TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 Monk IV. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:25 Vo štvorici po opici 3 [i] 23:30 Monk IV. [i] 01:25 Zámena manželiek [i] 02:40 Susedské prípady [i] 03:20 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Jnan Sbil, Maroko [i] 09:00 Druhá šanca: Spolu proti všetkým [i] 10:00 Profesionáli I: Člen klanu 13/13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Zajtrajšie noviny II. 20/22 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Sacro Bosco, Taliansko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Marie - Francine [i] 22:05 Občan za dverami [i] 22:40 Filmoviedky: Náhradná matka [i] 00:05 Profesionáli I: Člen klanu 13/13 [i] 01:00 Marie - Francine [i] 02:30 Občan za dverami [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Alica v krajine z: ázrakov [i] 06:25 Alica v krajine zázrakov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Veselá farma V [i] 07:20 Náš les: Maco Bonifác [i] 07:30 Fidlibum [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlipoker [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 (Ne)celebrity: Igor Cziel [i] 08:50 (Ne)celebrity: Tibor Harmatha [i] 09:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Sídliskové hry [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Pán Selfridge I. 5/10 [i] 10:45 Pán Selfridge I. 6/10 [i] 11:30 Obedníček: Vták Gabo [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Maxipes Fík [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Desná a Albrechtice v Jizerských horách [i] 12:25 Chodníčkami Veľkej Fatry [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Cesta [i] 13:45 Generácia [i] 14:25 Park [i] 14:55 Autosalón [i] 15:20 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nákladné autá [i] 15:25 Národnostný magazín: Bulharský magazín [i] 15:55 Správy - Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 (Ne)celebrity: Juraj Kováč [i] 17:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Premeny a výmeny [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:40 Veselá farma V [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlipoker [i] 18:50 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:00 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:25 Úžasná veda III. [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Život po karcinóme mechúra s jeho náhradou [i] 20:35 Silná zostava: Voda, ohrozené bohatstvo [i] 21:30 BIELE VRANY A HRDINOVIA MEDZI NAMI: Pezinská skládka [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Skrytý pôvab buržoázie [i] 00:05 ArtSpektrum [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 5 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 5 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 INKOGNITO [i] 23:10 SEDEM [i] 00:05 Spravodlivosť v krvi VIII. 3 [i] 01:05 Myšlienky vraha III. 16 [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 03:00 TOP STAR [i] 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 NAŠI [i] 06:10 Bučkovci [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca III. 4,5 [i] 10:50 MacGyver 23 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:20 Profesionáli VI. 13 [i] 14:20 Simpsonovci XVIII. 7/22 [i] 14:50 MacGyver 24,25 [i] 16:55 Simpsonovci XVIII. 8 [i] 17:25 Komisár Rex XV. 9,10 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 14 [i] 20:35 Hry o život [i] 23:30 OKTAGON MMA [i] 00:05 Cesta za pomstou [i] 02:00 MacGyver 24 [i] 02:50 KINOSÁLA [i] 03:00 Profesionáli VI. 14 [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 Prístav nádeje [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Ii. 1 [i] 07:35 Království IV. 9 [i] 08:30 Rookie Blue II. 12 [i] 09:25 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 10:25 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 11:25 Království IV. 9 [i] 12:20 Vzpomínky III. 7 [i] 13:20 Rookie Blue II. 12 [i] 14:15 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 15:15 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 16:15 Království IV. 10 [i] 17:10 Vzpomínky III. 8 [i] 18:05 Rookie Blue II. 13 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 21:00 Tým SEAL I. 8 [i] 21:55 S.W.A.T. I. 19 [i] 22:50 Výkupné I. 9 [i] 23:45 Výkupné I. 10 [i] 00:40 Tým SEAL I. 8 [i] 01:35 Vzkazy mrtvých I. 3 [i] 02:30 Vzkazy mrtvých I. 4 [i] 03:20 Totalcar Ii. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 10: Ford Popular 8 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4 7 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky 4 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 4 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 10 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 2: Birmingham 9 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 12 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 12 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: Saab 9-3 5 [i] 12:00 Dvojí přežití 1: Ztraceni v bažinách 7 [i] 13:00 Nutné k přežití 1: Sierra Nevada 5 [i] 14:00 Nutné k přežití 1: Horské hřbety Aljašky 6 [i] 15:00 Nutné k přežití 1: Sopka Mount Kilauea 7 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 2: Nejvýkonnější přehrada na světě 1 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Bláznivý