TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista VII. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Milenky [i] 21:40 Dokonalá pestúnka [i] 23:35 Mentalista VII. [i] 01:30 Mama I. 19-20/22 [i] 02:15 Sekerovci [i] 02:45 Horúce pozdravy z Paríža [i] 04:15 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Meroë, sloní bohovia a levie chrámy, Sudán [i] 08:50 Poklady sveta VI.: Nemrut Dagi, trón bohov, Turecko [i] 09:05 Druhá šanca: V slepej uličke [i] 10:00 Nash Bridges: Stratený laptop 103 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny I. 14/23 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Georgetown a Malacca, Malajzia [i] 16:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Bardejov [i] 17:00 Druhá šanca: Rozchody a návraty [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 22:00 Cestou necestou: Kolumbia [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:45 Čínska štvrť [i] 00:50 Neskoro večer [i] 01:40 Cestou necestou: Kolumbia [i] 02:15 Čínska štvrť [i] 04:20 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Denis a jeho sestry [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Karol Horák: Cukor [i] 11:20 Šláger na šláger [i] 11:35 Obedníček: Sedem statočných budíkov [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlikrekry [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Mikro-príšery 4/4 [i] 13:20 A3UM: KOŠICE EHMK [i] 13:50 Koloman Sokol umelec života [i] 14:30 Highlighty Európskej ligy [i] 15:00 Tvárou v tvár [i] 15:50 Blízko neba [i] 16:45 Hokej - Euro Hockey Challenge 2018 - zápasy [i] 19:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 19:35 Dimitri [i] 19:45 Veselá farma IV [i] 19:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Denis a jeho sestry [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família: Família - Stíšenie [i] 20:35 GEN.sk: Dušan Hanák [i] 20:50 Sherlock IV.: Konečný problém 3/3 [i] 22:25 Trochu inak s Adelou [i] 23:25 Bratislavské jazzové dni 2017: Hailey Tuck (USA) [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 12:55 INKOGNITO [i] 14:10 NAŠI II. 39 [i] 14:50 Arthur a súboj dvoch svetov [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 POŠLI ĎALEJ [i] 21:30 VEĽKÝ BALÍK [i] 22:30 Bozk smrti [i] 00:40 O 28 dní... [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 TOP STAR [i] 04:25 POLICAJTI V AKCII [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:00 Vyvolení - Dom snov 41 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Ochranca I. 1/10 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 2 [i] 11:05 PÁLI VÁM TO [i] 12:05 Vyvolení - Dom snov 42 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 15 [i] 14:45 PANELÁK XII. 30 [i] 15:55 Ninja Factor III. 3,4 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 16 [i] 17:25 Kosti IX. 21,22 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 28 [i] 20:35 Smaragdovo zelená [i] 22:55 Letecké katastrofy XIV. 1/11 [i] 23:55 Podvodník 3,4 [i] 00:55 Ninja Factor III. 3,4 [i] 01:50 PANELÁK XII. 30 [i] 02:45 Profesionáli II. 28 [i] 03:25 Posledný škótsky kráľ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 8 [i] 07:35 Království II. 22 [i] 08:30 Tým Škorpion III. 23 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 11:25 Království II. 22 [i] 12:20 Jak prosté V. 3 [i] 13:20 Tým Škorpion III. 23 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 16:15 Království III. 1 [i] 17:10 Jak prosté V. 4 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 24 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 21:00 Medium V. 1 [i] 21:55 Medium V. 2 [i] 22:50 Medium V. 3 [i] 23:45 Medium V. 4 [i] 00:40 Myšlenky zločince Xii. 7 [i] 01:35 Myšlenky zločince Xii. 8 [i] 02:20 Carter I. 3 [i] 03:05 Policajtka barbie III. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (4. Řada): Na pokraji 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 07:30 Jak se to dělá (4. Řada) 43 [i] 08:00 Jak se to dělá (11. Řada): Tužky/Recyklace kovů/Káva 3 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada) 15 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 6 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 7 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 12:00 Nutné k přežití (2. Řada): Patagonie - část 2 6 [i] 13:00 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 14:00 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 15:00 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 16:00 Mimořádné projekty (6. Řada): Most Bay Bridge v San Francisku 7 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 20 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 3 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 10 [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (1. Řada): Boj o jídlo 2 [i] 22:00 Muži Yukonu (1. Řada): Lov nebo hlad 1 [i] 23:00 Záhadná Země (4. Řada): Záhada lesa z tesáků 6 [i] 00:00 Aljašská železnice (2. Řada): Příliš vzdálený most 7 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): To jako vážně? 