TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Kung Fu Panda III. [i] 07:55 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:15 Tom a Jerry [i] 08:25 Číslo 5 žije [i] 10:30 Ten chlapec je postrach [i] 12:15 CHART SHOW [i] 14:20 Križovatka smrti [i] 16:25 Kuchyňa [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 23:00 Mamin frajer je postrach [i] 01:00 Merkúr [i] 02:50 Križovatka smrti [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Prasiatko Peppa II: Plávanie [i] 07:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Tak už dosť! [i] 07:15 Garfield IV. [i] 07:30 Mickey Mouseov klub II.: Goofyho klobúk [i] 07:50 Sofia Prvá I. 11/25 [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:40 Teta: Upratovanie 2/7 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Otvorené nebo: Jordánsko [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 12:55 Občan za dverami [i] 13:40 Slnečný kúpeľ [i] 14:20 Boj o Moskvu 2/4 [i] 15:55 "Četnícke humoresky III.": "Epilog" 13/13 [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Piliere moci 1/2 [i] 21:55 Piliere moci 2/2 [i] 23:30 Boj o Moskvu 2/4 [i] 01:00 O 5 minút 12 [i] 02:05 Komisár Montalbano: Tvar vody [i] 03:55 Ľadové objatie Svalbardu [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Klenot stredného Považia [i] 06:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Malá Fatra [i] 06:40 Božie domy s Vandalom [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Halali [i] 09:30 Slávnostné služby Božie z Liptovského Mikuláša [i] 11:25 Zlaté mesto kráľa Karola [i] 12:00 Família - Zázrak [i] 12:25 Chichôtka [i] 13:25 Slovo [i] 13:30 Orientácie [i] 14:10 Herecké legendy: František Zvarík [i] 14:30 Oko za oko [i] 15:40 Folklórny festival - Detva: Jubilanti [i] 17:00 Ktosi je za dverami [i] 17:45 Radosť zo života: Eva Kostolányiová [i] 18:15 Slovenské hrady objektívom: Kežmarský hrad objektívom Milana Kapustu [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Piknik [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Jedenáste prikázanie: Chlieb každodenný 2/5 [i] 21:25 Lesné chrámy [i] 22:00 Osvietenie [i] 23:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:45 Arthur a Minimojovia [i] 08:55 Gumkáči I. 7,8 [i] 09:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 13 [i] 11:05 Rubínovo červená [i] 13:40 Mafiánova dcér: a [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Zabití [i] 01:25 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 03:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:00 NA CHALUPE [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:45 NA CHALUPE [i] 06:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 07:20 Profesionáli II. 15 [i] 08:20 Kúzlovanie [i] 09:00 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 11:35 DVOJIČKY 9 [i] 12:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 13:10 VLCI [i] 15:15 Letecké katastrofy X. 5,6/6 [i] 17:20 Falošná grófka [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 16 [i] 20:35 Mafiánova dcéra [i] 22:40 Do naha! [i] 00:40 Profesionáli II. 16 [i] 01:40 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 03:25 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 03:45 VLCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Království II. 8 [i] 07:50 Království II. 9 [i] 08:45 Profil zločinu I. 5 [i] 09:50 Profil zločinu I. 6 [i] 10:55 Havaj 5-0 Iv. 10 [i] 11:50 Havaj 5-0 Iv. 11 [i] 12:45 Vzpomínky III. 5 [i] 13:40 Vzpomínky III. 6 [i] 14:35 Pomsta I. 11 [i] 15:45 Pomsta I. 12 [i] 16:55 Profil zločinu I. 5 [i] 18:00 Profil zločinu I. 6 [i] 19:05 Havaj 5-0 Iv. 10 [i] 20:05 Havaj 5-0 Iv. 11 [i] 21:00 Policajtka barbie III. 5 [i] 22:10 Policajtka barbie III. 6 [i] 23:20 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 1 [i] 00:15 Myšlenky zločince Xiii. 2 [i] 01:10 Policajtka barbie III. 5 [i] 02:10 Policajtka barbie III. 6 [i] 03:05 Pomsta I. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 06:30 Muži Yukonu (1. Řada): Na mizině 3 [i] 07:30 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 08:30 Království skládek (1. Řada): Skrytý smysl 2 [i] 09:30 Jak se to dělá (5. Řada) 55 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 3 [i] 12:00 Války kontejnerů (1. Řada) 5 [i] 12:30 Války kontejnerů (1. Řada) 6 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Mladí se starými 9 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Spuštěný alarm 10 [i] 15:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Kraj vinic 11 [i] 15:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Zkouška vůle 12 [i] 16:00 Australská železnice (2. Řada) 6 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 6 [i] 18:00 Carspotting (1. Řada) 3 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 20 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (1. Řada): Soupeření začíná 1 [i] 21:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada) 1 [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Křížek 6 [i] 23:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Duchové z dob minulých 3 [i] 00:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Nebezpečný proud 3 [i] 01:00 Záchranářské práce (2. Řada) 3 [i] 02:00 Aljaška: bitva v zátoce (1. Řada): Soupeření začíná 1 [i] 03:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada) 1 [i] 04:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Křížek 