TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista VII. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 O 10 rokov mladší [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 Mentalista VII. [i] 02:10 Mama I. 13-14/22 [i] 02:50 Kredenc [i] 03:15 O 10 rokov mladší [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Posvätné lesy v Mijikenda, Keňa [i] 08:45 Poklady sveta VI.: Medená baňa Falun, Švédsko [i] 09:05 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Jackpot 2. 100 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Zajtrajšie noviny I. 11/23 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Bend of Boyne, Írsko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Prehistorické kolové stavby v Alpách [i] 17:00 Druhá šanca: Láska nás rozdelí [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Juraj Jakubisko 80: Nevera po slovensky 2/3 [i] 21:40 Skôr než zomrieme 3/10 [i] 22:40 Skôr než zomrieme 4/10 [i] 23:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Úroveň zvrhlosti 9/23 [i] 00:25 Skôr než zomrieme 3/10 [i] 01:25 Skôr než zomrieme 4/10 [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Pôvod plodín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Ruský magazín [i] 09:55 Chlapec z majera [i] 11:20 Hudci [i] 11:35 Obedníček: Sedem statočných budíkov [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlitrifle [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Veselí nad Lužnicí [i] 12:40 Mikro-príšery 1/4 [i] 13:35 Závislosť sa ťa dotýka [i] 14:35 VaT [i] 15:05 Filmové vyznania Paľa Bielika [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:41 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 21:00 Večera s Havranom: Akú verejnoprávnu televíziu a rozhlas potrebujeme? [i] 22:20 Dlhá krátka noc [i] 23:40 Môj pokus o majstrovský opus - Jan Mikušek verzus Stabat Mater Tomáša Hanzlíka [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 INKOGNITO [i] 14:10 NAŠI II. 36 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SEMAFOR [i] 21:15 HESLO [i] 21:55 VLCI [i] 00:05 Spravodlivosť v krvi VI. 20 [i] 01:00 Myšlienky vraha II. 12 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Vyvolení - Dom snov 38 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 24 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 21 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:05 Vyvolení - Dom snov 39 [i] 13:10 Profesionáli II. 24 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 12 [i] 14:45 PANELÁK XII. 27 [i] 15:55 Ninja Factor II. 91,92 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 13 [i] 17:25 Kosti IX. 15,16 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 25 [i] 20:35 Fakjú pán profesor 2 [i] 23:00 Čierne vlajky III. 8 [i] 00:05 Nebezpečné lety II. 7 [i] 01:10 Ninja Factor II. 91,92 [i] 02:10 PANELÁK XII. 27 [i] 03:00 Profesionáli II. 25 [i] 03:40 Čierne vlajky III. 8 [i] 04:30 Nebezpečné lety II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 Království II. 19 [i] 08:15 Tým Škorpion III. 20 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 11:10 Království II. 19 [i] 12:10 Laskavý dotek II. 15 [i] 13:10 Tým Škorpion III. 20 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 16:05 Království II. 20 [i] 17:05 Jak prosté V. 1 [i] 18:05 Tým Škorpion III. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xiii. 4 [i] 22:50 S.W.A.T. I. 12 [i] 23:45 Hannibal III. 6 [i] 00:40 Ničemové I. 5 [i] 01:45 Ničemové I. 6 [i] 02:40 Hannibal III. 6 [i] 03:25 Zkušební jízda I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (4. Řada): Na konci cesty k novým začátkům 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 19 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zvýšený Jeep 17 [i] 07:30 Jak se to dělá (4. Řada) 40 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště 13 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada) 12 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 3 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 12:00 Nutné k přežití (2. Řada): Panama - část 1 3 [i] 13:00 Zlatá horečka (8. Řada): Zlaté cihly 9 [i] 14:00 Zlatá horečka (8. Řada): Ďáblův prst 10 [i] 15:00 Zlatá horečka (8. Řada): Svatý grál 11 [i] 16:00 Mimořádné projekty (6. Řada): Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiru 4 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 17 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Dragster pneumatiky, poleva, plovoucí doky, spirálové potrubí 26 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 4 [i] 22:00 Demoliční expert (1. Řada): Schodiště 3 [i] 22:30 Demoliční expert (1. Řada): Velké nákupy 4 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 9 [i] 00:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 5 