TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista VI. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Milenky [i] 21:40 Dokonalí rodičia [i] 23:40 Mentalista VI. [i] 01:35 Stúpenci I. 7-8/15 [i] 03:10 Osamelý pomstiteľ [i] 04:50 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Piatková mešita v Ifsaháne, Irán [i] 08:45 Poklady sveta VI.: Corvey - medzi nebom a zemou, Nemecko [i] 09:05 Druhá šanca: Príležitosť [i] 10:05 Nash Bridges: Krajné riešenie 88 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Lekári z ostrovov 12/13 [i] 14:40 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Konzervovaný chren [i] 15:05 Slovensko s Tiposom [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Bukové pralesy, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Bruegge, Belgicko [i] 17:00 Druhá šanca: Ďaleko, blízko [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Slnko v sieti [i] 22:20 Piata loď [i] 23:45 Nash Bridges: Krajné riešenie 88 [i] 00:30 Neskoro večer [i] 01:20 Lekári z ostrovov 12/13 [i] 02:05 Piata loď [i] 03:25 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Natalka [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Vília etiketa [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Dulcinea z Tobosa [i] 11:20 Chvíľa pre pesničku [i] 11:35 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Klinček učil slimáčika lietať [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky: Nové Veselí [i] 12:45 Karpatský miestopis: Urbanova veža [i] 12:50 Ao-Tea-Roa alebo Zem naopak [i] 13:20 Jozef Hanula [i] 13:45 A3UM: Comeback [i] 14:25 Highlighty Európskej ligy [i] 15:15 Tvárou v tvár [i] 15:50 Tenis - Davis Cup [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:39 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 21:00 Sherlock: Ohavná nevesta [i] 22:30 Červený pavúk [i] 00:00 Jeff Ballard Trio feat Lionel Loueke & Chris Cheek (USA) [i] 00:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 ČERT NIKDY NESPÍ: Previerka, Milenci 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:05 INKOGNITO [i] 13:50 NAŠI II. 24 [i] 15:20 MravecZ [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HOTEL 3 [i] 21:40 VEĽKÝ BALÍK [i] 22:40 Legendárna päsť [i] 01:05 Zrodenie diabla [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 TOP STAR [i] 05:15 Vyvolení - Dom snov 25,26 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 15 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 9 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:05 Vyvolení - Dom snov 27 [i] 14:15 Simpsonovci XV. 22/22 [i] 14:45 PANELÁK XII. 15 [i] 16:00 Ninja Factor II. 68,69 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 1/21 [i] 17:25 Kosti VII. 5,6 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 7 [i] 20:35 Rodinka na výlete [i] 22:30 Letecké katastrofy X. 3,4 [i] 00:35 Ninja Factor II. 68,69 [i] 01:35 PANELÁK XII. 15 [i] 02:40 Profesionáli II. 7 [i] 03:20 Wall Street [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 4 [i] 07:35 Království II. 7 [i] 08:30 Tým Škorpion III. 8 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 5 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 6 [i] 11:25 Království II. 7 [i] 12:20 Laskavý dotek II. 3 [i] 13:15 Tým Škorpion III. 8 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 5 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 6 [i] 16:15 Království II. 8 [i] 17:10 Laskavý dotek II. 4 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 9 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 7 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 8 [i] 21:05 Medium Iv. 7 [i] 22:00 Medium Iv. 8 [i] 22:55 Myšlenky zločince Xii. 1 [i] 23:50 Myšlenky zločince Xii. 2 [i] 00:45 Zlato I. 8 [i] 01:50 Policajtka barbie II. 9 [i] 02:45 Policajtka barbie II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Zelené peklo 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 7 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Parádní Customline 5 [i] 07:30 Jak se to dělá (3. Řada) 27 [i] 08:00 Jak se to dělá (10. Řada): Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií 1 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Bear tančí 4 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Horské hřbety Aljašky 6 [i] 13:00 Aljašská železnice (1. Řada): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 14:00 Aljašská železnice (1. Řada): Smrtící led 2 [i] 15:00 Aljašská železnice (1. Řada): Bestie 3 [i] 16:00 Mimořádné projekty (1. Řada): Rozšíření Panamského kanálu 9 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Stará dobrá hotovost 5 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Vozítka ESV, mražené ovoce, pivní tácky, kované kliky 14 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 7 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Honební sezona začíná 15 [i] 22:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 5 [i] 23:00 Záhadná Země (4. Řada): Fontána mládí? 