TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Monk IV. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 Športovec mesiaca [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Balerína [i] 22:35 Milionári zo smetiska [i] 00:55 Monk IV. [i] 02:30 Tiene minulosti [i] 04:10 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné záhrady: Quinta da Regaleira, Portugalsko [i] 09:00 Druhá šanca: Bude dobre? [i] 09:55 Profesionáli I: V obkľúčení 7/13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny II. 14/22 [i] 15:10 Test magazín: Bylinkové čaje [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Palác markíza z Fronteiry, Portugalsko [i] 16:55 Druhá šanca: Len vinní sa obhajujú [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 21:55 Cestou necestou: Cairns [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Pulp Fiction: Historky z podsvetia [i] 01:05 Neskoro večer [i] 02:00 Cestou necestou: Cairns [i] 02:30 Profesionáli I: V obkľúčení 7/13 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Alica v krajine zázrakov [i] 06:25 Alica v krajine zázrakov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Lilly, malá čarodejnica [i] 07:35 Úžasná veda II. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Abecedárik [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Náušnice [i] 11:00 Zázračný autobus [i] 11:35 Obedníček: Vták Gabo [i] 11:45 Vtáčí ostrov [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SYROVÝ SMAJLIPOHÁRIK [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Folklórny festival - Detva: Číčence, číčence... [i] 13:20 Tam je hviezda Sírius 1/2 [i] 13:50 Tam je hviezda Sírius 2/2 [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Deti, o ktoré nie je záujem [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 A veru pošibaj koníčka [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Miroľa [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 (Ne)celebrity: Viktor Zamborský [i] 17:50 (Ne)celebrity: Páter Pavol Benedik [i] 18:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Vyhnala ich voda [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma V [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Abecedárik [i] 18:50 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:00 Lilly, malá čarodejnica [i] 19:25 Úžasná veda II. [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família - Hľadanie [i] 20:40 Nepokojná láska: Sestry 3/5 [i] 21:50 Dve tváre Very Drake [i] 23:50 Bratislavské jazzové dni 2017: Roy Hargrove Quintet (USA) [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy RTVS z regiónov [i] 01:45 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:15 SUPERMAMA [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:45 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 INKOGNITO [i] 14:25 Dr. House V. 23 [i] 15:25 DEŇ DETÍ NA JOJ: Doba ľadová [i] 17:00 DEŇ DETÍ NA JOJ: PREMIÉRA: Snoopy a Charlie Brown: Peanuts vo filme [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:35 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:00 Mariňák 4: Pohyblivý cieľ [i] 01:10 Jazero 2 [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 POLICAJTI V AKCII [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:20 Vyvolení - Dom snov 65 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca II. 16,17 [i] 10:50 MacGyver 12 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 12:55 Vyvolení - Dom snov 66 [i] 14:20 Simpsonovci XVII. 17/17 [i] 14:45 MacGyver 13,14 [i] 16:50 Simpsonovci XVIII. 1/22 [i] 17:15 Komisár Rex XIV. 9,10 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 4 [i] 20:35 Vysoká hra [i] 22:25 Letecké katastrofy XIV. 7 [i] 23:25 Podvodník 13,14 [i] 00:25 MacGyver 13 [i] 01:25 Profesionáli VI. 4 [i] 02:10 Dr. Dolittle 5 [i] 03:35 Podvodník 13,14 [i] 04:15 KINOSÁLA [i] 04:25 Prvé oddelenie [i] 04:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Království II. 18 [i] 07:55 Království IV. 3 [i] 08:50 Rookie Blue II. 6 [i] 09:45 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 10:40 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 11:35 Království IV. 3 [i] 12:35 Vzpomínky III. 1 [i] 13:30 Rookie Blue II. 6 [i] 14:30 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 15:25 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 16:20 Království IV. 4 [i] 17:20 Vzpomínky III. 2 [i] 18:15 Rookie Blue II. 7 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých I. 1 [i] 22:10 Vzkazy mrtvých I. 2 [i] 23:15 Criminal Minds Xii. 17 [i] 00:10 Criminal Minds Xii. 18 [i] 01:05 Carter I. 8 [i] 02:00 Policajtka barbie IV. 7 [i] 02:55 Policajtka barbie IV. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití 5: Sucho v horách 24 [i] 06:00 Jak to dělají? 3: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 06:30 Rychle a hlasitě 4: Německo versus Amerika 1 [i] 07:30 Jak se to dělá 6: Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny 76 [i] 08:00 Jak se to dělá 13: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera 11 [i] 08:30 Jak to dělají? 