TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:45 Rodinné prípady [i] 12:50 Monk V. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 Rodinné prípady [i] 00:10 Monk V. [i] 02:05 Svokra [i] 03:00 Susedské prípady [i] 03:35 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Sacro Bosco, Taliansko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Profesionáli II: Prenasledovaný lovec 1/13 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny II. 21/22 [i] 15:10 Test magazín: Práčky so sušičkou [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Taman Ujung, Indonézia [i] 16:55 Druhá šanca: Partička [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 "Četníci z Luhačovic": "Evička" 5/12 [i] 21:55 Jimmyho šanca 3/3 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Obvinenie v priamom prenose 21/23 [i] 23:20 Profesionáli II: Prenasledovaný lovec 1/13 [i] 00:15 Zajtrajšie noviny II. 21/22 [i] 01:00 "Četníci z Luhačovic": "Evička" 5/12 [i] 02:25 Jimmyho šanca 3/3 [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Alica v krajine zázrakov [i] 06:25 Alica v krajine zázrakov [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:10 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:35 Náš les: Jazvec Severín [i] 07:45 Úžasná veda III. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - V čom je kto lepší [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: Juraj Kováč [i] 08:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Premeny a výmeny [i] 09:20 Národnostný magazín: Bulharský magazín [i] 09:45 Chlapi [i] 11:00 Klenotnica [i] 11:30 Obedníček: Vták Gabo [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Maxipes Fík [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPUDING [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Desná a Albrechtice v Jizerských horách [i] 12:45 Dunajská džungla - zázračný svet vody [i] 13:00 Liptáci v Budapešti [i] 13:25 Čo nezmazal ani čas: Svetloslav Veigl [i] 14:25 VaT [i] 14:55 Halali [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:55 Správy - Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska: 4. etapa: Gansingen – Gstaad [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 (Ne)celebrity: Patrik Paulínyi [i] 17:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Z druhej strany [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:40 Veselá farma V [i] 18:50 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:30 Úžasná veda III. [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Tajné dokumenty nacistov: Vraždiace nacistické baktérie 4/6 [i] 21:00 Vzkriesenie [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom [i] 23:45 Ešte si chvíľu s Kornelom pobudnúť [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 6 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 6 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:00 HESLO [i] 23:00 Ako som prežil 3 [i] 00:15 Spravodlivosť v krvi VIII. 4 [i] 01:15 Myšlienky vraha III. 17 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 TOP STAR [i] 03:20 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Bučkovci [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca III. 6,7 [i] 10:50 MacGyver 25 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:20 Profesionáli VI. 14 [i] 14:15 Simpsonovci XVIII. 8 [i] 14:45 MacGyver 26,27 [i] 16:55 Simpsonovci XVIII. 9 [i] 17:20 Komisár Rex XV. 11,12/12 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 15 [i] 20:35 Labyrint: Zhorenisko [i] 23:20 Paranormálne záhady V. 5,6 [i] 01:20 MacGyver 26 [i] 02:20 Prvé oddelenie [i] 02:40 Profesionáli VI. 15 [i] 03:20 Paranormálne záhady V. 5,6 [i] 04:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Ii. 2 [i] 07:35 Království IV. 10 [i] 08:30 Rookie Blue II. 13 [i] 09:30 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 10:30 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 11:25 Království IV. 10 [i] 12:20 Vzpomínky III. 8 [i] 13:15 Rookie Blue II. 13 [i] 14:15 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 15:15 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 16:10 Království IV. 11 [i] 17:10 Vzpomínky III. 9 [i] 18:10 Rookie Blue III. 1 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 10 [i] 21:55 Criminal Minds Xiii. 11 [i] 22:50 S.W.A.T. I. 19 [i] 23:45 Hannibal III. 13 [i] 00:40 Výkupné I. 9 [i] 01:35 Výkupné I. 10 [i] 02:15 Hannibal III. 13 [i] 03:00 Totalcar Ii. 1 [i] 03:25 Totalcar Ii. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 2: Pryč z oblaků 4 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4: Parádní Camaro 8 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže 5 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 5 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 11 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 2: Royston 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 13 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 13 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: Dodge Charger 6 [i] 12:00 Dvojí přežití 1: Promočeni na kost 8 [i] 13:00 Zlato z Beringova moře 1: Pohřební loď Vikingů 4 [i] 14:00 Zlato z Beringova moře 1: Role kapitána 5 [i] 15:00 Zlato z Beringova moře 1: Heuréka! 