TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Monk V. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:45 Rodinné prípady [i] 23:40 Monk V. [i] 01:35 Najväčší víťaz [i] 03:20 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Levens Hall, Veľká Británia [i] 09:00 Druhá šanca: Kto si? [i] 09:55 Profesionáli II: Prvá noc 3/13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny II. 22/22 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Futbal - MS 2018 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Žena s odhodlaním [i] 23:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Priesečník životov 22/23 [i] 00:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Srdcervúce scény 23/23 [i] 00:40 Žena s odhodlaním [i] 02:20 Postav dom, zasaď strom [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Alica v krajine zázrakov [i] 06:25 Alica v krajine zázrakov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:40 Úžasná veda III. [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISONG - Boring world [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: Arpád Pál [i] 08:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Prvý krok, ako zmeniť svet [i] 09:20 Maďarský magazín [i] 09:50 Reverend 2/2 [i] 11:05 Ozveny spod Babej hory [i] 11:30 Obedníček: Hroch [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Maxipes Fík [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - EMOVINY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Príroda: Za túlavými spevákmi [i] 12:55 Tajný život jazier: Veľké soľné jazero - Mŕtve more Severnej Ameriky 5/5 [i] 13:50 Historická panoráma: V osídlach moci [i] 14:25 Umenie [i] 14:55 Trezor: Za národ a lásku [i] 15:20 Rómsky magazín [i] 15:45 Národnostné správy [i] 15:55 Správy - Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 (Ne)celebrity: Eva Trenčanová [i] 17:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Na periférii [i] 18:30 Večerníček: Hroch [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLISONG - Boring world [i] 19:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:10 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:25 Úžasná veda III. [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Strnadovi [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 MS vo futbale 2018 - highlighty [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Futbal - MS 2018 - zápasy [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:20 Národnostné správy [i] 02:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 8 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 8 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 INKOGNITO [i] 23:05 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 00:10 Spravodlivosť v krvi VIII. 6 [i] 01:10 Myšlienky vraha III. 19 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:00 TOP STAR [i] 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Súdna sieň [i] 06:10 Bučkovci [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca III. 10,11 [i] 10:50 MacGyver 29 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:20 Profesionáli VI. 16/16 [i] 14:20 Simpsonovci XVIII. 10 [i] 14:50 MacGyver 30,31 [i] 17:00 Simpsonovci XVIII. 11 [i] 17:25 Komisár Rex XVI. 3,4 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VII. 1/9 [i] 20:35 X-Men: Wolverine [i] 22:50 Vikingovia IV. 12,13 [i] 00:50 MacGyver 30 [i] 01:55 Prvé oddelenie [i] 02:30 Profesionáli VII. 1/9 [i] 03:10 Vikingovia IV. 12,13 [i] 04:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Království IV. 12 [i] 08:10 Rookie Blue III. 2 [i] 09:10 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 10:10 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 11:10 Království IV. 12 [i] 12:10 Vzpomínky III. 10 [i] 13:10 Rookie Blue III. 2 [i] 14:10 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 15:10 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 16:10 Království IV. 13 [i] 17:05 Vzpomínky III. 11 [i] 18:05 Rookie Blue III. 3 [i] 19:05 NCIS: New Orleans III. 1 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 11 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 15 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 11 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 15 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 02:20 Totalcar Ii. 2 [i] 02:50 Hannibal III. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 2: Pokousání 8 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4 10 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky 7 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 7 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 13 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 15 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 2 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: Nákladní vůz Chevy 8 [i] 12:00 Dvojí přežití 1: V nesnázích 10 [i] 13:00 Americký chopper 6: Jedinečný kousek 4 [i] 14:00 Americký chopper 6: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers 5 [i] 15:00 Americký chopper 6: Teutulové a Triumph 6 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 2: Nejvyšší most na světě 4 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Nesnesitelné vedro 10 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Trojitá hrozba 10 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky 11 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 13 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: Jaguar Mark 2 9 [i] 20:00 Bořiči mýtů 11: Špatná zpráva 14 [i] 21:00 Dovádění s vědou 1 3 [i] 21:30 Dovádění s vědou 1 4 [i] 22:00 Souboje robotů 2 2 [i] 23:00 Fantastické inženýrství 2: Špičkový fotbalový stadion 5 [i] 00:00 Záhadná Země 3: Našli jsme let 370? 