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Šílené vynálezy 9 [i] 02:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 03:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 4 [i] 04:00 Demoliční expert (1. Řada): Schodiště 3 [i] 04:30 Demoliční expert (1. Řada): Velké nákupy 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jana Měšťáka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Sázka na smrt [i] 09:45 Klíče [i] 10:00 Rovnice o jedné krásné neznámé... [i] 10:55 Čtyři v tom 4: Jakub 3/6 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Kufr [i] 14:15 Díra ve zdi [i] 15:10 Doktor Martin IV [i] 15:55 To je vražda, napsala II: Jessica za mřížemi [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Štěstí [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:40 Jack Rozparovač 2/2 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Rudolfa Göbela [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Zeměpis světa: Od pralesa k velkoměstu [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 3/4 [i] 09:45 Chicago [i] 11:35 Království divočiny: Tučňáci, mistři přežití [i] 12:00 Koňský den po mongolsku [i] 12:40 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 12:50 Chcete je? [i] 12:55 Trabantem Jižní Amerikou: Divočina, nebo civilizace? 8/12 [i] 13:25 Na cestě po novozélandském West [i] 13:50 Stopy, fakta, tajemství: Zabijte [i] 14:20 Václav Havel a Dominik Duka: společný výslech [i] 15:00 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 15:55 Tradice Bílých Karpat [i] 16:25 Příběh herečky [i] 17:15 Cesta do Indie: Vhled [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 19:00 Český ráj [i] 19:30 Kosmas [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavné bojové akce 2. světové války: Horský masakr 2/6 [i] 20:55 Výbor na obranu nespravedlivě stíhaných [i] 22:05 Svědectví o smrti Pavla Wonky [i] 22:50 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 12/13 [i] 23:40 Letecké katastrofy: Muž, který přežil svou smrt [i] 00:30 Neodcházení [i] 01:25 Kolik šancí tolik životů [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:45 Děti bez dětství [i] 03:10 Příběhy železné opony: Faust a [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Příběhy domů: Blücherův palác [i] 04:10 U vodníka Slámy [i] 04:25 Folklorní magazín [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3451 [i] 09:55 Specialisté: Na uhel 40 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem VI 18 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Špatná investice 191 [i] 14:05 Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání 20 [i] 15:00 Odložené případy III: Kurník 21 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravý patriot 23 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3452 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Případ Pokorná 811 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Smrtonosná zbraň: Problém jménem Maria 17 [i] 23:25 Beze stopy II: Jiná logika 12 [i] 00:15 Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání 20 [i] 01:05 Odložené případy III: Kurník 21 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravý patriot 23 [i] 02:25 Krok za krokem VI 17 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Špatná investice 191 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Powerpuff Girls: Fantomka opery Bublinka [i] 06:40 My Little Pony: Svět módy 20 [i] 07:25 M*A*S*H 163 [i] 08:10 M*A*S*H 164 [i] 08:50 M*A*S*H 165 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:15 Šéf na grilu [i] 12:50 Jake a tlusťoch I: Veselé Vánoce 12 [i] 13:45 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Rány osudu 2/2 [i] 14:35 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 15:35 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: O fous 97 [i] 21:35 Policajti z centra: Erika 6 [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:45 Policie v akci [i] 00:40 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 01:30 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 02:15 Prostřeno! [i] 02:55 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Rány osudu 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 47-48/238 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 09:15 Nikdy ťa neopustím 41-42 [i] 11:55 Feriha 63-64/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 49-50/238 [i] 18:40 Mentalista VII. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 43-44 [i] 22:30 Feriha 65-66/160 [i] 01:00 Nesmrteľný 14/22 [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 13 [i] 06:00 Zoom In 2 8 [i] 06:10 Zoom In 2 9 [i] 06:20 Můj nejlepší přítel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 10 [i] 11:15 Zoom In 2 11 [i] 11:25 Hra pro dva [i] 12:50 Jonesovi