TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:05 Oteckovia [i] 11:05 Susedské prípady [i] 12:10 Rodinné prípady [i] 13:05 Monk IV. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:35 Monk IV. [i] 01:30 Najväčší víťaz [i] 02:50 Susedské prípady [i] 03:40 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Botanické záhrady Bogol, Indonézia [i] 09:00 Druhá šanca: Nebezpečná hra [i] 09:55 Profesionáli I: Na dva pokusy 11/13 [i] 10:45 Jazdi Hlavou: Lesná zver [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny II. 18/22 [i] 15:15 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Chahar-Bagh, Ispahán, Irán [i] 16:55 Druhá šanca: Začínajú sa diať veci [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Falošná sloboda [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Módne zločiny 20/23 [i] 23:50 Zajtrajšie noviny II. 18/22 [i] 00:35 Falošná sloboda [i] 02:05 Postav dom, zasaď strom [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Tradičná medicína vo svete II.: Kolumbia [i] 06:25 Alica v krajine zázrakov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:35 Náš les: Myšky Elišky [i] 07:45 Úžasná veda III. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISONG - Sniffle and tickle [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: František Maxin [i] 08:50 (Ne)celebrity: Jozef Halcin [i] 09:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Každý s každým [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Telegram [i] 10:50 Piesne z Dubnice [i] 11:30 Obedníček: Vták Gabo [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Maxipes Fík [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 12:40 Tajný život jazier: Lencois Maranhenses - pieskové jazerá 4/5 [i] 13:30 Svet bez satelitov [i] 14:35 Umenie [i] 15:05 Trezor: Honorár geológa Štúra [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Mexiko - mayská akupunktúra [i] 16:30 Test magazín: Televízory [i] 16:40 Test magazín: Letné pneumatiky [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Lomnička [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 (Ne)celebrity: Radoslav Torík [i] 17:50 (Ne)celebrity: Mária Jasenčáková [i] 17:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Kopec ľudí [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma V [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLISONG - Sniffle and tickle [i] 18:55 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:00 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:25 Úžasná veda III. [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Mallory [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Hodina dejepisu [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Hudobníci: MARTIN BURLAS [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Národnostné správy [i] 01:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 3 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 4 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 SEDEM [i] 22:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 00:00 Spravodlivosť v krvi VIII. 2 [i] 01:00 Myšlienky vraha III. 15 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:20 Vyvolení - Dom snov 69/69 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca II. 24/24 [i] 09:50 Ochranca III. 1/23 [i] 10:50 MacGyver 19 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:20 Profesionáli VI. 9 [i] 14:20 Simpsonovci XVIII. 4 [i] 14:50 MacGyver 20,21 [i] 16:50 Simpsonovci XVIII. 5 [i] 17:20 Komisár Rex XV. 5,6 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 10 [i] 20:35 X-Men: Posledný vzdor [i] 22:45 Vikingovia IV. 10,11 [i] 00:45 MacGyver 20 [i] 01:45 Profesionáli VI. 10 [i] 02:20 Vikingovia IV. 10,11 [i] 03:45 Prvé oddelenie [i] 04:05 POLICAJTI V AKCII [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda II. 11 [i] 07:40 Království IV. 7 [i] 08:40 Rookie Blue II. 10 [i] 09:40 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 10:35 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 11:30 Království IV. 7 [i] 12:30 Vzpomínky III. 5 [i] 13:25 Rookie Blue II. 10 [i] 14:25 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 15:20 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 16:15 Království IV. 8 [i] 17:10 Vzpomínky III. 6 [i] 18:10 Rookie Blue II. 11 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 10 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 14 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 10 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 14 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 02:15 Zkušební jízda III. 6 [i] 02:40 Zkušební jízda III. 7 [i] 03:05 Hannibal III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 1: Promočeni na kost 8 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4: Problém s Panterou 5 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny 2 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 2 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 8 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 2: Gwent 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 10 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 10 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: Range Rover 3 [i] 12:00 Dvojí přežití 1: Porucha v poušti 5 [i] 13:00 Americký chopper 6: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber 1 [i] 14:00 Americký chopper 6: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey 2 [i] 15:00 Americký chopper 6: Motorky pro DECA a Colmet 3 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 1: Rychlovlak Shanghai Maglev 5 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Je to jako archeologie 5 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Pradávné bohatství 5 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy 6 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 8 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: Renault Alpine 4 [i] 20:00 Bořiči mýtů 11: Úniková cesta pod proudem 13 [i] 21:00 Dovádění s vědou 1 1 [i] 21:30 Dovádění s vědou 1 2 [i] 22:00 Souboje robotů 2 1 [i] 23:00 Fantastické inženýrství 2: Nejvyšší most na světě 4 [i] 00:00 Záhadná Země 3: Stonehenge Svaté země 1 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Když příroda volá 5 [i] 02:00 Bořiči mýtů 11: Úniková cesta pod proudem 13 [i] 03:00 Dovádění s vědou 1 1 [i] 03:30 Dovádění s vědou 1 2 [i] 04:00 Dvojí přežití 1: Po bouři 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Vražda na jevišti [i] 09:50 Cirkus Humberto: Rozhodnutí 9/12 [i] 10:40 Neobyčejné životy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Záhada u půdy [i] 14:15 Revue za šest korun [i] 15:15 Doktor Martin VI [i] 16:00 To je vražda, napsala III: Noc bezhlavého jezdce [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha XI [i] 23:10 Kriminalista IV [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Otisky doby: Alimenty [i] 01:30 Objektiv [i] 02:00 Toulavá kamera [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Babylon [i] 05:30 Příběhy domů: Kouzelný život [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Otto Placht - malíř džungle [i] 10:00 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 10:55 Kořist ve jménu královny [i] 11:35 Švédové před Brnem [i] 12:10 Putování za vínem: Steiermark [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Na houby: Holubinky a ryzce [i] 13:40 Potrava duše & těla II 7/11 [i] 14:05 Cestou suchých potoků [i] 14:25 Cesta podzemní vody [i] 14:40 Sup bělohlavý [i] 14:55 Pot, slzy a naděje: Teď se ukaž 4/6 [i] 15:40 Zašlapané projekty: Vltava šanci neměla [i] 16:00 Kalašnikovův automat v rukou teroristů [i] 16:55 Divočina bez hranic: Babiogórski Park Narodowy 6/13 [i] 17:25 Kanárské ostrovy: Svět ohnivých hor [i] 18:15 Na cestě po Černobylu [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Řehoř Hrubý z Jelení [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Výprava do Timbuktu [i] 20:55 Cestománie [i] 21:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera: Kongo II. [i] 21:55 Žebrácká opera [i] 23:35 Queer: Dressing for Pleasure / Jiný vkus [i] 00:00 Stopy, fakta, tajemství: Boží mlýny [i] 00:30 Ve jménu vlasti V: Litvinovova finta 9/12 [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:50 Náš venkov: Pupenářka [i] 02:20 Boj o náves [i] 02:45 Příběhy železné opony: Dakoty míří na Západ [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Vesnicopis [i] 03:45 Sláma, les a školka [i] 04:10 Kamenný vrch [i] 04:35 Mladá krev [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 3483 [i] 09:55 Specialisté: Hvar [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 5 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zapomeň 221 [i] 14:00 Odložené případy VI: Jeffriesův boj 17 [i] 15:00 Odložené případy VI: Vnitřní hlas 18 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: San Dominick 5 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3484 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Druhá šance 824 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Lovec policajtů [i] 00:10 Odložené případy VI: Jeffriesův boj 17 [i] 01:05 Odložené případy VI: Vnitřní hlas 18 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Sevření 4 [i] 02:40 Správná dvojka 4 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Visí to ve vzduchu 220 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Světla ramp, temnota srdcí 21 [i] 06:45 My Little Pony II: Čas 20 [i] 07:30 M*A*S*H 230 [i] 08:15 M*A*S*H 231 [i] 08:55 M*A*S*H 232 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Zlatíčko Leilani 8 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Rodinná horečka 2/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Šampión 1 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe XI: Motorkáři 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Konec jedné lásky 110 [i] 21:35 S pravdou ven [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XI: Šampión 1 [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XI: Motorkáři 2 [i] 02:50 Prostřeno! [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy X: Rodinná horečka 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:15 Keď budeš moja 111-112/238 [i] 08:25 Varte s nami [i] 09:05 Nikdy ťa neopustím 93-94 [i] 11:45 Feriha 115-116/160 [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 113-114/238 [i] 18:40 Monk IV. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 95-96 [i] 22:25 Feriha 117-118/160 [i] 00:45 Odložený prípad IV. 17/24 [i] 01:30 Smotánka [i] 03:25 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Zoom In 2 6 [i] 05:10 Zoom In 2 22 [i] 05:20 Zoom In 2 23 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:30 Mimozemšťani z L.A. [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 24 [i] 11:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 11:45 Nine