TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Monk V. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák [i] 22:45 Expendables: Nezničiteľní [i] 00:50 Monk V. [i] 02:25 Kameňák [i] 04:25 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Slovensko v obrazoch [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Bardejov [i] 08:50 Neskoro večer [i] 09:50 Profesionáli II: Muž bez minulosti 4/13 [i] 10:45 Nikto nie je dokonalý [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny III. 1/23 [i] 15:10 Test magazín: Ovsené vločky [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Blenheim, Veľká Británia [i] 16:55 Druhá šanca: To si ty... [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Futbal - MS 2018: Portugalsko – Španielsko [i] 22:05 MS vo futbale 2018 - zostrihy [i] 22:55 Kill Bill 2 [i] 01:05 Profesionáli II: Muž bez minulosti 4/13 [i] 01:55 Kill Bill 2 [i] 04:10 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 MS vo futbale 2018 - highlighty [i] 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom predpovedali počasie [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:40 Úžasná veda III. [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: Eva Trenčanová [i] 08:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Na periférii [i] 09:20 Rómsky magazín [i] 09:50 Cesta domov [i] 10:50 Swingové reminiscencie [i] 11:30 Obedníček: Hroch [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Maxipes Fík [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Návraty koní [i] 13:00 Peter Dubovský [i] 13:30 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 16:05 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 16:30 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 19:10 Večerníček: Hroch [i] 19:15 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:20 Veselá farma [i] 19:30 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Čo baby nedokážu [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:14 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:15 Família - Ne/obyčajný život [i] 20:45 Nepokojná láska: Rodina 5/5 [i] 22:00 Už je tu zas [i] 23:50 Bratislavské jazzové dni 2017: Amit Friedman Quintet (Izrael) [i] 00:50 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 02:30 Správy RTVS "N" [i] 03:05 Futbal - MS 2018 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:15 SUPERMAMA [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 INKOGNITO [i] 14:15 Dr. House VI. 9 [i] 15:15 NAŠI III. 5,6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:30 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:10 12 kôl: Opäť v akcii [i] 01:10 30 dní dlhá noc [i] 03:20 KRIMI 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 POLICAJTI V AKCII [i] 06:05 Bučkovci [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca III. 12,13 [i] 10:50 MacGyver 31 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:25 Profesionáli VII. 1/9 [i] 14:25 Simpsonovci XVIII. 11 [i] 14:55 MacGyver 32,33 [i] 17:05 Simpsonovci XVIII. 12 [i] 17:30 Komisár Rex XVI. 5,6 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 2 [i] 20:35 Ja, zloduch! [i] 22:35 Letecké katastrofy XIV. 9 [i] 23:35 Podvodník 17,18 [i] 00:35 MacGyver 32 [i] 01:35 Profesionáli VII. 2 [i] 02:15 Denník slabocha 2 [i] 03:55 Podvodník 17,18 [i] 04:35 Bučkovci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Království IV. 13 [i] 08:10 Rookie Blue III. 3 [i] 09:10 NCIS: New Orleans III. 1 [i] 10:10 NCIS: New Orleans III. 2 [i] 11:10 Království IV. 13 [i] 12:05 Vzpomínky III. 11 [i] 13:05 Rookie Blue III. 3 [i] 14:05 NCIS: New Orleans III. 1 [i] 15:05 NCIS: New Orleans III. 2 [i] 16:05 Království IV. 14 [i] 17:05 Vzpomínky III. 12 [i] 18:05 Rookie Blue III. 4 [i] 19:05 NCIS: New Orleans III. 3 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 4 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých I. 5 [i] 22:00 Vzkazy mrtvých I. 6 [i] 23:10 Criminal Minds Xii. 21 [i] 00:05 Criminal Minds Xii. 22 [i] 01:00 Carter I. 10 [i] 01:55 Policajtka barbie V. 1 [i] 02:45 Policajtka barbie V. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 2: Cesta do nikam 10 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4 11 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken 8 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 8 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 14 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 16 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 3 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: Karmann Ghia 9 [i] 12:00 Dvojí přežití 2: Uvíznout v blátě 1 [i] 13:00 Souboje robotů 2 1 [i] 14:00 Souboje robotů 2 2 [i] 15:00 Souboje robotů 2 3 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 2: Špičkový fotbalový stadion 5 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Napětí v Claireville 11 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Nezvaní škůdci 11 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory 12 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 14 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: Willys Jeep - USA 10 [i] 20:00 Idris Elba: bez omezení 1: Závody dragsterů 3 [i] 21:00 Vražedná pole 1: Poslední svědek 3 [i] 22:00 Vražedná pole - varianta B 1: Vrah je mezi námi 3 [i] 23:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy 1 2 [i] 00:00 Pátrání po Escobarových milionech 1: Vězeň 3 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Vědci z dvorků 11 [i] 02:00 Idris Elba: bez omezení 1: Závody dragsterů 3 [i] 03:00 Vražedná pole 1: Poslední svědek 3 [i] 04:00 Dvojí přežití 2: Ostrov hrochů 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Vražda bez scénáře [i] 09:50 Doktor Martin VI [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Třetí patro: Hrdlička 5/6 [i] 13:40 To jsem z toho jelen: Poprava českých pánů 5/6 [i] 14:10 Na stopě [i] 14:30 Reportéři [i] 15:10 Cestománie [i] 15:40 Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Tři životy [i] 21:20 13. komnata Jiřího Langmajera st. [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Všechnopárty [i] 22:45 Hercule Poirot [i] 23:40 Případy detektiva Murdocha XI [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Zlatá mládež 2 [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Maroko z výšky 1/2 [i] 09:45 Cestománie [i] 10:15 Islandská peříčka [i] 10:40 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 10:50 Střídavka po deseti letech [i] 11:45 Postřehy odjinud [i] 11:50 Bohuslav Hasištejnský z Lobkovic [i] 12:00 Georgius (Jiří) Agricola [i] 12:15 Království divočiny: Amazonie [i] 12:45 Chcete mě? [i] 13:15 GEN - Galerie elity národa [i] 13:30 Ztráta paměti 3/5 [i] 14:30 Odplata pro Luftwaffe: Utajené [i] 15:25 Slavné bojové akce 2. světové války: SAS versus Rommel 5/6 [i] 16:15 Sousedé [i] 16:40 Příběhy moderní medicíny - Život s [i] 17:00 Báječné krajiny: Skotsko - Po stopách Harryho 2/5 [i] 17:45 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Příběhy domů: Vila Sibiř [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny: Slůně 4/5 [i] 21:00 Příběh Egypta: Faraon válečník [i] 21:50 Komplicové 2/4 [i] 22:45 Císař [i] 00:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera: Francie I. [i] 00:55 Před půlnocí [i] 01:25 Designtrend [i] 01:35 Z očí do očí [i] 02:05 Postel s výhledem [i] 02:35 Skrze Futra na Horňácko [i] 02:55 Na moll [i] 03:40 Spravedlnost a mír [i] 04:05 Spirituálové [i] 04:25 Moudrost [i] 04:45 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3489 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno je jinak 826 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Správná dvojka 11 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Bonbon za statečnost 227 [i] 14:05 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 15:00 Odložené případy VII: Číst mezi řádky 7 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba XII: Šach 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3490 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurva se neříká [i] 22:30 Vikingové [i] 00:35 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 01:30 Odložené případy VII: Číst mezi řádky 7 [i] 02:10 Prásk [i] 02:40 Správná dvojka 10, 11 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Bonbon za statečnost 227 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Strašpytlík 29 [i] 06:45 Transformers: Roboti v utajení: Zkouška ohněm 1/2 [i] 07:30 M*A*S*H 244 [i] 08:15 M*A*S*H 245 [i] 08:55 M*A*S*H 246 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: A ještě jednu na cestu 14 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Hvězdné nebe 2/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Stíny 1 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XII: Mezi vlky 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Casino Royale [i] 23:20 Rudý labyrint [i] 01:50 Policie v akci [i] 02:50 Návrat komisaře Rexe XII: Stíny 1 [i] 03:50 Návrat komisaře Rexe XII: Mezi vlky 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:15 Keď budeš moja 123-124/238 [i] 08:25 Varte s nami [i] 09:10 Nikdy ťa neopustím 103-104 [i] 11:45 Feriha 125-126/160 [i] 14:15 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 125-126/238 [i] 18:40 Monk V. [i] 20:20 Sladká výzva [i] 20:30 Svadobné zvony [i] 21:40 Tri dievčatá a jedna svadba [i] 23:45 Sherlock a Watsonová III. 19-20/24 [i] 01:35 Smotánka [i] 03:15 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:05 Zoom In 2 8 [i] 06:15 Zoom In 2 9 [i] 06:25 Trhliny [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 10 [i] 11:10 Zoom In 2 11 [i] 11:20 Zoom In 2 12 [i] 11:30 Krokodýlové z předměstí 3 [i] 12:50 Planeta 51 [i] 14:15 Líbánky v Las Vegas [i] 15:45 Včera v noci [i] 17:10 Belphegor: Fantom Louvru [i] 18:40 Horal [i] 20:30 Pavoučí teror [i] 22:00 Soudný den [i] 23:40 A Pokraji Šílenství [i] 01:20 Tenkrát v Číně 2 [i] 03:10 Co žere Gilberta Grapea [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Vytrvalostní závody [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:00 Motorky [i] 08:30 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Motorky [i] 11:30 Vytrvalostní závody [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Tenis [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Věda vs. Bůh 1: Mysl a vědomí 3 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 3 1 [i] 06:30 Můj život s vědou 1: Přenos tepla 1 [i] 07:05 Velké gorilí dobrodružství