TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista VI. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 23:45 Mentalista VI. [i] 01:40 Stúpenci I. 15/15 [i] 02:20 Stúpenci II. 1/15 [i] 03:00 Susedské prípady [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Plitvické jazerá, Chorvátsko [i] 08:50 Poklady sveta VI.: Delta Dunaja, Rumunsko [i] 09:10 Druhá šanca: Nádej [i] 10:00 Nash Bridges: El Diablo 92 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Zajtrajšie noviny I. 3/23 [i] 15:15 Jazdi hlavou: Mobil [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Safranbolu, Turecko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Krajina Batammaribov, Koutammakou,Togo [i] 17:00 Druhá šanca: Šou musí pokračovať [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Obchodníci so smrťou [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Materinské pudy 6/23 [i] 23:50 Týždeň slovenského filmu: Deti [i] 01:30 Obchodníci so smrťou [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISONG - Ground [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 To je váš prípad, Šetaffy: Ako okradli slávneho herca [i] 10:50 Klenotnica [i] 11:30 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Táraninky: Letci a kozmonauti [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Jarné huby [i] 12:45 Váh - zrodenie rieky [i] 13:10 František Krištof-Veselý [i] 14:05 Kinorama [i] 14:30 Umenie [i] 14:55 E. A. Cernan doma [i] 15:20 GEN.sk: Ivan Bella [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Test magazín: Tablety [i] 16:10 Test magazín: Smartfóny [i] 16:20 Národnostné správy [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Tajomstvo Tatárskej lúky [i] 18:15 Encyklopédia slov.obcí: Spišský Štvrtok [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISONG - Ground [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete II.: Madagaskar - duch rastlín [i] 20:45 Futbal - Európska liga - zápasy [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Fotografi: STOPÁR [i] 23:45 Fotografi: Lucia Nimcová - MEDZIPRISTÁTIE [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Národnostné správy [i] 01:10 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 INKOGNITO [i] 14:10 NAŠI II. 28 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 SEDEM [i] 22:45 SILNÉ REČI [i] 23:25 Spravodlivosť v krvi VI. 14 [i] 00:20 Myšlienky vraha II. 6 [i] 01:20 NOVINY TV JOJ 02:15 POLICAJTI V AKCII [i] 03:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 TOP STAR [i] 05:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:00 Vyvolení - Dom snov 30 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 18 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 13 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:00 Vyvolení - Dom snov 31 [i] 13:10 Profesionáli II. 12 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 4 [i] 14:45 PANELÁK XII. 19 [i] 16:00 Ninja Factor II. 76,77 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 5 [i] 17:25 Kosti VII. 13/13 [i] 18:20 MIXÉR 1/2 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 13 [i] 20:35 James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 23:00 Vikingovia III. 8 [i] 00:00 Karma je sviňa II. 1,2/8 [i] 01:05 Ninja Factor II. 76,77 [i] 02:05 PANELÁK XII. 19 [i] 03:00 Profesionáli II. 13 [i] 03:45 Vikingovia III. 8 [i] 04:25 Karma je sviňa II. 1,2/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:20 Království II. 11 [i] 08:20 Tým Škorpion III. 12 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 11:15 Království II. 11 [i] 12:15 Laskavý dotek II. 7 [i] 13:15 Tým Škorpion III. 12 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 16:10 Království II. 12 [i] 17:05 Laskavý dotek II. 8 [i] 18:05 Tým Škorpion III. 13 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 2 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 6 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 2 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 6 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 02:15 Medium Iv. 5 [i] 02:55 Pomsta I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Špatná situace 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 11 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada) 32 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince 5 [i] 08:30 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Surfování v krajině kaňonů 8 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Nejlepší z 20 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Močály Everglades 10 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Samý popel 4 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Kletba bažiny 5 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Prokletí bažiny: 2. část 6 [i] 16:00 Mimořádné projekty (5. Řada): Most v Hong Kongu 4 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Vúdú na prodej 9 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Uhlíkové vlákno, restaurování starožitných rámů, železniční vozy, ozdoby