TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Kung Fu Panda III. [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:40 Olsen Twins: Sestry v akcii [i] 09:40 Smoliar [i] 11:45 SUPERSTAR [i] 14:00 Foter je lotor [i] 16:15 Cez noc tridsiatničkou [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bláznivá dovolenka [i] 22:35 Majstrovský plán [i] 00:40 Dokonalí rodičia [i] 02:30 Bláznivá dovolenka [i] 04:10 Majstrovský plán [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Zlaté jabĺčko pre Johanku [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Prasiatko Peppa II: Servis dedka Psa [i] 07:20 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Chládok za mrežami [i] 07:35 Garfield IV. [i] 07:50 Mickey Mouseov klub II.: Minnin piknik [i] 08:15 Sofia Prvá I. 8/25 [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas: Albert EINSTEIN [i] 10:05 Robin Hood III: Nech sa hry začnú 5/13 [i] 10:50 Park [i] 11:25 On air [i] 11:55 Horúci dych [i] 13:20 Ako sa Vinco zaťal [i] 14:45 Chudobných rodičov syn [i] 16:10 Rodina Addamsovcov [i] 17:55 Fetiše socializmu: Vrecká plné céčok [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:30 Neskoro večer [i] 22:25 Adriano Olivetti 1/2 [i] 00:15 Rodina Addamsovcov [i] 01:50 Adriano Olivetti 1/2 [i] 03:40 Park [i] 04:10 Robin Hood III: Nech sa hry začnú 5/13 [i] 04:50 On air [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Život a krása našich hôr [i] 06:45 Polícia [i] 06:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Technický stav vozidla [i] 07:00 Tempo [i] 07:15 Energetika [i] 07:30 Cesta na MS vo futbale [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:05 Cyklopotulky: Donovaly [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Kabaret [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: Kristínkina voľba (Chronická myeolidná leukémia) [i] 11:45 VaT [i] 12:20 Hokejový sen [i] 12:50 Magazín Ligy majstrov [i] 13:15 Magazín FIFA [i] 13:50 Tenis - Davis Cup [i] 15:15 Futbal - Fortuna liga - zápasy: Spartak Trnava – Slovan Bratislava [i] 18:05 Radosť zo života: Vladimír Dzurilla [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:40 Dimitri [i] 18:45 Veselá farma IV [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Pátranie [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Hľadači utajených svetov [i] 20:40 GEN.Sk: Igor Luther [i] 21:00 "Proč?" [i] 22:25 Taboo 1/8 [i] 23:20 Most II. 3/10 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 Gumkáči I. 3,4 [i] 08:10 RoboRex [i] 10:00 NAŠI III. 14 [i] 10:35 Dovidenia, stará mama! 5,6 [i] 12:05 DVOJIČKY 8 [i] 13:00 PRÁZDNINY [i] 14:00 James Bond: Zlaté oko [i] 17:00 HOTEL 1/8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Špión [i] 23:20 Pod vysokým napätím [i] 01:30 Temná voda [i] 03:30 TOP STAR [i] 03:45 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 9 [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Vyvolení - Dom snov 27 [i] 07:00 Najkrajšie bývanie III. 15 [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:10 NA CHALUPE [i] 10:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:30 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. - PREMIÉRA 8,9 [i] 13:45 Právo byť otco: m [i] 15:40 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:10 Moja super e x [i] 19:15 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 8 [i] 20:30 ACB MMA 84: Toledo vs. Vegh [i] 22:25 Hystéria [i] 00:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 02:05 KINOSÁLA [i] 02:15 Profesionáli II. 8 [i] 03:00 Zrodenie diabla [i] 04:40 NAŠI III. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pomsta I. 9 [i] 08:10 Pomsta I. 10 [i] 09:25 Království II. 6 [i] 10:20 Království II. 7 [i] 11:15 Medium Iv. 4 [i] 12:10 Medium Iv. 5 [i] 13:05 Havaj 5-0 Iv. 8 [i] 14:05 Havaj 5-0 Iv. 9 [i] 15:05 Vzpomínky III. 3 [i] 16:05 Vzpomínky III. 4 [i] 17:05 Medium Iv. 4 [i] 18:00 Medium Iv. 5 [i] 18:55 Profil zločinu I. 3 [i] 19:55 Profil zločinu I. 4 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 1 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 5 [i] 23:45 Medium Iv. 4 [i] 00:40 Medium Iv. 5 [i] 01:35 Pomsta I. 9 [i] 02:30 Pomsta I. 10 [i] 03:30 Zkušební jízda III. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Potíže v ráji 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Rodinné auto/ Titan/Dopis 2 [i] 06:30 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 07:30 Dvojí přežití (5. Řada): Výprava do kaňonů 1 [i] 08:30 Dvojí přežití (5. Řada): Oheň a led 19 [i] 09:30 Jak se to dělá (19. Řada): Vidle/karamely/formy na bábovky 1 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 9 [i] 11:00 Jak to dělají? (14. Řada): Kamna na dřevo, indigo, syntetizátor 11 [i] 11:30 Jak to dělají? (14. Řada): Automobily Morgan, bambusová vlákna a WC 12 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Vytuněná Riviera 1969 27 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada) 28 [i] 14:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 6 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Nový náklaďák 4 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 1 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 10 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 