TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista VII. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Hviezdna párty [i] 23:40 Mentalista VII. [i] 01:35 Mama I. 15-16/22 [i] 02:30 Zámena manželiek [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Bend of Boyne, Írsko [i] 08:50 Poklady sveta VI.: Prehistorické kolové stavby v Alpách [i] 09:05 Druhá šanca: Láska nás rozdelí [i] 10:00 Nash Bridges: Skalnaté a tvrdé miesto 101 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny I. 12/23 [i] 15:10 Test magazín: Letné pneumatiky [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Mantova, renesančné mesto, Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Fabrika Fagus v Alfelde, Nemecko [i] 17:00 Druhá šanca: Kritický faktor [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov - semifinále [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Nash Bridges: Skalnaté a tvrdé miesto 101 [i] 00:15 Zajtrajšie noviny I. 12/23 [i] 01:00 Komisár Montalbano: Okruh okolo bóje [i] 02:40 Autosalón [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Aj ty si náš [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Kamarátka Jana [i] 10:55 Spod Poľany, Hriňovej [i] 11:35 Obedníček: Sedem statočných budíkov [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŚKA - Smajlihubky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Veselí nad Lužnicí [i] 12:40 Mikro-príšery 2/4 [i] 13:30 Mikro-príšery 3/4 [i] 14:30 A3UM: INDUSTRIÁL [i] 15:05 Moja diagnóza: Zdravá krv je dar [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Cesta na MS vo futbale [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Família - Najkrajšia hviezdička [i] 18:15 Encyklopédia slov.obcí: Veľké Rovné-Dlhé Pole [i] 18:30 Večerníček: Sedem statočných budíkov [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Aj ty si náš [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Kráľovstvo lesa: Les v toku dejín 3 [i] 21:00 Návrat do Černobyľu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Umenie [i] 22:50 Kinorama [i] 23:15 Noc v archíve: Súťažíme v archíve [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 INKOGNITO [i] 14:10 NAŠI II. 37 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HOTEL 8/8 [i] 21:40 VLCI [i] 22:40 Aféry II. 12 [i] 23:35 Spravodlivosť v krvi VI. 21 [i] 00:35 Myšlienky vraha II. 13/23 [i] 01:35 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 03:00 TOP STAR [i] 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:00 Vyvolení - Dom snov 39 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 25 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 22/22 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:05 Vyvolení - Dom snov 40 [i] 13:10 Profesionáli II. 25 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 13 [i] 14:45 PANELÁK XII. 28 [i] 15:55 Ninja Factor II. 93,94/94 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 14 [i] 17:25 Kosti IX. 17,18 [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 26 [i] 20:35 Kingsman: Tajná služba [i] 23:20 Hawaii 5.0 VII. 14 [i] 00:15 Homeland: V mene vlasti V. 5 [i] 01:25 Ninja Factor II. 93,94/94 [i] 02:15 PANELÁK XII. 28 [i] 03:20 Profesionáli II. 26 [i] 04:00 Homeland: V mene vlasti V. 5 [i] 04:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:10 Království II. 20 [i] 08:10 Tým Škorpion III. 21 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 11:10 Království II. 20 [i] 12:10 Jak prosté V. 1 [i] 13:10 Tým Škorpion III. 21 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 16:10 Království II. 21 [i] 17:05 Jak prosté V. 2 [i] 18:05 Tým Škorpion III. 22 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 21:00 Carter I. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xii. 7 [i] 22:50 Myšlenky zločince Xii. 8 [i] 23:45 Seal Team I. 1 [i] 00:40 Carter I. 3 [i] 01:35 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 3 [i] 02:15 Myšlenky zločince Xiii. 4 [i] 02:55 Tým Škorpion III. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (4. Řada): Nikdo není sám 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 20 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rychlý prodej 18 [i] 07:30 Jak se to dělá (4. Řada) 41 [i] 08:00 Jak se to dělá (11. Řada): Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily 1 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada) 13 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 12:00 Nutné k přežití (2. Řada): Panama - část 2 4 [i] 13:00 Aljaška: Poslední hranice (2. Řada): Legenda o hrozivém ostrově 7 [i] 14:00 Aljaška: Poslední hranice (2. Řada): Podzimní hody 8 [i] 15:00 Aljaška: Poslední hranice (2. Řada): Dokud se krávy nevrátí 9 [i] 16:00 Mimořádné projekty (6. Řada): Jihoafrický zlatý důl 5 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 18 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 1 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 21:00 Změna rychlosti s