kapot 18 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 19:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 20:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Neviditelní zabijáci 6 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 9 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemné město Inků 9 [i] 23:00 Fantastické inženýrství (1. Řada): Most Rio-Antirio 2 [i] 00:00 Záhadná Země (1. Řada): Ztracené zlaté město 2 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Ruční výroba 1 [i] 02:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Neviditelní zabijáci 6 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 9 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemné město Inků 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Vražda odpoledne [i] 09:55 Cirkus Humberto: Návrat 1/12 [i] 10:45 Neobyčejné životy: Petr Nárožný [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Střelci [i] 14:20 Doktor Martin IV [i] 15:10 To je vražda, napsala II: Fakulta plná skandálů [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 Všechnopárty [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha XI [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Otisky doby: Život ve válce [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Příběhy domů: Fojtství Velké [i] 05:30 Příběhy domů: Pánem na vodní tvrzi [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 13/13 [i] 09:10 Cesta do Indie: Úžas [i] 10:10 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 11:05 Ó, ty černý ptáčku [i] 12:05 Po stopách třetího odboje: Do Berlína! 14/16 [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:00 Chcete je? [i] 13:05 Bohové a proroci: Hinduismus dnes 15/15 [i] 13:35 Počesku [i] 13:45 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 14:25 13. osmitisícovka Radka Jaroše [i] 14:55 Parta Maraton: Radost z pohybu 4/8 [i] 15:40 Zašlapané projekty: Kinoautomat [i] 16:00 Raketoplán, má láska [i] 17:00 Návraty k divočině: Šumava 11/13 [i] 17:25 Poslední šance pro severní bílé nosorožce [i] 18:15 Na cestě po ománském pobřeží [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Zeměpis světa: Tropický deštný prales [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Země pandy [i] 20:55 Cestománie [i] 21:25 Trabantem Jižní Amerikou 7/12 [i] 21:55 Spravedlnost pro Selvina [i] 23:05 Queer: Poezie nemá tělo [i] 23:30 Stopy, fakta, tajemství: Upíři v [i] 00:00 Ve jménu vlasti V: Separační úzkost 1/12 [i] 00:50 Uchem jehly [i] 01:15 Náš venkov: Trailisté ve Lhotě [i] 01:45 Zdravější krajina [i] 02:15 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 02:20 Těžký život českého celiaka [i] 02:45 Příběhy železné opony: S kulkou v zádech [i] 03:00 Ztracené adresy: Libkovice [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Maršov [i] 04:05 Jak se modlí muklové [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3443 [i] 09:45 Výměna manželek X [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem VI 10 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Až po vás 183 [i] 14:10 Odložené případy III: Barvy 4 [i] 15:00 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Maškaráda 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3444 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejlepší ženská na světě 808 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Země krvavého slunce [i] 23:55 Odložené případy III: Barvy 4 [i] 00:45 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Let z Paříže 13 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VII: Maškaráda 14 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jakou vášní hoří hráči 182 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 My Little Pony: Uzavírání zimy 11 [i] 06:45 Powerpuff Girls: Útěk z ostrova příšer [i] 07:15 M*A*S*H 145 [i] 08:05 M*A*S*H 146 [i] 08:40 M*A*S*H 147 [i] 09:15 Policie v akci [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Duch z Cassley [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:10 Šéf na grilu [i] 12:45 Jake a tlusťoch I: Laura 4 [i] 13:45 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Na rozcestí 2/2 [i] 14:40 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 15:35 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Líbačky jako o závod 94 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 00:00 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 01:40 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 02:25 Prostřeno! [i] 03:10 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Na rozcestí 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:25 Keď budeš moja 31-32/238 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:10 Varte s nami [i] 10:55 Nikdy ťa neopustím 29-30 [i] 13:30 Feriha 57/160 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 33-34/238 [i] 18:40 Mentalista VI. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 31-32 [i] 22:35 Feriha 58/160 [i] 23:55 Nesmrteľný 3-4/22 [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i]