3 [i] 00:00 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Kovbojové chaosu 7 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 7 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Honební sezona začíná 15 [i] 04:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pečení holubi do huby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Pohřeb na padesáté míli [i] 09:45 Doktor Martin IV [i] 10:35 Úspory [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Tajemství hradu v Karpatech [i] 15:40 Neobyčejné životy: Petr Nárožný [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Dědic 31/39 [i] 21:30 13. komnata Jana Kuželky [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:40 Případy detektiva Murdocha XI [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:25 Na forbíně TM [i] 02:05 Chalupa je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoká Čína: Tibet [i] 09:50 Kumbhaméla aneb Mraveniště boží [i] 10:45 Divnopis [i] 10:50 Proces H - den osmý 8/10 [i] 11:45 Hitlerovy prohrané bitvy 2/2 [i] 12:40 Království divočiny: Mořští lovci [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:35 Podtrženo, sečteno! 13/13 [i] 13:45 Antonov 225 Mrija [i] 14:40 Postřehy odjinud [i] 14:50 Tenis: Česko - Izrael [i] 19:55 Postřehy odjinud [i] 20:00 Zázračná planeta: Úžasný svět domácích mazlíčků 1/4 [i] 20:50 Hledání ztracených Mayů [i] 21:45 Půlnoční slunce 1/8 [i] 22:40 Půlnoční slunce 2/8 [i] 23:40 Cela 211 - vězeňské peklo [i] 01:30 Trabantem Jižní Amerikou 6/12 [i] 01:55 Evropa dnes [i] 02:20 Rituály [i] 02:40 Diakonie - služba i poslání [i] 03:05 Na moll [i] 03:50 Divnopis [i] 03:55 Quo vadis, televize? [i] 04:55 Po stopách třetího odboje: Do zbraně! 13/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3439 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Musím zapomenout 806 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem VI 6 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Ať to sviští 179 [i] 14:05 Odložené případy II: Divné ovoce 19 [i] 15:00 Odložené případy II: Kensington 20 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Víra 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3440 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Příběh kmotra [i] 22:20 Expendables: Postradatelní 3 [i] 00:45 Odložené případy II: Divné ovoce 19 [i] 01:35 Odložené případy II: Kensington 20 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VII: Víra 10 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Ať to sviští 179 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 My Little Pony: Stará grifonní kamarádka 5 [i] 06:40 Tlapková patrola: Velký závod Tlapek/Tlapky a dort 25 [i] 07:25 M*A*S*H 136 [i] 08:15 M*A*S*H 137 [i] 08:55 M*A*S*H 138 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Znovunalezená láska [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Mickey Daytona 22 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nerovný boj 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 15:30 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy na přelomu století 1 [i] 21:20 Divočina [i] 23:45 Policie v akci [i] 00:40 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 01:45 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 02:45 Prostřeno! [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nerovný boj 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 23-24/238 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:15 Varte s nami [i] 10:45 Nikdy ťa neopustím 23-24 [i] 13:25 Feriha 54/160 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 25-26/238 [i] 18:30 Mentalista VI. [i] 20:20 Sladká výzva [i] 20:30 Do jari sa vydáš [i] 22:30 40 dní a 40 nocí [i] 00:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:25 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Černý hřebec [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 13 [i] 11:10 Čmuchalky [i] 12:50 Není úniku [i] 14:35 Náhradnice [i] 16:05 Dobrodružství Žraločáka a Lávovky [i] 17:40 Ztracený svět: Jurský park [i] 19:50 Čelisti [i] 22:00 Dům snů [i] 23:35 Výtah smrti [i] 01:30 Hra smrti [i] 03:15 Hladina adrenalinu [i] 04:50 Zoom In 2 5 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Snooker [i] 07:45 Snooker [i] 12:00 Beyond Champions [i] 12:30 Curling [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Curling [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Snooker [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Kleopatřina ztracená hrobka [i] 06:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 4 [i] 06:30 Seznamte se: Fudžajra 1 6 [i] 06:40 Balmoralský zámek 1 2 [i] 07:40 Globální logistika 1: Rajčatoví hrdinové - jak se z Nizozemska stal jeden z největších světových pěstitelů rajčat 4 [i] 08:45 Zázraky v říši zvířat 1: Divy zvířat 6 [i] 09:50 Tajemství Země II 2 6 [i] 10:45 Dějiny vědy 1 3 [i] 11:45 Nový domov ve vesmíru 1 1 [i] 12:45 Utajený šéf 5 4 [i] 13:45 Historie zbraní: Od meče až po kulomet 1 3 [i] 14:50 Zakladatelé imperií 1 6 [i] 15:55 Zakladatelé imperií 1 10 [i] 17:00 Balmoralský zámek 1 3