TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Kung Fu Panda III. [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:20 Tom a Jerry [i] 08:50 Zakázané kráľovstvo [i] 10:50 CHART SHOW [i] 13:00 25 - mimoriadna relácia [i] 13:30 Need for Speed [i] 16:15 Kuchyňa [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 POČASIE [i] 20:10 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 SUPERSTAR [i] 23:00 Láska z nebies [i] 01:00 Lemra lemravá [i] 02:40 Dokonalá pestúnka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Vtáčí ostrov [i] 06:55 Prasiatko Peppa II: Prechladnutý George [i] 07:00 Calimero [i] 07:15 Garfield IV. [i] 07:25 Mickey Mouseov klub II.: Mickeyho a Minnie safari v džungli [i] 07:50 Sofia Prvá I. 15/25 [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:40 Teta: Kreslo 4/7 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Otvorené nebo: Tunisko [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Buď Bindi: Ide o všetko [i] 14:15 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Hviezdy západu [i] 15:05 Agatha Christie : Poirot: Ako sa darí tvojej záhradke? [i] 16:05 Boj o Moskvu 4/4 [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Gotthard 1/2 [i] 22:00 Gotthard 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Hviezdy západu [i] 00:25 Agatha Christie : Poirot: Ako sa darí tvojej záhradke? [i] 01:20 O 5 minút 12 [i] 02:25 Boj o Moskvu 4/4 [i] 03:55 Sensei Južn: á Korea [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 V prúde [i] 06:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Zväzok obcí Bystřice [i] 06:30 Božie domy s Vandalom [i] 06:45 Extrémne v horách [i] 07:10 Kapura [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:50 Halali [i] 09:20 Test magazín: Prostriedky na ručné umývanie riadu [i] 09:30 Môj pokus o majstrovský opus - Jan Mikušek verzus Stabat Mater Tomáša Hanzlíka [i] 10:00 Svätá omša na sviatok sv. Juraja [i] 11:50 Kostoľany pod Tribečom [i] 12:20 Krasava [i] 12:45 Akvinas [i] 13:15 Orientácie [i] 13:50 Herecké legendy: František Zvarík [i] 14:10 Zimozel [i] 15:15 Gala Borisa Filana: Juraj Jakubisko [i] 16:20 Vtáčí útes [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - V srdiečku ako doma [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:25 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo: Slovo Mons. Jaroslava Pechu [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Jedenáste prikázanie: Skala sa rozostupuje 4/5 [i] 21:15 Umenie okamihu [i] 22:30 Košičan roka 2017 [i] 23:35 Canto Hondo [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 Arthur a súboj dvoch svetov [i] 08:40 Gumkáči II. 1/8 [i] 09:10 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 14,15 [i] 11:15 Smaragdovo zelená [i] 13:40 To bude boj! [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hitman: Agent 47 [i] 22:40 SUPER KARAOKE [i] 23:35 Rozsudok smrti [i] 01:55 MISS SLOVENSKO 2018 [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:30 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:55 NA CHALUPE [i] 06:35 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 07:30 Profesionáli II. 29 [i] 08:30 RÁNO S RIKOM 09:10 Chytrák a dvaja spoločníci [i] 12:05 VALAŠKA [i] 12:50 THE RIGHT PLACE – DEVÄŤ OSTROVOV [i] 14:00 VLCI [i] 16:05 Letecké katastrofy XIV. 1/11 [i] 17:10 Nebezpečne blonďavá [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 30 [i] 20:35 Denník princeznej [i] 23:00 Leningrad [i] 01:20 Profesionáli II. 30 [i] 02:15 KINOSÁLA [i] 02:25 12 dní hrôzy [i] 03:50 VLCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Král šprtů III. 3 [i] 08:10 Král šprtů III. 4 [i] 09:05 Dívka odjinud IV. 4 [i] 10:00 Dívka odjinud IV. 5 [i] 11:00 Dívka odjinud IV. 6 [i] 12:00 Dívka odjinud IV. 7 [i] 13:00 Medium V. 1 [i] 14:00 Medium V. 2 [i] 15:00 Medium V. 3 [i] 16:00 Medium V. 4 [i] 17:00 Medium V. 5 [i] 18:00 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 19:00 Doktorka podsvětí I. 5 [i] 20:05 Doktorka podsvětí I. 6 [i] 21:00 Policajtka barbie III. 9 [i] 22:10 Policajtka barbie III. 10 [i] 23:15 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 3 [i] 00:10 Myšlenky zločince Xiii. 4 [i] 01:05 Policajtka barbie III. 9 [i] 02:10 Policajtka barbie III. 10 [i] 03:05 Doktorka podsvětí I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (6. Řada) 4 [i] 06:30 Muži Yukonu (1. Řada): Tragické jaro 5 [i] 07:30 Australská železnice (2. Řada) 1 [i] 08:30 Království skládek (1. Řada): Více práce, více zábavy 4 [i] 09:30 Jak se to dělá (5. Řada) 57 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 4 [i] 12:00 Války kontejnerů (2. Řada): Tajemství Orientu 1 [i] 12:30 Války kontejnerů (2. Řada): Žralok útočí 2 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 15:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 6 [i] 15:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 7 [i] 16:00 Australská železnice (2. Řada) 8 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada): Austin-Healey 8 [i] 18:00 Carspotting (1. Řada): Ze stodoly 5 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 22 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (1. Řada): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 21:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 5 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 23:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Vyzrazená