11 4 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie 2: Lewes 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek 3 6 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 6 [i] 11:00 Rození obchodníci 7: Volvo P1800s 9 [i] 12:00 Dvojí přežití 1: Ztroskotání 1 [i] 13:00 Souboje robotů 1 1 [i] 14:00 Souboje robotů 1 2 [i] 15:00 Souboje robotů 1 3 [i] 16:00 Fantastické inženýrství 1: Letadlová loď 1 [i] 17:00 Válka skladů v Kanadě 1: Polární záře, polární bitvy 1 [i] 17:30 Boj o nemovitosti 1: Nedokončený byznys 1 [i] 18:00 Jak se to dělá 18: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát 2 [i] 18:30 Jak to dělají? 11 4 [i] 19:00 Rození obchodníci 8: Bel Air 10 [i] 20:00 Idris Elba: bez omezení 1: Závody rallye 1 [i] 21:00 Vražedná pole 1: Tělo v bažině 1 [i] 22:00 Vražedná pole - varianta B 1: Tělo ve Whiskey Bay 1 [i] 23:00 Teslovy paprsky smrti: Odtajněná vražda (speciál) 1 1 [i] 00:00 Pátrání po Escobarových milionech 1: Don 1 [i] 01:00 Berte to jako varování 2: Králové zkázy 1 [i] 02:00 Idris Elba: bez omezení 1: Závody rallye 1 [i] 03:00 Vražedná pole 1: Tělo v bažině 1 [i] 04:00 Dvojí přežití 1: Ztroskotání 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kuks, krajina jako park [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Vražda před uzávěrkou [i] 09:45 Doktor Martin V [i] 10:35 Krabička [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři [i] 15:05 Cestománie [i] 15:35 Neobyčejné životy [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Lichožrouti [i] 21:25 13. komnata Ivana Vyskočila [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha XI [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Zlatá mládež 2 [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kapské Město, africká kráska [i] 09:55 Cestománie [i] 10:20 Potřebujeme skřivana? [i] 10:45 A člověk stvořil robota [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 11:55 Jan Hus [i] 12:10 Ctibor Tovačovský z Cimburka [i] 12:25 Království divočiny: Galapágy [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:25 GEN - Galerie elity národa [i] 13:40 Ztráta paměti 1/5 [i] 14:40 Hitlerova vražedná mašinérie: Bankéř Třetí říše 3/3 [i] 15:35 Přechodné adresy Jaromíra Šavrdy [i] 16:30 Kouzlo Afriky: Pod Stolovou horou [i] 16:55 Neobjevená Kuba 2/2 [i] 17:50 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Příběhy domů: Vila Primavesi [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny: Lvíče 2/5 [i] 21:00 Královnina korunovace [i] 21:55 Salamandr II 9,10/10 [i] 23:35 Válka barev [i] 01:05 Rybí legendy Jakuba Vágnera: Kongo I. [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 Jednou týdně naplno [i] 02:25 Večerní safari [i] 02:55 Kam se poděla (národní) babička? [i] 03:50 Havířovské babky po našymu [i] 04:15 Zachraňte stodoly [i] 04:45 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3479 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Sbohem, Andreo 822 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Správná dvojka 1 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Na férovku 217 [i] 14:05 Odložené případy VI: Děvče z magazínu 9 [i] 15:00 Odložené případy VI: Jiná kampaň 10 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Dvacet kilometrů 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3480 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Byl jednou jeden král... [i] 21:55 Gladiátor [i] 00:50 Odložené případy VI: Děvče z magazínu 9 [i] 01:45 Odložené případy VI: Jiná kampaň 10 [i] 02:25 Kolotoč [i] 03:10 Správná dvojka 1 [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Na férovku 217 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ben 10: Animova farma 15 [i] 06:45 Transformers: Roboti v utajení: Nejlepší z nejlepších 19 [i] 07:30 M*A*S*H 220 [i] 08:15 M*A*S*H 221 [i] 08:55 M*A*S*H 222 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch III: Jak dnes v noci vypadáš 4 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy IX: Čas, který zbývá 2/2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i] 15:30 Návrat komisaře Rexe X: Máma je prostě máma 5 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy na přelomu století: Sebevrazi 9 [i] 21:15 16 bloků [i] 23:20 Policie v akci [i] 00:20 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i] 01:20 Návrat komisaře Rexe X: Máma je prostě máma 5 [i] 02:20 Prostřeno! [i] 03:20 Doktor z hor: Nové příběhy IX: Čas, který zbývá 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Keď budeš moja 103-104/238 [i] 08:30 Varte s nami [i] 09:10 Nikdy ťa neopustím 87-88 [i] 11:45 Feriha 109-110/160 [i] 14:15 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 105-106/238 [i] 18:30 Monk IV. [i] 20:20 Sladká výzva [i] 20:30 Svadobné zvony [i] 21:40 Dokonalá nevesta [i] 23:45 Trick Time [i] 00:15 Sherlock a Watsonová III. 15-16/24 [i] 02:00 Smotánka [i] 03:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Zoom In 2 26 [i] 05:40 Zoom In 2 10 [i] 05:50 Zoom In 2 4 [i] 06:00 Zoom In 2 1 [i] 06:05 Zoom In 2 2 [i] 06:15 Až po vás [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 3 [i] 11:10 Zoom In 2 4 [i] 11:20 Zoom In 2 5 [i] 11:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 12:00 Špinaví, prohnilí lumpové [i] 13:45 Salon krásy [i] 15:25 Až po vás [i] 17:10 Křidýlko nebo stehýnko [i] 18:55 Taxi: Taxi [i] 20:20 Speciální jednotka [i] 22:00 Univerzální voják III: Znovuzrození [i] 23:35 Pani K [i] 01:05 Truchlivé dědictví [i] 02:45 Hledá se hrdina [i] 04:15 Univerzální voják III: Znovuzrození [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:25 Zprávy [i] 21:30 Tenis [i] 22:30 Tenis [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Tenis