TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista VII. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 23:40 Mentalista VII. [i] 01:30 Mama I. 17-18/22 [i] 02:10 Najväčší víťaz [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Mantova, renesančné mesto, Taliansko [i] 08:50 Poklady sveta VI.: Fabrika Fagus v Alfelde, Nemecko [i] 09:10 Druhá šanca: Kritický faktor [i] 10:05 Nash Bridges: Svižný začiatok 102 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny I. 13/23 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Meroë, sloní bohovia a levie chrámy, Sudán [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Nemrut Dagi, trón bohov, Turecko [i] 17:00 Druhá šanca: V slepej uličke [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Bez stopy [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Nedorozumenie 10/23 [i] 23:45 Nash Bridges: Svižný začiatok 102 [i] 00:30 Zajtrajšie noviny I. 13/23 [i] 01:15 Bez stopy [i] 02:45 Postav dom, zasaď strom [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:10 Alica v krajine zázrakov [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISONG - Where you are from [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Ján Literát [i] 11:10 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Sedem statočných budíkov [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Tapioka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Kráľovstvo lesa: Les v toku dejín 3 [i] 13:20 Návrat do Černobyľu [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Kinorama [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:55 Energetika [i] 16:05 Tempo [i] 16:20 Národnostné správy [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Podivný barón [i] 18:15 Encyklopédia slov.obcí: Liptovský Ján [i] 18:30 Večerníček: Sedem statočných budíkov [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLISONG - Where you are from [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Len rieka nestarne [i] 20:35 Dielo z depozitára: Milan Paštéka - Ležiaca [i] 20:45 Futbal - Európska liga - zápasy [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Nick a Tania - po nehode [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Národnostné správy [i] 01:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 INKOGNITO [i] 14:10 NAŠI II. 38 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 SEDEM [i] 22:45 SILNÉ REČI [i] 23:25 Spravodlivosť v krvi VI. 22/22 [i] 00:20 Myšlienky vraha II. 14 [i] 01:20 NOVINY TV JOJ 02:20 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Haló 8 [i] 06:00 Vyvolení - Dom snov 40 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 26/26 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 1/22 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:05 Vyvolení - Dom snov 41 [i] 13:10 Profesionáli II. 26 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 14 [i] 14:45 PANELÁK XII. 29 [i] 15:55 Ninja Factor III. 1,2/25 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 15 [i] 17:25 Kosti IX. 19,20 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 27 [i] 20:35 James Bond: Dnes neumieraj [i] 23:20 Vikingovia III. 10/10 [i] 00:20 Karma je sviňa II. 5,6 [i] 01:20 Ninja Factor III. 1,2/25 [i] 02:15 PANELÁK XII. 29 [i] 03:10 Profesionáli II. 27 [i] 03:50 Vikingovia III. 10/10 [i] 04:30 Karma je sviňa II. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 5 [i] 07:20 Království II. 21 [i] 08:15 Tým Škorpion III. 22 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 11:15 Království II. 21 [i] 12:10 Jak prosté V. 2 [i] 13:10 Tým Škorpion III. 22 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 16:10 Království II. 22 [i] 17:05 Jak prosté V. 3 [i] 18:05 Tým Škorpion III. 23 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 4 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 8 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 4 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 8 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 02:20 Medium Iv. 7 [i] 03:00 Tým Škorpion III. 22 [i] 03:40 Hannibal Post Mortem Iii. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (4. Řada): Mayský chaos 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 1 [i] 07:30 Jak se to dělá (4. Řada) 42 [i] 08:00 Jak se to dělá (11. Řada): Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky 2 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada) 14 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 12:00 Nutné k přežití (2. Řada): Patagonie - část 1 5 [i] 13:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní Bohatství džungle 4 [i] 14:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní Pochod smrti 5 [i] 15:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dnů - Oběť 6 [i] 16:00 Mimořádné projekty (6. Řada): Stadion v Melbourne 6 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 19 