Aaronem Kaufmanem (1. Řada) 1 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 28 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 5 [i] 00:00 Extrémní stroje (2. Řada) 4 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Podivná věda 10 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 03:00 Změna rychlosti s Aaronem Kaufmanem (1. Řada) 1 [i] 04:00 Pouliční psanci (4. Řada) 28 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Jessica za mřížemi [i] 09:45 Doktor Martin IV [i] 10:35 Kufr [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Uličnictví pana Čabouna [i] 14:25 Telefon story [i] 14:45 Obžalovaná [i] 15:55 To je vražda, napsala II: Domek na pobřeží [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Inspektor Max: Závody se smrtí 10/11 [i] 21:00 Čtyři v tom 4: Tadeáš 4/6 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Otisky doby: Vyšetřování skončilo, zapomeňte... [i] 22:40 Otec Brown VI: Tvář nepřítele 5/10 [i] 23:30 Taggart [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Na stopě [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 05:30 Dobrovolně [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Japonsko, návrat k pramenům [i] 09:55 Kardinál Josef Beran [i] 10:50 Apokalypsa: 2. světová válka 1/6 [i] 11:45 Zkáza bitevní lodi Roma [i] 12:45 Český ráj [i] 13:15 Náš venkov: Ve psích stopách [i] 13:40 Putování za písničkou [i] 14:10 Ulánbátar: Rudý bohatýr [i] 14:35 Kvarteto [i] 15:05 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po rybách 1/3 [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Výbor na obranu nespravedlivě stíhaných [i] 17:35 Divoká Čína: Za Dlouhou zdí [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Parta Maraton: S podporou blízkých 5/8 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Capri a další malebné ostrovy Neapolského zálivu [i] 21:00 Na cestě po jihu Estonska [i] 21:30 Magické hlubiny: Řeky a potoky 1/6 [i] 21:55 Posel [i] 23:35 Ve jménu vlasti V: Nadlidské schopnosti 3/12 [i] 00:35 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 12/13 [i] 01:20 Příběh herečky [i] 02:15 Chcete je? [i] 02:20 Antonín Randa - osobnost české minulosti [i] 02:55 Nejsou Češi jako Češi [i] 03:20 Příběhy železné opony: Muž, který přecenil českou duši [i] 03:35 Ztracené adresy: Nové Údolí [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Život v pevnosti č. XVII [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3452 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Případ Pokorná 811 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem VI 19 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezky líbáš 192 [i] 14:05 Odložené případy III: Řeka 22 [i] 15:00 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravidlo 51 24 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3453 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Utajený šéf [i] 21:30 Robinsonův ostrov II 24 [i] 22:30 Smrtonosná zbraň: Pravda 18 [i] 23:25 Beze stopy II: Pravidla života 13 [i] 00:15 Odložené případy III: Řeka 22 [i] 01:05 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravidlo 51 24 [i] 02:25 Krok za krokem VI 18 [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezky líbáš 192 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Powerpuff Girls: Chůvička [i] 06:40 My Little Pony: V úzkých 21 [i] 07:20 M*A*S*H 165 [i] 08:10 M*A*S*H 166 [i] 08:45 M*A*S*H 167 [i] 09:15 Policie v akci [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:10 Šéf na grilu [i] 12:45 Jake a tlusťoch I: Když jsi odešel 13 [i] 13:40 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Zklamaná očekávání 1/2 [i] 14:35 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 15:35 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Čas je drahý 93 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 V.I.P. Vraždy II: Poslední kapka šílenství 4 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 01:40 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 02:25 Prostřeno! [i] 03:10 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Zklamaná očekávání 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Druhý dych [i] 06:15 Keď budeš moja 49-50/238 [i] 08:25 Varte s nami [i] 09:00 Nikdy ťa neopustím 43-44 [i] 11:40 Feriha 65-66/160 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:45 Keď budeš moja 51-52/238 [i] 18:40 Mentalista VII. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 45-46 [i] 22:30 Feriha 67-68/160 [i] 00:35 Nesmrteľný 15/22 [i] 01:20 Smotánka [i] 02:55 Nesmrteľný 15/22 [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Zoom In 2 1 [i] 05:20 Zoom In 2 2 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:00 Zoom In 2 12 [i] 06:10 Zoom In 2 13 [i] 06:20 Jack a stonek fazole [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 14 [i] 11:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:40 Cesta do Indie [i] 14:25 Velké dobrodružství [i] 16:10 Tsunami