TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Kung Fu Panda III. [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:50 Scooby-Doo a súboj fantómov [i] 09:30 Tady hlídám já [i] 11:45 CHART SHOW [i] 13:50 Už sme doma? [i] 15:40 Johnny English sa vracia [i] 17:40 Kuchyňa [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 POČASIE [i] 20:10 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 SUPERSTAR [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 23:30 Mechanik zabijak [i] 01:20 Milionári zo smetiska [i] 03:10 Mechanik zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Vtáčí ostrov [i] 06:40 Veselá farma V [i] 06:45 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:00 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a faraónova kliatba [i] 07:25 Prasiatko Peppa II: Korčuľovanie [i] 07:30 Calimero [i] 07:40 Mickey Mouseov klub II.: Vesmírny kapitán Donald [i] 08:05 Sofia Prvá I. 25/25 [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Superhrdinovia: Kŕdeľ [i] 09:30 Slávnosť Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Aféra na Viktoriánskom bále [i] 14:35 Agatha Christie : Poirot: Záhada loveckého domu [i] 15:35 Frajer Luke [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Pietro Mennea: Šíp juhu 1/2 [i] 22:15 Pietro Mennea: Šíp juhu 2/2 [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Aféra na Viktoriánskom bále [i] 00:55 Agatha Christie : Poirot: Záhada loveckého domu [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:50 Frajer Luke [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Vody veľkej rieky: Smaragdové zrkadlá 3/4 [i] 06:25 Mediterán - mŕtve more ? [i] 06:40 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Vyhnala ich voda [i] 07:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Regiónom Poprad - Tatry [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:40 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:10 Test magazín: Televízory [i] 10:20 Hľadanie stratených svetov - Sicílski králi na uhorskom tróne [i] 10:50 Família - Hľadanie [i] 11:20 Klamstvo dočasu - pravda naveky [i] 12:25 Televízny posol [i] 13:00 Vodný slalom - ME 2018 [i] 14:25 Herecké legendy: Zdena Grúberová [i] 14:45 Tri poviedky so Zdenou Gruberovou [i] 15:55 Folklórny festival - Detva: Gajdy a ich kultúra na Slovensku [i] 16:30 Dostihy - Turf Gala [i] 17:45 Ktosi je za dverami [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma V [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Smajlisila [i] 18:55 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:05 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:30 Úžasná veda III. [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Pán Selfridge I. 3/10 [i] 20:55 Pán Selfridge I. 4/10 [i] 21:40 Radosť zo života: Vlado Müller [i] 22:10 Pat Garrett & Billy the Kid [i] 00:10 Letný koncert zo Schönbrunnu [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Snoopy a Charlie Brown: Peanuts vo filme [i] 09:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 19 [i] 10:45 X-Men 2 [i] 13:45 Konečne doma [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Stratené dievča [i] 23:40 Bifľoši na ťahu [i] 01:40 Horúce strely [i] 03:20 NOVINY TV JOJ 04:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 06:10 NA CHALUPE [i] 06:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:10 Profesionáli VI. 5 [i] 09:00 RÁNO S RIKOM 09:40 Pištoľníčky [i] 12:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 13:35 Dovidenia, stará mama! [i] 14:55 X Factor UK Špeciál [i] 17:10 Nepobozkaná [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 6 [i] 20:35 Utajené bratstvo [i] 22:20 Smrtonosná pasca [i] 01:10 Profesionáli VI. 6 [i] 02:05 Pištoľníčky [i] 03:40 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:50 X Factor UK Špeciál [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Svět úžasného Spider-mana 1 [i] 07:30 Království II. 19 [i] 08:25 Profil zločinu II. 10 [i] 09:30 Profil zločinu II. 11 [i] 10:35 Hawaii Five-0 Iv. 20 [i] 11:35 Hawaii Five-0 Iv. 21 [i] 12:35 Tajnosti a lži II. 1 [i] 13:35 Tajnosti a lži II. 2 [i] 14:35 Pomsta I. 21 [i] 15:40 Pomsta I. 22 [i] 16:55 Profil zločinu II. 10 [i] 18:00 Profil zločinu II. 11 [i] 19:05 Hawaii Five-0 Iv. 20 [i] 20:05 Hawaii Five-0 Iv. 21 [i] 21:00 Policajtka barbie IV. 9 [i] 22:05 Policajtka barbie IV. 10 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 8 [i] 00:05 Criminal Minds Xiii. 9 [i] 01:00 Policajtka barbie IV. 9 [i] 02:05 Policajtka barbie IV. 10 [i] 02:55 Pomsta I. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 10: Ford Escort MK1 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Auta snů 3: Chevrolet Camaro 2 [i] 06:30 Muži Yukonu 2: Nováček 2 [i] 07:30 Australská železnice 2 6 [i] 08:30 Odpadlická autodílna 1: Nadšení z Chevelle z roku 1967 1 [i] 09:30 Jak se to dělá: Auta snů 2: Pagani Huayra 2 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 8 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci 1 3 [i] 12:00 Války kontejnerů 3: Hon za penězi 1 [i] 12:30 Války kontejnerů 3: Podivný konec 2 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3 1 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie 3 2 [i] 14:00 Válka skladů v Kanadě 1: Polární záře, polární bitvy 1 [i] 14:30 Válka skladů v Kanadě 1: Aukce v Orangeville 2 [i] 15:00 Válka skladů v Kanadě 1: Hulvátský Roy 3 [i] 15:30 Válka skladů v Kanadě 1: Intriky 4 [i] 16:00 Obrovské vlaky 1: Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 17:00 Změna rychlosti s Aaronem Kaufmanem 1 4 [i] 18:00 Americký chopper 10: Vítejte zpět 1 [i] 