19:00 Jak jsme vynalezli svět (1. Řada): Mrakodrapy 1 [i] 20:00 Escort rallye 1 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 5 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Poslední svědek 3 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 1 [i] 00:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhada ve vnitrozemí 5 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Brána do ráje 6 [i] 02:00 Escort rallye 1 [i] 03:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 5 [i] 04:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Král lenochů [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Otec Brown VI: Kemblefordský drak 3/10 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna za tři koruny [i] 14:00 Klíček ke štěstí [i] 14:35 Kůzlátka otevřete... [i] 15:55 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Zvíře [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Columbo [i] 00:25 Bolkoviny [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Brno Open 2011 [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Sama doma [i] 04:45 V kondici [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Zašlapané projekty: Vrtulník HC-4 [i] 05:40 Muzeum pošumavské železnice [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Trailisté ve Lhotě [i] 09:25 Folklorika: Malé velké dějiny [i] 09:55 Kámen a poznání [i] 10:55 Příběh insignií [i] 11:15 Babylon [i] 11:40 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 11:50 Tenis: Česko - Izrael [i] 18:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 1/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Počesku [i] 19:05 Kouzlo Afriky: Když rozkvete písek [i] 19:30 Zašlapané projekty: Vrtulník HC-4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Osudová přitažlivost [i] 22:05 Traffic - Nadvláda gangů [i] 00:25 Mamon: Probuzení 2/6 [i] 01:25 Batesův motel IV: Nevěrná 8/10 [i] 02:10 Lucka - život a jak ho žít [i] 03:00 Zahrada světových náboženství [i] 03:25 Svatobořice-Mistřín [i] 03:50 Náš venkov [i] 04:10 Čaj pro třetího "Vládnou nám paraziti?" [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci VI 28, 29 [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 17 [i] 06:35 Kačeří příběhy 6, 7 [i] 07:25 Lví hlídka 24 [i] 07:45 Krok za krokem VI 5 [i] 08:05 Jeníček a Mařenka [i] 09:30 SuperStar [i] 11:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:00 Víkend [i] 15:00 Comeback: Je jaro... [i] 15:25 Čtyřicítka na krku [i] 17:10 Osm statečných [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly [i] 22:55 Riddick: Kronika temna [i] 01:05 Osm statečných [i] 03:00 Volejte Novu [i] 03:45 Jeníček a Mařenka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 My Little Pony: Chlubilka 6 [i] 06:50 Tlapková patrola: Tlapky a pirátský poklad 26 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! [i] 07:45 M*A*S*H 137 [i] 08:15 M*A*S*H 138 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:00 BIKESALON [i] 10:35 Prima Partička [i] 11:40 Máme rádi Česko [i] 13:20 Policajti z centra: O mrtvých jen dobře 3 [i] 14:30 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 16:30 Navždy spolu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. Vraždy II: V moci démonů 2 [i] 21:35 Napospas osudu [i] 23:55 Krvavá jízda [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 03:40 Trpělivý vrah [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 08:30 Reflex [i] 10:30 Doktorka Zoe IV. 1/10 [i] 11:40 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 13:55 Bostonské vraždy VI. 3-4/18 [i] 15:45 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 17:45 Rosamunde Pilcherová: Pečať lásky [i] 20:00 Inga Lindströmová: Zaľúbená asistentka [i] 22:00 Katie Ffordová: Slávnostný okamih [i] 00:05 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 02:05 Rosamunde Pilcherová: Pečať lásky [i] 03:35 Inga Lindströmová: Zaľúbená asistentka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 2 [i] 06:00 Zoom In 2 14 [i] 06:05 Návrat Sabaty [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 15 [i] 11:15 Zoom In 2 16 [i] 11:25 Dobrodružství Žraločáka a Lávovky [i] 13:00 Planeta 51 [i] 14:35 Návrat do budoucnosti [i] 16:35 E.T. - Mimozemšťan [i] 18:35 Veronika se rozhodla zemřít [i] 20:20 Zkrat [i] 22:00 Ong-Bak 2 [i] 23:35 Zemřít je snadné: Zemřít je snadné [i] 01:10 8. míle [i] 02:55 Hra smrti [i] 04:40 Zoom In 2 7 [i] 04:50 Zoom In 2 8 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Snooker [i] 06:45 Snooker [i] 11:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:30 Watts [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Snooker [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Curling [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Dalajláma a budoucnost Tibetu [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: Londýn 1 [i] 06:55 Profesionální hromadné stravování 1 1 [i] 08:00 Jmění za rostliny [i] 09:05 Tajný život koal i 1 [i] 10:05 Lov - jak se natáčelo: Lov: Jak se natáčelo [i] 11:05 Divy světa s Billem Weirem 3 4 [i] 12:00 4 sezony v Hortobágy 1 1 [i] 12:15 Recepty na vítězství 1 1 [i] 13:05 Počasí - Top 10 2 4 [i] 14:00 Grandiózní letadla 1 1 [i] 14:55 Zvukové vlny: Symfonie fyziky 1 1