TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Kung Fu Panda III. [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:55 Scooby-Doo a mimozemšťania [i] 09:25 Norbit [i] 11:25 CHART SHOW [i] 13:30 Príchod z minulosti [i] 15:45 Expresná zásielka [i] 17:30 Kuchyňa [i] 18:05 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 POČASIE [i] 20:10 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 SUPERSTAR - SUPERFINÁLE [i] 23:30 Dvojnásobné obvinenie [i] 01:50 Zabijakov osobný strážca [i] 03:50 Kuchyňa [i] 04:25 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Veselá farma V [i] 06:40 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 06:50 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:15 Prasiatko Peppa II: Pevnosti [i] 07:25 Calimero [i] 07:35 Mickey Mouseov klub II.: Mickeyho zábavný problém [i] 08:00 Bol raz jeden život [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Superhrdinovia: Ofsajd [i] 09:25 Autosalón [i] 10:00 Highlands: Divoké srdce Škótska: Jeseň a zima - navzdory osudu 3/4 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Test magazín: Práčky so sušičkou [i] 13:55 Buď Bindi [i] 14:35 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i] 16:20 "Dovolená s Andělem" [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Rivali 1/2 [i] 21:55 Rivali 2/2 [i] 23:25 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:15 "Dovolená s Andělem" [i] 03:30 Highlands: Divoké srdce Škótska: Jeseň a zima - navzdory osudu 3/4 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Sensei Južná Korea [i] 06:40 Sensei Rusko [i] 07:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Desná a Albrechtice v Jizerských horách [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:10 Test magazín: Práčky so sušičkou [i] 10:30 Rýchlostná kanoistika - ME 2018 [i] 12:20 Orientácie [i] 13:00 Rýchlostná kanoistika - ME 2018 [i] 14:35 Herecké legendy: Zdena Grúberová [i] 14:50 Žiarlivé ženy [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 17:35 Ktosi je za dverami [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:40 Veselá farma V [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Smajlidoktor [i] 18:50 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:00 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:25 Úžasná veda III. [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Pán Selfridge I. 5/10 [i] 20:55 Pán Selfridge I. 6/10 [i] 21:40 Radosť zo života: Vlado Müller [i] 22:10 Pat Garrett & Billy the Kid [i] 00:10 Koncerty pod Pyramídou: BHS 2016 - Koncert symfonického orchestra Slovenského rozhlasu [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:50 Ako Mike 2 [i] 08:50 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 10:10 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 20/20 [i] 11:10 X-Men: Posledný vzdor [i] 13:20 Návštevníci 3: Revolúcia [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Labyrint: Zhorenisko [i] 23:35 MacGruber [i] 01:30 Rokerky [i] 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:45 NA CHALUPE [i] 06:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 07:50 Profesionáli VI. 12 [i] 08:40 RÁNO S RIKOM 09:20 Banánový Joe [i] 11:45 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 13:20 Dovidenia, stará mama! [i] 14:35 X Factor Veľká Británia XIV. 1,2/28 [i] 16:55 Prístav nádeje [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 13 [i] 20:35 Rokerky [i] 22:40 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:20 Profesionáli VI. 13 [i] 02:05 Banánový Joe [i] 03:40 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:50 Dovidenia, stará mama! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Království II. 21 [i] 08:05 Profil zločinu II. 12 [i] 09:15 Profil zločinu III. 1 [i] 10:25 Hawaii Five-0 Iv. 22 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 12:25 Tajnosti a lži II. 3 [i] 13:25 Tajnosti a lži II. 4 [i] 14:25 Pomsta I. 23 [i] 15:35 Pomsta I. 24 [i] 16:45 Profil zločinu II. 12 [i] 17:55 Profil zločinu III. 1 [i] 19:05 Hawaii Five-0 Iv. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 21:00 Policajtka barbie V. 1 [i] 22:05 Policajtka barbie V. 2 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 9 [i] 00:05 Criminal Minds Xiii. 10 [i] 01:00 Policajtka barbie V. 1 [i] 02:05 Policajtka barbie V. 2 [i] 03:00 Pomsta I. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 10: TVR Cerbera 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Auta snů 3: Peugeot RCZ R 4 [i] 06:30 Muži Yukonu 2: Zamrzlé peklo 3 [i] 07:30 Australská železnice 2 7 [i] 08:30 Odpadlická autodílna 1: Nadšení z Chevelle z roku 1967, 2. část 2 [i] 09:30 Jak se to dělá: Auta snů 2: Bugatti Veyron 4 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 9 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci 1 4 [i] 12:00 Války kontejnerů 3: New York 3 [i] 12:30 Války kontejnerů 3: Osm tun zábavy 4 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3 3 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie 3 4 [i] 14:00 Válka skladů v Kanadě 1: Je to jako archeologie 5 [i] 14:30 Válka skladů v Kanadě 1: Dárek k narozeninám 6 [i] 15:00 Válka skladů v Kanadě 1: Bláznivý převlek 7 [i] 15:30 Válka skladů v Kanadě 1: Láska k módě 8 [i] 16:00 Obrovské vlaky 