TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:50 Monk IV. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 Rodinné prípady [i] 00:05 Monk IV. [i] 02:00 Svokra [i] 02:55 Susedské prípady [i] 03:40 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Záhrady Agdal, Maroko [i] 09:05 Neskoro večer [i] 09:55 Profesionáli I: Keď sa ochladí 9/13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny II. 16/22 [i] 15:10 Test magazín: Televízory [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Záhrada Fin, Irán [i] 16:55 Druhá šanca: Vlci okolo nás [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 "Četníci z Luhačovic": "Tabačka" 4/12 [i] 21:55 Jimmyho šanca 2/3 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Vydedenci z útulku 19/23 [i] 23:20 Profesionáli I: Keď sa ochladí 9/13 [i] 00:10 Zajtrajšie noviny II. 16/22 [i] 00:55 "Četníci z Luhačovic": "Tabačka" 4/12 [i] 02:20 Jimmyho šanca 2/3 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Tradičná medicína vo svete II.: Kanada [i] 06:25 Alica v krajine zázrakov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:40 Náš les: Vlk Ďuro [i] 07:50 Úžasná veda III. [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 (Ne)celebrity: Pavel Wavrek [i] 08:50 (Ne)celebrity: Silvia Szabóová [i] 09:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Útočisko [i] 09:30 Národnostný magazín: Slovanský magazín [i] 09:55 Oneskorené kvety [i] 11:05 Odobierka nevesty [i] 11:30 Obedníček: Vták Gabo [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Maxipes Fík [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Regiónom Poprad - Tatry [i] 12:30 Kráľ umiera [i] 13:00 Krajina bez tieňa [i] 13:30 Čo nezmazal ani čas: Samo Bohdan Hroboň [i] 14:35 VaT [i] 15:00 Vyznavač snov [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Čile [i] 16:25 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Zlatá Baňa [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 (Ne)celebrity: Peter Kubovčík [i] 17:50 (Ne)celebrity: Ondrej Pastirik [i] 18:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Doma na Sásovej [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma V [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Choroby [i] 18:55 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:35 Úžasná veda III. [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Tajné dokumenty nacistov: Nacistickí jaskynní ľudia 3/6 [i] 21:00 Rivali: Mandela verzus De Klerk [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Vracajú sa v Európe 30. roky? [i] 23:30 Hudobníci: VLADIMÍR GODÁR [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 POLICAJTI V AKCII [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:00 Dr. House VI. 1/22 [i] 15:00 Dr. Dokonalý 2 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:00 HESLO [i] 23:00 Ako som prežil 2 [i] 00:05 Spravodlivosť v krvi VII. 22/22 [i] 01:05 Myšlienky vraha III. 13 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 05:45 Vyvolení - Dom snov 67 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca II. 20,21 [i] 10:50 MacGyver 15 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:00 Vyvolení - Dom snov 68 [i] 14:20 Simpsonovci XVIII. 2 [i] 14:50 MacGyver 16,17 [i] 16:55 Simpsonovci XVIII. 3 [i] 17:20 Komisár Rex XV. 1,2/12 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 8 [i] 20:35 Stratené dievča [i] 23:40 Paranormálne záhady V. 3,4 [i] 01:40 MacGyver 16 [i] 02:30 Profesionáli VI. 8 [i] 03:05 Paranormálne záhady V. 3,4 [i] 04:30 Prvé oddelenie [i] 04:50 POLICAJTI V AKCII [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 5 [i] 07:30 Království IV. 5 [i] 08:25 Rookie Blue II. 8 [i] 09:25 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 10:20 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 11:20 Království IV. 5 [i] 12:20 Vzpomínky III. 3 [i] 13:20 Rookie Blue II. 8 [i] 14:20 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 15:15 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 16:15 Království IV. 6 [i] 17:10 Vzpomínky III. 4 [i] 18:10 Rookie Blue II. 9 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 9 [i] 21:55 Criminal Minds Xiii. 10 [i] 22:50 S.W.A.T. I. 18 [i] 23:45 Hannibal III. 12 [i] 00:40 Výkupné I. 7 [i] 01:35 Výkupné I. 8 [i] 02:15 Hannibal III. 12 [i] 03:00 Zkušební jízda II. 9 [i] 03:30 Zkušební jízda II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 1: Nedostatek vzduchu 4 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4: Šlápněte na to 3 [i] 07:30 Jak se to dělá 6: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky 78 [i] 08:00 Jak se to dělá 13: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody 13 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 6 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 2: Kent 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 8 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 8 [i] 11:00 Rození obchodníci 8: Jaguár třídy E 1 [i] 12:00 Dvojí přežití 1: Nezdařilý výstup 3 [i] 13:00 Zlato z Beringova moře 1: Zlatonosná zemina 1 [i] 14:00 Zlato z Beringova moře 1: Jedna špatná transakce 2 [i] 15:00 Zlato z Beringova moře 1: Odsávání 3 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 1: Šanghajská věž 3 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Hulvátský