TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Monk I. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Kuchyňa [i] 21:45 Kredenc [i] 22:50 Sekerovci [i] 23:25 Križovatka smrti 9/13 [i] 00:10 Táto pomsta je moja [i] 01:50 Mama I. 21-22/22 [i] 02:30 Sekerovci [i] 03:00 Zámena manželiek [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Georgetown a Malacca, Malajzia [i] 08:50 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 09:10 Druhá šanca: Rozchody a návraty [i] 10:00 Nash Bridges: Cestní piráti 104 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Zajtrajšie noviny I. 15/23 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné záhrady: Villa D´este, Taliansko [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Bella a Sebastián 2 [i] 22:10 Občan za dverami [i] 22:45 Kriminálka Staré Mesto II. 3/6 [i] 23:45 Nash Bridges: Cestní piráti 104 [i] 00:30 Zajtrajšie noviny I. 15/23 [i] 01:15 Bella a Sebastián 2 [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Alica v krajine zázrakov [i] 07:25 Fidlibum [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Youtuber Emo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Energetika [i] 09:00 Farmárska revue [i] 09:25 Tvárou v tvár [i] 10:20 Lúčenie [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Moje priateľky myšky [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Čokoládová smajlipena [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Zväzok obcí Bystřice [i] 12:40 Karpatské bukové pralesy [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Cesta [i] 13:50 Generácia [i] 14:25 Park [i] 15:00 Juraj Jakubisko jubiluje: Vysťahovalec [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Španielsko [i] 16:25 Autosalón [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kojšov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Youtuber Emo [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Úžasná veda I. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Oko alebo život [i] 20:35 Biele vrany: Korupčná výchova [i] 21:30 GEN.sk: Juraj Jakubisko [i] 21:45 MANIFEST: Juraj Bartusz [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Spomíname na spisovateľa, scenáristu a režiséra Petra Krištúfka: Viditeľný svet [i] 00:15 ArtSpektrum [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy RTVS z regiónov [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 POLICAJTI V AKCII [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:10 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 11:45 Nebezpečne blonďavá [i] 13:50 Dr. House V. 1/24 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 Ostrí chlapci [i] 00:25 KUKÁTKO [i] 01:20 Spravodlivosť v krvi VII. 1/22 [i] 02:20 Myšlienky vraha II. 15 [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 04:10 POLICAJTI V AKCII [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vyvolení - Dom snov 42 [i] 06:45 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca I. 2 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 3 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:25 PÁLI VÁM TO [i] 12:20 Vyvolení - Dom snov 43 [i] 13:20 Profesionáli II. 30 [i] 14:25 Simpsonovci XVI. 16 [i] 14:50 PANELÁK XII. 31 [i] 16:05 Ninja Factor III. 5,6 [i] 17:00 Simpsonovci XVI. 17 [i] 17:30 Kosti IX. 23,24/24 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 31/31 [i] 20:35 Na okraji púšte [i] 22:30 OKTAGON MMA [i] 23:05 Rozsudok smrti [i] 01:20 Ninja Factor III. 5,6 [i] 02:15 PANELÁK XII. 31 [i] 03:15 Profesionáli II. 31/31 [i] 03:55 Chytrák a dvaja spoločníci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Král šprtů III. 5 [i] 08:10 Král šprtů III. 6 [i] 09:05 Dívka odjinud IV. 7 [i] 10:05 Dívka odjinud IV. 8 [i] 11:05 Dívka odjinud IV. 9 [i] 12:05 Dívka odjinud IV. 10 [i] 13:05 Medium V. 6 [i] 14:05 Medium V. 9 [i] 15:05 Medium V. 10 [i] 16:05 Medium V. 11 [i] 17:05 Medium V. 12 [i] 18:05 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 19:05 Doktorka podsvětí I. 8 [i] 20:05 Doktorka podsvětí I. 9 [i] 21:00 Seal Team I. 2 [i] 21:55 S.W.A.T. I. 13 [i] 22:50 Ničemové I. 7 [i] 23:45 Ničemové I. 8 [i] 00:40 Seal Team I. 2 [i] 01:35 S.W.A.T. I. 13 [i] 02:20 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 03:05 Doktorka podsvětí I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (4. Řada) 44 [i] 08:00 Jak se to dělá (11. Řada): Oštěpy 4 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada) 16 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 7 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 12:00 Nutné k přežití (2. Řada): Sibiř - část 1 7 [i] 13:00 Království skládek (2. Řada) 5 [i] 14:00 Království skládek (2. Řada) 6 [i] 15:00 Království skládek (2. Řada) 7 [i] 16:00 Mimořádné projekty (6. Řada): Gotthardský úpatní tunel 8 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Tonovo horké zboží 21 