6 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 2: Nejdelší tunel na světě 2 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Láska k módě 8 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Scott se synem 8 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty 9 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 11 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: Jag XK8 7 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře 7: Přichází Titan 1 [i] 21:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta 2: Křížek označuje místo 4 [i] 22:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata 1: Pekelná řeka 4 [i] 23:00 Kletba zamrzlého zlata 1: Čas běží 6 [i] 00:00 Australská železnice 2 2 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Vládci vesmíru 8 [i] 02:00 Zlato z Beringova moře 7: Přichází Titan 1 [i] 03:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta 2: Křížek označuje místo 4 [i] 04:00 Dvojí přežití 2: Pohřbeni zaživa 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Mrtvý letěl první třídou [i] 09:50 Berete se dobrovolně? [i] 10:30 Už zase skáču přes kaluže [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Třetí patro: Zeď 2/6 [i] 13:30 To jsem z toho jelen: Velká česká párty 2/6 [i] 14:00 Dcera [i] 14:15 Doktor Martin VI [i] 15:05 To je vražda, napsala III: Špatné spojení [i] 15:50 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Zítra vstanu a opařím se čajem [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Případy detektiva Murdocha XI [i] 23:15 Taggart [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Na stopě [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Naděje [i] 05:20 Viktorin Kornel ze Všehrd [i] 05:35 Řehoř Hrubý z Jelení [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny: Opičí mládě 3/5 [i] 09:55 Žralok bílý - žijící legenda [i] 10:45 Království divočiny: Amazonie [i] 11:15 Skrytý život mloků [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera: Kongo II. [i] 12:55 Na cestě po Černobylu [i] 13:25 Stopy, fakta, tajemství: Pogrom [i] 13:55 Cesty dětí [i] 14:50 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 15:45 Židovské památky Českého ráje a okolí [i] 16:15 Ztráta paměti 3/5 [i] 17:15 Kuba inkognito [i] 18:15 Expedice Grand Canyon [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Bohuslav Hasištejnský z Lobkovic [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavné bojové akce 2. světové války: SAS versus Rommel 5/6 [i] 20:55 ZAŽÍT OSTRAVU [i] 21:55 Letecké katastrofy: Drama nad horou Fudži [i] 22:50 Tutanchamon 1/3 [i] 00:15 Vesmírné trosky, hrozba na oběžné dráze [i] 01:15 Evropa dnes [i] 01:45 Folklorika: Baráčníci [i] 02:10 Před půlnocí [i] 02:35 Sucholozská "Kača" [i] 03:00 Noční safari [i] 03:25 Na moll [i] 04:10 Ochránce [i] 04:35 Setkání v Římě [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3486 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Úmyslné nehody 6 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 8 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Sex neznamená tečku 224 [i] 14:00 Odložené případy VI: Rodinná tradice 23 [i] 15:00 Odložené případy VII: Poslední plavba 1 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Semper Fortis 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3487 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zelená skákavá potvora 825 [i] 21:40 Víkend [i] 22:40 Beze stopy III: V pasti - část druhá 7 [i] 23:35 Odložené případy VI: Rodinná tradice 23 [i] 00:35 Odložené případy VII: Poslední plavba 1 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba XII: Semper Fortis 8 [i] 02:10 Beze stopy III: V pasti - část druhá 7 [i] 02:50 Správná dvojka 8 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Sex neznamená tečku 224 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Žádný nudný příběh 26 [i] 06:45 My Little Pony II: Hurikán Fluttershy 22 [i] 07:30 M*A*S*H 238 [i] 08:15 M*A*S*H 239 [i] 08:55 M*A*S*H 240 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Trocha štěstí pro každého 11 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Krev a voda 1/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Kočičí oči 7 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XI: Jména hvězd 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Nevydařený kšeft 111 [i] 21:35 Policajti z centra: Hvězda bez nebe 13 [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe XI: Kočičí oči 7 [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XI: Jména hvězd 8 [i] 02:50 Prostřeno! [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy X: Krev a voda 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Keď budeš moja 117-118/238 [i] 08:30 Varte s nami [i] 09:15 Nikdy ťa neopustím 97-98 [i] 11:50 Feriha 119-120/160 [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:55 Keď budeš moja 119-120/238 [i] 18:40 Monk V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 99-100 [i] 22:25 Feriha 121-122/160 [i] 00:30 Odložený prípad IV. 19/24 [i] 01:15 2 baby na mizine [i] 01:35 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Zoom In 2 15 [i] 05:20 Zoom In 2 16 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:05 Zoom In 2 18 [i] 06:15 Zoom In 2 19 [i] 06:25 Královna [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 20 [i] 11:15 Zoom In 2 21 [i] 11:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 11:55 Coco Chanel [i] 13:40 Opus pana Hollanda [i] 15:55 Belphegor: Fantom Louvru [i] 17:25 Útěk z New Yorku [i] 19:00 Městský lovec [i] 20:35 Zametač stop [i] 22:00 Přímý zásah [i] 23:30 Tenkrát v Číně 2