TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista VI. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 O 10 rokov mladší [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:15 Mentalista VI. [i] 02:15 Stúpenci I. 11-12/15 [i] 03:35 Kredenc [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Pruská záhrada, Nemecko [i] 08:45 Poklady sveta VI.: Sardínia [i] 09:05 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Obchod s bielym mäsom 90 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Zajtrajšie noviny I. 1/23 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:15 Jazdi Hlavou: Technický stav vozidla [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Jazero Bajkal, Rusko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Horský park, Kassel, Nemecko [i] 17:00 Druhá šanca: Terapia [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Cartouche [i] 22:20 Uver mi 4/4 [i] 23:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Policajná komunita 5/23 [i] 00:00 Týždeň slovenského filmu: Koza [i] 01:15 Cartouche [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Záhradkárčenie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Židovský magazín [i] 09:55 To je váš prípad, Šetaffy: Dobrodružstvo v Piešťanoch [i] 10:55 Ktorí krajšie pôjdeme [i] 11:35 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Veselá farma IV [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPIZZA [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky: Donovaly [i] 12:45 Príbeh ornitológa [i] 13:25 A3UM: Škatule [i] 13:50 A3UM: AKTIVISTI [i] 14:30 VaT [i] 15:00 Juraj Papánek [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 16:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Jaskyňa démonov [i] 18:10 Encyklopédia slov.obcí: Kurov [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Záhradkárčenie [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Via Bona Slovakia 2017 [i] 21:30 MANIFEST: Rudolf Sikora [i] 21:45 GEN.sk: Pavel Branko [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Čo je poézia? [i] 23:35 Fotografi: AUTOPORTRÉT [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 INKOGNITO [i] 14:15 NAŠI II. 26 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SEMAFOR [i] 21:55 VLCI [i] 00:05 Spravodlivosť v krvi VI. 12 [i] 01:05 Myšlienky vraha II. 4 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Vyvolení - Dom snov 28 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 16 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 11 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:05 Vyvolení - Dom snov 29 [i] 13:10 Profesionáli II. 10 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 2 [i] 14:45 PANELÁK XII. 17 [i] 16:00 Ninja Factor II. 72,73 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 3 [i] 17:25 Kosti VII. 9,10 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 11 [i] 20:35 22 minút [i] 22:20 Čierne vlajky III. 6 [i] 23:25 Nebezpečné lety II. 5 [i] 00:30 Ninja Factor II. 72,73 [i] 01:25 PANELÁK XII. 17 [i] 02:30 Profesionáli II. 11 [i] 03:10 Čierne vlajky III. 6 [i] 04:00 Nebezpečné lety II. 5 [i] 04:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 2 [i] 07:40 Království II. 9 [i] 08:35 Tým Škorpion III. 10 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 11:30 Království II. 9 [i] 12:25 Laskavý dotek II. 5 [i] 13:25 Tým Škorpion III. 10 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 16:20 Království II. 10 [i] 17:15 Laskavý dotek II. 6 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi II. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xiii. 2 [i] 22:50 S.W.A.T. I. 10 [i] 23:45 Hannibal III. 4 [i] 00:40 Ničemové I. 1 [i] 01:50 Ničemové I. 2 [i] 02:30 Hannibal III. 4 [i] 03:15 Království II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Na jídelníčku 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 9 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada) 29 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír 3 [i] 08:30 Jak to dělají? (4. Řada): Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Kouzelná zimní krajina 6 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Honda S2000 18 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Pustý ostrov 8 [i] 13:00 Zlatá horečka (8. Řada): Viking proti mechanikovi 3 [i] 14:00 Zlatá horečka (8. Řada): Kletba Fairplay Mountains 4 [i] 15:00 Zlatá horečka (8. Řada): Syn sesadí otce 5 [i] 16:00 Mimořádné projekty (5. Řada): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Hotovost za činel 7 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 2 [i] 22:00 Demoliční expert (1. Řada): Piano 1 [i] 22:30 Demoliční expert (1. Řada): Dům hrůzy 2 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 7 [i] 00:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 3 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Impozantní selhání 9 [i] 02:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 03:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 2 [i] 04:00 Demoliční expert (1. Řada): Piano 1 [i] 04:30 Demoliční expert (1. Řada): Dům hrůzy 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Zámožné vdovy [i] 09:50 Cizí lidé [i] 10:55 Čtyři v tom 4: V očekávání 1/6 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Pytel [i] 14:15 Poslední leč Josefa Langmilera [i] 15:05 Doktor Martin IV [i] 15:55 To je vražda, napsala II: Záhadný nález [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Setkání v červenci [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:20 Ve jménu vlasti VI [i] 23:15 Taggart [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zeměpis světa: Datová linie [i] 05:20 Zeměpis světa: Monzun [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 13/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 1/4 [i] 09:45 Skrytý ráj Podyjí [i] 10:25 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 10:30 Království divočiny: Nejúžasnější pouť [i] 11:00 Hýčkaný vetřelec [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete je? [i] 12:25 Trabantem Jižní Amerikou 6/12 [i] 12:55 Na cestě po západním Tchaj-wanu [i] 13:20 Stopy, fakta, tajemství: Upíři v [i] 13:50 Parta Analog [i] 15:00 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 15:55 13. osmitisícovka Radka Jaroše [i] 16:25 Proces H - den devátý 9/10 [i] 17:15 Cesta do Indie: Úžas [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Zeměpis světa: Pláže a útesy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nacistická raketa V2 [i] 21:00 Nerodič [i] 22:25 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 10/13 [i] 23:25 Letecké katastrofy: Tragická mise [i] 00:10 Díra v hlavě [i] 01:40 Evropa dnes [i] 02:05 Folklorika: Malé velké dějiny [i] 02:30 Milost pro monarchii [i] 03:00 Ztracené adresy: Vařákovy paseky [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Folklorní magazín [i] 04:10 Gajdoši a gajdy [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3441 [i] 09:55 Specialisté: Zloději 38 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 8 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jakou mám šanci? 181 [i] 14:05 Odložené případy II: Les 23 [i] 15:00 Odložené případy III: Rodina 1 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Rodina 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3442 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Můj táta je frajer 807 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Smrtonosná zbraň: Muži zákona 11 [i] 23:25 Beze stopy II: Synové a dcery 6 [i] 00:15 Odložené případy II: Les 23 [i] 01:00 Odložené případy III: Rodina 1 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VII: Zážeh 11 [i] 02:25 Krok za krokem VI 7 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dárek k narozeninám 180 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 My Little Pony: Klepy 9 [i] 06:50 Powerpuff Girls: Papa, slečno Bellumová [i] 07:20 M*A*S*H 141 [i] 08:05 M*A*S*H 142 [i] 08:45 M*A*S*H 143 [i] 09:15 Policie v akci [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:15 Šéf na grilu [i] 12:50 Jake a tlusťoch I: Osudová přitažlivost 2/2 [i] 13:50 Doktor z hor: Nové příběhy VII: V pasti 2/2 [i] 14:45 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 15:40 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Na sever nebo do Kuřete? 93 [i] 21:35 Policajti z centra: Časová tíseň 4 [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 01:30 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 02:15 Prostřeno! [i] 03:00 Doktor z hor: Nové příběhy VII: V pasti 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 27-28/238 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:15 Varte s nami [i] 10:50 Nikdy ťa neopustím 25-26 [i] 13:25 Feriha 55/160 [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:50 Keď budeš moja 29-30/238 [i] 18:40 Mentalista VI. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 27-28 [i] 22:30 Feriha 56/160 [i] 23:40 Stratená duša V. 15-16/16 [i] 01:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 5