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 4 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Panama: Darienská šíje 6 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 18 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Vanessa Hudgens 10 [i] 23:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rumunsko 2 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 5 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): Muž vs. příroda 3 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Panama: Darienská šíje 6 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 18 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Vanessa Hudgens 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 I kuchař je designér [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VI: Zlo, které známe 6/10 [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Dlažba [i] 14:20 Vrah skrývá tvář [i] 15:55 To je vražda, napsala II: Vražda na zakázku [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Informátor 16/22 [i] 21:05 Pravda [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Stav ohrožení [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Jack Rozparovač 2/2 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:00 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tradice Bílých Karpat [i] 05:25 Stopy, fakta, tajemství: Zabijte [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Capri a další malebné ostrovy Neapolského zálivu [i] 09:55 Obří výletní loď [i] 10:45 Jak se žije se psem podle [i] 11:00 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po rybách 1/3 [i] 12:00 Kouzlo Afriky: Spoutaná divočina [i] 12:25 Babylon [i] 12:50 Cesty víry: Jsou už takoví [i] 13:20 Klíč [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1197/2379 [i] 14:00 Putování za vínem: Vídeň, Weinviertel [i] 14:30 Divočina bez hranic: Nationalpark Thayatal 1/13 [i] 14:55 Nové objevy ve starém Egyptě: Zrození Evropy [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Letecké katastrofy: Osudná vrtule [i] 17:20 Hákový kříž nad Římem [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: První byla EMA [i] 19:15 Na houby: Hitparáda hřibů [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 2/6 [i] 21:00 Suezský průplav [i] 21:55 Sedím na konári a je mi dobre [i] 00:00 Johnny Guitar [i] 01:50 Queer: BDSM pro mírně pokročilé [i] 02:15 Příběhy domů: Pohled kláštera [i] 02:35 Dokud nás víra nerozdělí [i] 03:00 Zahrada [i] 03:20 Před půlnocí [i] 03:45 Řezbářské vandrování [i] 04:10 Náš venkov [i] 04:30 Jizerní Vtelno a okolí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ulice 3455 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 22 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: O mrtvých jen dobře 195 [i] 14:10 Odložené případy IV: Jednou za život 7 [i] 15:05 Odložené případy IV: Světlušky 8 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VIII: Zkrat 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3456 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Hvar 41 [i] 21:20 Robinsonův ostrov II 25 [i] 22:20 Beze stopy II: V první linii 14 [i] 23:15 Odložené případy IV: Jednou za život 7 [i] 00:05 Odložené případy IV: Světlušky 8 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VIII: Zkrat 3 [i] 01:30 Beze stopy II: V první linii 14 [i] 02:05 Střepiny [i] 02:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: O mrtvých jen dobře 195 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Powerpuff Girls: Chlapák 2: Pořád chlapákuje [i] 06:45 My Little Pony: Jak získat znaménko 23 [i] 07:25 M*A*S*H 172 [i] 08:15 M*A*S*H 173 [i] 08:55 M*A*S*H 174 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:15 Šéf na grilu [i] 12:45 Jake a tlusťoch I: Nikdo neví, co je to láska 16 [i] 13:45 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Loučení 2/2 [i] 14:40 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 15:35 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Trocha jedu 94 [i] 21:30 Štiky [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 01:40 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 02:25 Prostřeno! [i] 03:05 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Loučení 2/2 [i] 03:50 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 55-56/238 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:15 Domov na kľúč [i] 11:10 Baby boom [i] 12:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 57-58/238 [i] 18:40 Monk I. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 49-50 [i] 22:25 Feriha 71-72/160 [i] 01:00 Nesmrteľný 17/22 [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:25 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 24 [i] 06:05 Obviněn [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 3 [i] 12:05 Zoom In 2 25 [i] 12:15 Černá kočka, bílý kocour [i] 14:30 Tsunami [i] 16:25 Trhliny