TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista VI. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Hviezdna párty [i] 23:40 Mentalista VI. [i] 01:40 Stúpenci II. 6/15 [i] 02:20 Mama I. 5-6/22 [i] 03:00 Susedské prípady [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Kanál Rideaux, Kanada [i] 08:50 Poklady sveta VI.: Atol Bikini, Marshallove ostrovy [i] 09:10 Druhá šanca: Nedovoľ mi odísť [i] 10:05 Nash Bridges: Prepad 96 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny I. 7/23 [i] 15:10 Test magazín: Cícerové nátierky (hummus) [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Wrangelov ostrov, Rusko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Sacri Monti, Taliansko [i] 16:55 Druhá šanca: To je šoubiznis! [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Sladké starosti [i] 21:55 Zlato zo Scampie [i] 23:40 Nash Bridges: Prepad 96 [i] 00:25 Zajtrajšie noviny I. 7/23 [i] 01:10 Zlato zo Scampie [i] 02:55 Autosalón [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Naháňačka s plačom [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 09:55 Riaditeľ [i] 11:10 Spievajte si s nami [i] 11:35 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlirožky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Malá Fatra [i] 12:25 "Jarmek aneb pokračovat a vydržet" [i] 13:00 Rivali: Lady Diana verzus Alžbeta II. [i] 13:50 Maďarský magazín [i] 14:30 Cyklistika - VALÓNSKY ŠÍP 2018 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:43 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 21:00 Kráľovstvo lesa: Zlatý vek lesa 2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Umenie [i] 22:50 Festivaly 2017: NU DANCE FEST [i] 23:05 Kinorama [i] 23:30 Retro noviny [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:15 NAŠI II. 32 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HOTEL 6 [i] 21:40 VLCI [i] 23:45 Spravodlivosť v krvi VI. 17 [i] 00:40 Myšlienky vraha II. 9 [i] 01:40 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:00 TOP STAR [i] 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Haló 5 [i] 06:05 Vyvolení - Dom snov 34 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 21 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 17 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:05 Vyvolení - Dom snov 35 [i] 13:05 Profesionáli II. 18 [i] 14:10 Simpsonovci XVI. 8 [i] 14:45 PANELÁK XII. 23 [i] 15:55 Ninja Factor II. 84,85 [i] 16:50 Simpsonovci XVI. 9 [i] 17:20 Kosti IX. 7,8 [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 19 [i] 20:35 72 hodín k slobode [i] 22:35 Hawaii 5.0 VII. 13 [i] 23:35 Homeland: V mene vlasti V. 4 [i] 00:35 Ninja Factor II. 84,85 [i] 01:35 PANELÁK XII. 23 [i] 02:35 Profesionáli II. 19 [i] 03:15 Homeland: V mene vlasti V. 4 [i] 04:05 Dobrá manželka VI. 18 [i] 04:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 5 [i] 07:35 Království II. 15 [i] 08:30 Tým Škorpion III. 16 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 11:20 Království II. 15 [i] 12:15 Laskavý dotek II. 11 [i] 13:15 Tým Škorpion III. 16 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 16:05 Království II. 16 [i] 17:05 Laskavý dotek II. 12 [i] 18:05 Tým Škorpion III. 17 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 21:00 Carter I. 2 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xii. 5 [i] 22:50 Myšlenky zločince Xii. 6 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 25 [i] 00:40 Carter I. 2 [i] 01:35 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 2 [i] 02:15 Myšlenky zločince Xiii. 3 [i] 03:00 Tým Škorpion III. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 1. část 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 15 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 2. část 13 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada) 36 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily 9 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Zkouška vůle 12 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Island 14 [i] 13:00 Aljaška: Poslední hranice (2. Řada): Honáci 4 [i] 14:00 Aljaška: Poslední hranice (2. Řada): Divoká řeka 5 [i] 15:00 Aljaška: Poslední hranice (2. Řada): Na rybách 6 [i] 16:00 Mimořádné projekty (5. Řada): NASA 8 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 13 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly 22 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Parádní Camaro 8 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 22:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 2. část 3 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 4 [i] 00:00 Extrémní