TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Monk V. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:45 Rodinné prípady [i] 00:40 Monk V. [i] 02:20 Zámena manželiek [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Taman Ujung, Indonézia [i] 09:00 Druhá šanca: Partička [i] 09:55 Profesionáli II: Súd 2/13 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Správa prezidenta SR o stave republiky [i] 14:40 Hurá do záhrady [i] 15:10 Test magazín: Televízory [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Levens Hall, Veľká Británia [i] 16:55 Druhá šanca: Kto si? [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Schôdzka so smrťou [i] 22:10 Vraždy v La Rochelle [i] 23:45 Profesionáli II: Súd 2/13 [i] 00:35 Schôdzka so smrťou [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Alica v krajine zázrakov [i] 06:25 Alica v krajine zázrakov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:35 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Nebuď baba, pochlap sa ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: Patrik Paulínyi [i] 08:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Z druhej strany [i] 09:20 Rusínsky magazín [i] 09:50 Reverend 1/2 [i] 11:05 Pod izbovou hradou [i] 11:30 Obedníček: Vták Gabo [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Maxipes Fík [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPUDING [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Desná a Albrechtice v Jizerských horách [i] 12:40 Útes [i] 12:55 Ráčte vstúpiť, pán Havetta! [i] 13:30 Tajné dokumenty nacistov: Vraždiace nacistické baktérie 4/6 [i] 14:30 Moja diagnóza: Život po karcinóme mechúra s jeho náhradou [i] 14:55 Cesta na MS vo futbale [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:55 Správy - Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 (Ne)celebrity: Arpád Pál [i] 17:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Prvý krok, ako zmeniť svet [i] 18:30 Večerníček: Hroch [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Nebuď baba, pochlap sa ! [i] 19:00 Atletika - Zlatá tretra 2018 [i] 21:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 21:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 21:10 Tajný život jazier: Veľké soľné jazero - Mŕtve more Severnej Ameriky 5/5 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 CIRKUL´ART [i] 23:10 Kinorama [i] 23:40 Retro noviny [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 7 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 7 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: Ide sa na chalupu! 1 [i] 21:55 VEĽKÝ BALÍK [i] 23:00 Skorumpovaní poliši I. 7 [i] 00:00 Spravodlivosť v krvi VIII. 5 [i] 01:00 Myšlienky vraha III. 18 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 POLICAJTI V AKCII [i] 06:10 Bučkovci [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca III. 8,9 [i] 10:50 MacGyver 27 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:25 Profesionáli VI. 15 [i] 14:20 Simpsonovci XVIII. 9 [i] 14:50 MacGyver 28,29 [i] 17:00 Simpsonovci XVIII. 10 [i] 17:25 Komisár Rex XVI. 1,2/12 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 16/16 [i] 20:35 X Factor Veľká Británia XIV. 3,4 [i] 22:50 Hawaii 5.0 VII. 21 [i] 23:45 Homeland: V mene vlasti V. 12/12 [i] 01:00 MacGyver 28 [i] 02:00 Prvé oddelenie [i] 02:25 Profesionáli VI. 16/16 [i] 03:00 KINOSÁLA [i] 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 POLICAJTI V AKCII [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 8 [i] 07:30 Království IV. 11 [i] 08:25 Rookie Blue III. 1 [i] 09:25 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 10:20 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 11:15 Království IV. 11 [i] 12:15 Vzpomínky III. 9 [i] 13:15 Rookie Blue III. 1 [i] 14:15 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 15:10 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 16:05 Království IV. 12 [i] 17:05 Vzpomínky III. 10 [i] 18:05 Rookie Blue III. 2 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 21:00 Carter I. 10 [i] 22:00 Criminal Minds Xii. 21 [i] 22:55 Criminal Minds Xii. 22 [i] 23:50 Tým SEAL I. 8 [i] 00:45 Carter I. 10 [i] 01:40 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 10 [i] 02:20 Criminal Minds Xiii. 11 [i] 03:00 Zkušební jízda III. 7 [i] 03:25 Zkušební jízda III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 2: Zamrzlé pláně 6 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4 9 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy 6 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 6 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 12 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3 1 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 14 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 1 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: DeLorean 7 [i] 12:00 Dvojí přežití 1: Po bouři 9 [i] 13:00 Aljaška: Poslední hranice 4: V pohybu 4 [i] 14:00 Aljaška: Poslední hranice 4: S velkou vervou 5 [i] 15:00 Aljaška: Poslední hranice 4: Za lepším 6 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 