TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Tom a Jerry [i] 07:10 Sheena, kráľovná džungle [i] 09:40 Ostrov hrdlorezov [i] 12:15 CHART SHOW [i] 14:25 Za mrežami [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 23:00 Cez noc tridsiatničkou [i] 01:15 Nezastaviteľní [i] 03:10 Dokonalí rodičia [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Skopje – Deň vďakyvzdania [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Prasiatko Peppa II: Hmlistý deň [i] 07:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Druhá trieda [i] 07:15 Garfield IV. [i] 07:30 Mickey Mouseov klub II.: Mikyho orchestrálny koncert [i] 07:50 Sofia Prvá I. 9/25 [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:45 Teta: Narodenie 1/7 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:10 Otvorené nebo: Island [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Únos premiéra [i] 14:40 Boj o Moskvu 1/4 [i] 16:05 "Četnícke humoresky III.": "Poslední soud" 12/13 [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Inšpektor Max: Výstrel 11/11 [i] 21:25 Pán prílivu [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Únos premiéra [i] 00:30 Inšpektor Max: Výstrel 11/11 [i] 01:25 O 5 minút 12 [i] 02:30 Pán prílivu [i] 04:45 Spr: ávy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Na prvej potulke [i] 06:25 Cyklopotulky: Donovaly [i] 06:35 Božie domy s Vandalom [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Na rybách - Petrov zdar [i] 09:25 Test magazín: Smartfóny [i] 09:35 Hľadanie stratených svetov: Nešťastná kráľovná [i] 10:10 Slovo o. Jozefa Haverčáka [i] 10:15 Cerkev, ikony a pamätník [i] 10:30 Svätá omša na sviatok Božieho milosrdenstva [i] 12:40 Materinská škola [i] 13:15 Slovo [i] 13:20 Televízny posol [i] 14:00 Cyklistika - Paríž - Roubaix [i] 17:45 Radosť zo života: Ján Melkovič [i] 18:15 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Živá voda [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Slovo o. Jozefa Haverčáka [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Hľadači utajených svetov: Zajatci podzemia [i] 20:50 Jedenáste prikázanie: Vzdialené hrmenie 1/5 [i] 21:55 O čo ide Idě [i] 23:05 Strach a hnus v Las Vegas [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 Gumkáči I. 4 [i] 07:45 MravecZ [i] 09:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 11 [i] 10:20 HOTEL 3 [i] 11:25 Rodinka na výlete [i] 13:35 Deň, keď sa zastavila Ze: m [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 22 minút [i] 00:40 Moja super ex [i] 02:50 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:50 NA CHALUPE [i] 06:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 07:40 Profesionáli II. 8 [i] 08:35 RÁNO S RIKOM 09:30 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 12:00 DVOJIČKY 8 [i] 12:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 13:50 VLCI [i] 14:55 Letecké katastrofy X. 3,4 [i] 17:05 Báječný deň [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 9 [i] 20:35 Pod vysokým napätí: m [i] 22:40 Vojna Roseovcov [i] 01:00 Profesionáli II. 9 [i] 02:00 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 03:50 VLCI [i] 04:45 DVOJIČKY 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Království II. 6 [i] 07:50 Království II. 7 [i] 08:45 Profil zločinu I. 3 [i] 09:45 Profil zločinu I. 4 [i] 10:45 Havaj 5-0 Iv. 8 [i] 11:40 Havaj 5-0 Iv. 9 [i] 12:40 Vzpomínky III. 3 [i] 13:35 Vzpomínky III. 4 [i] 14:35 Pomsta I. 9 [i] 15:45 Pomsta I. 10 [i] 17:00 Profil zločinu I. 3 [i] 18:00 Profil zločinu I. 4 [i] 19:05 Havaj 5-0 Iv. 8 [i] 20:05 Havaj 5-0 Iv. 9 [i] 21:00 Policajtka barbie III. 3 [i] 22:05 Policajtka barbie III. 4 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 13 [i] 00:05 Myšlenky zločince Xiii. 1 [i] 01:00 Policajtka barbie III. 3 [i] 02:05 Policajtka barbie III. 4 [i] 02:55 Pomsta I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina 3 [i] 06:30 Muži Yukonu (1. Řada): Honba za kožešinami 2 [i] 07:30 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 08:30 Království skládek (1. Řada): Můj život, mé harampádí 1 [i] 09:30 Jak se to dělá (5. Řada) 54 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 2 [i] 12:00 Války kontejnerů (1. Řada) 3 [i] 12:30 Války kontejnerů (1. Řada) 4 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Nabít a odjistit 5 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Kouzelná zimní krajina 6 [i] 15:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Podnik v krabici 7 [i] 15:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Surfování v krajině kaňonů 8 [i] 16:00 Australská železnice (2. Řada) 5 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 5 [i] 18:00 Carspotting (1. Řada) 2 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 19 [i] 20:00 Ledové vody (1. Řada) 6 [i] 21:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Konec světa 8 [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Krásný život 5 [i] 23:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Mimozemšťané na Terrarose 2 [i] 00:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): První zlato 2 [i] 01:00 Záchranářské práce (2. Řada) 2 [i] 02:00 Ledové vody (1. Řada) 6 [i] 03:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Konec světa 8 [i] 04:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Krásný život 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kde se z piva vaří... [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Kůzlátka otevřete... [i] 07:45 13. komnata Kamily Moučkové [i] 08:15 Úsměvy Jana Bonaventury [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Návrat 1/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nebe a Vincek [i] 14:05 Česká muzika [i] 14:55 O vílách Rojenicích [i] 15:35 1918 - 2018 TOTO STOLETÍ: 1948: Zdivočelá země 8/45 [i] 16:30 1918 - 2018 TOTO STOLETÍ: 1948: Zdivočelá země 9/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Prezident Blaník [i] 21:40 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Poklad byzantského kupce [i] 23:50 Inspektor Banks [i] 01:25 Bolkoviny [i] 02:05 Na forbíně TM [i] 02:45 13. komnata Jana Kuželky [i] 03:15 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 03:20 Hobby naší doby [i] 03:45 Bydlení je hra [i] 04:15 Na zabijačce [i] 04:35 Nebojte se školní kuchyně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Vírou ke svobodě [i] 05:30 Bohové a proroci: Lord Krišna 14/15 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1194/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Minuty z roku 1938 [i] 09:35 Hitlerovy prohrané bitvy 2/2 [i] 10:30 Parta Analog [i] 11:40 Nedej se [i] 12:35 Chcete mě? [i] 13:00 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 13:05 Křesťanský magazín [i] 13:35 Uchem jehly [i] 14:00 Cesty víry: Potkávání sourozenců [i] 14:30 Království divočiny: Nejúžasnější pouť [i] 14:55 Na cestě po západním Tchaj-wanu [i] 15:25 Ó, ty černý ptáčku [i] 16:25 Ženy v poli [i] 16:55 Hledání ztracených Mayů [i] 17:50 Návrat lvího zabijáka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 19:05 Jak se žije sokolníkům podle Jána [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 V pravé poledne [i] 21:30 Gambit [i] 22:55 Díra v hlavě [i] 00:25 Půlnoční slunce 1/8 [i] 01:20 Půlnoční slunce 2/8 [i] 02:15 Modlitby ze skla a betonu [i] 02:40 Nezabiješ! [i] 03:10 Neplavcům vstup zakázán? [i] 03:30 Suchá Loz [i] 04:00 Cesta ke kampusu 1919-2009 [i] 04:20 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci VI 30, 31 [i] 06:15 Milesova vesmírná dobrodružství 5 [i] 06:40 Kačeří příběhy 8, 9 [i] 07:30 Lví hlídka 25 [i] 07:50 Krok za krokem VI 6 [i] 08:15 O Nosáčkovi [i] 09:55 Robinsonův ostrov II 17 [i] 10:50 Robinsonův ostrov II 18 [i] 11:45 Comeback: Berňák [i] 12:15 Bláznivá střela : Z archivů policejního oddělení [i] 13:50 Ocelová pěst [i] 16:15 Když rozvod, tak rozvod [i] 17:30 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:50 Střepiny [i] 23:25 Purpurové řeky [i] 01:25 Když rozvod, tak rozvod [i] 02:45 Krok za krokem VI 6 [i] 03:30 O Nosáčkovi [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 My Little Pony: Strach z draků 7 [i] 06:55 Powerpuff Girls [i] 07:15 Ninjago: Změna větru [i] 07:45 M*A*S*H 139 [i] 08:20 Přírodní vesmír II: Žhavé písky Kalahari 3 [i] 09:25 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy na přelomu století 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:50 Teď vaří šéf! [i] 14:35 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 16:50 Jak svět přichází o básníky [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Tenká červená linie [i] 02:15 BIKESALON [i] 02:50 Přírodní vesmír II: Žhavé písky Kalahari 3 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bostonské vraždy VI. 4/18 [i] 05:55 Smotánka [i] 06:25 Katie Ffordová: Slávnostný okamih [i] 08:30 Reflex [i] 10:15 Doktorka Zoe IV. 2/10 [i] 11:30 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 13:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 15:35 Bostonské vraždy VI. 5-6/18 [i] 17:15 Sladká výzva [i] 17:25 Foter je lotor [i] 20:00 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 21:40 Tieň smrti 1-2/2 [i] 01:30 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 02:55 Foter je lotor [i] 04:35 Bostonské vraždy VI. 6/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 3 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:05 Zoom In 2 18 [i] 06:15 Není úniku [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 19 [i] 11:15 Zoom In 2 20 [i] 11:25 Hurá do Afriky! [i] 13:00 Ztracený svět: Jurský park [i] 15:10 Dům snů [i] 16:45 Božská relikvie [i] 18:15 Poslíček [i] 20:00 Dva výtečníci [i] 22:00 Zemřít je snadné: Zemřít je snadné [i] 23:35 Soudný den [i] 01:25 Hladina adrenalinu [i] 03:00 Newton Boys [i] 04:55 Zoom In 2 9 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 08:00 Atletika [i] 11:00 Cyklistika [i] 17:15 Cestovní vozy [i] 17:30 Cestovní vozy [i] 18:45 Cestovní vozy [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:15 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Závody GT [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Poslední dny 1: Marie Stuartovna 1 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: New York 2 [i] 06:55 Profesionální hromadné stravování 1 2 [i] 08:00 Děti divočiny [i] 09:05 Tajný život koal i 2 [i] 10:05 Lov 1: Nejtěžší výzva 1 [i] 11:05 Divy světa s Billem Weirem 3 5