stroje (2. Řada) 3 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Výhra nebo neúspěch 5 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Parádní Camaro 8 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 04:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 2. část 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Zazpívám ti o vraždě [i] 09:45 Doktor Martin IV [i] 10:35 Kačenka [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Věštkyně [i] 14:30 Útěk ze seriálu [i] 15:55 To je vražda, napsala II: V zajetí smyslů [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Inspektor Max: Rodokmen 9/11 [i] 21:00 Čtyři v tom 4: Jakub 3/6 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Otisky doby: Realita českého statkáře [i] 22:45 Otec Brown VI: Anděl milosrdenství 4/10 [i] 23:30 Taggart [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Savojsko, ráj milovníků hor [i] 09:55 Tajemství ztracené říše Inků [i] 10:50 Svědectví pro výstrahu [i] 11:40 Apokalypsa: 2. světová válka 1/6 [i] 12:35 Hollywood za 2. světové války: Na všech frontách 3/3 [i] 13:30 Náš venkov: Syrovické basy [i] 13:55 Putování za písničkou [i] 14:25 Folklorika: Ze sklepa do sklepa [i] 14:50 Evropa dnes [i] 15:20 Taje Altaje [i] 16:15 Televizní klub neslyšících [i] 16:40 Banik!!! [i] 17:35 Divoká Čína: Země pandy [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Parta Maraton: Radost z pohybu 4/8 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Šrí Lanka, zářivý ostrov [i] 21:00 Na cestě po novozélandském West [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Helimadoe [i] 23:35 Ve jménu vlasti V: Tradiční pohostinnost 2/12 [i] 00:20 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! Kevin 11/13 [i] 01:15 Proces H - dny D 10/10 [i] 02:05 Chcete je? [i] 02:10 Blues ze Staré Pekárny [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Sny [i] 03:35 Venkov zvenku [i] 04:00 Za lidovou gastronomií [i] 04:25 Případ pro ombudsmana [i] 04:45 Divnopis [i] 04:50 Památky na prodej: Lesní sklárna v [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3447 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Pět minut po dvanáctý 809 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem VI 14 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Už teď je pozdě 187 [i] 14:10 Odložené případy III: Po škole 12 [i] 15:05 Odložené případy III: Debut 13 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Střet kompetencí 18 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3448 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek X [i] 21:35 Robinsonův ostrov II 22 [i] 22:35 Smrtonosná zbraň: Lepší Getz v hrsti... 15 [i] 23:30 Beze stopy II 10 [i] 00:20 Odložené případy III: Po škole 12 [i] 01:10 Odložené případy III: Debut 13 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VII: Střet kompetencí 18 [i] 02:30 Kolotoč [i] 02:55 Krok za krokem VI 14 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Už teď je pozdě 187 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Powerpuff Girls: Ztracená Chobotka [i] 06:55 My Little Pony: Umění pohledu 17 [i] 07:40 M*A*S*H 154 [i] 08:35 M*A*S*H 155 [i] 09:05 M*A*S*H 156 [i] 09:35 Policie v akci [i] 10:30 Rosamunde Pilcher: Dvě sestry [i] 12:25 Polední zprávy [i] 12:35 Jake a tlusťoch I: Tělo a duše 8 [i] 13:35 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Dědictví 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 15:30 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Nebezpečné sny 91 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 V.I.P. Vraždy II: Skrytá identita 3 [i] 00:00 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 01:40 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 02:25 Prostřeno! [i] 03:10 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Dědictví 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 39-40/238 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:15 Smotánka [i] 10:55 Nikdy ťa neopustím 35-36 [i] 13:25 Feriha 60/160 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 41-42/238 [i] 18:30 Mentalista VI. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 37-38 [i] 22:25 Feriha 61/160 [i] 23:35 Nesmrteľný 9-10/22 [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:00 Zoom In 2 21 [i] 06:10 Zoom In 2 22 [i] 06:20 Co horšího se může stát [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 23 [i] 11:10 Vichr 3 [i] 12:50 Osudový omyl [i] 14:40 Zmatená duše [i] 16:20 Střílejte na Francouze! [i] 18:05 Božská relikvie 2 [i] 20:00 Návrat do budoucnosti III [i] 22:00 Riddick [i] 00:10 Neporazitelný II: Poslední zůstává