TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Monk IV. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Rodinné prípady [i] 00:40 Monk IV. [i] 02:20 Zámena manželiek [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Záhrada Fin, Irán [i] 09:00 Druhá šanca: Vlci okolo nás [i] 09:55 Profesionáli I: Kolky 10/13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny II. 17/22 [i] 15:10 Test magazín: Ovsené vločky [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Botanické záhrady Bogol, Indonézia [i] 16:55 Druhá šanca: Nebezpečná hra [i] 17:35 Test magazín: Televízory [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 22:45 Vraždy v Burgundsku [i] 00:15 Zajtrajšie noviny II. 17/22 [i] 01:00 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Tradičná medicína vo svete II.: Čile [i] 06:25 Alica v krajine zázrakov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:35 Náš les: Bobor Silvester [i] 07:45 Úžasná veda III. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Pod perinou [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: Peter Kubovčík [i] 08:50 (Ne)celebrity: Ondrej Pastirik [i] 09:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Doma na Sásovej [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 09:55 Heloisa [i] 11:30 Obedníček: Vták Gabo [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Maxipes Fík [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Regiónom Poprad - Tatry [i] 12:40 Tajné dokumenty nacistov: Nacistickí jaskynní ľudia 3/6 [i] 13:25 Rivali: Mandela verzus De Klerk [i] 14:30 Moja diagnóza: Melanóm - nápadné, ale o to zákernejšie ochorenie [i] 15:00 Trezor: Albert Škarvan [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Kolumbia [i] 16:30 Cesta na MS vo futbale [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Veľká Lesná [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 (Ne)celebrity: František Maxin [i] 17:50 (Ne)celebrity: Jozef Halcin [i] 18:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Každý s každým [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma V [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Pod perinou [i] 18:55 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:05 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:25 Úžasná veda III. [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Tajný život jazier: Lencois Maranhenses - pieskové jazerá 4/5 [i] 21:00 Svet bez satelitov [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Umenie [i] 22:50 Kinorama [i] 23:20 Noc v archíve: Osmičkové roky, rok 1968 - Československá jar [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ [i] 10:45 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 2 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 3 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI III. 3,4 [i] 21:55 VEĽKÝ BALÍK [i] 23:00 Skorumpovaní poliši I. 6 [i] 23:55 Spravodlivosť v krvi VIII. 1/22 [i] 00:55 Myšlienky vraha III. 14 [i] 01:55 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:20 Vyvolení - Dom snov 68 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca II. 22,23 [i] 10:50 MacGyver 17 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:00 Vyvolení - Dom snov 69/69 [i] 14:20 Simpsonovci XVIII. 3 [i] 14:50 MacGyver 18,19 [i] 16:50 Simpsonovci XVIII. 4 [i] 17:15 Komisár Rex XV. 3,4 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 9 [i] 20:35 X Factor Veľká Británia XIV. 1,2/28 [i] 22:55 Hawaii 5.0 VII. 20 [i] 23:55 Homeland: V mene vlasti V. 11 [i] 01:10 MacGyver 18 [i] 02:05 KINOSÁLA [i] 02:15 Profesionáli VI. 9 [i] 02:55 Prvé oddelenie [i] 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda III. 6 [i] 07:35 Království IV. 6 [i] 08:30 Rookie Blue II. 9 [i] 09:25 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 10:25 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 11:25 Království IV. 6 [i] 12:20 Vzpomínky III. 4 [i] 13:20 Rookie Blue II. 9 [i] 14:15 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 15:15 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 16:15 Království IV. 7 [i] 17:15 Vzpomínky III. 5 [i] 18:10 Rookie Blue II. 10 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 21:00 Carter I. 9 [i] 21:55 Criminal Minds Xii. 19 [i] 22:50 Criminal Minds Xii. 20 [i] 23:45 Tým SEAL I. 7 [i] 00:40 Carter I. 9 [i] 01:35 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 9 [i] 02:20 Criminal Minds Xiii. 10 [i] 03:05 Zkušební jízda III. 5 [i] 03:25 Zkušební jízda III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 1: Každý sám 6 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4 4 [i] 07:30 Jak se to dělá 7: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla 1 [i] 08:00 Jak se to dělá 15 1 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 7 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 2: Yeovil 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 9 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 9 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: Mini Moke 2 [i] 12:00 Dvojí přežití 1: Nedostatek vzduchu 4 [i] 13:00 Aljaška: Poslední hranice 4: Mírná zima 1 [i] 14:00 Aljaška: Poslední hranice 4: Směr budoucnost 2 [i] 15:00 Aljaška: Poslední hranice 