TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Tom a Jerry [i] 07:10 Olsen Twins: Sestry v Londýne [i] 09:15 Kočky opäť v akcii [i] 11:15 SUPERSTAR [i] 14:10 Jeho foter, to je lotor! [i] 16:40 Mamin frajer je postrach [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Únos linky 657 [i] 22:35 Smrtonosná pomsta [i] 00:35 Boj o dcéru [i] 02:35 Únos linky 657 [i] 04:00 Smrtonosná pomsta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Veselá farma IV [i] 06:45 Kniha džunglí II. [i] 06:55 Alica v krajine zázrakov [i] 07:20 Prasiatko Peppa II: Dobročinný bazár [i] 07:25 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Malý poklad [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Mickey Mouseov klub II.: Minnina záhada [i] 08:20 Sofia Prvá I. 10/25 [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:40 Daj si čas [i] 10:05 Robin Hood III: Máš ma rád? 6/13 [i] 10:50 Park [i] 11:20 On air [i] 11:55 Na vysokej skale: Ovčiar Bebek [i] 12:50 Zhŕňajova nevesta [i] 14:35 Čo ja viem [i] 16:15 Rodina Addamsovcov 2 [i] 17:55 Cestou necestou: Loja (Ekvádor) [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:30 Neskoro večer [i] 22:25 Adriano Olivetti 2/2 [i] 00:10 Rodina Addamsovcov 2 [i] 01:40 Adriano Olivetti 2/2 [i] 03:25 Na vysokej skale: Ovčiar Bebek [i] 04:25 Park [i] 04:55 Robin Hood III: Máš ma rád? 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Akvária pri veľtoku [i] 06:20 Rýchle vody hôr [i] 06:50 Autosalón [i] 07:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 07:20 Polícia [i] 07:30 Cesta na MS vo futbale [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Malá Fatra [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Cesta [i] 11:20 Moja diagnóza: Karcinóm prsníka [i] 11:45 VaT [i] 12:25 Kapura [i] 13:05 Farmárska revue [i] 13:35 Halali [i] 14:05 Test magazín: Cícerové nátierky (hummus) [i] 14:15 Magazín Ligy majstrov [i] 14:45 Futbal - Fortuna liga - zápasy [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:41 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:43 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 21:00 Ružové sny [i] 22:20 Taboo 2/8 [i] 23:15 Most II. 4/10 [i] 00:15 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 Dobrodružstvá bielej koal: y [i] 09:10 Gumkáči I. 7 [i] 09:40 NAŠI III. 15,16 [i] 10:55 Dovidenia, stará mama! 7,8 [i] 12:50 DVOJIČKY 9 [i] 13:05 SUPER KARAOKE [i] 14:10 James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 16:50 HOTEL 4,5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Fakjú pán profesor [i] 23:10 Hitman [i] 01:15 Bod v nekonečne [i] 03:15 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 10 [i] 04:25 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:40 PÁLI VÁM TO [i] 07:10 Najkrajšie bývanie III. 19 [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:30 NA CHALUPE [i] 10:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 12:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. - PREMIÉRA 10/10 [i] 13:10 Takmer bez šance [i] 15:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:10 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 19:15 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 15 [i] 20:35 Honba na čarodejnice [i] 22:40 Bieli muži nevedia skákať [i] 01:00 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 02:25 Profesionáli II. 15 [i] 03:05 Chlapci neplačú [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pomsta I. 11 [i] 08:20 Pomsta I. 12 [i] 09:35 Království II. 8 [i] 10:30 Království II. 9 [i] 11:25 Medium Iv. 7 [i] 12:20 Medium Iv. 8 [i] 13:15 Havaj 5-0 Iv. 10 [i] 14:15 Havaj 5-0 Iv. 11 [i] 15:15 Vzpomínky III. 5 [i] 16:10 Vzpomínky III. 6 [i] 17:00 Medium Iv. 7 [i] 17:55 Medium Iv. 8 [i] 18:50 Profil zločinu I. 5 [i] 19:55 Profil zločinu I. 6 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 2 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 6 [i] 23:45 Medium Iv. 7 [i] 00:40 Medium Iv. 8 [i] 01:35 Pomsta I. 11 [i] 02:30 Pomsta I. 12 [i] 03:30 Zkušební jízda III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Vysoko ve Skalistých horách 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 06:30 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Panama: Darienská šíje 6 [i] 08:30 Dvojí přežití (5. Řada): Daleko od domova (Chile, 2. část) 27 [i] 09:30 Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 10 [i] 11:00 Jak to dělají? (14. Řada): Větrné turbíny, pneumatiky na automobily, houby 13 [i] 11:30 Jak to dělají? (14. Řada): Munice, zubní vrtačka, silniční značení 14 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Německo versus Amerika 1 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Umělecká práce 2 [i] 14:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Honcho v dílně 5 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 2 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 11 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 19:00 Jak jsme vynalezli svět (1. Řada): Auta 2 [i] 20:00 MGB Speedster 2 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 6 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Pátrání 4 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 2 [i] 00:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhadný hákový kříž 7 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Útěk El Chapa 8 [i] 02:00 MGB Speedster 2 [i] 03:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 6 [i] 04:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:30 Polopatě [i] 07:25 Dvě Cecilky [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Otec Brown VI: Anděl milosrdenství 4/10 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O chytrém Honzovi [i] 14:20 Madla z cihelny [i] 16:10 Setkání v červenci [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Láska je láska [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Columbo [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:05 Chalupa je hra [i] 02:30 Zahrada je hra [i] 02:50 Přes nový práh [i] 03:15 Sama doma [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Do Berlína! 