TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista VII. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Kuchyňa [i] 21:45 Kredenc [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:35 Križovatka smrti 8/13 [i] 00:30 Mentalista VII. [i] 02:15 Mama I. 11-12/22 [i] 02:55 Zámena manželiek [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Katedrála v Rheims, Francúzsko [i] 08:50 Poklady sveta VI.: Kanály v Amsterdame, Holandsko [i] 09:05 Druhá šanca: Šach-mat [i] 10:00 Nash Bridges: Jackpot 1. 99 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Zajtrajšie noviny I. 10/23 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Posvätné lesy v Mijikenda, Keňa [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Medená baňa Falun, Švédsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Medzi priateľmi [i] 21:55 Občan za dverami [i] 22:35 Kriminálka Staré Mesto II. 2/6 [i] 23:35 Nash Bridges: Jackpot 1. 99 [i] 00:15 Zajtrajšie noviny I. 10/23 [i] 01:00 Medzi priateľmi [i] 02:25 Občan za dverami [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlat: á brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJlÍKOVCI - Smajlirodina [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Mlyny a mlynári [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Zelená krása [i] 09:25 Karpatský miestopis: Zakarpatské múzeum ľudovej architektúry a bývania v Užhorode [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Decko v dome [i] 10:55 S Vajnorankou veselo [i] 11:35 Obedníček: Sedem statočných budíkov [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Farebné smajlacinky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Veselí nad Lužnicí [i] 12:35 Karpatský les [i] 13:05 Orientácie [i] 13:30 Generácia [i] 13:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:35 Magazín Ligy majstrov [i] 15:00 Magazín Európskej ligy [i] 15:30 Národnostný magazín: Ruský magazín [i] 16:00 Autosalón [i] 16:20 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Vidieť a byť videný [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Dvojčatá Marca Valéria Maximiana [i] 18:15 Encyklopédia slov.obcí: Nižná a Vyšná Boca [i] 18:30 Večerníček: Sedem statočných budíkov [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJlÍKOVCI - Smajlirodina [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Zdravá krv je dar [i] 20:35 Kanopí [i] 21:30 Família - Dorka a jej rodina [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Zväčšenina [i] 00:10 De profundis [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 INKOGNITO [i] 14:10 NAŠI II. 35 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 INKOGNITO [i] 22:55 SUPER KARAOKE [i] 23:35 KUKÁTKO [i] 00:35 Spravodlivosť v krvi VI. 19 [i] 01:30 Myšlienky vraha II. 11 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Vyvolení - Dom snov 37 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI. 1/12 [i] 09:55 Prison Break: Útek z väzenia 20 [i] 11:10 PÁLI VÁM TO [i] 12:10 Vyvolení - Dom snov 38 [i] 13:15 Profesionáli II. 23 [i] 14:20 Simpsonovci XVI. 11 [i] 14:45 PANELÁK XII. 26 [i] 16:00 Ninja Factor II. 88,90 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 12 [i] 17:25 Kosti IX. 13,14 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 24 [i] 20:35 Next [i] 22:30 OKTAGON MMA [i] 23:05 Tajomný muž [i] 01:20 Ninja Factor II. 88,90 [i] 02:20 PANELÁK XII. 26 [i] 03:20 Profesionáli II. 24 [i] 04:00 OKTAGON MMA [i] 04:25 Perfektný záskok [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 7 [i] 07:35 Království II. 18 [i] 08:30 Tým Škorpion III. 19 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 11:15 Království II. 18 [i] 12:10 Laskavý dotek II. 14 [i] 13:10 Tým Škorpion III. 19 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 16:10 Království II. 19 [i] 17:10 Laskavý dotek II. 15 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 20 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 21:00 Seal Team I. 1 [i] 21:55 S.W.A.T. I. 12 [i] 22:50 Ničemové I. 5 [i] 23:55 Ničemové I. 6 [i] 01:00 Seal Team I. 1 [i] 01:55 S.W.A.T. I. 12 [i] 02:40 Tým Škorpion III. 20 [i] 03:20 Zkušební jízda I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 18 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Posedlost Mustangy 16 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada) 39 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy 12 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada) 11 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 12:00 Nutné k přežití (2. Řada): Sahara 2 - část 2 2 [i] 13:00 Království skládek (2. Řada): Pro někoho staré krámy, pro jiného tank 2 [i] 14:00 Království skládek (2. Řada): Sestroj Jeep a rozmáčkni auto 3 [i] 15:00 Království skládek (2. Řada): Autíčko Hot Wheels v nadživotní velikosti 4 [i] 16:00 Mimořádné projekty (6. Řada): Nárazová bariéra v New Orleans 3 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 16 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Solid-state drives, oční stíny, limuzíny, kladivo 25 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 17 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Sterling K. Brown 9 [i] 23:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Borneo 1 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 4 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Přírodní úkazy 8 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 17 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Sterling K. Brown 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VI: Tvář nepřítele 5/10 [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Klíče [i] 14:15 Strach [i] 15:55 To je vražda, napsala II: Sázka na smrt [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Slepý svědek 15/22 [i] 21:05 Úspěšný lov [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Stav ohrožení [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Jack Rozparovač 1/2 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:05 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Rudolfa Göbela [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Stopy, fakta, tajemství: Šťastný [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Šrí Lanka, zářivý ostrov [i] 09:55 Pařížské metro [i] 10:50 Taje Altaje [i] 11:45 Kouzlo Afriky: Divočina za městem [i] 12:10 Jan Pirk pohledem Věry Chytilové [i] 12:20 Neodcházení [i] 13:15 Televizní klub neslyšících [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1196/2379 [i] 14:00 Po stopách třetího odboje: Vrátím se a osvobodím vlast 16/16 [i] 14:25 Návraty k divočině: Nízké Tatry 13/13 [i] 14:55 Nové objevy ve starém Egyptě: Egyptské Pompeje [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Letecké katastrofy: Muž, který přežil svou smrt [i] 17:15 Zkáza bitevní lodi Roma [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Kombajn pro muzeum [i] 19:15 Na houby: Z jara [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 1/6 [i] 21:00 Obří výletní loď [i] 21:55 Chicago [i] 23:50 Rio Bravo [i] 02:05 Queer: Bez sexu [i] 02:30 Příběhy domů: Herbenův dům [i] 02:50 Amerika v nás [i] 03:20 Příběhy železné opony: Bloudění v zóně smrti [i] 03:35 Ztracené adresy: Katzelsdorf [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 U tlustého Jana [i] 04:35 Mé zvony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3450 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem VI 17 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo pozdě chodí... 190 [i] 14:05 Odložené případy III: Vítejte 18 [i] 15:00 Odložené případy III: Krásný blázínek 19 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Posedlost 21 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3451 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Na uhel 40 [i] 21:20 Robinsonův ostrov II 23 [i] 22:20 Smrtonosná zbraň: Zbytečná hrubost 16 [i] 23:15 Beze stopy II: Odhalení 11 [i] 00:05 Odložené případy III: Vítejte 18 [i] 00:50 Odložené případy III: Krásný blázínek 19 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Posedlost 21 [i] 02:15 Střepiny [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo pozdě chodí... 190 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Powerpuff Girls: Kamarádka, nebo nepřítel? [i] 06:55 My Little Pony: Psi versus poníci 19 [i] 07:40 M*A*S*H 161 [i] 08:35 M*A*S*H 162 [i] 09:05 M*A*S*H 163 [i] 09:40 Policie v akci [i] 10:35 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 12:25 Polední zprávy [i] 12:35 Jake a tlusťoch I: Kouř mi stoupá do očí 11 [i] 13:35 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Rány osudu 1/2 [i] 14:35 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 15:35 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Velký den 92 [i] 21:30 Štiky [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 01:35 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 02:20 Prostřeno! [i] 03:05 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Rány osudu 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:25 Keď budeš moja 45-46/238 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 11:00 Baby boom [i] 12:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:45 Keď budeš moja 47-48/238 [i] 18:30 Mentalista VII. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 41-42 [i] 22:30 Feriha 63-64/160 [i] 01:00 Nesmrteľný 13/22 [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 5 [i] 06:05 Nejsem blázen [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 6 [i] 11:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 11:40 Můj život idiota [i] 13:20 Jack a stonek fazole [i] 15:00 Můj nejlepší přítel [i] 16:40 Major Payne [i] 18:20 Návrat do budoucnosti III [i] 20:20 Můj soused zabiják 2 [i] 22:00 Teror