TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista VI. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Hviezdna párty [i] 23:35 Mentalista VI. [i] 01:30 Stúpenci I. 13-14/15 [i] 02:50 Susedské prípady [i] 03:40 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Jazero Bajkal, Rusko [i] 08:45 Poklady sveta VI.: Horský park, Kassel, Nemecko [i] 09:05 Druhá šanca: Terapia [i] 10:00 Nash Bridges: Tajné vyšetrovanie 91 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny I. 2/23 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:15 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Plitvické jazerá, Chorvátsko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Delta Dunaja, Rumunsko [i] 17:00 Druhá šanca: Nádej [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov - štvrťfinále: Bayern Mníchov - FC Sevilla [i] 22:50 Liga majstrov - highlighty [i] 23:30 Týždeň slovenského filmu: Fair play [i] 01:05 Nash Bridges: Tajné vyšetrovanie 91 [i] 01:50 Zajtrajšie noviny I. 2/23 [i] 02:35 Autosalón [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Farma [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 09:55 To je váš prípad, Šetaffy: Krádež kobercov [i] 11:00 Z klenotnice ľudovej hudby [i] 11:35 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Pod zelenou horičkou [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Donovaly [i] 12:40 Ao-Tea-Roa alebo Zem naopak [i] 13:10 Svedectvá 1948 - 1968 [i] 13:55 Väzeň č.9000 [i] 14:35 Moja diagnóza: Parkinsoniáda (liečba a život s Parkinsonovou chorobou) [i] 15:00 Posledný strážca tichých hôr [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Cesta na MS vo futbale [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 (Ne)celebrity: Juraj Cahajla [i] 17:55 Basketbal - poháre / reprezentácia [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Stavba roka 2017 [i] 21:40 MANIFEST: Milan Dobeš [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Umenie [i] 22:50 Kinorama [i] 23:15 Gen.sk: Viliam Gruska [i] 23:30 Televízia za dverami: Kresby s fantáziou [i] 00:00 Noc v archíve: Kabaret [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 INKOGNITO [i] 14:15 NAŠI II. 27 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HOTEL 4 [i] 21:40 VLCI [i] 23:45 Spravodlivosť v krvi VI. 13 [i] 00:40 Myšlienky vraha II. 5 [i] 01:40 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 TOP STAR [i] 03:20 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Haló 4 [i] 06:00 Vyvolení - Dom snov 29 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 17 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 12 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:00 Vyvolení - Dom snov 30 [i] 13:10 Profesionáli II. 11 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 3 [i] 14:40 PANELÁK XII. 18 [i] 16:00 Ninja Factor II. 74,75 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 4 [i] 17:25 Kosti VII. 11,12 [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 12 [i] 20:35 Detektív Dee a záhada tajomného ohňa [i] 23:10 Hawaii 5.0 VII. 12 [i] 00:10 Homeland: V mene vlasti V. 3 [i] 01:20 Ninja Factor II. 74,75 [i] 02:20 PANELÁK XII. 18 [i] 03:20 Profesionáli II. 12 [i] 04:00 Homeland: V mene vlasti V. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 3 [i] 07:35 Království II. 10 [i] 08:30 Tým Škorpion III. 11 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 11:25 Království II. 10 [i] 12:20 Laskavý dotek II. 6 [i] 13:15 Tým Škorpion III. 11 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 16:10 Království II. 11 [i] 17:10 Laskavý dotek II. 7 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 21:00 Carter I. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xii. 3 [i] 22:50 Myšlenky zločince Xii. 4 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 24 [i] 00:40 Carter I. 1 [i] 01:35 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 1 [i] 02:15 Myšlenky zločince Xiii. 2 [i] 03:00 Policajtka barbie III. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Vyhrocená situace 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 10 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada) 30 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel 4 [i] 08:30 Jak to dělají? (4. Řada): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Podnik v krabici 7 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Africká savana 9 [i] 13:00 Aljaška: Poslední hranice (2. Řada): Nejkrutější zima 1 [i] 14:00 Aljaška: Poslední hranice (2. Řada): Jaro je tady 2 [i] 15:00 Aljaška: Poslední hranice (2. Řada): Nahánění dobytka 3 [i] 16:00 Mimořádné projekty (5. Řada): Obojživelná válečná loď 3 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Hodně peněz za málo muziky 8 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Bezpečnostní dveře, rtěnka, umělé palmy, mosazné desky 17 