19:00 Americký chopper 9: Nová firma 1 [i] 20:00 Neviditelní zabijáci 1 1 [i] 21:00 Temnota 1 1 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem 3: Mel B 7 [i] 23:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta 1: Parkerova cesta: zážitky 4 [i] 00:00 Pátrání po Escobarových milionech 1: Don 1 [i] 01:00 Teslovy paprsky smrti: Odtajněná vražda (speciál) 1 1 [i] 02:00 Neviditelní zabijáci 1 1 [i] 03:00 Temnota 1 1 [i] 04:00 Rození obchodníci 10: Range Rover Mk3 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách hvězd [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Madla z cihelny [i] 08:10 Úsměvy Petra Kostky [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Rozhodnutí 9/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Elixír a Halíbela [i] 14:05 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 15:00 Lhát se nemá, princezno! [i] 15:35 Zdivočelá země 24/45 [i] 16:30 Zdivočelá země 25/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Dukla 61 2/2 [i] 21:30 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Smrt talentovaného ševce [i] 23:30 Inspektor Banks III [i] 01:00 Bolkoviny [i] 01:50 Na forbíně TM [i] 02:30 13. komnata Ivana Vyskočila [i] 02:55 Sváteční slovo bosého karmelitána Petra Glogara [i] 03:05 Hobby naší doby [i] 03:30 Zlatá mládež 2 [i] 04:10 Ovce proti kozám [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Mistr dharmy [i] 05:30 Na houby: Pavučince a čirůvky [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1202/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 1 [i] 09:35 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:05 Příběh první české revoluce [i] 11:05 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:30 Sváteční slovo bosého karmelitána [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:05 Uchem jehly [i] 13:30 Cesty víry: Božínku! [i] 14:00 Potrava duše & těla II 7/11 [i] 14:25 Království divočiny: Serengeti [i] 14:55 Na plovárně se sestrou Angelikou [i] 15:25 Na cestě po střední Rwandě [i] 15:50 Švédové před Brnem [i] 16:25 Kořist ve jménu královny [i] 17:05 Královnina korunovace [i] 18:00 Báječné krajiny 1/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divočina bez hranic: Karkonoski Park Narodowy 5/13 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rána na oplátku [i] 21:30 Glory [i] 23:30 Kalašnikovův automat v rukou teroristů [i] 00:25 Salamandr II 9,10/10 [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:30 Poutník po rozhlasových vlnách [i] 02:50 Babičky [i] 03:20 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:55 Případ pro ombudsmana [i] 04:15 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci VI 56, 57 [i] 06:20 Milesova vesmírná dobrodružství 25 [i] 06:45 Kačeří příběhy 43, 44 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách IX 13 [i] 07:55 Správná dvojka 1 [i] 08:15 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 09:25 Z pekla štěstí 5 [i] 10:25 Robinsonův ostrov II 33 [i] 11:30 Robinsonův ostrov II 34 [i] 12:35 Medailón [i] 14:15 Vy nám taky, šéfe! [i] 16:00 V podstatě jsme normální [i] 17:50 Postřižiny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:25 SuperStar [i] 23:30 Střepiny [i] 00:00 V podstatě jsme normální [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Na hranici [i] 02:25 Kolotoč [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:00 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Ben 10: Závod 17 [i] 06:55 Transformers: Roboti v utajení: Vetřelci 21 [i] 07:25 Ninjago: Smolná tvrz stoupá [i] 07:55 M*A*S*H 223 [i] 08:25 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardenách: Útok na Bastogne 4 [i] 09:35 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Vraždy na přelomu století: Sebevrazi 9 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:35 Teď vaří šéf! [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i] 16:25 Vrchní, prchni! [i] 18:00 Rozpal to ve Španělsku, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Líbáš jako Bůh [i] 22:50 Očima Josefa Klímy [i] 23:40 Kat: Válečná zóna [i] 01:45 BIKESALON [i] 02:10 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardenách: Útok na Bastogne 4 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Leto v Provensalsku [i] 08:30 Reflex [i] 10:10 Superpestúnka [i] 13:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 15:20 Dokonalá nevesta [i] 17:20 Sladká výzva [i] 17:30 Báječná Angelika [i] 20:00 Warren Jeffs: Kazateľ mimo zákon [i] 22:00 Neublíž mojej dcére [i] 00:00 Báječná Angelika [i] 02:10 Neublíž mojej dcére [i] 03:40 Warren Jeffs: Kazateľ mimo zákon [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 26 [i] 06:00 Zoom In 2 9 [i] 06:10 Zoom In 2 10 [i] 06:20 Smaragdové město 1 9 [i] 07:10 Smaragdové město 1 10 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 11 [i] 11:10 Zoom In 2 12 [i] 11:20 Zoom In 2 13 [i] 11:30 Pojedeme k mori [i] 13:00 Top Dog [i] 14:10 Ip Man: Poslední boj [i] 15:45 Rivalové: Rivalové [i] 17:35 Dárce [i] 19:05 Dva výtečníci [i] 20:50 Vejska [i] 22:00 Černá Dahlia [i] 23:55 Mistr Meče [i] 01:35 Pani K [i] 03:00 Zproštění viny [i] 04:30 Kočovníci smrti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:25 Zprávy [i] 21:30 Tenis [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Seznamte se: Fudžajra 1 6 [i] 05:10 Poznávání vesmíru 3 7 [i] 05:35 Poznávání vesmíru 3 8 [i] 06:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 5 [i] 06:55 Co se děje s naším jídlem? [i] 08:00 Divy světa s Billem Weirem 1 2 [i] 08:55 Život pod vodou [i] 09:55 Sám mezi medvědy grizzly 1 2 [i] 10:50 Kosmické cesty 1 1