ariel Atom 3S 5 [i] 06:30 Nutné k přežití 6: Malajské souostroví 3 [i] 07:30 Dvojí přežití 6: Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 08:30 Dvojí přežití 6: Ostrov v plamenech 6 [i] 09:30 Jak se to dělá: Auta snů 2: Tříkolka Morgan 5 [i] 10:00 Britský poklad, americké zlato 1: V Británii 1 [i] 11:00 Jak to dělají? 6 13 [i] 11:30 Jak to dělají? 6 14 [i] 12:00 Rychle a hlasitě 5 2 [i] 13:00 Rychle a hlasitě 5 3 [i] 14:00 Rození obchodníci 14: Dodávka Dodge A100 7 [i] 15:00 Escort rallye 1 [i] 16:00 Odpadlická autodílna 1: Nadšení z Chevelle z roku 1967, 2. část 2 [i] 17:00 Záchranářské práce 1 7 [i] 18:00 Obnažená města 2: Machu Picchu 7 [i] 19:00 Bořiči mýtů 11: Hořící šíp a benzinová nádrž 5 [i] 20:00 Automobiloví nadšenci : Milionový kousek 1: 2. část 7 [i] 21:00 Rychle a hlasitě 5 7 [i] 22:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta 2 1 [i] 23:00 Zlatá horečka: Divoká voda 1: Mezi bláznovstvím a šílenstvím 1 [i] 00:00 Záhadná Země 4: Tvorové ze ztracené džungle 5 [i] 01:00 Záhadná Země 4: Záhada lesa z tesáků 6 [i] 02:00 Automobiloví nadšenci : Milionový kousek 1: 2. část 7 [i] 03:00 Rychle a hlasitě 5 7 [i] 04:00 Rození obchodníci 10: Chevrolet Corvette Stingray 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rajské zahrady [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:35 Polopatě [i] 07:25 Skleněná panna [i] 08:15 Gejzír [i] 08:45 Slovácko sa nesúdí: Nadílka 3/12 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Terezce a paní Madam [i] 13:50 O princezně, která nesměla na slunce [i] 14:30 Cech panen kutnohorských [i] 16:00 Zítra vstanu a opařím se čajem [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Vzpomínky na Afriku [i] 23:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:50 Columbo [i] 01:20 Manéž Bolka Polívky [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:00 Diskodrom 2005 [i] 03:40 Ruční dojení [i] 04:05 Zahrada je hra [i] 04:25 Po stopách hvězd [i] 04:55 Na svatbě nemusí být jen svíčková [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Putování za vínem: Lisabonské pobřeží [i] 05:30 Zašlapané projekty: Motorák alias [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Příběhy lip [i] 09:25 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorika: Jak se honí král [i] 10:20 Letecké katastrofy: Rvačka v pilotní kabině [i] 11:15 Rozbřesk 6. června 1944: Útok [i] 12:10 Kuba inkognito [i] 13:05 Babylon [i] 13:35 Trumfové eso [i] 15:35 K Pacifiku přes Coast Mountains [i] 16:00 Zákon zachování rodu: Zvířecí rodiče samoživitelé 1/3 [i] 16:55 Kamera na cestách: Řecko v rytmu buzuki [i] 17:50 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny: Slůně 4/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Moták pochop [i] 19:05 Sousedé [i] 19:30 Zašlapané projekty: Motorák alias [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tutanchamon 2/3 [i] 21:30 Modrá Electra Glide [i] 23:20 Mamon II: Jotnir 6/8 [i] 00:10 ZAŽÍT OSTRAVU [i] 01:05 Noční safari [i] 01:35 Před půlnocí [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:30 Ta naša kapela [i] 02:55 Popcorn [i] 03:25 Ochránce [i] 03:50 Na moll [i] 04:35 Břímě farářských dětí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci VI 62 [i] 06:15 Milesova vesmírná dobrodružství 28 [i] 06:45 Kačeří příběhy 49, 50 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách IX 16 [i] 07:55 SuperStar - SuperFinále [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:05 Volejte Novu [i] 12:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:55 Víkend [i] 15:00 Vzkaz v láhvi [i] 17:35 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pán prstenů: Společenstvo prstenu [i] 23:45 Ledově ostří [i] 01:30 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 03:10 Nevinnost [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Svišti na golfovém hřišti 30 [i] 06:45 Transformers: Roboti v utajení: Zkouška ohněm 2/2 [i] 07:10 Jen počkej, zajíci! [i] 07:35 M*A*S*H 247 [i] 08:15 M*A*S*H 248 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 BIKESALON [i] 10:30 S pravdou ven [i] 11:30 Máme rádi Česko [i] 13:30 Policajti z centra: Hvězda bez nebe 13 [i] 14:45 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i] 16:50 Roztomilý člověk [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. Vraždy II: Když řádí zubatá 11 [i] 21:35 Jack Reacher: Poslední výstřel [i] 00:20 Nic mě nezastaví [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i] 04:15 Kat: Válečná zóna [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smotánka [i] 06:05 Angelika a kráľ [i] 08:25 Reflex [i] 10:30 Superpestúnka [i] 13:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 15:40 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 17:40 Inga Lindströmová: Splnený sen [i] 20:00 Leto v Alpách [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca [i] 00:00 Tri dievčatá a jedna svadba [i] 02:05 Leto v Alpách [i] 03:30 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 12 [i] 06:00 Zoom In 2 13 [i] 06:05 Zoom In 2 14 [i] 06:15 Zoom In 2 15 [i] 06:25 Včera v noci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 16 [i] 11:10 Zoom In 2 8 [i] 11:20 Zoom In 2 17 [i] 11:30 Zoom In 2 18 [i] 11:40 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 12:10 Agáta [i] 13:25 Sudá a lichá [i] 15:20 Pavoučí teror [i] 16:55 Batman se vrací [i] 19:00 Hlubiny Loch Ness [i] 20:30 Den zrady [i] 22:00 Smrtící úder [i] 23:30 Virový faktor [i] 01:25 Zkrat [i] 02:50 A Pokraji Šílenství [i] 04:25 Příběh Vánoční noci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Vytrvalostní závody [i] 06:30 Motorky [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Motorky [i] 09:00 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Watts [i] 11:30 Vytrvalostní závody [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Vytrvalostní závody [i] 14:00 Vytrvalostní závody [i] 14:45 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Pěšky napříč  Himalájemi 1 1 [i] 06:00 Mužské hry 1 5 [i] 06:30 Mužské hry 1 6 [i] 07:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 3 [i] 08:00 Divy světa s Billem Weirem 1 5 [i] 08:55 Planeta mutantů 2 3 [i] 09:50 Divoká příroda bez konce 1 3 [i] 10:55 Hvězdy hvězdičky 1 1 [i] 11:00 Kate Humble: Život mezi nomády 1 2 [i] 12:05 Exkurze po továrně 2: Sladkosti 5 [i] 13:15 Milionové nápady 1 5 [i] 14:05 Grandiózní lodě 7 3 [i] 15:00 Mozek 1 5 [i] 16:00 První člověk 1 1 [i] 17:00 Lov 1: Hlad v moři 4 [i] 18:00 Výroba aut od A do Z 1 1 [i] 19:05 Velkolepé konstrukce 1: Život na vysoké noze 1 [i] 20:10 Překupníci 1 5