2 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 10 [i] 03:00 Rebelové zamrzlého jezera (1. Řada): Boj o jídlo 2 [i] 04:00 Muži Yukonu (1. Řada): Lov nebo hlad 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Tajemný rituál [i] 09:50 Doktor Martin IV [i] 10:35 Párek [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie [i] 15:40 Jsem vaše Ljuba [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Četnické humoresky: Tizian 34/39 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Hercule Poirot [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha XI [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Stav ohrožení [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:00 Žiješ jenom 2x [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Cestománie [i] 09:30 Krásy evropského pobřeží: Vzpomínka na Normandii [i] 09:35 Most mezi kýčem a mystikou [i] 10:20 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po rybách 1/3 [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:25 Vincentius [i] 11:35 Kosmas [i] 11:50 Království divočiny: Tučňáci, mistři přežití [i] 12:20 Chcete mě? [i] 12:45 GEN - Galerie elity národa [i] 13:00 Příběh herečky [i] 13:55 Válečné epizody z archivů: Thunderbolt [i] 14:40 Zkáza bitevní lodi Roma [i] 15:40 Slavné bojové akce 2. světové války: Horský masakr 2/6 [i] 16:30 Kouzlo Afriky: Divočina za městem [i] 16:55 Japonsko, návrat k pramenům [i] 17:45 S kuchařem kolem světa: Čína [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Příběhy domů: Herbenův dům [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 4/4 [i] 20:50 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 21:40 Půlnoční slunce 7/8 [i] 22:30 Půlnoční slunce 8/8 [i] 23:25 Vertigo [i] 01:30 Trabantem Jižní Amerikou 9/12 [i] 02:00 Vancouver - ostrov a město [i] 02:25 Ztraceni [i] 02:55 Příběhy železné opony: Německý vězeň [i] 03:10 Ztracené adresy: Herčivald [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Na samotě s divočákem [i] 04:10 Folklorní magazín [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3454 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Moje poslední přání 812 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem VI 21 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: To přece ne... 194 [i] 14:05 Odložené případy IV: Zachraňte Sammyho 5 [i] 15:00 Odložené případy IV: Píseň pro dceru 6 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Nejhorší noční můra 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3455 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka [i] 22:30 Rallye smrti [i] 00:25 Odložené případy IV: Zachraňte Sammyho 5 [i] 01:15 Odložené případy IV: Píseň pro dceru 6 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII: Nejhorší noční můra 2 [i] 02:40 Krok za krokem VI 19 [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: To přece ne... 194 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Powerpuff Girls: Módní senzace [i] 06:55 Transformers: Roboti v utajení: Skrytý talent 4 [i] 07:40 M*A*S*H 169 [i] 08:35 M*A*S*H 170 [i] 09:05 M*A*S*H 171 [i] 09:35 Policie v akci [i] 10:35 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 12:25 Polední zprávy [i] 12:35 Jake a tlusťoch I: Ale pro mě ne 15 [i] 13:35 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Loučení 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 15:30 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy na přelomu století: Vražda v dobré rodině 4 [i] 21:15 Železná srdce [i] 00:00 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 01:45 Komisař Rex VI: Posedlost 13 [i] 02:35 Prostřeno! [i] 03:15 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Loučení 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 53-54/238 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 09:15 Nikdy ťa neopustím 47-48 [i] 11:45 Feriha 69-70/160 [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:45 Keď budeš moja 55-56/238 [i] 18:40 Mentalista VII. [i] 20:30 Srdcová záležitosť [i] 22:15 Sherlock a Watsonová III. 5-6/24 [i] 00:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 00:35 Sherlock a Watsonová III. 5-6/24 [i] 02:20 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 1 [i] 06:00 Zoom In 2 18 [i] 06:05 Zoom In 2 19 [i] 06:15 Zoom In 2 20 [i] 06:25 Lovec krokodýlů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Purpurová růže z Káhiry [i] 12:30 Hodný, zlý a divný [i] 14:40 Piráti [i] 16:55 Jonesovi [i] 18:35 Ostrov dinosaurů [i] 20:00 Vikingové II [i] 22:00 Kolonie [i] 23:35 Svítání [i] 01:15 Pravidla boje [i] 03:00 Boj [i] 04:40 Spoušť [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Snooker [i] 08:30 Motorky [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 15:00 Formule [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:00 Formule [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:00 Formule [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark