TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Kung Fu Panda III. [i] 07:25 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:10 Tom a Jerry [i] 08:25 Sám so strýkom Buckom [i] 10:25 Ten chlapec je postrach 2 [i] 12:25 CHART SHOW [i] 14:30 Križovatka smrti 2 [i] 16:15 Kuchyňa [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 23:00 Fotri sú lotri [i] 01:15 Na úteku [i] 03:00 Nebezpečný cudzinec [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sensei Japonsko [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Prasiatko Peppa II: Ockova kancelária [i] 07:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Maja, neodchádzaj! [i] 07:10 Garfield IV. [i] 07:25 Mickey Mouseov klub II.: Maznáčik pre Daisy [i] 07:50 Sofia Prvá I. 13/25 [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:40 Teta: Nevesta 3/7 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Otvorené nebo: Nový Zéland [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Žltý dostavník [i] 14:25 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 1. časť [i] 15:20 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 2.časť [i] 16:15 Boj o Moskvu 3/4 [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Štúdio 1 1/2 [i] 22:10 Štúdio 1 2/2 [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 1. časť [i] 00:50 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 2.časť [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:50 Boj o Moskvu 3/4 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zabudnuté kúpele [i] 06:15 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Veselí nad Lužnicí [i] 06:25 Božie domy s Vandalom [i] 06:35 Televíkend [i] 07:05 Kapura [i] 07:50 Živá panoráma [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:45 Na rybách - Petrov zdar [i] 09:15 Test magazín: Letné pneumatiky [i] 09:25 Orientácie [i] 09:50 Slovo [i] 10:00 Odpust na sv.Juraja v Slovinkách [i] 12:20 Tenis - Fed Cup [i] 17:45 Radosť zo života: Michal Dočolomanský [i] 18:15 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 18:30 Večerníček: Sedem statočných budíkov [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Smútenie,prečo nie? [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:05 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Príbehy tatranských štítov II. - Sny o slobode [i] 20:45 GEN.sk: Peter Jaroš [i] 21:00 Jedenáste prikázanie: Oproti dňu 3/5 [i] 22:05 Pink Floyd: The Wall [i] 23:40 Magazín Ligy majstrov [i] 00:05 Magazín Európskej ligy [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 09:15 Gumkáči I. 11,12 [i] 10:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 13 [i] 11:15 Zafírovo modrá [i] 13:50 Alvin a Chipmunkovia [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kingsman: Tajná služba [i] 23:30 Tajomný muž [i] 01:45 Ona, jedine ona [i] 03:40 KRIMI 04:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:50 NA CHALUPE [i] 06:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 07:30 Profesionáli II. 22 [i] 08:30 RÁNO S RIKOM 09:10 Malý unavený Joe [i] 11:50 POSLEDNÉ DEJSTVO [i] 12:30 PROTI PRÚDU: CESTA KLIMATICKEJ NÁDEJE [i] 13:15 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 14:00 VLCI [i] 16:00 Letecké katastrofy X. 6/6 [i] 17:10 Perfektný záskok [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 23 [i] 20:35 Ona, jedine ona [i] 22:30 Ilúzia lásky [i] 00:40 Profesionáli II. 23 [i] 01:35 Malý unavený Joe [i] 03:30 DVOJIČKY 10 [i] 04:05 Haló 7 [i] 04:30 VLCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Království II. 10 [i] 07:50 Království II. 11 [i] 08:45 Profil zločinu II. 1 [i] 09:50 Profil zločinu II. 2 [i] 10:55 Havaj 5-0 Iv. 12 [i] 11:50 Havaj 5-0 Iv. 13 [i] 12:45 Vzpomínky III. 7 [i] 13:45 Vzpomínky III. 8 [i] 14:40 Pomsta I. 13 [i] 15:55 Pomsta I. 14 [i] 17:05 Profil zločinu II. 1 [i] 18:05 Profil zločinu II. 2 [i] 19:10 Havaj 5-0 Iv. 12 [i] 20:05 Havaj 5-0 Iv. 13 [i] 21:00 Policajtka barbie III. 7 [i] 22:05 Policajtka barbie III. 8 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 2 [i] 00:05 Myšlenky zločince Xiii. 3 [i] 01:00 Policajtka barbie III. 7 [i] 02:00 Policajtka barbie III. 8 [i] 02:50 Pomsta I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (6. Řada) 2 [i] 06:30 Muži Yukonu (1. Řada): Na tenkém ledě 4 [i] 07:30 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 08:30 Království skládek (1. Řada): Problémy 3 [i] 09:30 Jak se to dělá (5. Řada) 56 [i] 10:00 Týden s motory - úvodní epizody (1. Řada) 10 [i] 11:00 Týden s motory - úvodní epizody (1. Řada) 11 [i] 12:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 3. část 4 [i] 13:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 4. část 5 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Ať si letí 13 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 1 [i] 15:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 15:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 3 [i] 16:00 Australská železnice (2. Řada) 7 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada): Dodávka Dodge A100 7 [i] 18:00 Carspotting (1. Řada): Přežít Cyclone 4 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 21 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (1. Řada): Velký risk 2 [i] 21:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 2 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 23:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Přečkání bouřky 4 [i] 00:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Boj s balvany 4 [i] 01:00 Záchranářské práce (2. Řada) 4 [i] 02:00 Aljaška: bitva v zátoce (1. Řada): Velký risk 2 [i] 03:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 2 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Madla zpívá Evropě [i] 08:15 Úsměvy Lubomíra Lipského [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Carlo se loučí 3/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kryštof a Kristina [i] 14:00 Jak se peče štěstí [i] 15:00 Jehlice Sluneční paní [i] 15:35 Zdivočelá země 12/45 [i] 16:30 Zdivočelá země: Po smrti Stalina a vzápětí 13/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Metanol: Tekutá smrt 1/2 [i] 21:45 168 hodin [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Strach [i] 00:00 Inspektor Banks [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:10 Na forbíně TM [i] 02:50 13. komnata Jana Měšťáka [i] 03:20 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Rudolfa Göbela [i] 03:25 Žiješ jenom 2x [i] 03:50 Hobby naší doby [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:45 Přes nový práh [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Cesty víry: Muslimové pod křížem [i] 05:30 Na houby: Z jara [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1196/2379 [i] 09:15 Slavné bojové akce 2. světové války: Útok na Pointe du Hoc 1/6 [i] 10:05 Václav Havel a Dominik Duka: společný výslech [i] 10:40 Dominik Duka [i] 10:55 Tenis: Německo - Česko [i] 15:30 Vesnicopis [i] 15:55 Na plovárně s Aloisem Fišárkem [i] 16:20 Království divočiny: Tučňáci, mistři přežití [i] 16:50 Kleopatra [i] 17:50 Japonsko, návrat k pramenům [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Slávek Volavý [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rio Bravo [i] 22:25 Alfréd Veliký [i] 00:20 Půlnoční slunce 5/8 [i] 01:15 Půlnoční slunce 6/8 [i] 02:10 Uchem jehly [i] 02:40 Na moll [i] 03:15 Podzemí [i] 03:35 Strážnice 2011 [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 No.9 Manaslu 8163 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci VI 38, 39 [i] 06:30 Milesova vesmírná dobrodružství 9 [i] 07:00 Kačeří příběhy 16, 17 [i] 07:45 Spongebob v kalhotách IX 1 [i] 08:10 Malá mořská víla [i] 09:15 Princezna ze mlejna 2 [i] 10:05 Robinsonův ostrov II 21 [i] 11:05 Robinsonův ostrov II 22 [i] 12:05 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 13:30 Lepší pozdě nežli později [i] 15:55 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 17:35 Copak je to za vojáka... [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:50 Střepiny [i] 23:25 Training Day [i] 01:40 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:00 Malá mořská víla [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Powerpuff Girls: Kdo získá modrou stuhu [i] 06:45 Transformers: Roboti v utajení: Zkouška důvěry 3 [i] 07:15 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:50 M*A*S*H 161 [i] 08:20 Přírodní vesmír II: Namibie: Divoký severovýchod 5 [i] 09:35 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Vraždy na přelomu století: Rodinný klan 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:15 Vychytávky Extra 13:40 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 15:45 Jak básníkům chutná život [i] 18:00 Rozpal to ve Španělsku, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Ronin [i] 01:10 BIKESALON [i] 01:35 Přírodní vesmír II: Namibie: Divoký severovýchod 5 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 03:55 Máme rádi Česko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Smotánka [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 08:30 Reflex [i] 10:25 Doktorka Zoe IV. 6/10 [i] 11:40 Zasnúbení a nedočkaví [i] 12:55 Tehotné v šestnástich [i] 14:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 15:45 Bostonské vraždy VI. 13-14/18 [i] 17:35 Sladká výzva [i] 17:45 Fotri sú lotri [i] 20:00 Neubližujte mojej dcére [i] 22:00 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 02:00 Neubližujte mojej dcére [i] 03:25 Pán Božský [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Zoom In 2 22 [i] 05:40 Zoom In 2 23 [i] 05:50 Zoom In 2 24 [i] 06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:05 Zoom In 2 4 [i] 06:15 Tajný závod [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 11:30 Milý Johne [i] 13:20 Major Payne [i] 15:00 Jak na věc [i] 16:45 Jonesovi [i] 18:25 Police Story 2 [i] 20:10 Dvojníci [i] 22:00 Kontraband [i] 23:35 Kdo s koho [i] 01:15 Velký šéf [i] 03:00 Článek 99 [i] 04:35 Kontraband [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:00 Motorky [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:15 Snooker [i] 19:00 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorky [i] 23:30 Motorky [i] 00:10 Zprávy [i] 00:15 Fotbal [i] 02:15 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Poslední dny 1: Guy Fawkes 5 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 2: Mexiko City 1 [i] 07:00 Profesionální hromadné stravování 1 1 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Kolonizátoři 4 [i] 09:05 Tajný život vombatů 1 2 [i] 10:05 Lov 1: Kam se jen schovat 5 [i] 11:05 Zázračná planeta 2 2 [i] 12:10 Recepty na vítězství 1 6 [i] 13:00 Námořní hedvábná stezka 1 2 [i] 14:00 Grandiózní letadla 1 6 [i]