TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Kung Fu Panda III. [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:20 Tanec je moja vášeň [i] 10:20 SUPERSTAR [i] 13:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 13:40 Norbit [i] 15:45 Cuky Luky Film [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 Veľké prachy [i] 20:30 Zabijakov osobný strážca [i] 23:05 Dokonalá lúpež [i] 00:50 Nebezpečný spojenec [i] 03:00 Dokonalá lúpež [i] 04:20 Tajný agent [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Vtáčí ostrov [i] 06:15 Veselá farma V [i] 06:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 06:35 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:00 Prasiatko Peppa II: U zubára [i] 07:05 Calimero [i] 07:15 Mickey Mouseov klub II.: Tajná agentka Daisy [i] 07:40 Bol raz jeden život 1/26 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Trpaslíci [i] 09:00 Daj si čas [i] 09:30 My sme malí muzikanti: Rozprávkový dom uja Doremifáka 1/10 [i] 09:55 My sme malí muzikanti: Koncert 2/10 [i] 10:30 Park [i] 11:00 On air [i] 11:30 Chlapská dovolenka [i] 12:25 Čo ja viem [i] 14:00 Vôňa lásky 2/6 [i] 15:45 El Dorado [i] 17:55 Cestou necestou: Melbourne [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:30 Neskoro večer [i] 22:25 Cadillac Records [i] 00:10 El Dorado [i] 02:10 Vôňa lásky 2/6 [i] 03:50 Park [i] 04:25 On air [i] 04:45 Postav dom, zasaď strom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Tradičná medicína vo svete II.: Island [i] 06:40 Sensei Japonsko [i] 07:10 Polícia [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 07:30 Cesta na MS vo futbale [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 09:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Desná a Albrechtice v Jizerských horách [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 10:00 Svätá liturgia na sviatok Spolutrpiacej Bohorodičky [i] 12:10 Cesta [i] 12:35 VaT [i] 13:15 Kapura [i] 13:55 Farmárska revue [i] 14:20 Halali [i] 14:55 Test magazín: Práčky so sušičkou [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska [i] 17:30 Rýchlostná kanoistika - ME 2018 [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:45 Veselá farma V [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlisirup [i] 18:55 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:05 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:25 Úžasná veda III. [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Petra Bebjaka [i] 20:40 "Dobří holubi se vracejí" [i] 22:30 Wolf Hall: Trik s tromi kartami 1/6 [i] 23:35 Most II. 10/10 [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 NAŠI III. 3,4 [i] 09:10 Gumkáči IV. 4,5 [i] 10:10 Dovidenia, stará mama! 21,22 [i] 11:25 Horúce strely 2 [i] 13:30 Hry o život [i] 16:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 23:05 Cesta za pomstou [i] 01:10 Reťazová reakcia [i] 03:15 KRIMI 03:40 Dovidenia, stará mama ! 21,22 [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:25 Prvé oddelenie [i] 07:05 Profesionáli VI. 11 [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:15 NA CHALUPE [i] 10:15 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 11:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VII. 2,3 [i] 13:55 Denník slabocha [i] 16:00 Letecké katastrofy XIV. 8 [i] 17:05 Reťazová reakcia [i] 19:15 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 12 [i] 20:35 12 kôl [i] 22:50 Strelení [i] 00:35 Bučkovci [i] 02:05 Piraňa 3DD [i] 03:25 KINOSÁLA [i] 03:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VII. 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pomsta I. 23 [i] 08:10 Pomsta I. 24 [i] 09:20 Království II. 20 [i] 10:15 Království II. 21 [i] 11:10 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 12:05 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 13:00 Hawaii Five-0 Iv. 22 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 15:00 Tajnosti a lži II. 3 [i] 16:00 Tajnosti a lži II. 4 [i] 16:55 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 17:50 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 18:45 Profil zločinu II. 12 [i] 19:55 Profil zločinu III. 1 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 14 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 10 [i] 23:45 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 00:40 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 01:35 Pomsta I. 23 [i] 02:25 Pomsta I. 24 [i] 03:20 Svět úžasného Spider-mana 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 2: Jíst prach 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Auta snů 3: Porsche Panamera 3 [i] 06:30 Nutné k přežití 6: Džungle Bornea 2 [i] 07:30 Dvojí přežití 6: Pobřeží komárů 3 [i] 08:30 Dvojí přežití 6: Bulharský blizard 4 [i] 09:30 Jak se to dělá: Auta snů 2: Caterham Seven 3 [i] 10:00 Vesmírní obchodníci 1 6 [i] 11:00 Jak to dělají? 6 11 [i] 11:30 Jak to dělají? 6 12 [i] 12:00 Rychle a hlasitě 4 15 [i] 13:00 Rychle a hlasitě 5 1 [i] 14:00 Rození obchodníci 14 6 [i] 15:00 Změna rychlosti s Aaronem Kaufmanem 1 6 [i] 16:00 Odpadlická autodílna 1: Nadšení z Chevelle z roku 1967 1 [i] 17:00 Záchranářské práce 1 6 [i] 18:00 Obnažená města 2: Paříž 6 [i] 19:00 Bořiči mýtů 11: Mrtvý dvojník a nespoutané lepidlo 3 [i] 20:00 Automobiloví nadšenci : Milionový kousek 1: 1. část 6 [i] 21:00 Rychle a hlasitě 5 6 [i] 22:00 Ledové vody 1 6 [i] 23:00 Záchranářské práce 2 10 [i] 00:00 Záhadná Země 4: Fontána mládí? 3 [i] 01:00 Záhadná Země 4: Tvorové ze ztracené džungle 4 [i] 02:00 Automobiloví nadšenci : Milionový kousek 1: 1. část 6 [i] 03:00 Rychle a hlasitě 5 6 [i] 04:00 Rození obchodníci 10: Morris Minor 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:25 Vrátný [i] 06:40 Polopatě [i] 07:35 Modrý koberec [i] 08:20 Gejzír [i] 08:50 Slovácko sa nesúdí: Polénko 2/12 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Víla z jeskyně zla [i] 13:50 O vodě, lásce a štěstí [i] 14:45 Jak přijít o život [i] 16:05 Už zase skáču přes kaluže [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Lidice [i] 22:00 Jaguár [i] 23:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:40 Columbo [i] 01:15 Bolkoviny [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:45 Sama doma [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Putování za vínem: Steiermark [i] 05:30 Zašlapané projekty: Vltava šanci neměla [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Geldarské ságy ze [i] 09:30 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorika: Baráčníci [i] 10:25 Letecké katastrofy: Drama nad horou Fudži [i] 11:15 Rozbřesk 6. června 1944: Připraveni k boji [i] 12:10 Otto Placht - malíř džungle [i] 13:10 Krajina pro motýly [i] 13:25 Babylon [i] 13:55 Jestli se rozzlobíme, budeme zlí [i] 15:35 Expedice Grand Canyon [i] 16:05 Žralok bílý - žijící legenda [i] 16:55 Kamera na cestách: Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 17:50 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny: Opičí mládě 3/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skleněný ráj? [i] 19:10 Příběhy moderní medicíny - Pravá polycytémie [i] 19:30 Zašlapané projekty: Vltava šanci neměla [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tutanchamon 1/3 [i] 21:30 Oblečen na zabíjení [i] 23:15 Mamon II: Fenris 5/8 [i] 00:10 Uakari, Humboldtova ztracená opice [i] 01:00 Prorok Mohamed a ženy [i] 01:50 Nosorožec dvourohý [i] 02:05 "Démon" alkohol [i] 02:35 Příběhy železné opony: Jak se muži měnili v žáby [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Ze ZOO do ZOO [i] 03:40 Ukryto za zdí [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci VI 58, 59 [i] 06:25 Milesova vesmírná dobrodružství 26 [i] 06:50 Kačeří příběhy 45, 46 [i] 07:40 Spongebob v kalhotách IX 14 [i] 08:00 Správná dvojka 4, 5 [i] 08:40 SuperStar [i] 11:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:20 Volejte Novu [i] 12:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:05 Víkend [i] 15:10 Druhá nebo první [i] 17:35 Cesta do středu Země [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šest dní, sedm nocí [i] 22:20 Červená Karkulka [i] 00:15 Ve stínu [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba XII: San Dominick 5 [i] 02:45 Správná dvojka 6 [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Fotka v kapse 222 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Pára, pohon světa 23 [i] 06:45 Transformers: Roboti v utajení: Windblade 23 [i] 07:10 Jen počkej, zajíci! [i] 07:35 M*A*S*H 235 [i] 08:15 M*A*S*H 236 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 BIKESALON [i] 10:25 S pravdou ven [i] 11:25 Máme rádi Česko [i] 13:30 Policajti z centra: Trofej 12 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 16:55 Ducháček to zařídí [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. Vraždy II: Pro věčnou slávu 10 [i] 21:35 V mysli vraha [i] 23:45 Pytel kostí 2/2 [i] 01:35 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 03:30 30 dní paranormální aktivity s ďáblem v těle ženy, která nenávidí: muže [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smotánka [i] 06:10 Báječná Angelika [i] 08:30 Reflex [i] 10:40 Superpestúnka [i] 13:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 15:40 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 17:40 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 20:00 Leto na Cypre [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Narodeninový darček [i] 00:05 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 02:05 Leto na Cypre [i] 03:35 Rosamunde Pilcherová: Narodeninový darček [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 23 [i] 06:00 Zoom In 2 5 [i] 06:05 Zoom In 2 6 [i] 06:15 Daleko do nebe [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 7 [i] 11:15 Zoom In 2 8 [i] 11:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 11:55 Dvojí hra [i] 13:55 Asterix: Sídliště bohů [i] 15:15 Útěk z New Yorku [i] 16:50 Dračí dvojčata [i] 18:35 Akce nemluvně [i] 20:35 96 hodin: Odplata [i] 22:00 Temné kouty [i] 23:45 Mortal Kombat 2: Vyhlazení [i] 01:10 Kung Fu zabiják [i] 02:50 Tenkrát v Číně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 17:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Motorky [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Maďarští fotografové přírody 1 8 [i] 05:10 Příroda to ví nejlíp 1 6 [i] 05:35 Příroda to ví nejlíp 1 7 [i] 06:00 Mužské hry 1 1 [i] 06:30 Mužské hry 1 2 [i] 07:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 1 [i] 08:00 Divy světa s Billem Weirem 1 3