2: Raketa na Mars 3 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Studená vlna 9 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží 10 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 12 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: Cobra 8 [i] 20:00 Dvě turba 1: Sny o NASCAR 5 [i] 21:00 MGB Speedster 2 [i] 22:00 Pouliční psanci: Memphis 1: Nováček Doughboy 2 [i] 23:00 Rychle a hlasitě 5 6 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka 2: Hoši z dílny Gas Monkey Garage 2 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Hříčky přírody 9 [i] 02:00 Dvě turba 1: Sny o NASCAR 5 [i] 03:00 MGB Speedster 2 [i] 04:00 Dvojí přežití 2: Unášeni mořem 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Špatné spojení [i] 09:45 Doktor Martin VI [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Třetí patro: Dopis 3/6 [i] 13:35 To jsem z toho jelen: Konečně velký byznys 3/6 [i] 14:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:10 To je vražda, napsala III: Vražda v molové tónině [i] 15:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:55 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Clona: Stopaři 6/7 [i] 20:55 Zlatá mládež 2 [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:40 Otisky doby: Každý na svém písečku [i] 22:35 Taggart [i] 00:45 Případy detektiva Murdocha XI [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Čočka na kyselo a někdy jinak [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Báječné krajiny: Skotsko - Po stopách Harryho 2/5 [i] 09:45 Příběh Egypta: Zrození impéria [i] 10:35 Rozbřesk 6. června 1944: Útok [i] 11:30 Odplata pro Luftwaffe: Utajené [i] 12:25 Náš venkov: Geldarské ságy ze [i] 12:50 Putování za písničkou [i] 13:20 Folklorika: Baráčníci [i] 13:45 Vesmírné trosky, hrozba na oběžné dráze [i] 14:45 Postřehy odjinud [i] 14:50 Evropa dnes [i] 15:20 Střídavka po deseti letech [i] 16:15 Televizní klub neslyšících [i] 16:40 ZAŽÍT OSTRAVU [i] 17:35 Výprava do Timbuktu [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pot, slzy a naděje: Teď se ukaž 4/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Řecko v rytmu buzuki [i] 21:00 Na cestě po Trinidadu a Tobagu [i] 21:30 K Pacifiku přes Coast Mountains [i] 22:00 Pravidla lži [i] 00:00 Ve jménu vlasti V: Nová realita 10/12 [i] 00:50 Cesty dětí [i] 01:45 Ztráta paměti 3/5 [i] 02:45 Chcete je? [i] 02:50 Lovili rybáři [i] 03:15 Z očí do očí [i] 03:50 Doupovský underground [i] 04:20 Ochránce [i] 04:45 Spiritualita v byznysu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3487 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Zelená skákavá potvora 825 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 9 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zkouška Hofmanem 225 [i] 14:05 Odložené případy VII: Skateborďáci 2 [i] 15:00 Odložené případy VII: Jurisprudence 3 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba XII: Na zemi 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3488 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější [i] 22:30 Beze stopy III: Dvojník - 2.část 8 [i] 23:25 Odložené případy VII: Skateborďáci 2 [i] 00:25 Odložené případy VII: Jurisprudence 3 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba XII: Na zemi 9 [i] 02:00 Beze stopy III: Dvojník - 2.část 8 [i] 02:40 Správná dvojka 9 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Zkouška Hofmanem 225 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Zingo 27 [i] 06:45 My Little Pony II: Ponyvillské drby 23 [i] 07:30 M*A*S*H 240 [i] 08:15 M*A*S*H 241 [i] 08:55 M*A*S*H 242 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: V tichu noci 12 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Krev a voda 2/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Odložený případ 9 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XI: Mistrovská hudba 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Volá Londýn 107 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 V.I.P. Vraždy II: Pro věčnou slávu 10 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Návrat komisaře Rexe XI: Odložený případ 9 [i] 01:55 Návrat komisaře Rexe XI: Mistrovská hudba 10 [i] 02:55 Prostřeno! [i] 03:55 Doktor z hor: Nové příběhy X: Krev a voda 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Keď budeš moja 119-120/238 [i] 08:25 Varte s nami [i] 09:05 Nikdy ťa neopustím 99-100 [i] 11:40 Feriha 121-122/160 [i] 14:05 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 121-122/238 [i] 18:30 Monk V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 101-102 [i] 23:00 Feriha 123-124/160 [i] 01:00 Odložený prípad IV. 20/24 [i] 01:45 2 baby na mizine [i] 02:05 Smotánka [i] 03:20 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 10 [i] 05:50 Zoom In 2 22 [i] 06:00 Zoom In 2 23 [i] 06:05 Zoom In 2 24 [i] 06:15 Zoom In 2 25 [i] 06:25 Klec na blázny [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 26 [i] 11:15 Zoom In 2 1 [i] 11:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 11:55 Železná lady: Železná lady [i] 13:35 Hrdinové a zbabělci [i] 15:00