TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:50 Mentalista VI. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 O 10 rokov mladší [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:20 Mentalista VI. [i] 02:15 Stúpenci II. 5/15 [i] 02:55 Mama I. 3-4/22 [i] 03:30 Kredenc [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Ostrov Mocambique [i] 08:45 Poklady sveta VI.: La Chaux-de-Fonds, Le Locle, Švajčiarsko [i] 09:05 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Mimo dohľad 95 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny I. 6/23 [i] 15:10 Test magazín: Umývačky riadu [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Kanál Rideaux, Kanada [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Atol Bikini, Marshallove ostrovy [i] 17:00 Druhá šanca: Nedovoľ mi odísť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Juraj Jakubisko 80: Nevera po slovensky 1/3 [i] 21:40 Skôr než zomrieme 1/10 [i] 22:40 Skôr než zomrieme 2/10 [i] 23:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Otcovské bremeno 7/23 [i] 00:20 Nash Bridges: Mimo dohľad 95 [i] 01:05 Skôr než zomrieme 1/10 [i] 02:05 Skôr než zomrieme 2/10 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Liečivé bylinky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Slovanský magazín [i] 09:55 Mercadet [i] 11:10 Čepce, kápky za dve zlatky [i] 11:35 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Malá Fatra [i] 12:40 Poklady.sk: Malý Dunaj - pozoruhodný ekosystém [i] 12:55 Zabudnuté okamihy [i] 13:30 A3UM: DOBRÁ VÝCHOVA [i] 13:55 A3UM: HYBRIDY [i] 14:35 VaT [i] 15:00 Nové technológie : Vzorka č.82 [i] 15:15 Dvaja muži z Terchovej [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Halali [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:41 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 21:00 Rivali: Lady Diana verzus Alžbeta II. [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Čo sú mimovládky a kto ich platí [i] 23:35 Fotografi: RÓBERT KOČAN [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 INKOGNITO [i] 14:15 NAŠI II. 31 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SEMAFOR [i] 21:15 HESLO [i] 22:05 VLCI [i] 00:10 Spravodlivosť v krvi VI. 16 [i] 01:05 Myšlienky vraha II. 8 [i] 02:05 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Prvé oddelenie [i] 06:00 Vyvolení - Dom snov 33 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 20 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 16 [i] 11:05 PÁLI VÁM TO [i] 12:05 Vyvolení - Dom snov 34 [i] 13:05 Profesionáli II. 17 [i] 14:10 Simpsonovci XVI. 7 [i] 14:45 PANELÁK XII. 22 [i] 15:55 Ninja Factor II. 82,83 [i] 16:50 Simpsonovci XVI. 8 [i] 17:20 Kosti IX. 5,6 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 18 [i] 20:35 Fakjú pán profesor [i] 23:00 Čierne vlajky III. 7 [i] 00:10 Nebezpečné lety II. 6 [i] 01:15 Ninja Factor II. 82,83 [i] 02:15 PANELÁK XII. 22 [i] 03:05 Profesionáli II. 18 [i] 03:55 Čierne vlajky III. 7 [i] 04:50 Nebezpečné lety II. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 6 [i] 07:30 Království II. 14 [i] 08:30 Tým Škorpion III. 15 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 11:20 Království II. 14 [i] 12:15 Laskavý dotek II. 10 [i] 13:15 Tým Škorpion III. 15 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 16:10 Království II. 15 [i] 17:10 Laskavý dotek II. 11 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 16 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 2 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xiii. 3 [i] 22:50 S.W.A.T. I. 11 [i] 23:45 Hannibal III. 5 [i] 00:40 Ničemové I. 3 [i] 01:45 Ničemové I. 4 [i] 02:40 Hannibal III. 5 [i] 03:25 Zkušební jízda I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Sestup z mlžné hory 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 14 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 1. část 12 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada): Stěžně z uhlíkových vláken, sušenky štěstí, projektory IMAX 35 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu 8 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Kraj vinic 11 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Mexiko 13 [i] 13:00 Zlatá horečka (8. Řada): Colorado vrací úder 6 [i] 14:00 Zlatá horečka (8. Řada): Peklo 7 [i] 15:00 Zlatá horečka (8. Řada): Silný zvedák 8 [i] 16:00 Mimořádné projekty (5. Řada): Abú Dhabí 7 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Brokovnice kachnice 12 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Lisované sklo, nástavby na pickupy, vlákno vlny alpaky, univerzální nože 21 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 3 [i] 22:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 1. část 2 