Roy 3 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Skrytý poklad 3 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopaty a rýče 4 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 6 [i] 19:00 Rození obchodníci 9: Morgan 2 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem a prezidentem Barackem Obamou [i] 21:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta 2: Válka o zlato: Džungle procitá 3 [i] 22:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata 1: Jeden muž z kola ven 3 [i] 23:00 Kletba zamrzlého zlata 1: Vyzrazená tajemství 5 [i] 00:00 Australská železnice 2 1 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Odvážlivci 3 [i] 02:00 V divočině s Bearem Gryllsem a prezidentem Barackem Obamou [i] 03:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta 2: Válka o zlato: Džungle procitá 3 [i] 04:00 Dvojí přežití 1: Porucha v poušti 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Detektiv Magnum na tenkém ledě [i] 09:50 Jezevec [i] 10:30 Bohouš [i] 10:55 Bohoušův syn [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Med [i] 14:15 Šplhající profesor [i] 15:05 Doktor Martin VI [i] 15:55 To je vražda, napsala III: Nekrolog pro televizní hvězdu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Svatební cesta do Jiljí [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:20 Případy detektiva Murdocha XI [i] 23:05 Taggart [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Sváteční slovo bosého karmelitána Petra Glogara [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Jan Hus [i] 05:35 Ctibor Tovačovský z Cimburka [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny: Lvíče 2/5 [i] 09:50 Kanárské ostrovy: Svět ohnivých hor [i] 10:45 Království divočiny: Serengeti [i] 11:20 Nedej se [i] 12:10 Chcete je? [i] 12:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera: Kongo I. [i] 12:45 Na cestě po střední Rwandě [i] 13:15 Stopy, fakta, tajemství: Boží mlýny [i] 13:45 Příběh první české revoluce [i] 14:45 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 15:40 Cestou suchých potoků [i] 15:55 Cesta podzemní vody [i] 16:15 Ztráta paměti 2/5 [i] 17:15 Otto Placht - malíř džungle [i] 18:15 Magické hlubiny: Člověk a voda 6/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:30 Viktorin Kornel ze Všehrd [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Americké sny Roberta Kennedyho [i] 21:05 Uakari, Humboldtova ztracená opice [i] 22:00 Letecké katastrofy: Útok na poštovní letadlo [i] 22:55 Černé zlato: Nehody a procesy 2/2 [i] 23:50 Kalašnikovův automat v rukou teroristů [i] 00:45 Přechodné adresy Jaromíra Šavrdy [i] 01:40 Potrava duše & těla II 7/11 [i] 02:05 Evropa dnes [i] 02:35 Folklorika: Fenomén Vlasta [i] 03:00 Popírači holocaustu [i] 03:30 Příběhy železné opony: Zahrada plukovníka Hrušky [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Vesnicopis [i] 04:30 Perný den Marie O. [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3481 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Smrtelný žert 5 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 3 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Převoz nedoporučuji 219 [i] 14:00 Odložené případy VI: Nejnovější zprávy 13 [i] 15:00 Odložené případy VI: Kartáčník 14 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Tak to chodí 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3482 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Podvod 823 [i] 21:40 Víkend [i] 22:40 Beze stopy III: Americká bohyně 5 [i] 23:35 Odložené případy VI: Nejnovější zprávy 13 [i] 00:30 Odložené případy VI: Kartáčník 14 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba XII: Zabijte posla 2 [i] 02:05 Beze stopy III: Americká bohyně 5 [i] 02:45 Správná dvojka 2 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Pozor na tlak 218 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Vodní filtr 19 [i] 06:45 My Little Pony II: Ztracený přítel 18 [i] 07:30 M*A*S*H 226 [i] 08:15 M*A*S*H 227 [i] 08:55 M*A*S*H 228 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Všechno záleží na tobě 6 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy X: Cizí srdce 2/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Náhrada za Kláru? 109 [i] 21:35 Policajti z centra: Trofej 12 [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 02:45 Prostřeno! [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy X: Cizí srdce 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:15 Keď budeš moja 107-108/238 [i] 08:25 Varte s nami [i] 09:05 Nikdy ťa neopustím 89-90 [i] 11:40 Feriha 111-112/160 [i] 14:15 Búrlivé víno [i] 16:45 Keď budeš moja 109-110/238 [i] 18:40 Monk IV. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 91-92 [i] 22:25 Feriha 113-114/160 [i] 00:50 Odložený prípad IV. 15/24 [i] 01:35 Rebelka z predmestia [i] 01:55 Smotánka [i] 03:25 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 15 [i] 06:00 Zoom In 2 16 [i] 06:10 Kam se i andělé bojí vstoupit [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 17 [i] 11:15 Zoom In 2 18 [i] 11:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 11:55 Sbohem, Sabato [i] 13:40 Kdo najde přítele, najde poklad [i] 15:20 Krvavé diamanty [i] 16:50 Solaris [i] 18:20 Nine