TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista VI. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Milenky [i] 21:40 Boj o dcéru [i] 23:45 Mentalista VI. [i] 01:40 Stúpenci II. 2-3/15 [i] 03:15 Kat 2 [i] 04:45 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Safranbolu, Turecko [i] 08:50 Poklady sveta VI.: Krajina Batammaribov, Koutammakou,Togo [i] 09:10 Druhá šanca: Šou musí pokračovať [i] 10:05 Nash Bridges: Rýchly zásah 93 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny I. 4/23 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:15 Jazdi hlavou: Chodci [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Plytčina na nemecko-holandskom pobreží [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Hodvábna burza, Valencia, Španielsko [i] 17:00 Druhá šanca: Tam, kde diabol dáva dobrú noc [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 22:05 Cestou necestou: Loja (Ekvádor) [i] 22:35 Večerné správy RTVS [i] 22:50 Bullittov prípad [i] 00:40 Neskoro večer [i] 01:30 Cestou necestou: Loja (Ekvádor) [i] 02:00 Bullittov prípad [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Letí, letí, všetko letí [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Zuzka Turanová [i] 11:10 Chlapčenský úsmev [i] 11:35 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHRANOLČEKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Huby: Všade sú [i] 12:40 Choroba ako dar [i] 12:55 Manželia Sirackí [i] 13:25 Triedny nepriateľ [i] 14:00 V tieni gulagu [i] 14:40 Highlighty Európskej ligy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:39 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 21:00 Sherlock IV.: Šesť Thatcheriek 1/3 [i] 22:30 TÝŽDEŇ SLOVENSKÉHO FILMU: Čistič [i] 00:00 BJD 2015: Alain Caron Group (USA) [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy RTVS z regiónov [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 ČERT NIKDY NESPÍ 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 INKOGNITO [i] 14:10 NAŠI II. 29 [i] 14:50 Arthur a Minimojovia [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HOTEL 5 [i] 21:40 VEĽKÝ BALÍK [i] 22:45 Honba na čarodejnice [i] 00:45 Chlapci neplačú [i] 03:15 KRIMI 03:40 NOVINY TV JOJ 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:00 Vyvolení - Dom snov 31 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 19 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 14 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:00 Vyvolení - Dom snov 32 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 5 [i] 14:45 PANELÁK XII. 20 [i] 16:00 Ninja Factor II. 78,79 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 6 [i] 17:25 Kosti IX. 1,2/24 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 14 [i] 20:35 Rubínovo červená [i] 23:05 Letecké katastrofy X. 5,6/6 [i] 01:10 Ninja Factor II. 78,79 [i] 02:10 PANELÁK 116 [i] 03:05 Profesionáli II. 14 [i] 03:50 Wall Street: Peniaze nikdy nespia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:15 Království II. 12 [i] 08:10 Tým Škorpion III. 13 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 11:10 Království II. 12 [i] 12:05 Laskavý dotek II. 8 [i] 13:05 Tým Škorpion III. 13 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 16:05 Království II. 13 [i] 17:05 Laskavý dotek II. 9 [i] 18:05 Tým Škorpion III. 14 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 21:00 Medium Iv. 9 [i] 21:55 Medium Iv. 10 [i] 22:50 Medium Iv. 11 [i] 23:45 Medium Iv. 12 [i] 00:40 Myšlenky zločince Xii. 3 [i] 01:35 Myšlenky zločince Xii. 4 [i] 02:20 Carter I. 1 [i] 03:00 Policajtka barbie III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Trosečníci 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 12 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 1 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada) 33 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky 6 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Mladí se starými 9 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Ekvádor 11 [i] 13:00 Aljašská železnice (1. Řada): Katastrofická cesta 4 [i] 14:00 Aljašská železnice (1. Řada): Ledová dýka 5 [i] 15:00 Aljašská železnice (1. Řada): Jaro útočí 6 [i] 16:00 Mimořádné projekty (5. Řada): Panamský průplav 5 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Pan Haff jde do Washingtonu 10 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy 19 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 8 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Dva lovy 16 [i] 22:00 Teslovy paprsky smrti: Odtajněná vražda (speciál) (1. Řada) 1 [i] 23:00 Záhadná Země (4. Řada): Tvorové ze ztracené džungle 4 [i] 00:00 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Fanatici rychlé jízdy 2 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 8 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Dva lovy 16 [i] 04:00 Teslovy paprsky smrti: Odtajněná vražda (speciál) (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jana Kuželky [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Fakulta plná skandálů [i] 09:45 Doktor Martin IV [i] 10:30 Výhra [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie [i] 15:35 Smrt dobrodruha [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Četnické humoresky: Havrani 32/39 [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Hercule Poirot [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha XI [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Stav ohrožení [i] 01:00 Bolkoviny [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoká Čína: Země pandy [i] 09:50 Cestománie [i] 10:20 Velký svět techniky [i] 11:05 Postřehy odjinud [i] 11:15 Zeměpis světa: Pláže a útesy [i] 11:30 Zeměpis světa: Tropický deštný prales [i] 11:55 Království divočiny: Nejúžasnější pouť [i] 12:20 Chcete mě? [i] 12:45 GEN - Galerie elity národa [i] 13:05 Proces H - den devátý 9/10 [i] 14:00 Hollywood za 2. světové války: Střet s diktátory 2/3 [i] 14:50 Nacistická raketa V2 [i] 15:45 Coimbra [i] 16:00 Zdravější krajina [i] 16:30 Kouzlo Afriky: Na okraji Kalahari [i] 16:55 Návrat lvího zabijáka [i] 17:50 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:25 Příběhy domů: Pánem na vodní tvrzi [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 2/4 [i] 20:50 Tajemství ztracené říše Inků [i] 21:50 Půlnoční slunce 3/8 [i] 22:40 Půlnoční slunce 4/8 [i] 23:35 Historie jednoho útěku [i] 01:20 Trabantem Jižní Amerikou 7/12 [i] 01:45 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 01:50 Ženy v poli [i] 02:25 Šlechtici bez titulů [i] 02:50 Jiřina Štěpničková: Generální prevence [i] 03:05 Ztracené adresy: Hůrka [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Přesídlená vesnice [i] 04:10 Folklorní magazín [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3444 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejlepší ženská na světě 808 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem VI 11 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyťte Elvise! 184 [i] 14:10 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 15:05 Odložené případy III: Rozjezd 7 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Zavírací nůž 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3445 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktor od jezera hrochů [i] 22:40 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 00:40 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 01:25 Odložené případy III: Rozjezd 7 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba VII: Zavírací nůž 15 [i] 02:50 Prásk [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Až po vás 183 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 My Little Pony: Osobní značka 12 [i] 06:40 Powerpuff Girls: Zesílená síla [i] 07:10 M*A*S*H 147 [i] 08:00 M*A*S*H 148 [i] 08:40 M*A*S*H 149 [i] 09:05 Policie v akci [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Láska, zloděj a diamanty [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:05 Šéf na grilu [i] 12:45 Jake a tlusťoch I: Muž, který unikal spravedlnosti 5 [i] 13:45 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Vina 1/2 [i] 14:35 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 15:30 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy na přelomu století: Poběhlice 2 [i] 21:20 Valkýra [i] 23:45 Policie v akci [i] 00:40 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 01:30 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 02:15 Prostřeno! [i] 02:55 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Vina 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 33-34/238 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:15 Varte s nami [i] 10:50 Nikdy ťa neopustím 31-32 [i] 13:15 Feriha 58/160 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:45 Keď budeš moja 35-36/238 [i] 18:40 Mentalista VI. [i] 20:30 Falošný snúbenec [i] 22:15 Sherlock a Watsonová III. 1-2/24 [i] 00:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:00 Sherlock a Watsonová III. 1-2/24 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 8 [i] 06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:05 Zoom In 2 8 [i] 06:15 Návrat černého hřebce [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 9 [i] 11:10 Kantonský kmotr [i] 13:25 Tom Sawyer a jeho kamarádi [i] 15:05 Veronika se rozhodla zemřít [i] 16:50 Snaživá blondýna [i] 18:25 Jurský park 3 [i] 20:00 Čelisti 2 [i] 22:00 Oběť: Lovec krve [i] 23:40 Hra smrti 2 [i] 01:20 Zkrat [i] 02:50 Jerry Maguire [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Fotbal [i] 06:30 Motorky [i] 07:00 Motorky [i] 07:30 Motorky [i] 08:00 Cestovní vozy [i] 08:30 Formule [i] 09:00 Watts [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Beyond Champions [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:15 Motorky [i] 13:45 Motorky [i] 14:15 Formule [i] 14:45 Fotbal [i] 15:45 Formule [i] 16:45 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:30 Motorky [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cestovní vozy