1: Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 17:00 Změna rychlosti s Aaronem Kaufmanem 1 5 [i] 18:00 Americký chopper 10 2 [i] 19:00 Americký chopper 9: Zklamání pro Juniora 2 [i] 20:00 Neviditelní zabijáci 1 2 [i] 21:00 Temnota 1 2 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem 3: Julia Roberts 8 [i] 23:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta 2 1 [i] 00:00 Pátrání po Escobarových milionech 1: Mafiánská rodina 2 [i] 01:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy 1 1 [i] 02:00 Neviditelní zabijáci 1 2 [i] 03:00 Temnota 1 2 [i] 04:00 Rození obchodníci 10: Lamborghini Urraco 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:55 Jak přijít o život [i] 08:10 Úsměvy Karla Effy [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Varieté 10/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kouzelná tetička Valentýna [i] 14:00 Bronzová koruna [i] 15:00 Bezvousák a princezna Kamila [i] 15:35 Zdivočelá země 26/45 [i] 16:30 Zdivočelá země 27/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Laputa [i] 21:45 168 hodin [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Bláznova smrt [i] 23:40 Inspektor Banks III [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:55 13. komnata Jaroslava Sapíka [i] 02:20 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 02:25 Hobby naší doby [i] 02:55 Zlatá mládež 2 [i] 03:35 Brno Open 2006 [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Božínku! [i] 05:30 Na houby: Holubinky a ryzce [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1203/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 2 [i] 09:35 Americké sny Roberta Kennedyho [i] 10:35 Cesty dětí [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Chcete mě? [i] 12:50 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry: Samoty a setkávání [i] 14:20 Příběh apoštolů [i] 14:35 Království divočiny: Amazonie [i] 15:05 Na plovárně s Filipem Jíchou [i] 15:35 Na cestě po Černobylu [i] 16:00 Cesta intelektuála k popravišti [i] 17:10 Příběh Egypta: Zrození impéria [i] 18:00 Báječné krajiny: Skotsko - Po stopách Harryho 2/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divočina bez hranic: Babiogórski Park Narodowy 6/13 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední vlak z Gun Hillu [i] 21:40 Stará puška [i] 23:20 Vesmírné trosky, hrozba na oběžné dráze [i] 00:15 Komplicové 1/4 [i] 01:10 1000 mil na českém nebi [i] 02:05 Veterány mezi ploty [i] 02:15 Jak otrávit mecenáše [i] 02:45 Příběhy železné opony: Pancíř proti závorám [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Ze ZOO do ZOO [i] 03:50 Velké ovčí putování [i] 04:20 Folklorní magazín [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci VI 60, 61 [i] 06:30 Milesova vesmírná dobrodružství 27 [i] 06:55 Kačeří příběhy 47, 48 [i] 07:45 Spongebob v kalhotách IX 15 [i] 08:05 Správná dvojka 6 [i] 08:25 Kráska a zvíře [i] 10:15 Kdopak to mluví [i] 12:10 Moderní Popelka [i] 13:55 Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou [i] 16:05 Pátek není svátek [i] 17:45 Drahé tety a já [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:25 SuperStar - SuperFinále [i] 23:40 Střepiny [i] 00:10 Pátek není svátek [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba XII: Mládeži nepřístupno 6 [i] 02:25 Volejte Novu [i] 03:30 Kráska a zvíře [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Ben 10: Recept na katastrofu 24 [i] 06:55 Transformers: Roboti v utajení: Ať žijí duchové 24 [i] 07:25 Ninjago: Zbožné přání [i] 07:55 M*A*S*H 235 [i] 08:25 Největší tankové bitvy I: Bitva o Hochwaldský les 5 [i] 09:35 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Vraždy na přelomu století: Pravda o Konstancii 10 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:55 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i] 16:10 Půl domu bez ženicha [i] 18:00 Rozpal to ve Španělsku, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Účastníci zájezdu [i] 22:55 Tichý experiment [i] 00:55 BIKESALON [i] 01:30 Největší tankové bitvy I: Bitva o Hochwaldský les 5 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Leto na Cypre [i] 08:30 Reflex [i] 10:20 Superpestúnka [i] 13:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 15:30 Ten správny snúbenec [i] 17:30 Angelika a kráľ [i] 20:00 Úkryt [i] 22:15 Miluj suseda svojho [i] 00:15 Angelika a kráľ [i] 02:25 Úkryt [i] 04:05 Sherlock a Watsonová III. 18/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Zoom In 2 1 [i] 05:10 Zoom In 2 9 [i] 05:20 Zoom In 2 10 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:00 Zoom In 2 11 [i] 06:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:40 Asterix: Sídliště bohů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:00 Trhliny [i] 13:35 Dům snů [i] 15:00 Akce nemluvně [i] 17:00 96 hodin: Odplata [i] 18:25 Sudá a lichá [i] 20:15 Jak se krotí krokodýli [i] 22:00 Belphegor: Fantom Louvru [i] 23:30 Zemřít je snadné: Zemřít je snadné [i] 01:00 Ikarus [i] 02:25 Štvanec IRA [i] 04:15 Velký Georges [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:45 Formule [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Motorky [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Příroda to ví nejlíp 1 8 [i] 05:35 Příroda to ví nejlíp 1 9 [i]