2 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Nespočetné vynálezy 10 [i] 02:00 Bořiči mýtů 11: Špatná zpráva 14 [i] 03:00 Dovádění s vědou 1 3 [i] 03:30 Dovádění s vědou 1 4 [i] 04:00 Dvojí přežití 2: Návrat z Afriky 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Vražda v molové tónině [i] 09:50 Cirkus Humberto: Varieté 10/12 [i] 10:45 Dcera [i] 11:05 Ten, který skákal přes kaluže [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Třetí patro: Patent 4/6 [i] 13:35 To jsem z toho jelen: Od čerta k ďáblu 4/6 [i] 14:05 Po stopách hvězd [i] 14:30 Doktor Martin VI [i] 15:20 To je vražda, napsala III: Vražda bez scénáře [i] 16:05 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha XI [i] 23:15 Kriminalista IV [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Otisky doby: Každý na svém písečku [i] 01:35 Objektiv [i] 02:05 Toulavá kamera [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zrak [i] 05:30 Příběhy domů: Vila Sibiř [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kuba inkognito [i] 10:00 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 10:55 Cesta intelektuála k popravišti [i] 12:00 Putování za vínem: Lisabonské pobřeží [i] 12:30 Křesťanský magazín [i] 13:00 Chcete je? [i] 13:05 1000 mil na českém nebi [i] 14:00 Na houby: Lišky, kuřátka a břichatky [i] 14:25 Židovské památky Českého ráje a okolí [i] 15:00 Pot, slzy a naděje: Všichni tě sledují 5/6 [i] 15:45 Zašlapané projekty: Motorák alias [i] 16:05 Město v oblacích: Odlet 1/3 [i] 16:55 Divočina bez hranic: Bieszczadzki Park Narodowy 7/13 [i] 17:25 Žralok bílý - žijící legenda [i] 18:15 Na cestě po Trinidadu a Tobagu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Georgius (Jiří) Agricola [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Maroko z výšky 1/2 [i] 20:50 Cestománie [i] 21:25 Rybí legendy Jakuba Vágnera: Francie I. [i] 21:50 Knoflíkáři [i] 23:35 Queer: Stopy brněnského feminismu [i] 00:05 Stopy, fakta, tajemství: Pogrom [i] 00:35 Ve jménu vlasti V: Nová realita 10/12 [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:50 Náš venkov: Geldarské ságy ze [i] 02:20 Před půlnocí [i] 02:45 Smilovice [i] 03:15 Noční safari [i] 03:40 U stánků na levnou krásu [i] 04:10 Na moll [i] 04:35 Svoboda [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 3488 [i] 09:55 Specialisté: Náklad smrti [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 10 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Jedna chyba za druhou 226 [i] 14:00 Odložené případy VII: Duše 4 [i] 15:00 Odložené případy VII: Ženy na křídlech 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Pravidla domu 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3489 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno je jinak 826 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Čelisti [i] 00:40 Odložené případy VII: Duše 4 [i] 01:40 Odložené případy VII: Ženy na křídlech 5 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Pravidla domu 10 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jedna chyba za druhou 226 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Šílený závod 28 [i] 06:45 My Little Pony II: Záhada rychlíku přátelství 24 [i] 07:30 M*A*S*H 242 [i] 08:15 M*A*S*H 243 [i] 08:55 M*A*S*H 244 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Melodie lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Převezl jsi mě 13 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Hvězdné nebe 1/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Dívka na útěku 11 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XI: Caravagiovo prokletí 12 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Děti na útěku 112 [i] 21:35 S pravdou ven [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XI: Dívka na útěku 11 [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XI: Caravagiovo prokletí 12 [i] 02:50 Prostřeno! [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy X: Hvězdné nebe 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:15 Keď budeš moja 121-122/238 [i] 08:25 Varte s nami [i] 09:05 Nikdy ťa neopustím 101-102 [i] 11:55 Feriha 123-124/160 [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 123-124/238 [i] 18:40 Monk V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 103-104 [i] 22:25 Feriha 125-126/160 [i] 00:35 Odložený prípad IV. 21/24 [i] 01:15 Smotánka [i] 03:25 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 2 [i] 05:50 Zoom In 2 3 [i] 06:00 Zoom In 2 4 [i] 06:05 Zoom In 2 5 [i] 06:15 Zoom In 2 6 [i] 06:25 Klec bláznů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Městský lovec [i] 12:40 Příběh Vánoční noci [i] 14:00 Vichr 3 [i] 15:45 Jak se krotí krokodýli [i] 17:35 Ať to stojí, co to stojí [i] 19:05 Líbánky v Las Vegas