TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Tom a Jerry [i] 07:10 Olsen Twins: Výzva [i] 09:10 Superkočky v akcii [i] 11:10 SUPERSTAR [i] 14:10 Pán Božský [i] 16:15 Fotri sú lotri [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ako byť single [i] 22:45 Nebezpečný cudzinec [i] 00:30 Unesená tínedžerka [i] 02:20 Ako byť single [i] 04:00 Pán Božský [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Prasiatko Peppa II: Malé zvieratká [i] 07:25 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Fóbia [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Mickey Mouseov klub II.: Mimoriadna zásielka pre Donalda [i] 08:15 Sofia Prvá I. 12/25 [i] 08:40 Fidlibumove rozprávky [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:40 Daj si čas [i] 10:10 Robin Hood III: Až príliš žeraví 7/13 [i] 10:55 Park [i] 11:30 On air [i] 12:00 Na vysokej skale: Prekliata [i] 12:50 Zlatná krajina [i] 14:10 Čo ja viem [i] 15:45 Ženy idú na západ [i] 17:55 Cestou necestou: Sri Lanka [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:30 Neskoro večer [i] 22:25 Nikdy nie je neskoro 1/2 [i] 00:05 Ženy idú na západ [i] 02:05 Nikdy nie je neskoro 1/2 [i] 03:45 Park [i] 04:15 Robin Hood III: Až príliš žeraví 7/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Útes [i] 06:15 Pomaly ovečky [i] 06:40 Autosalón [i] 07:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zimné pneumatiky [i] 07:10 Polícia [i] 07:25 Cesta na MS vo futbale [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:50 Božie domy s Vandalom [i] 09:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Veselí nad Lužnicí [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Noc v archíve: Súťažíme v archíve [i] 10:20 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 VaT [i] 12:00 Tenis - Fed Cup [i] 14:30 Futbal - Fortuna liga - zápasy [i] 17:10 Akvinas [i] 17:45 Radosť zo života: Martin Martinček [i] 18:10 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 18:30 Večerníček: Sedem statočných budíkov [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlikiš [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Spomíname na režiséra Juraja Herza: Anjeli strážni [i] 20:35 Ja milujem, ty miluješ [i] 22:15 Taboo 3/8 [i] 23:10 Most II. 5/10 [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Skačkané prázdnin: y [i] 09:05 Gumkáči I. 10 [i] 09:35 NAŠI III. 17,18 [i] 10:50 Dovidenia, stará mama 9 [i] 12:15 DVOJIČKY 10 [i] 13:10 SUPER KARAOKE [i] 14:05 James Bond: Jeden svet nestač [i] 16:50 HOTEL 6,7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Fakjú pán profesor 2 [i] 23:15 Next [i] 01:25 Späť v hre [i] 03:05 NOVINY TV JOJ 03:45 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 TOP STAR [i] 05:15 Vyvolení - Dom snov 37 [i] 06:50 Najkrajšie bývanie III. 23 [i] 08:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:05 NA CHALUPE [i] 10:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI. - PREMIÉRA 1,2/12 [i] 13:50 Správna päťka [i] 15:45 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:30 Späť v hre [i] 19:15 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 22 [i] 20:35 Obávaný bojovník [i] 22:45 Barbar Conan [i] 01:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 02:55 Profesionáli II. 22 [i] 03:35 Hriechy otca [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pomsta I. 13 [i] 08:15 Pomsta I. 14 [i] 09:30 Království II. 10 [i] 10:25 Království II. 11 [i] 11:20 Medium Iv. 9 [i] 12:15 Medium Iv. 10 [i] 13:10 Havaj 5-0 Iv. 12 [i] 14:10 Havaj 5-0 Iv. 13 [i] 15:05 Vzpomínky III. 7 [i] 16:05 Vzpomínky III. 8 [i] 17:00 Medium Iv. 9 [i] 17:55 Medium Iv. 10 [i] 18:50 Profil zločinu II. 1 [i] 19:55 Profil zločinu II. 2 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 3 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 7 [i] 23:45 Medium Iv. 6 [i] 00:40 Pomsta I. 13 [i] 01:55 Pomsta I. 14 [i] 02:55 Království II. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (4. Řada): Ledovcový pád 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (6. Řada) 1 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Má tajemství nepoznaného 1 [i] 07:30 Dvojí přežití (5. Řada): Země bažin 3 [i] 08:30 Dvojí přežití (5. Řada): Sehnat potravu nebo se jí stát 21 [i] 09:30 Jak se to dělá (19. Řada): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 11 [i] 11:00 Jak to dělají? (14. Řada) 15 [i] 11:30 Jak to dělají? (14. Řada) 16 [i] 12:00 Týden s motory (speciály) (1. Řada) 6 [i] 13:00 Týden s motory (speciály) (1. Řada) 7 [i] 14:00 Týden s motory (speciály) (1. Řada) 8 [i] 15:00 Týden s motory (speciály) (1. Řada) 9 [i] 16:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 4. část 5 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 12 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 19:00 Jak jsme vynalezli svět (1. Řada): Letadla 3 [i] 20:00 Land Rover s nízkým podvozkem 3 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 7 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Rodinné záležitosti 5 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 