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 8 [i] 00:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 4 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Bez limitů 4 [i] 02:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 03:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 3 [i] 04:00 Týden s motory 2018: Konstrukční řešení a závody (1. Řada): Proti Rychle a hlučně: Konstrukční řešení pro mega závod, 1. část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Pohádková Dobříš [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Fakulta plná skandálů [i] 09:45 Dioptrie [i] 10:00 Poslední leč Josefa Langmilera [i] 10:55 Čtyři v tom 4: Zuzana 2/6 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Žárlivost [i] 14:20 Lustr [i] 15:05 Doktor Martin IV [i] 15:55 To je vražda, napsala II: Zazpívám ti o vraždě [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 "Já to tedy beru, šéfe...!" [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Jack Rozparovač 1/2 [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Na stopě [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo předsedy Českého sdružení Církve adventistů Víta Vursta [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zeměpis světa: Pláže a útesy [i] 05:30 Zeměpis světa: Tropický deštný prales [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 2/4 [i] 09:45 Nacistická raketa V2 [i] 10:40 Jsme chytřejší než zvířata? 2/2 [i] 11:30 Království divočiny: Madagaskar, ostrov divů [i] 11:55 Nedej se [i] 12:50 Chcete je? [i] 12:55 Trabantem Jižní Amerikou 7/12 [i] 13:25 Stopy, fakta, tajemství: Šťastný [i] 13:55 Andrej Krob na tahu [i] 14:50 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 14:55 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 15:50 No.9 Manaslu 8163 [i] 16:25 Proces H - dny D 10/10 [i] 17:20 Cesta do Indie: Smíření [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Zeměpis světa: Od pralesa k velkoměstu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavné bojové akce 2. světové války: Útok na Pointe du Hoc 1/6 [i] 20:55 Banik!!! [i] 21:55 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! Kevin 11/13 [i] 22:45 Letecké katastrofy: Smrt v Tichém oceánu [i] 23:40 Válka o písek [i] 00:35 Potrava duše & těla II 1/11 [i] 01:00 Evropa dnes [i] 01:25 Folklorika: Ze sklepa do sklepa [i] 01:50 Ta naša kapela [i] 02:20 Slavíček z Podluží [i] 02:35 Před půlnocí [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:20 Ochránce [i] 03:50 Deset století architektury: Kostel sv. Máří Magdaleny [i] 04:05 Památky na prodej: Zámeček Pole u [i] 04:20 Památky na prodej: Tvrz Divice [i] 04:40 Film [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 3446 [i] 09:55 Specialisté: Hudební obětina 39 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 13 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme na to dva 186 [i] 14:05 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 15:00 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Dvojí identita 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3447 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pět minut po dvanáctý 809 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Smrtonosná zbraň: Murtaughova složka 14 [i] 23:30 Beze stopy II: Jít dál 9 [i] 00:20 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 01:05 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII: Dvojí identita 17 [i] 02:55 Krok za krokem VI 13 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme na to dva 186 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Powerpuff Girls [i] 06:55 My Little Pony: Duhové jiskření 16 [i] 07:40 M*A*S*H 152 [i] 08:35 M*A*S*H 153 [i] 09:05 M*A*S*H 154 [i] 09:35 Policie v akci [i] 10:35 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 12:25 Polední zprávy [i] 12:40 Jake a tlusťoch I: Bráško, dej mi šesťák 7 [i] 13:40 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Dědictví 1/2 [i] 14:35 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 15:35 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Nefér manévry 95 [i] 21:35 Policajti z centra: Jiné světy 5 [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 01:30 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 02:15 Prostřeno! [i] 03:00 Doktor z hor: Nové příběhy VIII: Dědictví 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 37-38/238 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:15 Varte s nami [i] 10:55 Nikdy ťa neopustím 33-34 [i] 13:25 Feriha 59/160 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 39-40/238 [i] 18:40 Mentalista VI. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 35-36 [i] 22:30 Feriha 60/160 [i] 23:35 Nesmrteľný 7-8/22 [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí