TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista VI. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Kuchyňa [i] 21:50 Kredenc [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:35 Križovatka smrti 6/13 [i] 00:30 Mentalista VI. [i] 02:15 Stúpenci I. 9-10/15 [i] 03:35 Sekerovci [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Bukové pralesy, Nemecko [i] 08:50 Poklady sveta VI.: Bruegge, Belgicko [i] 09:10 Druhá šanca: Ďaleko, blízko [i] 10:05 Nash Bridges: Ošklbaní 89 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 13/13 [i] 15:10 Test magazín: Smartfóny [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Pruská záhrada, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Sardínia [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Ochrana štátu [i] 22:05 Občan za dverami [i] 22:45 Kriminálka Staré Mesto 7/7 [i] 23:45 Týždeň slovenského filmu: Wilsonov [i] 01:35 Ochrana štátu [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlat: á brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlifarma [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mystická reč ikon [i] 08:55 Cerkev, ikony a pamätník [i] 09:05 Slovo o. Jozefa Haverčáka [i] 09:15 Polícia [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Energetika [i] 10:10 Tempo [i] 10:25 List žene [i] 10:50 Gemer [i] 11:30 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Veselá farma IV [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Donovaly [i] 12:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Spišský hrad [i] 12:55 Televízny posol [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:00 Mojich sedem divov: Ladislav Ballek [i] 15:30 Národnostný magazín: Židovský magazín [i] 16:00 Autosalón [i] 16:20 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:39 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 21:00 K úmrtiu režiséra Juraja Herza: Sladké hry minulého leta [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:35 TÝŽDEŇ SLOVENSKÉHO FILMU: Všetky moje deti [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 INKOGNITO [i] 14:15 NAŠI II. 25 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 HESLO [i] 22:35 SUPER KARAOKE [i] 23:30 KUKÁTKO [i] 00:30 Spravodlivosť v krvi VI. 11 [i] 01:25 Myšlienky vraha II. 3 [i] 02:25 KRIMI 03:00 TOP STAR [i] 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vyvolení - Dom snov 27 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. 8 [i] 09:45 Prison Break: Útek z väzenia 10 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:25 PÁLI VÁM TO [i] 12:25 Vyvolení - Dom snov 28 [i] 13:30 Profesionáli II. 9 [i] 14:25 Simpsonovci XVI. 1/21 [i] 14:55 PANELÁK XII. 16 [i] 16:05 Ninja Factor II. 70,71 [i] 17:00 Simpsonovci XVI. 2 [i] 17:30 Kosti VII. 7,8 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 10 [i] 20:35 Špión [i] 23:15 OKTAGON MMA [i] 23:50 Vojna Roseovcov [i] 02:15 Ninja Factor II. 70 [i] 02:35 PANELÁK XII. 16 [i] 03:30 Profesionáli II. 10 [i] 04:15 Báječný deň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 9 [i] 07:30 Království II. 8 [i] 08:25 Tým Škorpion III. 9 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 7 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 8 [i] 11:20 Království II. 8 [i] 12:15 Laskavý dotek II. 4 [i] 13:15 Tým Škorpion III. 9 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 7 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 8 [i] 16:15 Království II. 9 [i] 17:10 Laskavý dotek II. 5 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 10 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 24 [i] 21:55 S.W.A.T. I. 10 [i] 22:50 Ničemové I. 1 [i] 00:00 Ničemové I. 2 [i] 00:55 Tým Škorpion III. 24 [i] 01:50 S.W.A.T. I. 10 [i] 02:35 Tým Škorpion III. 10 [i] 03:15 Království II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 8 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada) 28 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky 2 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Nabít a odjistit 5 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Sopka Mount Kilauea 7 [i] 13:00 Království skládek (1. Řada): Více práce, více zábavy 4 [i] 14:00 Království skládek (1. Řada): Vyhov mi 5 [i] 15:00 Království skládek (1. Řada): Krmení obra 6 [i] 16:00 Mimořádné projekty (5. Řada): Městské centrum Las Vegas 1 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Jede, jede mašinka 6 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Honda S2000 18 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno padá 15 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i] 23:00 Připásáni (1. Řada): Bažiny plné aligátorů, Louisiana 5 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Za každou cenu 2 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno padá 15 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VI: Kemblefordský drak 3/10 [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Výhra [i] 14:15 Poklad byzantského kupce [i] 15:50 To je vražda, napsala II: Zámožné vdovy [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Smrt novináře 13/22 [i] 21:00 Vzpomínky [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Stav ohrožení [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Ve jménu vlasti VI [i] 23:50 Čtyři v tom 4: V očekávání 1/6 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 GEN - Galerie elity národa [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Velký dětský flám [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Magie Venezuely [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Laos na vlnách [i] 09:55 Velké stroje zblízka: Superrychlý vlak [i] 10:40 Antonov 225 Mrija [i] 11:35 Zdravější krajina [i] 12:05 Kouzlo Afriky: Na okraji Kalahari [i] 12:30 Babylon [i] 13:00 Cesty víry: Potkávání sourozenců [i] 13:25 Televizní klub neslyšících [i] 13:55 Československý filmový týdeník 1194/2379 [i] 14:10 Po stopách třetího odboje: Do Berlína! 14/16 [i] 14:35 Návraty k divočině: Šumava 11/13 [i] 15:05 Kámen a poznání [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Letecké katastrofy: Tragická mise [i] 17:20 Hollywood za 2. světové války: Střet s diktátory 2/3 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Zašlapané projekty: Kinoautomat [i] 19:20 Bohové a proroci: Lord Krišna 14/15 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válka v Pacifiku: Poslední dějství 3/3 [i] 21:00 Raketoplán, má láska [i] 22:00 Krvavá stopa [i] 23:45 V pravé poledne [i] 01:10 Queer: Transforce [i] 01:35 Příběhy domů: Pánem na vodní tvrzi [i] 01:55 Ženy v poli [i] 02:25 Děti emigrantů [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů: Cenzura [i] 03:05 Ztracené adresy: Knížecí pláně [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Na počátku byl Palacký [i] 04:10 Když modlitby uzdravují [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 3440 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 7 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dárek k narozeninám 180 [i] 14:05 Odložené případy II: Noční nestvůry 21 [i] 15:00 Odložené případy II: Nejlepší přátelé 22 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Zážeh 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3441 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Zloději 38 [i] 21:15 Robinsonův ostrov II 19 [i] 22:15 Smrtonosná zbraň: Peciválové 10 [i] 23:05 Beze stopy II: Kopie 5 [i] 23:55 Odložené případy II: Noční nestvůry 21 [i] 00:40 Odložené případy II: Nejlepší přátelé 22 [i] 01:25 Střepiny [i] 01:50 Přestávka ve vysílání 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 My Little Pony: Dvakrát měř, jednou řež 8 [i] 06:50 Powerpuff Girls: Ach, ten roh! [i] 07:20 M*A*S*H 139 [i] 08:10 M*A*S*H 140 [i] 08:50 M*A*S*H 141 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Dotek kouzla [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:10 Šéf na grilu [i] 12:45 Jake a tlusťoch I: Osudová přitažlivost 1/2 [i] 13:40 Doktor z hor: Nové příběhy VII: V pasti 1/2 [i] 14:40 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 15:35 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Zázraky se dějí 88 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 00:00 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 01:40 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 02:25 Prostřeno! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 25-26/238 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:10 Domov na kľúč [i] 11:15 Baby boom [i] 12:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 27-28/238 [i] 18:30 Mentalista VI. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 25-26 [i] 22:35 Feriha 55/160 [i] 23:55 Stratená duša V. 13-14/16 [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:15 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 4 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:30 Zázraky [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 21 [i] 11:10 Zoom In 2 22 [i] 11:20 Poslíček [i] 13:05 Veronika se rozhodla zemřít [i] 14:50 Holičství [i] 16:35 Holičství 2 [i] 18:25 Návrat do budoucnosti [i] 20:25 Jurský park 3 [i] 22:00 Smrtící parazit [i] 23:35 Čelisti [i] 01:45 Podraz [i] 03:10