TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:15 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku [i] 09:15 Superkočky v akcii: Nikdy sa nevzdávaj [i] 11:20 SUPERSTAR [i] 14:15 Lemra lemravá [i] 16:15 Láska z nebies [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Táto pomsta je moja [i] 22:35 Jack Ryan: V utajení [i] 00:40 Terminator Salvation [i] 03:00 Jack Ryan: V utajení [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Bež za svojím snom [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Veselá farma IV [i] 07:30 Prasiatko Peppa II: Ostrov pirátov [i] 07:35 Calimero [i] 07:45 Garfield IV. [i] 08:00 Mickey Mouseov klub II.: Klarabelin klubový lunapark [i] 08:25 Sofia Prvá I. 14/25 [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:20 Trpaslíci [i] 09:45 Daj si čas [i] 10:15 Robin Hood III: Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ... 8/13 [i] 11:00 Park [i] 11:35 On air [i] 12:05 Na vysokej skale: Múdry blázon [i] 13:00 Zlatá priadka [i] 14:15 Čo ja viem [i] 15:50 Shane [i] 17:55 Cestou necestou: Kolumbia [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:30 Neskoro večer [i] 22:25 Nikdy nie je neskoro 2/2 [i] 00:00 Shane [i] 01:50 Nikdy nie je neskoro 2/2 [i] 03:25 Príbeh vínom písaný - Ferdinand Fussmann [i] 03:50 On air [i] 04:10 Park [i] 04:45 Robin Hood III: Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ... 8/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Blízko neba [i] 06:25 Autosalón [i] 06:50 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Tempo [i] 07:15 Energetika [i] 07:30 Cesta na MS vo futbale [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Zväzok obcí Bystřice [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Korytári [i] 10:15 Generácia [i] 10:45 Cesta [i] 11:10 Paralympijský magazín [i] 11:40 VaT [i] 12:15 Kapura [i] 13:00 Kvarteto [i] 13:25 Európa v obrazoch [i] 13:50 Magazín Ligy majstrov [i] 14:30 Futbal - Fortuna liga - zápasy [i] 16:45 Hokej - Euro Hockey Challenge 2018 - zápasy [i] 19:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 19:35 Dimitri [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Pohánková smajlikaša [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Sedím na konári a je mi dobre [i] 22:15 Taboo 4/8 [i] 23:10 Most II. 6/10 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Nebezpečná výprava [i] 09:20 Gumkáči I. 13/13 [i] 09:50 NAŠI III. 19,20 [i] 11:15 Dovidenia, stará mama! 11,12 [i] 12:30 DVOJIČKY 11,12 [i] 14:15 SUPER KARAOKE [i] 14:55 James Bond: Dnes neumieraj [i] 17:55 HOTEL 8/8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 MISS SLOVENSKO 2018 [i] 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 22:50 Na okraji púšte [i] 00:55 Bacha na balóny [i] 02:45 TOP STAR [i] 03:05 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 04:25 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Podvodník 3,4 [i] 06:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:50 Najkrajšie bývanie III. 26/26 [i] 08:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:05 NA CHALUPE [i] 10:25 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 11:30 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI. - PREMIÉRA 3,4 [i] 13:45 12 dní hrôzy [i] 15:40 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:30 Bacha na balóny [i] 19:15 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 29 [i] 20:35 To bude boj! [i] 22:40 Tvrďas 3 [i] 00:25 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 02:10 KINOSÁLA [i] 02:20 Profesionáli II. 29 [i] 03:00 O 28 dní... [i] 04:50 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Král šprtů III. 1 [i] 08:10 Král šprtů III. 2 [i] 09:05 Dívka odjinud IV. 1 [i] 10:05 Dívka odjinud IV. 2 [i] 11:00 Dívka odjinud IV. 3 [i] 12:00 Dívka odjinud IV. 4 [i] 13:00 Medium Iv. 11 [i] 14:00 Medium Iv. 12 [i] 15:00 Medium Iv. 13 [i] 16:00 Medium Iv. 14 [i] 17:00 Medium Iv. 15 [i] 18:00 Doktorka podsvětí I. 1 [i] 19:00 Doktorka podsvětí I. 2 [i] 20:05 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 4 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 8 [i] 23:45 Medium Iv. 12 [i] 00:40 Medium Iv. 13 [i] 01:35 Medium Iv. 14 [i] 02:20 Medium Iv. 15 [i] 03:05 Medium Iv. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (4. Řada): Konec cesty 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (6. Řada) 3 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Západní Papua 2 [i] 07:30 Dvojí přežití (5. Řada): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 08:30 Dvojí přežití (5. Řada): Spálená země 22 [i] 09:30 Jak se to dělá (19. Řada): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 12 [i] 11:00 Jak to dělají? (14. Řada) 17 [i] 11:30 Jak to dělají? (14. Řada) 18 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Šlápněte na to 3 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 14:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Milionový kousek: 2. část 7 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 4 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 13 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 19:00 Jak jsme vynalezli svět (1. Řada): Telefony 4 [i] 20:00 Výkonné Capri 4 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 