3 [i] 00:00 Záhadná Země (3. Řada): Duch Zorra 9 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Zvláštní symboly v poušti 10 [i] 02:00 Land Rover s nízkým podvozkem 3 [i] 03:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 7 [i] 04:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 4. část 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Jak Matýsek přehodil výhybku [i] 07:55 Život herečky a zpěvačky Ljuby [i] 08:10 Gejzír [i] 08:45 Otec Brown VI: Tvář nepřítele 5/10 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vltavská víla [i] 13:55 Madla zpívá Evropě [i] 15:40 Rozdělení konta Adventních koncertů 2017 [i] 16:00 "Já to tedy beru, šéfe...!" [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Muž z Acapulca [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:45 Columbo [i] 00:20 Bolkoviny [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Brno Open 2008 [i] 02:25 Žiješ jenom 2x [i] 02:50 Sama doma [i] 04:25 Chalupa je hra [i] 04:45 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Král Šumavy 15/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Kauza [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Ve psích stopách [i] 09:30 Jan Pirk pohledem Věry Chytilové [i] 09:45 Kardinál Josef Beran [i] 10:45 Svatovojtěšská bohoslužba při návratu kardinála Berana [i] 13:00 Tenis: Německo - Česko [i] 16:30 Postřehy odjinud [i] 16:35 Národní klenoty [i] 17:05 Kamera na cestách: Šrí Lanka, zářivý ostrov [i] 18:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 3/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Sousedé [i] 19:30 Zašlapané projekty: Kauza [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Excalibur [i] 22:20 Potomci lidí [i] 00:10 Mamon: Dohoda 4/6 [i] 01:10 Batesův motel IV: Norman 10/10 [i] 01:55 Banik!!! [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:25 Sólo pro... Szidi Tobias [i] 04:05 David Zeisberger - apoštol indiánů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci VI 36, 37 [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 19 [i] 06:50 Milesova vesmírná dobrodružství 8 [i] 07:15 Kačeří příběhy 14, 15 [i] 08:00 Lví hlídka 28 [i] 08:25 Krok za krokem VI 14, 15 [i] 09:05 SuperStar [i] 11:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:35 Volejte Novu [i] 13:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:20 Víkend [i] 15:20 Koření života [i] 17:20 Sestra v akci 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Piráti z Karibiku: Na konci světa [i] 23:30 Hellboy [i] 01:40 Sestra v akci 2 [i] 03:40 Firewall [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Powerpuff Girls: Pandořina raketová skříňka [i] 06:45 Transformers: Roboti v utajení: Pilot 2/2 [i] 07:15 M*A*S*H 159 [i] 07:45 M*A*S*H 160 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:35 BIKESALON [i] 10:00 Prima Partička [i] 11:00 Máme rádi Česko [i] 12:45 Policajti z centra: Jiné světy 5 [i] 13:55 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 16:00 Zná ji jako svý boty [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. Vraždy II: Poslední kapka šílenství 4 [i] 21:35 Krvavá minulost [i] 23:45 Pád do tmy 2 [i] 01:30 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 03:00 Kazatelovy hříchy [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Katie Ffordová: Odvrátená strana lásky [i] 08:30 Reflex [i] 10:30 Doktorka Zoe IV. 5/10 [i] 11:45 Zasnúbení a nedočkaví [i] 13:00 Tehotné v šestnástich [i] 14:05 Bostonské vraždy VI. 11-12/18 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Splnený sen [i] 17:50 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 20:00 Katie Ffordová: Srdce, ktoré milujem [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 00:05 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 01:55 Katie Ffordová: Srdce, ktoré milujem [i] 03:25 Rosamunde Pilcherová: Splnený sen [i] 04:55 Bostonské vraždy VI. 12/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 12 [i] 06:00 Zoom In 2 2 [i] 06:05 Zoom In 2 7 [i] 06:15 Police Story 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Božská relikvie 2 [i] 13:00 Slova [i] 14:45 Návrat do budoucnosti III [i] 16:45 Sudá a lichá [i] 18:45 Milý Johne [i] 20:35 Kontrakt [i] 22:15 Hannibal - Zrození [i] 00:15 Předčítač [i] 02:15 Kočovníci smrti [i] 03:45 Hannibal - Zrození [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 05:30 Motorky [i] 06:00 Motorky [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Jezdectví [i] 19:30 Motorky [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Americká významná místa bez tajemství 1: Central Park, New York 8 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: Káhira 5 [i] 06:55 Profesionální hromadné stravování 1 5 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Oportunisté 3 [i] 09:05 Tajný život vombatů 1 1 [i] 10:05 Lov 1: Hlad v moři 4 [i] 11:05 Zázračná planeta 2 1 [i] 12:10 Recepty na vítězství 1 5 [i] 13:00 Námořní hedvábná stezka 1 1 [i] 14:00 Grandiózní letadla 1 5 [i] 14:55 24 hodin na Zemi 1 1 [i] 15:55 300 milionů let 1 1