převlek 7 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Klid 7 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky 8 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 10 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: G-Wagen 6 [i] 20:00 Nazí a vystrašení 4: Na hlavu 4 [i] 21:00 Temnota 1 1 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL 1: 40 dnů - Oběť 6 [i] 23:00 Záchrana statku 1: Opuštěni a osamělí 2 [i] 00:00 Ďáblův kaňon 1 5 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 02:00 Nazí a vystrašení 4: Na hlavu 4 [i] 03:00 Temnota 1 1 [i] 04:00 Dvojí přežití 2: Ošetření rány 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Křtiny [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Slovácko sa nesúdí: Polénko 2/12 [i] 09:45 Hrobničky [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Třetí patro: Civil 1/6 [i] 13:35 To jsem z toho jelen: Malá alžbětinská tragédie 1/6 [i] 14:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:10 To je vražda, napsala III: Mrtvý letěl první třídou [i] 16:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:55 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Poslední případ 22/22 [i] 21:10 Divná Bára [i] 21:45 Reportéři [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Kriminalista IV [i] 23:25 Na stopě [i] 23:50 Taggart [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 GEN - Galerie elity národa [i] 02:10 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 13. komnata Jaroslava Sapíka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Cestou suchých potoků [i] 05:25 Stopy, fakta, tajemství: Boží mlýny [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 09:55 Houby, houby, houby... [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Helsinky [i] 11:00 Londýnské metro 3/3 [i] 12:00 Příběhy moderní medicíny - Život s [i] 12:20 Babylon [i] 12:45 Cesty víry: Samoty a setkávání [i] 13:15 Klíč [i] 13:40 Československý filmový týdeník 1203/2379 [i] 13:55 Putování za vínem: Lisabonské pobřeží [i] 14:25 Divočina bez hranic: Bieszczadzki Park Narodowy 7/13 [i] 14:55 Cesta intelektuála k popravišti [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Letecké katastrofy: Drama nad horou Fudži [i] 17:20 Odplata pro Luftwaffe: Utajené [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Motorák alias [i] 19:15 Na houby: Holubinky a ryzce [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rozbřesk 6. června 1944: Útok [i] 21:00 Město v oblacích: Odlet 1/3 [i] 22:00 * Jako dým [i] 23:50 Poslední vlak z Gun Hillu [i] 01:20 Queer: Dressing for Pleasure / Jiný vkus [i] 01:50 Příběhy domů: Vila Sibiř [i] 02:05 Vzkaz Karla Valocha [i] 02:20 Proměny českého venkova [i] 02:40 Lidové kroje v proměnách [i] 03:15 Náš venkov [i] 03:35 Ta naša kapela [i] 04:05 Z očí do očí [i] 04:45 Vietnamská komunita [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3485 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 7 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnes večer netančím 223 [i] 14:00 Odložené případy VI: Den kdy došlo k atentátu 21 [i] 15:00 Odložené případy VI: Kodex cti 22 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Hledači 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3486 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Úmyslné nehody 6 [i] 21:35 Nevinnost [i] 23:40 Odložené případy VI: Den kdy došlo k atentátu 21 [i] 00:40 Odložené případy VI: Kodex cti 22 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Hledači 7 [i] 02:20 Střepiny [i] 02:45 Správná dvojka 7 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnes večer netančím 223 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ben 10: Akvapark 25 [i] 06:45 My Little Pony II: Dračí výprava 21 [i] 07:25 M*A*S*H 236 [i] 08:15 M*A*S*H 237 [i] 08:55 M*A*S*H 238 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Hodně dávno a dost daleko 10 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Návrat do života 2/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Rozhodujíci vteřiny 5 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XI: Slušní hoši 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Nůž na krku 106 [i] 21:35 Štiky [i] 22:40 Ano, šéfe! [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe XI: Rozhodujíci vteřiny 5 [i] 01:55 Návrat komisaře Rexe XI: Slušní hoši 6 [i] 02:55 Prostřeno! [i] 03:50 Doktor z hor: Nové příběhy X: Návrat do života 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:15 Keď budeš moja 115-116/238 [i] 08:25 2 baby na mizine [i] 10:55 Svadobné zvony [i] 12:10 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:00 Búrlivé víno [i] 16:35 Keď budeš moja 117-118/238 [i] 18:30 Monk IV. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 97-98 [i] 22:30 Feriha 119-120/160 [i] 00:45 Odložený prípad IV. 18/24 [i] 01:30 2 baby na mizine [i] 01:50 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 12 [i] 06:00 Zoom In 2 13 [i] 06:05 Co žere Gilberta Grapea [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 14 [i] 11:10 Antboy [i] 12:20 Jak se krotí krokodýli [i] 14:10 Královna [i] 15:45 Coco Chanel [i] 17:30 Železná lady: Železná lady [i] 19:10 Hrdinové a zbabělci [i] 20:35 Zkrat