8 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Soudný den 6 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 4 [i] 00:00 Záhadná Země (3. Řada): Tutanchamonova dýka 11 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Kletba mořské příšery 12 [i] 02:00 Výkonné Capri 4 [i] 03:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 8 [i] 04:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:25 Párek [i] 06:40 Polopatě [i] 07:30 Hejkal [i] 08:15 Gejzír [i] 08:45 Otec Brown VI: Zlo, které známe 6/10 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Až kohout snese vejce [i] 14:05 O houbovém Kubovi a princi [i] 14:55 Perinbaba [i] 16:30 Dívka světových parametrů [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Bathory [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:30 Columbo [i] 01:00 Bolkoviny [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:20 Chalupa je hra [i] 02:45 Zahrada je hra [i] 03:10 Sama doma [i] 04:40 Pole, políčko [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Vrátím se a osvobodím vlast 16/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Kombajn pro muzeum [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pětice statečných [i] 09:30 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorika: Smyčce z Wildenavy [i] 10:25 Letecké katastrofy: Osudná vrtule [i] 11:15 Apokalypsa: 2. světová válka 1/6 [i] 12:10 Cesta do Indie: Vhled [i] 13:10 Jak se žije se psem podle [i] 13:25 Babylon [i] 13:50 Cartouche [i] 15:45 Magické hlubiny: Řeky a potoky 1/6 [i] 16:15 Obr v řece [i] 17:05 Kamera na cestách: Capri a další malebné ostrovy Neapolského zálivu [i] 18:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 4/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Čmelák [i] 19:05 Kouzlo Afriky: Divočina za městem [i] 19:30 Zašlapané projekty: Kombajn pro muzeum [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mladý Karl Marx [i] 22:00 Pouta války [i] 00:25 Mamon: Vražda 5/6 [i] 01:25 Výbor na obranu nespravedlivě stíhaných [i] 02:30 Všichni jsme oniomaniaci [i] 02:55 Příběhy železné opony: Poprava [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Vesnicopis [i] 03:55 Cestovatel farmářem [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci VI 40, 41 [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 20 [i] 06:55 Milesova vesmírná dobrodružství 10 [i] 07:20 Kačeří příběhy 18, 19 [i] 08:05 Spongebob v kalhotách IX 2 [i] 08:30 Krok za krokem VI 20, 21 [i] 09:10 SuperStar [i] 11:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:35 Volejte Novu [i] 13:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:20 Víkend [i] 15:20 Pod jednou střechou [i] 17:35 Mezi námi děvčaty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna [i] 22:55 Hellboy 2: Zlatá armáda [i] 01:05 Mezi námi děvčaty [i] 02:40 Krok za krokem VI 20 [i] 03:00 Odložené případy IV [i] 04:00 Volejte Novu [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Powerpuff Girls: Bylo nebylo v Městopoli [i] 06:55 Transformers: Roboti v utajení: Co by dělal Optimus? 5 [i] 07:30 M*A*S*H 170 [i] 08:10 M*A*S*H 171 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 BIKESALON [i] 10:20 Prima Partička [i] 11:25 Máme rádi Česko [i] 13:10 Policajti z centra: Erika 6 [i] 14:15 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 16:20 Nevěsta na útěku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. Vraždy II: Bez špetky romantiky 5 [i] 21:35 Chladnokrevné přepadení [i] 23:55 Zkratka ke smrti [i] 01:30 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 03:05 Démoni vzpomínek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 08:30 Reflex [i] 10:30 Doktorka Zoe IV. 7/10 [i] 11:45 Zasnúbení a nedočkaví [i] 12:50 Tehotné v šestnástich [i] 13:55 Bostonské vraždy VI. 15-16/18 [i] 15:45 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 17:45 Rosamunde Pilcherová: S láskou v srdci [i] 20:00 Katie Ffordová: Šťastie na dosah [i] 22:00 Inga Lindströmová: Vôňa lásky [i] 00:05 Rosamunde Pilcherová: S láskou v srdci [i] 02:05 Katie Ffordová: Šťastie na dosah [i] 03:35 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 21 [i] 06:05 Zoom In 2 22 [i] 06:15 Police Story 3 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 2 [i] 12:05 Superhrdinové [i] 14:05 Sněžná dívka a temný krystal [i] 16:00 Černá kočka, bílý kocour [i] 18:15 Dvojníci [i] 20:05 3 dny na zabití [i] 22:00 Boj [i] 23:50 Vikingové II [i] 01:50 Velké naděje [i] 03:35 Černá kočka, bílý kocour [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Snooker [i] 15:00 Formule [i] 15:45 Formule [i] 17:15 Snooker [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Formule [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i] 04:30 Formule [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Nekrásnější pláže světa 1 5 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 2: Jeruzalém 2 [i] 07:00 Potravinoví inspektoři 1 1 [i] 07:30 Potravinoví inspektoři 1 2 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Schopnost přežít 5 [i] 09:05 Tajný život klokanů 1 1 [i] 10:05 Lov 1: Závod s časem 6 [i] 11:05 Zázračná planeta 2 3 [i] 12:00 Ohromující mosty 1 1 [i] 13:00 Námořní hedvábná stezka 1 3 [i] 14:00 Grandiózní letadla 2 1