14/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Kinoautomat [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Syrovické basy [i] 09:30 Folklorika: Ze sklepa do sklepa [i] 09:55 Skryté Valašsko Janka Rokyty [i] 10:25 Letecké katastrofy: Smrt v Tichém oceánu [i] 11:20 Válka v Pacifiku: Poslední dějství 3/3 [i] 12:10 Deset století architektury: Betonová hranice [i] 12:30 Babylon [i] 12:55 Cesta do Indie: Úžas [i] 13:55 Bezva finta [i] 15:45 Národní klenoty [i] 16:15 Jsme chytřejší než zvířata? 2/2 [i] 17:05 Kamera na cestách: Rádžasthán, země králů [i] 18:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 2/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 19:05 Kouzlo Afriky: Na okraji Kalahari [i] 19:30 Zašlapané projekty: Kinoautomat [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dokonalý svět [i] 22:20 Crash [i] 00:10 Mamon: Sestup 3/6 [i] 01:10 Batesův motel IV: Navždy 9/10 [i] 01:55 Nerodič [i] 03:20 A co dál, doktoři? [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Babylon [i] 04:40 Pod nebem [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci VI 32, 33 [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 18 [i] 06:50 Milesova vesmírná dobrodružství 6 [i] 07:15 Kačeří příběhy 10, 11 [i] 08:05 Lví hlídka 26 [i] 08:25 Krok za krokem VI 9, 10 [i] 09:05 SuperStar [i] 11:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:35 Volejte Novu [i] 13:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:20 Víkend [i] 15:20 Bláznovo zlato [i] 17:30 Sestra v akci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 23:05 Riddick [i] 01:20 Sestra v akci [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyťte Elvise! 184 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 My Little Pony: Lístkový závod 13 [i] 06:55 Powerpuff Girls: Chlapák [i] 07:20 M*A*S*H 148 [i] 07:55 M*A*S*H 149 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:40 BIKESALON [i] 10:05 Prima Partička [i] 11:05 Máme rádi Česko [i] 12:55 Policajti z centra: Časová tíseň 4 [i] 14:05 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 16:05 Před svatbou ne! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. Vraždy II: Skrytá identita 3 [i] 21:35 Chůva v akci [i] 23:35 Aréna mrtvých [i] 01:25 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 03:00 Únos: 48 hodin v ohrožení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 08:30 Reflex [i] 10:30 Doktorka Zoe IV. 3/10 [i] 11:40 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 13:55 Bostonské vraždy VI. 7-8/18 [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 17:45 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 20:00 Katie Ffordová: Tanec na Broadwayi [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Tieň minulosti [i] 00:05 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 02:05 Katie Ffordová: Tanec na Broadwayi [i] 03:35 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 9 [i] 06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:05 Zoom In 2 11 [i] 06:15 Zoom In 2 12 [i] 06:25 Police Story [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 13 [i] 11:10 Zoom In 2 14 [i] 11:20 Božská relikvie [i] 12:50 Snaživá blondýna [i] 14:25 Návrat do budoucnosti II [i] 16:15 Dva výtečníci [i] 18:15 Serenity [i] 20:20 Temný bojovník [i] 22:00 Far Cry [i] 23:35 V obležení [i] 01:35 Dnes zemřeš! [i] 03:00 Hra smrti 2 [i] 04:30 Far Cry [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Watts [i] 05:30 Formule [i] 06:30 Fotbal [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Formule [i] 09:30 Motorky [i] 10:15 Motorky [i] 11:15 Watts [i] 11:30 Formule [i] 12:00 Formule [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Formule [i] 15:00 Formule [i] 15:45 Formule [i] 17:15 Motorky [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:30 Motorky [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Formule [i] 21:00 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Motorky [i] 01:30 Formule [i] 02:15 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Americká významná místa bez tajemství 1: Nádraží Grand Central v New Yorku 3 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: Paříž 3 [i] 06:55 Profesionální hromadné stravování 1 3 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Dravci 1 [i] 09:05 Tajný život tasmánských čertů 1 1 [i] 10:05 Lov 1: V zajetí ročních období 2 [i] 11:05 Divy světa s Billem Weirem 3 6 [i] 12:00 4 sezony v Hortobágy 1 3 [i] 12:15 Recepty na vítězství 1 3 [i] 13:05 Počasí - Top 10 2 6 [i] 14:00 Grandiózní letadla 1 3 [i] 14:50 Výprava sondy Curiousity [i] 15:55 Civilizace v dějinách 1: Jak Vikingové změnili svět 3 [i] 17:00 Legendární bojiště 1 3 [i] 18:00 Špioni za 2. světové války 1: Mafiánská spojka 3 [i] 19:05 Motýlí efekt 1: Einstein a Projekt Manhattan 5 [i] 19:40 Motýlí efekt 1: Konfucius a čínské myšlení 6 [i]