TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Monk IV. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Cuky Luky Film [i] 23:05 Nebezpečný spojenec [i] 01:20 Monk IV. [i] 02:50 Cuky Luky Film [i] 04:50 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Chahar-Bagh, Ispahán, Irán [i] 09:00 Druhá šanca: Začínajú sa diať veci [i] 09:55 Profesionáli I: Prílišná starosť 12/13 [i] 10:45 Jazdi hlavou: Mobil [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny II. 19/22 [i] 15:10 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Jnan Sbil, Maroko [i] 16:55 Druhá šanca: Spolu proti všetkým [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 22:00 Cestou necestou: Melbourne [i] 22:35 Večerné správy RTVS [i] 22:45 Kill Bill [i] 00:35 Neskoro večer [i] 01:25 Cestou necestou: Melbourne [i] 01:55 Kill Bill [i] 03:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Tradičná medicína vo svete II.: Mexiko - mayská akupunktúra [i] 06:20 Alica v krajine zázrakov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:10 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:35 Náš les: Kuna Hortenzia [i] 07:45 Úžasná veda III. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Hrdinský zápisník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: Radoslav Torík [i] 08:50 (Ne)celebrity: Mária Jasenčáková [i] 09:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Kopec ľudí [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Posledná fáza zatmenia [i] 11:00 Od Dunaja až po Tatry [i] 11:30 Obedníček: Vták Gabo [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Maxipes Fík [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPESTÁ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Korálové veže Fidži [i] 13:05 V koralových útesoch Červeného mora [i] 13:25 Čo nezmazal ani čas: Hana Zelinová [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Trezor: Novinári [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Island [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Obručné [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 (Ne)celebrity: Igor Cziel [i] 17:50 (Ne)celebrity: Tibor Harmatha [i] 18:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Sídliskové hry [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma V [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Hrdinský zápisník [i] 18:55 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:05 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:25 Úžasná veda III. [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família - Slnečný vietor [i] 20:35 Nepokojná láska: Mária 4/5 [i] 21:55 Kurz negatívneho myslenia [i] 23:10 Bratislavské jazzové dni 2017: Vertigo (CZ,SK) [i] 00:05 One Day Jazz Festival [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy RTVS z regiónov [i] 02:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:15 SUPERMAMA – PREMIÉRA [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 INKOGNITO [i] 14:20 Dr. House VI. 4 [i] 15:20 NAŠI III. 3,4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:30 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:00 12 kôl [i] 01:20 Piraňa 3DD [i] 03:05 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 TOP STAR [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:15 Bučkovci [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca III. 2,3 [i] 10:50 MacGyver 21 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:20 Profesionáli VI. 10 [i] 14:20 Simpsonovci XVIII. 5 [i] 14:50 MacGyver 22,23 [i] 16:55 Simpsonovci XVIII. 6 [i] 17:25 Komisár Rex XV. 7,8 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 11 [i] 20:35 Návštevníci 3: Revolúcia [i] 22:50 Letecké katastrofy XIV. 8 [i] 23:50 Podvodník 15,16 [i] 00:50 MacGyver 22 [i] 01:50 Profesionáli VI. 11 [i] 02:20 Denník slabocha [i] 03:55 Podvodník 15,16 [i] 04:40 Bučkovci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda III. 7 [i] 07:35 Království IV. 8 [i] 08:30 Rookie Blue II. 11 [i] 09:30 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 10:25 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 11:25 Království IV. 8 [i] 12:20 Vzpomínky III. 6 [i] 13:20 Rookie Blue II. 11 [i] 14:20 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 15:15 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 16:15 Království IV. 9 [i] 17:10 Vzpomínky III. 7 [i] 18:10 Rookie Blue II. 12 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých I. 3 [i] 22:10 Vzkazy mrtvých I. 4 [i] 23:15 Criminal Minds Xii. 19 [i] 00:10 Criminal Minds Xii. 20 [i] 01:05 Carter I. 9 [i] 02:00 Policajtka barbie IV. 9 [i] 02:55 Policajtka barbie IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 1: V nesnázích 10 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4 6 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce 3 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 3 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 9 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 2: Leeds 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 11 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 11 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: Frogeye Sprite 4 [i] 12:00 Dvojí přežití 1: Každý sám 6 [i] 13:00 Souboje robotů 1 4 [i] 14:00 Souboje robotů 1 5 [i] 15:00 Souboje robotů 1 6 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 1: Airbus A380 6 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Dárek k narozeninám 6 