tajemství 5 [i] 00:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Tsunami ve vnitrozemí 5 [i] 01:00 Záchranářské práce (2. Řada) 5 [i] 02:00 Aljaška: bitva v zátoce (1. Řada): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 03:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 5 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Perinbaba [i] 08:10 Úsměvy Hynka Bočana [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Nový domov 4/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodnická čertovina [i] 14:00 Kde bydlí štěstí [i] 14:50 O brokátové růži a slavíku z perleti [i] 15:35 Zdivočelá země 14/45 [i] 16:25 Zdivočelá země: Ilonka má povolenou návštěvu 15/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Metanol: 10 000 litrů 2/2 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Vrah skrývá tvář [i] 00:00 Inspektor Banks [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 01:55 Bolkoviny [i] 02:45 Po stopách hvězd [i] 03:15 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 03:20 Žiješ jenom 2x [i] 03:50 Hobby naší doby [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Charlie Chaplin [i] 05:30 Na houby: Hitparáda hřibů [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1197/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z [i] 09:30 Slavné bojové akce 2. světové války: Horský masakr 2/6 [i] 10:20 Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete mě? [i] 12:45 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:20 Uchem jehly [i] 13:45 Cesty víry: Jsou už takoví [i] 14:15 Potrava duše & těla II 2/11 [i] 14:40 Království divočiny: Ostrovy, kuchyně evoluce [i] 15:10 Na plovárně s Hanou Blažíkovou [i] 15:35 Na cestě po jihu Estonska [i] 16:05 Nové objevy ve starém Egyptě: Zrození Evropy [i] 17:05 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 17:50 Mořský nomád aneb Expedice Zlato [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návraty k divočině: Nízké Tatry 13/13 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Johnny Guitar [i] 21:55 Cotton Club [i] 00:00 Podoba ticha [i] 01:40 Půlnoční slunce 7/8 [i] 02:35 Půlnoční slunce 8/8 [i] 03:25 Sklo anebo střepy [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Vesnicopis [i] 04:35 Folklorní magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci VI 42 [i] 06:25 Milesova vesmírná dobrodružství 11 [i] 06:50 Kačeří příběhy 20, 21 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách IX 3 [i] 08:00 Bratříček a sestřička [i] 09:10 Princezna ze mlejna 3 [i] 10:00 Robinsonův ostrov II 23 [i] 10:55 Robinsonův ostrov II 24 [i] 11:55 Jsem agent [i] 13:45 Příběh rytíře [i] 16:15 Kulový blesk [i] 17:35 Páni kluci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:25 SuperStar [i] 22:55 Střepiny [i] 23:25 Gangsteři [i] 01:25 Kulový blesk [i] 02:45 Krok za krokem VI 21 [i] 03:10 Kolotoč [i] 04:00 Bratříček a sestřička [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Powerpuff Girls: Internetoví padouši [i] 06:55 Transformers: Roboti v utajení: Kospego, náš pán 6 [i] 07:20 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 07:50 M*A*S*H 172 [i] 08:20 Přírodní vesmír II: Namibie: Od Okavanga po Oranje 6 [i] 09:35 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Vraždy na přelomu století: Vražda v dobré rodině 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 14:15 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i] 16:20 Marečku, podejte mi pero! [i] 18:00 Rozpal to ve Španělsku, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Krvavá čest [i] 00:40 BIKESALON [i] 01:05 Přírodní vesmír II: Namibie: Od Okavanga po Oranje 6 [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i] 03:25 Máme rádi Česko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bostonské vraždy VI. 16/18 [i] 05:55 Smotánka [i] 06:20 Inga Lindströmová: Vôňa lásky [i] 08:30 Reflex [i] 10:35 Doktorka Zoe IV. 8/10 [i] 11:50 Zasnúbení a nedočkaví [i] 13:00 Tehotné v šestnástich [i] 14:10 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 15:50 Bostonské vraždy VI. 17-18/18 [i] 17:45 Lemra lemravá [i] 20:00 Posadnutá študentom [i] 22:00 Nebezpečné hry 4 [i] 23:45 Posadnutá študentom [i] 01:30 Láska z nebies [i] 03:15 Nebezpečné hry 4 [i] 04:35 Bostonské vraždy VI. 18/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 4 [i] 05:50 Zoom In 2 7 [i] 06:00 Zoom In 2 23 [i] 06:10 Dračí doupě [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Piráti [i] 13:20 Ostrov dinosaurů [i] 14:45 Superhrdinové [i] 16:45 3 dny na zabití [i] 18:40 Police Story 3 [i] 20:25 Kdo najde přítele, najde poklad [i] 22:15 Střelený [i] 23:45 Teror [i] 01:15 Kdo s koho 2 [i] 02:55 Spoušť [i] 04:15 Temné kouty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Formule [i] 14:45 Cestovní vozy [i] 15:15 Cestovní vozy [i] 16:30 Cestovní vozy [i] 17:45 Snooker [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 02:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:30 Cestovní vozy [i] 04:15 Cestovní vozy [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:06 Saturnova tajemství [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 2: Tokio 3 [i] 07:00 Potravinoví inspektoři 1 3 [i] 07:30 Potravinoví inspektoři 1 4 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Divy zvířat 6 [i] 09:05 Tajný život klokanů 1 2 [i] 10:05 Lov 1: Soužití s predátory 7