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Nejlepší z 20 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1916 Cadillac V8 17 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada): 99 problémů 26 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 3 [i] 00:00 Extrémní stroje (2. Řada) 2 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Neuvěřitelné historky 10 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1916 Cadillac V8 17 [i] 04:00 Pouliční psanci (4. Řada): 99 problémů 26 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Záhadný nález [i] 09:45 Doktor Martin IV [i] 10:35 Pytel [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Herečka [i] 14:20 Španělská paradentóza [i] 15:55 To je vražda, napsala II: Vražda odpoledne [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Inspektor Max: Obraz 8/11 [i] 21:00 Čtyři v tom 4: Zuzana 2/6 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Otisky doby: Život ve válce [i] 22:45 Otec Brown VI: Kemblefordský drak 3/10 [i] 23:30 Taggart [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Na stopě [i] 01:40 Dobré ráno [i] 04:10 Po stopách hvězd [i] 04:40 Hlavně levně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Návrat lvího zabijáka [i] 09:50 Hledání ztracených Mayů [i] 10:45 Po stopách amazonských [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 11:20 Válka v Pacifiku: Poslední dějství 3/3 [i] 12:15 Hollywood za 2. světové války: Střet s diktátory 2/3 [i] 13:10 Náš venkov: Trailisté ve Lhotě [i] 13:35 Putování za písničkou [i] 14:05 Folklorika: Malé velké dějiny [i] 14:30 Evropa dnes [i] 14:55 Velký svět techniky [i] 15:45 Klíč [i] 16:10 Nerodič [i] 17:35 Divoká Čína: Tibet [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Soluňský Čížek [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Rádžasthán, země králů [i] 21:00 Na cestě po ománském pobřeží [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Roming [i] 23:50 Ve jménu vlasti V: Separační úzkost 1/12 [i] 00:40 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 10/13 [i] 01:35 Proces H - den devátý 9/10 [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Třígrošové podnikání [i] 03:00 Příběhy železné opony: Dráty, které zabíjely [i] 03:15 Ztracené adresy: Žák [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:30 V Beskydách straší [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3442 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Můj táta je frajer 807 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 9 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jakou vášní hoří hráči 182 [i] 14:10 Odložené případy III: Slib 2 [i] 15:05 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Let z Paříže 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3443 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek X [i] 21:35 Robinsonův ostrov II 20 [i] 22:30 Smrtonosná zbraň: Srdeční záležitost 12 [i] 23:20 Beze stopy II: Americký sen 7 [i] 00:15 Odložené případy III: Slib 2 [i] 01:00 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Rodina 12 [i] 02:20 Krok za krokem VI 8 [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jakou mám šanci? 181 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 My Little Pony: Roj století 10 [i] 06:45 Powerpuff Girls: Korunková krize [i] 07:15 M*A*S*H 143 [i] 08:05 M*A*S*H 144 [i] 08:45 M*A*S*H 145 [i] 09:15 Policie v akci [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Navždy svoji [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:10 Šéf na grilu [i] 12:45 Jake a tlusťoch I: Znovu se vrátí šťastné dny 3 [i] 13:45 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Na rozcestí 1/2 [i] 14:40 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 15:35 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Matka 89 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 V.I.P. Vraždy II: V moci démonů 2 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 01:40 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 02:25 Prostřeno! [i] 03:05 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Na rozcestí 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 29-30/238 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:15 Varte s nami [i] 10:55 Nikdy ťa neopustím 27-28 [i] 13:20 Feriha 56/160 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 31-32/238 [i] 18:30 Mentalista VI. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 29-30 [i] 22:40 Feriha 57/160 [i] 00:00 Nesmrteľný 1-2/22 [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:15 Smotánka [i] 03:45 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Zoom In 2 12 [i] 05:20 Zoom In 2 13 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:00 Zoom In 2 25 [i] 06:10 Zoom In 2 26 [i] 06:20 Čmuchalky [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 1 [i] 11:15 Zoom In 2 2 [i] 11:25 Černý orel