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Štěnice 6 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce 7 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 9 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: Porsche 914 5 [i] 20:00 Idris Elba: bez omezení 1: Letecká akrobacie 2 [i] 21:00 Vražedná pole 1: Pohřbená tajemství 2 [i] 22:00 Vražedná pole - varianta B 1: Sériový vrah v Baton Rouge 2 [i] 23:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy 1 1 [i] 00:00 Pátrání po Escobarových milionech 1: Mafiánská rodina 2 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Lidští pokusní králíci 6 [i] 02:00 Idris Elba: bez omezení 1: Letecká akrobacie 2 [i] 03:00 Vražedná pole 1: Pohřbená tajemství 2 [i] 04:00 Dvojí přežití 2: Uvíznout v blátě 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Noc bezhlavého jezdce [i] 09:45 Doktor Martin VI [i] 10:35 Záhada u půdy [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři [i] 15:10 Cestománie [i] 15:40 Ten, který skákal přes kaluže [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Princezna a písař [i] 21:25 13. komnata Jaroslava Sapíka [i] 21:50 Všechnopárty [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Hercule Poirot [i] 23:40 Případy detektiva Murdocha XI [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Zlatá mládež 2 [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo bosého karmelitána Petra Glogara [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Výprava do Timbuktu [i] 09:50 Cestománie [i] 10:20 Londýnské metro 3/3 [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:25 Viktorin Kornel ze Všehrd [i] 11:40 Řehoř Hrubý z Jelení [i] 11:55 Ženy, víno, Hvar [i] 12:20 Nosorožec dvourohý [i] 12:35 Království divočiny: Serengeti [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:35 GEN - Galerie elity národa [i] 13:50 Ztráta paměti 2/5 [i] 14:50 Magda Goebbelsová, první dáma [i] 15:45 Americké sny Roberta Kennedyho [i] 16:45 Příběhy moderní medicíny - Pravá polycytémie [i] 17:00 Báječné krajiny 1/5 [i] 17:45 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:30 Příběhy domů: Kouzelný život [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny: Opičí mládě 3/5 [i] 21:00 Příběh Egypta: Zrození impéria [i] 21:55 Komplicové 1/4 [i] 22:45 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i] 00:10 Rybí legendy Jakuba Vágnera: Kongo II. [i] 00:35 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 01:05 Taje Altaje [i] 02:00 S veterány okolo Mácháče [i] 02:15 Tuningovaná společnost [i] 02:40 Příběhy železné opony: Letadlo pro prezidenta [i] 02:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:20 Ze ZOO do ZOO [i] 03:50 Zpátky do Rapotína [i] 04:15 Folklorní magazín [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3484 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Druhá šance 824 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 6 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Fotka v kapse 222 [i] 14:00 Odložené případy VI: Americký sen 19 [i] 15:00 Odložené případy VI: Sen o svobodě 20 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Mládeži nepřístupno 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3485 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurvahošigutntag [i] 22:55 Frajeři ve Vegas [i] 01:00 Odložené případy VI: Americký sen 19 [i] 01:55 Odložené případy VI: Sen o svobodě 20 [i] 02:35 Prásk [i] 03:05 Správná dvojka 5 [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zapomeň 221 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Dobrodružné hlídání 22 [i] 06:45 Transformers: Roboti v utajení: Není Dinobot jako Dinobot 22 [i] 07:30 M*A*S*H 232 [i] 08:15 M*A*S*H 233 [i] 08:55 M*A*S*H 234 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Moje skvělá hodina 9 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Návrat do života 1/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Vytí 3 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XI: Moje kapela hraje rock 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy na přelomu století: Pravda o Konstancii 10 [i] 21:15 Jack Ryan: V utajení [i] 23:20 Policie v akci [i] 00:20 Návrat komisaře Rexe XI: Vytí 3 [i] 01:20 Návrat komisaře Rexe XI: Moje kapela hraje rock 4 [i] 02:20 Prostřeno! [i] 03:20 Doktor z hor: Nové příběhy X: Návrat do života 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:10 Keď budeš moja 113-114/238 [i] 08:25 Varte s nami [i] 09:05 Nikdy ťa neopustím 95-96 [i] 11:40 Feriha 117-118/160 [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:45 Keď budeš moja 115-116/238 [i] 18:40 Monk IV. [i] 20:30 Svadobné zvony [i] 21:30 Ten správny snúbenec [i] 23:15 Sherlock a Watsonová III. 17-18/24 [i] 01:10 Smotánka [i] 02:35 Sherlock a Watsonová III. 17/24 [i] 03:20 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Zoom In 2 25 [i] 05:40 Zoom In 2 26 [i] 05:50 Zoom In 2 1 [i] 06:00 Zoom In 2 2 [i] 06:10 Zoom In 2 3 [i] 06:20 Muriel se vdává [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Pojedeme k mori [i] 12:35 Solaris [i] 14:10 Dva výtečníci [i] 16:00 Kdo najde přítele, najde poklad [i] 17:40 Dům snů [i] 19:05 Taxi 4 [i] 20:30 Útěk z New Yorku [i] 22:00 Far Cry [i] 23:30 Nitro Rush: smrtici spikunti [i] 01:00 Odvlečen [i] 02:50 Temné kouty [i] 04:35 Večeře s April [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 15:45 Tenis [i] 16:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:25 Zprávy