TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista VI. [i] 14:00 Mentalista VII. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 23:45 Mentalista VI. [i] 00:40 Mentalista VII. [i] 01:40 Stúpenci II. 7/15 [i] 02:20 Mama I. 7-8/22 [i] 03:00 Susedské prípady [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Wrangelov ostrov, Rusko [i] 08:45 Poklady sveta VI.: Sacri Monti, Taliansko [i] 09:05 Druhá šanca: To je šoubiznis! [i] 10:00 Nash Bridges: Tvrdá cela 97 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny I. 8/23 [i] 15:10 Test magazín: Tablety [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Posvätné mesto Anuradhapura, Sri Lanka [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Cidade Velha, Kapverdské ostrovy [i] 16:55 Druhá šanca: Problémy sú moja špecialita [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:40 Daňová kobra [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Melancholické prenasledovanie 8/23 [i] 23:50 Nash Bridges: Tvrdá cela 97 [i] 00:35 Zajtrajšie noviny I. 8/23 [i] 01:20 Daňová kobra [i] 02:50 Postav dom, zasaď strom [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISONG - Sorrow [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Večný súboj [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Košickí puškári [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:55 110 metrov [i] 10:50 Klenotnica [i] 11:30 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Kokosová voda [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 "Nic než národopis" [i] 13:00 Kráľovstvo lesa: Zlatý vek lesa 2 [i] 13:50 A3UM: REHABILITÁCIA [i] 14:30 Umenie [i] 14:55 Mojich sedem divov: Martin Porubjak [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:55 Cesta na MS vo futbale [i] 16:20 Národnostné správy [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Kam vedú blatné cesty [i] 18:15 Encyklopédia slov.obcí: Turzovka [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISONG - Sorrow [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Universum: Triumf paradajky [i] 21:00 Jedovatý život [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 SK DEJINY: Príbeh Slovenska 1948 - Slovensko a komunistický režim [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Fotografi: ŠYMON KLIMAN [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Národnostné správy [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:35 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:10 NAŠI II. 33 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 SEDEM [i] 22:45 SILNÉ REČI [i] 23:25 Spravodlivosť v krvi VI. 18 [i] 00:20 Myšlienky vraha II. 10 [i] 01:20 NOVINY TV JOJ 02:20 POLICAJTI V AKCII [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Haló 6 [i] 06:00 Vyvolení - Dom snov 35 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 22 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 18 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:05 Vyvolení - Dom snov 36 [i] 13:05 Profesionáli II. 19 [i] 14:10 Simpsonovci XVI. 9 [i] 14:40 PANELÁK XII. 24 [i] 15:55 Ninja Factor II. 86,87 [i] 16:50 Simpsonovci XVI. 10 [i] 17:20 Kosti IX. 9,10 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 20 [i] 20:35 James Bond: Jeden svet nestačí [i] 23:20 Vikingovia III. 9 [i] 00:20 Karma je sviňa II. 3,4 [i] 01:20 Ninja Factor II. 86,87 [i] 02:10 PANELÁK XII. 24 [i] 03:05 Profesionáli II. 20 [i] 03:50 Vikingovia III. 9 [i] 04:30 Karma je sviňa II. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:10 Království II. 16 [i] 08:10 Tým Škorpion III. 17 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 11:10 Království II. 16 [i] 12:10 Laskavý dotek II. 12 [i] 13:10 Tým Škorpion III. 17 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 16:10 Království II. 17 [i] 17:05 Laskavý dotek II. 13 [i] 18:05 Tým Škorpion III. 18 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 3 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 7 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 3 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 7 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 02:15 Medium Iv. 6 [i] 03:00 Tým Škorpion III. 17 [i] 03:45 Hannibal Post Mortem Iii. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 2. část 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 16 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada) 37 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety 10 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Ať si letí 13 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Skotsko 15 [i] 13:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní a 40 nocí 1 [i] 14:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní Uvězněni 2 [i] 15:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní Had v trávě 3 [i] 16:00 Mimořádné projekty (6. Řada): Skypark v Singapuru 1 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 14 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo 23 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 20:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Mrtvý dvojník a nespoutané lepidlo 3 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 10 [i] 22:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 3. část 4 [i] 23:00 Fantastické inženýrství (1. Řada): Šanghajská věž 3 [i] 00:00 Záhadná Země (1. Řada): Tajemství Sahary 3 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Demoliční závody 6 [i] 02:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Mrtvý dvojník a nespoutané lepidlo 3 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 10 [i] 04:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 3. část 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: V zajetí smyslů [i] 09:50 Cirkus Humberto: Nabídka k sňatku 2/12 [i] 10:45 Smrt dobrodruha [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Kdo je kdo [i] 15:05 Doktor Martin IV [i] 15:55 To je vražda, napsala II: Dáma v jezeře [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha XI [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Otisky doby: Realita českého statkáře [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Hi-tech architektura po česku [i] 05:30 Příběhy domů: Kartouza valdická [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Cesta do Indie: Smíření [i] 10:00 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 11:00 Český ráj [i] 11:30 Den, kdy spadlo Národní muzeum [i] 12:30 Po stopách třetího odboje: Král Šumavy 15/16 [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Chcete je? [i] 13:30 Na houby: Z jara [i] 13:55 Potrava duše & těla II 1/11 [i] 14:25 No.9 Manaslu 8163 [i] 14:55 Parta Maraton: S podporou blízkých 5/8 [i] 15:45 Zašlapané projekty: Kauza [i] 16:05 Pařížské metro [i] 16:55 Návraty k divočině: Pieniny 12/13 [i] 17:25 Jsme chytřejší než zvířata? 2/2 [i] 18:15 Na cestě po novozélandském West [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Příběh Šemíkova hrobu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Za Dlouhou zdí [i] 20:55 Cestománie [i] 21:30 Trabantem Jižní Amerikou: Divočina, nebo civilizace? 8/12 [i] 22:00 Veni, vidi, vici [i] 23:40 Queer: Bez sexu [i] 00:10 Stopy, fakta, tajemství: Šťastný [i] 00:35 Ve jménu vlasti V: Tradiční pohostinnost 2/12 [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:50 Náš venkov: Syrovické basy [i] 02:20 Ta naša kapela [i] 02:45 Před půlnocí [i] 03:10 Nesrozumitelný kostel [i] 03:30 Zázrak na břehu Volhy [i] 03:50 Koňaré z Poštorné [i] 04:10 Ochránce [i] 04:40 Vzkaz Valéra Kováče [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3448 [i] 09:45 Výměna manželek X [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 15 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuji vám, pane doktore... 188 [i] 14:05 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14 [i] 15:05 Odložené případy III: Azyl 15 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Hříšné potěšení 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3449 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Za vším hledej ženu 810 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Firewall [i] 00:15 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14 [i] 01:05 Odložené případy III: Azyl 15 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII: Hříšné potěšení 19 [i] 02:30 Prásk [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuji vám, pane doktore... 188 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Powerpuff Girls: Měsíc sněhu [i] 06:50 My Little Pony: Soutěž talentů 18 [i] 07:30 M*A*S*H 156 [i] 08:15 M*A*S*H 157 [i] 08:55 M*A*S*H 158 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch I: Ten, koho ráda mám 9 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Ledové srdce 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 15:30 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Selhání srdce 96 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 01:40 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 02:25 Prostřeno! [i] 03:05 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Ledové srdce 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Druhý dych [i] 06:15 Keď budeš moja 41-42/238 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:15 Smotánka [i] 11:10 Nikdy ťa neopustím 37-38 [i] 13:30 Feriha 61/160 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 43-44/238 [i] 18:40 Mentalista VI. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 39-40 [i] 22:35 Feriha 62/160 [i] 23:50 Nesmrteľný 11-12/22 [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí [i]