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Madla z cihelny [i] 08:15 Úsměvy Felixe le Breux [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Nabídka k sňatku 2/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně na klíček [i] 14:10 Podivná nevěsta [i] 14:55 Pavouk se smaragdovýma očima [i] 15:35 Zdivočelá země: Do Svatého Štěpána přijíždí 10/45 [i] 16:30 Zdivočelá země 11/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Trojí život [i] 21:40 168 hodin [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Smrt talentovaného ševce [i] 23:40 Inspektor Banks [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:25 Žiješ jenom 2x [i] 02:55 Sváteční slovo předsedy Českého sdružení Církve adventistů Víta Vursta [i] 03:00 Hobby naší doby [i] 03:25 Bydlení je hra [i] 03:55 Košíky a košťata [i] 04:20 Chalupa je hra [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Bohové a proroci: Hinduismus dnes 15/15 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1195/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z [i] 09:30 Bitva o Midway [i] 09:50 Andrej Krob na tahu [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:10 Sváteční slovo předsedy Českého sdružení Církve adventistů Víta Vursta [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:40 Uchem jehly [i] 13:10 Cesty víry: Muslimové pod křížem [i] 13:35 Potrava duše & těla II 1/11 [i] 14:05 Království divočiny: Madagaskar, ostrov divů [i] 14:35 Na plovárně - ohlédnutí za tím nejlepším II. [i] 15:25 Na cestě po ománském pobřeží [i] 15:55 Den, kdy spadlo Národní muzeum [i] 16:55 Tajemství ztracené říše Inků [i] 17:50 Savojsko, ráj milovníků hor [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 19:05 Černá ovce [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Podzim Čejenů [i] 22:30 Cooganův trik [i] 00:00 Válka o písek [i] 00:55 Půlnoční slunce 3/8 [i] 01:50 Půlnoční slunce 4/8 [i] 02:45 Smutný život posmrtný [i] 03:10 Příběhy železné opony: Na koních ke svobodě [i] 03:25 Ztracené adresy: Zhůří [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Folklorní magazín [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci VI 34, 35 [i] 06:30 Milesova vesmírná dobrodružství 7 [i] 06:55 Kačeří příběhy 12, 13 [i] 07:45 Lví hlídka 27 [i] 08:05 Krok za krokem VI 11 [i] 08:25 Kosmáček [i] 09:35 Princezna ze mlejna 1 [i] 10:25 Robinsonův ostrov II 19 [i] 11:20 Robinsonův ostrov II 20 [i] 12:15 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu [i] 13:55 Dračí srdce [i] 15:50 Parta hic [i] 17:40 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Dokonalá vražda [i] 01:15 Parta hic [i] 02:55 Volejte Novu [i] 03:55 Kosmáček [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 My Little Pony: Módní přehlídka 14 [i] 06:55 Powerpuff Girls: Síla duhy [i] 07:15 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 07:50 M*A*S*H 150 [i] 08:20 Přírodní vesmír II: Skandinávie: Divočina na konci světa 4 [i] 09:25 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy na přelomu století: Poběhlice 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Teď vaří šéf! [i] 14:30 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 16:40 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Voják 4: Pohyblivý terč [i] 00:40 BIKESALON [i] 01:05 Přírodní vesmír II: Skandinávie: Divočina na konci světa 4 [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 03:30 Valkýra [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Bostonské vraždy VI. 8/18 [i] 05:55 Smotánka [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Tieň minulosti [i] 08:30 Reflex [i] 10:15 Doktorka Zoe IV. 4/10 [i] 11:25 Zasnúbení a nedočkaví [i] 12:40 Tehotné v šestnástich [i] 13:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 15:25 Bostonské vraždy VI. 9-10/18 [i] 17:15 Jeho foter, to je lotor! [i] 20:00 Dovolenka v pekle [i] 22:00 Titanic 1-2/2 [i] 01:35 Dovolenka v pekle [i] 03:05 Jeho foter, to je lotor! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Zoom In 2 15 [i] 06:00 Zoom In 2 15 [i] 06:05 Zoom In 2 16 [i] 06:15 Vzpoura strojů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Serenity [i] 13:10 Jurský park 3 [i] 14:40 Kletba Měsíčního údolí [i] 16:30 Božská relikvie 2 [i] 18:25 Police Story [i] 20:00 Sudá a lichá [i] 22:00 Dnes zemřeš! [i] 23:35 Dokonaly vojak [i] 01:15 Smrtící parazit [i] 02:50 Temný bojovník [i] 04:20 Zachraň mě! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Formule [i] 06:45 Motorky [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Fotbal [i] 10:00 Motorky [i] 10:45 Formule [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 00:10 Zprávy [i] 00:15 Motorky [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:30 Motorky [i] 04:00 Motorky [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Poslední dny 1: Jiří I. 3 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: Řím 4 [i] 06:55 Profesionální hromadné stravování 1 4 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Super mozky 2 [i] 09:05 Tajný život tasmánských čertů 1 2 [i] 10:05 Lov 1: Hra na schovávanou 3 [i] 11:05 Tajemství z nitra Země [i] 12:00 4 sezony v Hortobágy 1 4 [i] 12:15 Recepty na vítězství 1 4 [i] 13:05 Počasí - Top 10 2 7 [i] 14:00 Grandiózní letadla 1 4 [i] 15:00 Rozluštěná záhada Titaniku 1 1 [i] 16:50 Gorbačov [i] 18:00 Špioni za 2. světové války 1: Dvojitý agent 4 [i] 19:05 Motýlí efekt 1: Adrianopol, Řím proti Barbarům 7