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 2 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 20:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Hořící šíp a benzinová nádrž 5 [i] 21:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 1 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracený svět Kolosea 11 [i] 23:00 Fantastické inženýrství (1. Řada): Letiště Kensai 4 [i] 00:00 Záhadná Země (1. Řada): Severní Korea hoří 4 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): Jako král 1 [i] 02:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Hořící šíp a benzinová nádrž 5 [i] 03:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 1 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracený svět Kolosea 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Domek na pobřeží [i] 09:55 Cirkus Humberto: Carlo se loučí 3/12 [i] 10:45 Samotářka Míla [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doma je doma [i] 14:15 Usmívej se, lásko má [i] 15:10 Doktor Martin IV [i] 15:55 To je vražda, napsala II: Tajemný rituál [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha XI [i] 23:10 Taggart [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Otisky doby: Vyšetřování skončilo, zapomeňte... [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Objektiv [i] 04:50 Toulavá kamera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Sabotáž [i] 05:30 Příběhy domů: Herbenův dům [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Cesta do Indie: Vhled [i] 10:00 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 10:55 Nové objevy ve starém Egyptě: Egyptské Pompeje [i] 11:50 Po stopách třetího odboje: Vrátím se a osvobodím vlast 16/16 [i] 12:20 Chcete je? [i] 12:25 Na houby: Hitparáda hřibů [i] 12:55 Počesku [i] 13:05 Koňský den po mongolsku [i] 13:45 Vancouver - ostrov a město [i] 14:10 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 14:20 Tradice Bílých Karpat [i] 14:50 Parta Maraton 6/8 [i] 15:35 Zašlapané projekty: Kombajn pro muzeum [i] 15:55 Obří výletní loď [i] 16:50 Návraty k divočině: Nízké Tatry 13/13 [i] 17:15 Kardinál Josef Beran [i] 18:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Vincentius [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Trabantem Jižní Amerikou 9/12 [i] 20:30 Fotbal: Evropská liga UEFA [i] 23:45 Queer: BDSM pro mírně pokročilé [i] 00:15 Stopy, fakta, tajemství: Zabijte [i] 00:40 Ve jménu vlasti V: Nadlidské schopnosti 3/12 [i] 01:40 Náš venkov: Ve psích stopách [i] 02:05 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 02:15 Krajina pro život [i] 02:30 Vozíček na cestě vzhůru [i] 02:55 V zajetí železné opony: Kolektivní vražda [i] 03:10 Ztracené adresy: Stará Voda [i] 03:30 Sporťák z vesnice [i] 03:45 Přístav [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Zlínský mrakodrap [i] 04:55 Ulánbátar: Rudý bohatýr [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 3453 [i] 09:50 Utajený šéf [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem VI 20 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokud nás smrt nerozdělí 193 [i] 14:05 Odložené případy IV: Válka doma 2 [i] 15:00 Odložené případy IV: Barabové 3 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Pavouk a moucha 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3454 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Moje poslední přání 812 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Sniper 5 [i] 00:00 Odložené případy IV: Válka doma 2 [i] 00:45 Odložené případy IV: Barabové 3 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VIII: Pavouk a moucha 1 [i] 02:15 Prásk [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokud nás smrt nerozdělí 193 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Powerpuff Girls: Patálie s Pípíkem [i] 06:55 My Little Pony: Ptačí pacient 22 [i] 07:35 M*A*S*H 167 [i] 08:30 M*A*S*H 168 [i] 09:00 M*A*S*H 169 [i] 09:30 Policie v akci [i] 10:30 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch I: Musel jsi to být ty 14 [i] 13:35 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Zklamaná očekávání 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 15:30 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Ohnivý srdce 98 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 00:00 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 01:45 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 02:30 Prostřeno! [i] 03:10 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Zklamaná očekávání 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Druhý dych [i] 06:15 Keď budeš moja 51-52/238 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:10 Nikdy ťa neopustím 45-46 [i] 12:40 Feriha 67-68/160 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:55 Keď budeš moja 53-54/238 [i] 18:40 Mentalista VII. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 47-48 [i] 22:25 Feriha 69-70/160 [i]