4: Je tady jaro 3 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 1: Letiště Kensai 4 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Intriky 4 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Pátrání 4 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele 5 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 7 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: BMW M5 3 [i] 20:00 Dvě turba 1: Závod na vrchol 4 [i] 21:00 Escort rallye 1 [i] 22:00 Pouliční psanci: Memphis 1: Memphis proti celému světu 1 [i] 23:00 Rychle a hlasitě 5 5 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka 2: Chuckova pomsta: návrat to dílny 1 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Z nuly hrdinou 4 [i] 02:00 Dvě turba 1: Závod na vrchol 4 [i] 03:00 Escort rallye 1 [i] 04:00 Dvojí přežití 1: Ztraceni v bažinách 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Nekrolog pro televizní hvězdu [i] 09:45 Doktor Martin VI [i] 10:35 Med [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Sbírka [i] 14:20 Berete se dobrovolně? [i] 15:00 Dům na konci města [i] 15:55 To je vražda, napsala III: Vražda na jevišti [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Clona: Práskač 5/7 [i] 20:55 Zlatá mládež 2 [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:40 Otisky doby: Alimenty [i] 22:30 Taggart [i] 00:15 Případy detektiva Murdocha XI [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Na stopě [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 13. komnata Ivana Vyskočila [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Báječné krajiny 1/5 [i] 09:45 Královnina korunovace [i] 10:40 Rozbřesk 6. června 1944: Připraveni k boji [i] 11:30 Magda Goebbelsová, první dáma [i] 12:25 Náš venkov: Pupenářka [i] 12:55 Putování za písničkou [i] 13:20 Folklorika: Fenomén Vlasta [i] 13:50 Evropa dnes [i] 14:20 Prorok Mohamed a ženy [i] 15:10 Londýnské metro 3/3 [i] 16:10 Klíč [i] 16:40 Uakari, Humboldtova ztracená opice [i] 17:35 Kapské Město, africká kráska [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pot, slzy a naděje: A usmívej se u toho 3/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 21:00 Na cestě po Černobylu [i] 21:30 Expedice Grand Canyon [i] 22:00 Všichni moji blízcí [i] 23:35 Ve jménu vlasti V: Litvinovova finta 9/12 [i] 00:30 Ztráta paměti 2/5 [i] 01:30 Příběh první české revoluce [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Češi v obnažení [i] 03:00 Příběhy železné opony: Holit, stříhat a já bych chtěl utéct [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Vesnicopis [i] 04:00 Na poslední vartě [i] 04:25 Folklorní magazín [i] 04:50 Prales Mionší [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3482 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Podvod 823 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 4 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Visí to ve vzduchu 220 [i] 14:00 Odložené případy VI: Program ochrany svědků 15 [i] 15:00 Odložené případy VI: Šakalové 16 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Sevření 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3483 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slečna Drsňák [i] 22:30 Beze stopy III: V pasti - část první 6 [i] 23:25 Odložené případy VI: Program ochrany svědků 15 [i] 00:25 Odložené případy VI: Šakalové 16 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba XII: Tak to chodí 3 [i] 01:55 Beze stopy III: V pasti - část první 6 [i] 02:40 Správná dvojka 3 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Převoz nedoporučuji 219 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Ššš! 20 [i] 06:45 My Little Pony II: Umět být průbojný 19 [i] 07:30 M*A*S*H 228 [i] 08:15 M*A*S*H 229 [i] 08:55 M*A*S*H 230 [i] 09:30 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i] 11:30 Jake a tlusťoch III: Bez východiska 7 [i] 12:25 Polední zprávy [i] 12:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Rodinná horečka 1/2 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 14:35 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Amazonky 105 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 V.I.P. Vraždy II: V zajetí vzdálené budoucnosti 9 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 01:55 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 03:55 Prostřeno! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:10 Keď budeš moja 109-110/238 [i] 08:25 Varte s nami [i] 09:05 Nikdy ťa neopustím 91-92 [i] 11:35 Feriha 113-114/160 [i] 14:15 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 111-112/238 [i] 18:40 Monk IV. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 93-94 [i] 22:30 Feriha 115-116/160 [i] 00:45 Odložený prípad IV. 16/24 [i] 01:30 Rebelka z predmestia [i] 01:50 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 13 [i] 06:00 Zoom In 2 19 [i] 06:05 Zoom In 2 20 [i] 06:15 Komedianti [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 21 [i] 11:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 11:40 Francouzova milenka [i] 13:40 Křidýlko nebo stehýnko [i] 15:25 Pojedeme k mori [i] 16:55 Dva výtečníci [i] 18:45 Dračí dvojčata [i] 20:30 Poslední legie [i] 22:00 Mortal Kombat 2: Vyhlazení [i] 23:25 Odvlečen